Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Житомир - Колодянка#

Деталі рейсу

Автобус: ФОЛЬКСВАГЕН17

Дні відправлення: ПТ

Регулярність: 100

Показати інші рейси в місті: ЖИТОМИР

Телефон автостанції ЖИТОМИР: (0412) 412303

Станом на: 5/10/2021

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
ЖИТОМИР 19:40 0 📌
БОЛЯРКА# 20:05 20:06 24 23.65 📌
Юстинівка 20:09 20:10 27 25.65
ВИДУМКА# 20:16 20:17 33 31.54 📌
МАРТИНІВКА# 20:23 20:24 38 37.42 📌
Пулини 20:26 20:27 40 39.42
Гагаріно 20:32 20:33 45 43.31
Курне 20:36 20:37 48 47.20
Новини 20:42 20:43 53 52.19
АНДРIЇВКА# 20:50 20:51 59 56.09 📌
УЛАШАНІВКА# 20:52 20:53 60 59.98 📌
ВАРВАРIВКА(Н.В)# 20:58 20:59 65 63.97 📌
БРОНИКИ# 21:07 21:08 73 71.95 📌
Н.ВОЛИНСЬКИЙ 21:25 21:30 89 87.62 📌
Дпг 21:34 21:35 92 91.61
МАЙСТРІВ# 21:44 21:45 98 95.51 📌
Наливна Станція 21:50 21:51 101 99.40
ЛІДІВКА# 21:55 21:56 104 104.94 📌
ОРЕПИ# 22:01 22:02 107 104.94 📌
КОЖУШКИ# 22:06 22:07 110 104.94 📌
КОЛОДЯНКА# 22:10 112 113.17 📌
Розклад зупинок
🏠 1. ЖИТОМИР
🕑 19:40
0 км

🏠 2. БОЛЯРКА#
🕑 20:05 - 20:06
24 км
23.65 грн
🏠 3. Юстинівка
🕑 20:09 - 20:10
27 км
25.65 грн
🏠 4. ВИДУМКА#
🕑 20:16 - 20:17
33 км
31.54 грн
🏠 5. МАРТИНІВКА#
🕑 20:23 - 20:24
38 км
37.42 грн
🏠 6. Пулини
🕑 20:26 - 20:27
40 км
39.42 грн
🏠 7. Гагаріно
🕑 20:32 - 20:33
45 км
43.31 грн
🏠 8. Курне
🕑 20:36 - 20:37
48 км
47.20 грн
🏠 9. Новини
🕑 20:42 - 20:43
53 км
52.19 грн
🏠 10. АНДРIЇВКА#
🕑 20:50 - 20:51
59 км
56.09 грн
🏠 11. УЛАШАНІВКА#
🕑 20:52 - 20:53
60 км
59.98 грн
🏠 12. ВАРВАРIВКА(Н.В)#
🕑 20:58 - 20:59
65 км
63.97 грн
🏠 13. БРОНИКИ#
🕑 21:07 - 21:08
73 км
71.95 грн
🏠 14. Н.ВОЛИНСЬКИЙ
🕑 21:25 - 21:30
89 км
87.62 грн
🏠 15. Дпг
🕑 21:34 - 21:35
92 км
91.61 грн
🏠 16. МАЙСТРІВ#
🕑 21:44 - 21:45
98 км
95.51 грн
🏠 17. Наливна Станція
🕑 21:50 - 21:51
101 км
99.40 грн
🏠 18. ЛІДІВКА#
🕑 21:55 - 21:56
104 км
104.94 грн
🏠 19. ОРЕПИ#
🕑 22:01 - 22:02
107 км
104.94 грн
🏠 20. КОЖУШКИ#
🕑 22:06 - 22:07
110 км
104.94 грн
🏠 21. КОЛОДЯНКА#
🕑 22:10
112 км
113.17 грн
0.0/0