Рейс: Одеса Привоз - Ананьїв

Розклад руху автобусів



location_on
6233 автобусних зупинки
work
8681 рейс
call_split
97865 Км маршрутів

Автобусний рейс

Одеса Привоз - Ананьїв

Деталі рейсу

Автобус: МЕРСЕДЕС-20

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 97%

Показати інші рейси в місті: Одеса Привоз

Телефон автостанції Одеса Привоз: (048) 7777-481, 7777-482

Станом на: 2020.07.29





Ввічливість водія: 0

Чистота: 0

Музика в салоні: 0

Комфортність: 0

Манера водіння: 0

search
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
ОДЕСА 17:15 0 location_on
ІВАНІВКА 18:26 18:28 61 50 location_on
ЧЕРВОНОЗНАМ'ЯНКА 18:43 18:44 74 60 location_on
ЖОВТЕНЬ 19:08 19:09 97 80 location_on
СТАРІ МАЯКИ 19:24 19:28 110 87 location_on
ШИРЯЄВЕ 19:31 19:32 115 94 location_on
ВІКТОРІВКА 19:43 19:44 123 102 location_on
НОВОГРИГОРІВКА 19:54 19:55 133 111 location_on
ТРОЇЦЬКЕ 20:09 20:10 140 111 location_on
ТРОЇЦЬКЕ (центр) 20:12 20:13 143 119 location_on
Новоукраїнка 20:16 20:17 145 119
ШАЙТАНКА 20:22 20:23 148 119 location_on
Новоселівка 20:27 20:28 150 119
Бирки 20:34 20:35 154 127
ВЕЛИКОБОЯРКА 20:44 20:45 159 127 location_on
АНАНЬЇВ 21:10 174 143 location_on
store1. ОДЕСА
call_received17:15
0 км

store2. ІВАНІВКА
call_made18:26 call_received18:28
61 км
49.74 грн
store3. ЧЕРВОНОЗНАМ'ЯНКА
call_made18:43 call_received18:44
74 км
59.52 грн
store4. ЖОВТЕНЬ
call_made19:08 call_received19:09
97 км
79.08 грн
store5. СТАРІ МАЯКИ
call_made19:24 call_received19:28
110 км
86.83 грн
store6. ШИРЯЄВЕ
call_made19:31 call_received19:32
115 км
93.75 грн
store7. ВІКТОРІВКА
call_made19:43 call_received19:44
123 км
101.97 грн
store8. НОВОГРИГОРІВКА
call_made19:54 call_received19:55
133 км
110.09 грн
store9. ТРОЇЦЬКЕ
call_made20:09 call_received20:10
140 км
110.09 грн
store10. ТРОЇЦЬКЕ (центр)
call_made20:12 call_received20:13
143 км
118.20 грн
store11. Новоукраїнка
call_made20:16 call_received20:17
145 км
118.20 грн
store12. ШАЙТАНКА
call_made20:22 call_received20:23
148 км
118.20 грн
store13. Новоселівка
call_made20:27 call_received20:28
150 км
118.20 грн
store14. Бирки
call_made20:34 call_received20:35
154 км
126.42 грн
store15. ВЕЛИКОБОЯРКА
call_made20:44 call_received20:45
159 км
126.42 грн
store16. АНАНЬЇВ
call_made21:10
174 км
142.66 грн
Давайте збудуємо карту маршрутів разом. Якщо ви знайшли помилку і ваше містечко знаходиться в іншому місці, повідомте нас і ми виправимо помилку.