Рейс: Одеса Привоз - Новогеоргіївка-Майнове#

Розклад руху автобусів



location_on
6233 автобусних зупинки
work
8681 рейс
call_split
97865 Км маршрутів

Автобусний рейс

Одеса Привоз - Новогеоргіївка-Майнове#

Деталі рейсу

Автобус: МЕРСЕДЕС-18

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 100%

Показати інші рейси в місті: Одеса Привоз

Телефон автостанції Одеса Привоз: (048) 7777-481, 7777-482

Станом на: 2020.09.29





Ввічливість водія: 0

Чистота: 0

Музика в салоні: 0

Комфортність: 0

Манера водіння: 0

search
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
ОДЕСА 12:00 0 location_on
ІВАНІВКА 12:58 12:59 58 50 location_on
ЧЕРВОНОЗНАМ'ЯНКА 13:12 13:13 71 61 location_on
ЖОВТЕНЬ 13:36 13:37 94 82 location_on
СТАРІ МАЯКИ 13:50 13:51 107 93 location_on
ШИРЯЄВЕ 13:56 13:57 112 101 location_on
ВІКТОРІВКА 14:05 14:06 120 101 location_on
НОВОГРИГОРІВКА 14:16 14:17 130 110 location_on
ТРОЇЦЬКЕ 14:24 14:25 137 118 location_on
ТРОЇЦЬКЕ (центр) 14:28 14:29 140 118 location_on
Новоукраїнка 14:31 14:32 142 127
ШАЙТАНКА 14:35 14:36 145 127 location_on
Новоселівка 14:38 14:39 147 127
Бирки 14:43 14:44 151 136
ВЕЛИКОБОЯРКА 14:49 14:50 156 136 location_on
АНАНЬЇВ 15:05 15:15 171 153 location_on
НОВОГЕОРГІЇВКА 15:40 183 162 location_on
store1. ОДЕСА
call_received12:00
0 км

store2. ІВАНІВКА
call_made12:58 call_received12:59
58 км
49.74 грн
store3. ЧЕРВОНОЗНАМ'ЯНКА
call_made13:12 call_received13:13
71 км
60.26 грн
store4. ЖОВТЕНЬ
call_made13:36 call_received13:37
94 км
81.21 грн
store5. СТАРІ МАЯКИ
call_made13:50 call_received13:51
107 км
92.93 грн
store6. ШИРЯЄВЕ
call_made13:56 call_received13:57
112 км
100.40 грн
store7. ВІКТОРІВКА
call_made14:05 call_received14:06
120 км
100.40 грн
store8. НОВОГРИГОРІВКА
call_made14:16 call_received14:17
130 км
109.07 грн
store9. ТРОЇЦЬКЕ
call_made14:24 call_received14:25
137 км
117.84 грн
store10. ТРОЇЦЬКЕ (центр)
call_made14:28 call_received14:29
140 км
117.84 грн
store11. Новоукраїнка
call_made14:31 call_received14:32
142 км
126.51 грн
store12. ШАЙТАНКА
call_made14:35 call_received14:36
145 км
126.51 грн
store13. Новоселівка
call_made14:38 call_received14:39
147 км
126.51 грн
store14. Бирки
call_made14:43 call_received14:44
151 км
135.28 грн
store15. ВЕЛИКОБОЯРКА
call_made14:49 call_received14:50
156 км
135.28 грн
store16. АНАНЬЇВ
call_made15:05 call_received15:15
171 км
152.72 грн
store17. НОВОГЕОРГІЇВКА
call_made15:40
183 км
161.39 грн
Давайте збудуємо карту маршрутів разом. Якщо ви знайшли помилку і ваше містечко знаходиться в іншому місці, повідомте нас і ми виправимо помилку.