Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Хмельницький 2 - Яремче

Деталі рейсу

Автобус: М3-ІІІ

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 77

Показати інші рейси в місті: ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

Телефон автостанції ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ: 0382-789357,789355,79-93-55

Станом на: 5/19/2024

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Хмельницький (2) 07:20 0 📌
Хмельницький 07:30 07:45 2 📌
Війтівці 09:00 09:05 58 109.00 📌
Волочиськ 09:30 09:35 77 140.00 📌
Підволочиськ 09:45 09:50 83 155.00 📌
Тернопіль 10:40 11:00 127 240.00 📌
Бучач 12:30 12:35 193 374.00 📌
Монастириськ 13:05 13:10 213 413.00 📌
Нижнів 13:20 13:25 235 451.00 📌
Тисмениця 13:45 13:50 254 489.00 📌
І.франківськ 14:10 14:20 266 509.00
Березівка 14:35 14:40 275 528.00 📌
Тисменичани 14:45 14:50 282 528.00 📌
Цуцилів 14:55 15:00 287 547.00 📌
Назавизів 15:05 15:10 296 566.00 📌
Надвірна 15:15 15:20 303 595.00 📌
Делятин 15:30 15:35 316 595.00 📌
Яремче 15:45 327 633.00 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Хмельницький (2)
🕑 07:20
0 км

🏠 2. Хмельницький
🕑 07:30 - 07:45
2 км

🏠 3. Війтівці
🕑 09:00 - 09:05
58 км
109.00 грн
🏠 4. Волочиськ
🕑 09:30 - 09:35
77 км
140.00 грн
🏠 5. Підволочиськ
🕑 09:45 - 09:50
83 км
155.00 грн
🏠 6. Тернопіль
🕑 10:40 - 11:00
127 км
240.00 грн
🏠 7. Бучач
🕑 12:30 - 12:35
193 км
374.00 грн
🏠 8. Монастириськ
🕑 13:05 - 13:10
213 км
413.00 грн
🏠 9. Нижнів
🕑 13:20 - 13:25
235 км
451.00 грн
🏠 10. Тисмениця
🕑 13:45 - 13:50
254 км
489.00 грн
🏠 11. І.франківськ
🕑 14:10 - 14:20
266 км
509.00 грн
🏠 12. Березівка
🕑 14:35 - 14:40
275 км
528.00 грн
🏠 13. Тисменичани
🕑 14:45 - 14:50
282 км
528.00 грн
🏠 14. Цуцилів
🕑 14:55 - 15:00
287 км
547.00 грн
🏠 15. Назавизів
🕑 15:05 - 15:10
296 км
566.00 грн
🏠 16. Надвірна
🕑 15:15 - 15:20
303 км
595.00 грн
🏠 17. Делятин
🕑 15:30 - 15:35
316 км
595.00 грн
🏠 18. Яремче
🕑 15:45
327 км
633.00 грн
0.0/0