Автостанція АНТОПІЛЬ - розклад руху автобусів, час відправлення та прибуття на автовокзал, ціна.

Розклад руху автобусів



location_on
6233 автобусних зупинки
work
8681 рейс
call_split
97865 Км маршрутів


Автостанція АНТОПІЛЬ

search
Рейс Прибуття Відправлення Автобус Регулярність
Рівне - Гоща-Пустомити# 05:24 05:25

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Гоща-Пустомити# 05:26 05:27

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Михалківцi# 05:29 05:30

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Новоставці 05:29 05:30

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Крилів 05:30 05:31

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Новоставці 05:31 05:32

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Крилів 05:32 05:33

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Мнишин 05:39 05:40

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Глибочок 05:44 05:45

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Симонів 05:49 05:50 БАЗ А079.14

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Гориньград-I 05:52 05:53

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - М.Совпа 05:57 05:58

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Кураж 05:59 06:00

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Рясники 06:00 06:01 БАЗ А079.04

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - М.Совпа 06:00 06:01

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Майків# 06:02 06:03 ХАЗ 3230.22

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Острог Ч/З Гощу 06:05 06:06 БАЗ А079.14

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Антопіль(Телест)# 06:10 БАЗ А081.10 С 06 .07 .20

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Соснове Ч/З Гощу 06:22 06:23 ГаЛАЗ 3209.60

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Витків 06:23 06:24

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Соснове Ч/З Гощу 06:25 06:26 ГаЛАЗ 3209.60

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Томахів 06:26 06:27 БАЗ А079.14

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Томахів 06:30 06:31 БАЗ А079.14

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Стовпин 06:33 06:34 БАЗ А079.19

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Острог Ч/З Бугрин# 06:34 06:35 БАЗ А079.14

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Кор-Харалуг# 06:34 06:35

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Дуліби# 06:34 06:35

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Острог Ч/З Бугрин# 06:36 06:37 БАЗ А079.14

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Дроздів 06:39 06:40

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Вовкошів 06:41 06:42

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Жорнівка 06:42 06:43 СТРИЙ-АО А075

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Жорнівка 06:45 06:46 СТРИЙ-АО А075

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Глибочок 06:49 06:50 БАЗ А079.09

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Кор-Головниця# 06:51 06:52 БОГДАН А0921

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Гоща-Матіївка# 06:54 06:55

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Антопіль(Телест)# 07:00 БАЗ А081.10 С 06 .07 .20

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Соснове Ч/З Хмелiвку 07:02 07:03 БАЗ А079.20

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Симонів 07:09 07:10

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Угільці 07:16 07:17 ПАЗ 32054

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Угільці 07:18 07:19 ПАЗ 32054

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Острог Ч/З Гощу 07:19 07:20 БАЗ-А079.04

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Гоща Ч/З Мнишин 07:24 07:25

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Кор-Дерманка# 07:27 07:28

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Березівка(Кор) 07:27 07:28

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
75%
Рівне - Підліски 07:39 07:40

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Кор-Козак# 07:41 07:42 БОГДАН А0921

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Курозвани 07:44 07:45 ХАЗ 3230.22

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Рясники 07:55 07:56 БАЗ А079.04

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Кор-В.КлецькаХар 07:59 08:00 СТРИЙ-АО А07562

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Антопіль(Телест)# 08:00 БАЗ А081.10 С 06 .07 .20

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
93%
Рівне - Соснове Ч/З Гощу 08:03 08:04 ТУР А-4072

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Глибочок 08:04 08:05 БАЗ А079.14

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Новоставці 08:04 08:05

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Соснове Ч/З Гощу 08:05 08:06 ТУР А-4072

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Новоставці 08:06 08:07

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Острог Ч/З Гощу 08:14 08:15 БАЗ А079.23

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Гоща Ч/З Томахів# 08:16 08:17 БАЗ А079.14

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Гориньград-I 08:17 08:18

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Гоща Ч/З Томахів# 08:20 08:21 БАЗ А079.14

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Корець 08:25 08:26

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
97%
Рівне - Симонів 08:29 08:30 БАЗ А079.32

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Оженин 08:35 08:36 ПАЗ 32054

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Корець 08:45 08:46

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
93%
Рівне - Витків 08:47 08:48

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Гоща-Пустомити# 08:50 08:51

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
87%
Рівне - Соснове 08:57 08:58

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
97%
Рівне - Антопіль(Телест)# 09:00 БАЗ А081.10 С 06 .07 .20

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
93%
Рівне - Соснове 09:00 09:01

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
97%
Рівне - Корець 09:04 09:05

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
77%
Рівне - Острог Ч/З Бугрин# 09:07 09:08 ПАЗ 32053

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Гоща (Центр) 09:09 09:10

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
97%
Рівне - Крилів 09:10 09:11

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Крилів 09:12 09:13

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Острог Ч/З Гощу 09:15 09:16 YOUYI_ZGT6710

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Колодіївка 09:15 09:16

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Кор-Коловерти# 09:24 09:25

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Дуліби# 09:24 09:25

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Курозвани 09:29 09:30 ХАЗ 3230.22

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Симонів 09:29 09:30 БАЗ А079.09

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Вовкошів 09:41 09:42

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Кор-Дерманка# 09:44 09:45

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Кураж 09:49 09:50

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
97%
Рівне - Бочаниця 09:54 09:55

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Угільці 09:56 09:57 ПАЗ 32054

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Угільці 09:59 10:00 ПАЗ 32054

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Соснове 10:02 10:03 ТУР А-407

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Майків# 10:07 10:08 ХАЗ 3230.22

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Гоща (Центр) 10:09 10:10

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
97%
Рівне - Кор-Коловерти# 10:15 10:16 СТРИЙ-АО А075

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
83%
Рівне - Острог Ч/З Гощу 10:15 10:16 БАЗ А079.14

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Корець 10:28 10:29 БАЗ А079.19

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
93%
Рівне - Симонів 10:34 10:35 БАЗ А079.14

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Кор-Козак# 10:41 10:42

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - М.Совпа 10:52 10:53

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - М.Совпа 10:55 10:56

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Кор-Головниця# 10:56 10:57 БОГДАН А0921

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Глибочок 10:59 11:00 ЧАЗ А079.32

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Кор-В.КлецькаХар 11:17 11:18

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Курозвани 11:19 11:20 ХАЗ 3230.22

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
97%
Рівне - Дроздів 11:24 11:25

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Острог Ч/З Бугрин# 11:24 11:25 БАЗ А079.14

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
97%
Рівне - Острог Ч/З Бугрин# 11:26 11:27 БАЗ А079.14

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
97%
Рівне - Корець 11:42 11:43 СТРИЙ-АО

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Острог Ч/З Гощу 11:44 11:45 БАЗ-А079.04

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Витків 11:52 11:53

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Губків 11:52 11:53 ГаЛАЗ 3209.60

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Губків 11:55 11:56 ГаЛАЗ 3209.60

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Кор-Голичівка# 11:55 11:56

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Симонів 11:59 12:00 БАЗ А079.09

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Кор-Козак# 12:11 12:12 БОГДАН А0921

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Невірків 12:12 12:13 СТРИЙ-АО А075

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Гоща# 12:14 12:15

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
90%
Рівне - Невірків 12:15 12:16 СТРИЙ-АО А075

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Томахів 12:26 12:27 БАЗ А079.14

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
92%
Рівне - Корець 12:29 12:30

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
87%
Рівне - Томахів 12:30 12:31 БАЗ А079.14

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
92%
Рівне - Симонів 12:34 12:35

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Угільці 12:46 12:47 ПАЗ 32054

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Угільці 12:48 12:49 ПАЗ 32054

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Вовкошів 12:51 12:52

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Кор-Сторожів# 12:59 13:00

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Гоща-Матіївка# 12:59 13:00

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
83%
Рівне - Бочаниця 13:04 13:05 БАЗ А079.14

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Кор-Іванівка# 13:11 13:12

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Соснове Ч/З Хмелiвку 13:12 13:13 БАЗ А079.20

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Крилів 13:25 13:26

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Крилів 13:27 13:28

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Дуліби# 13:34 13:35

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
97%
Рівне - Рясники 13:35 13:36 БАЗ А079.04

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
94%
Рівне - Корець 13:44 13:45

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
93%
Рівне - Мнишин 13:44 13:45

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Оженин 13:44 13:45 ПАЗ 32054

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Корець 13:45 13:46 СТРИЙ-АО А07562

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Острог Ч/З Гощу 13:48 13:49 YOUYI_ZGT6710

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - М.Совпа 13:52 13:53

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - М.Совпа 13:55 13:56

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Глибочок 13:59 14:00 ЧАЗ А079.32

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Майків# 14:02 14:03 ХАЗ 3230.22

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Кор-Дерманка# 14:12 14:13

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Витків Ч/З Гощу 14:13 14:14

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Витків 14:13 14:14

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Гориньград-I 14:17 14:18

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Підліски 14:21 14:22

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Кор-Коловерти# 14:24 14:25

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Симонів 14:29 14:30 БАЗ А079.09

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Гоща Ч/З Томахів# 14:36 14:37 БАЗ А079.14

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Гоща Ч/З Томахів# 14:39 14:40 БАЗ А079.14

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Кураж 14:44 14:45

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Кор-Калинівка# 14:44 14:45

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Острог Ч/З Бугрин# 14:44 14:45 ПАЗ 32053

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Острог Ч/З Бугрин# 14:46 14:47 ПАЗ 32053

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Корець 14:54 14:55

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Симонів 14:59 15:00

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Соснове Ч/З Гощу 15:08 15:09 ТУР А-4072

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Острог Ч/З Гощу 15:08 15:09 БАЗ А079.23

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Соснове Ч/З Гощу 15:10 15:11 ТУР А-4072

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Кор-Головниця# 15:11 15:12 БОГДАН А0921

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Новоставці 15:24 15:25

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Новоставці 15:26 15:27

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Глибочок 15:29 15:30 БАЗ А079.14

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Кор-Голичівка# 15:29 15:30

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Колодіївка 15:39 15:40

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Корець 15:42 15:43 СТРИЙ-АО

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
97%
Рівне - Михалківцi# 15:49 15:50

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Гоща Ч/З Мнишин 15:54 15:55

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Вовкошів 15:56 15:57

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
97%
Рівне - Корець 15:58 15:59 БАЗ А079.19

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Невірків 16:12 16:13 СТРИЙ-АО А075

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
97%
Рівне - Острог Ч/З Гощу 16:15 16:16 БАЗ А079.14

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Невірків 16:15 16:16 СТРИЙ-АО А075

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
97%
Рівне - Корець 16:15 16:16 СТРИЙ-АО А075

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
86%
Рівне - Угільці 16:16 16:17 ПАЗ 32054

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
97%
Рівне - Угільці 16:18 16:19 ПАЗ 32054

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
97%
Рівне - Дроздів 16:19 16:20

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Курозвани 16:24 16:25 ХАЗ 3230.22

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Кор-Дерманка# 16:29 16:30

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
97%
Рівне - Симонів 16:29 16:30 БАЗ А079.09

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Гоща-Пустомити# 16:34 16:35

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
90%
Рівне - Кор-В.КлецькаРіч 16:41 16:42

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Березівка(Кор) 16:42 16:43

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Дуліби# 16:44 16:45

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Глибочок 16:59 17:00 ЧАЗ А079.32

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
97%
Рівне - Кор-Козак# 16:59 17:00 БОГДАН А0921

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Губків 17:02 17:03 ГаЛАЗ 3209.60

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
97%
Рівне - Оженин 17:05 17:06 ПАЗ 32054

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
97%
Рівне - Губків 17:05 17:06 ГаЛАЗ 3209.60

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
97%
Рівне - Антопіль(Телест)# 17:10 БАЗ А081.10 С 06 .07 .20

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
96%
Рівне - Острог Ч/З Гощу 17:09 17:10 БАЗ-А079.04

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Корець 17:15 17:16

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Рясники 17:15 17:16 БАЗ А079.04

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
97%
Рівне - Витків 17:18 17:19

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Кор-Сторожів# 17:34 17:35

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
97%
Рівне - Симонів 17:34 17:35

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - М.Совпа 17:37 17:38

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
97%
Рівне - М.Совпа 17:40 17:41

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
97%
Рівне - Гоща-Матіївка# 17:45 17:46

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
83%
Рівне - Гориньград-I 17:47 17:48

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Томахів 17:56 17:57 БАЗ А079.14

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
92%
Рівне - Корець 17:59 18:00

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
86%
Рівне - Томахів 18:00 18:01 БАЗ А079.14

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
92%
Рівне - Симонів 18:04 18:05 БАЗ А079.14

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Майків# 18:07 18:08 ХАЗ 3230.22

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Антопіль(Телест)# 18:10 БАЗ А081.10 С 06 .07 .20

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Залізниця 18:20 18:21

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
97%
Рівне - Корець 18:21 18:22

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Новоставці 18:29 18:30

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Новоставці 18:31 18:32

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Крилів 18:40 18:41

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Крилів 18:42 18:43

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Соснове 18:42 18:43 ТУР А-407

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
97%
Рівне - Мнишин 18:43 18:45

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Підліски 18:44 18:45

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Кор-Іванівка# 18:44 18:45

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Глибочок 18:44 18:45 БАЗ А079.09

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Корець 18:56 18:57

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
97%
Рівне - Курозвани 18:59 19:00 ХАЗ 3230.22

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Антопіль(Телест)# 19:10 БАЗ А081.10 С 06 .07 .20

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
96%
Рівне - Острог Ч/З Бугрин# 19:14 19:15 ПАЗ 32053

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
93%
Рівне - Рясники 19:15 19:16 БАЗ А079.04

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
96%
Рівне - Острог Ч/З Бугрин# 19:16 19:17 ПАЗ 32053

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
93%
Рівне - Острог Ч/З Гощу 19:18 19:19 БАЗ А079.23

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
96%
Рівне - Корець 19:19 19:20

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
92%
Рівне - Невірків 19:32 19:33 СТРИЙ-АО А075

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
77%
Рівне - Невірків 19:35 19:36 СТРИЙ-АО А075

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
77%
Рівне - Витків Ч/З Гощу 19:35 19:36

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
93%
Рівне - Корець 19:37 19:38 СТРИЙ-АО

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
87%
Рівне - Витків 19:38 19:39

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Кор-Коловерти# 19:59 20:00

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
67%
Рівне - Березівка(Кор) 20:07 20:08

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
17%
Рівне - Антопіль(Телест)# 20:10 БАЗ А081.10 С 06 .07 .20

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
13%
Рівне - Корець 20:14 20:15

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
92%
Рівне - Симонів 20:14 20:15 БАЗ А079.14

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
100%
Рівне - Корець 20:45 20:46

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
92%
Рівне - Антопіль(Телест)# 21:10 БАЗ А081.10 С 06 .07 .20

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
25%
call_splitРівне - Гоща-Пустомити#
swap_callsМЕРСЕДЕС-609
query_builder 05:24 - 05:25
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Гоща-Пустомити#
swap_callsМЕРСЕДЕС-609
query_builder 05:26 - 05:27
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Михалківцi#
swap_callsМЕРСЕДЕС-611
query_builder 05:29 - 05:30
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Новоставці
swap_callsМЕРСЕДЕС-714
query_builder 05:29 - 05:30
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Крилів
swap_callsМЕРСЕДЕС-817
query_builder 05:30 - 05:31
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Новоставці
swap_callsМЕРСЕДЕС-714
query_builder 05:31 - 05:32
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Крилів
swap_callsМЕРСЕДЕС-817
query_builder 05:32 - 05:33
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Мнишин
swap_callsI-VAN
query_builder 05:39 - 05:40
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Глибочок
swap_callsМЕРСЕДЕС-611
query_builder 05:44 - 05:45
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Симонів
swap_callsБАЗ А079.14
query_builder 05:49 - 05:50
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Гориньград-I
swap_callsМЕРСЕДЕС-709
query_builder 05:52 - 05:53
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - М.Совпа
swap_callsМЕРСЕДЕС-709
query_builder 05:57 - 05:58
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Кураж
swap_callsМЕРСЕДЕС-609
query_builder 05:59 - 06:00
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Рясники
swap_callsБАЗ А079.04
query_builder 06:00 - 06:01
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - М.Совпа
swap_callsМЕРСЕДЕС-709
query_builder 06:00 - 06:01
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Майків#
swap_callsХАЗ 3230.22
query_builder 06:02 - 06:03
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Острог Ч/З Гощу
swap_callsБАЗ А079.14
query_builder 06:05 - 06:06
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Антопіль(Телест)#
swap_callsБАЗ А081.10 С 06 .07 .20
query_builder 06:10 -
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Соснове Ч/З Гощу
swap_callsГаЛАЗ 3209.60
query_builder 06:22 - 06:23
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Витків
swap_callsМЕРСЕДЕС-611
query_builder 06:23 - 06:24
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Соснове Ч/З Гощу
swap_callsГаЛАЗ 3209.60
query_builder 06:25 - 06:26
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Томахів
swap_callsБАЗ А079.14
query_builder 06:26 - 06:27
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Томахів
swap_callsБАЗ А079.14
query_builder 06:30 - 06:31
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Стовпин
swap_callsБАЗ А079.19
query_builder 06:33 - 06:34
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Острог Ч/З Бугрин#
swap_callsБАЗ А079.14
query_builder 06:34 - 06:35
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Кор-Харалуг#
swap_callsМЕРСЕДЕС-814
query_builder 06:34 - 06:35
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Дуліби#
swap_callsI-VAN
query_builder 06:34 - 06:35
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Острог Ч/З Бугрин#
swap_callsБАЗ А079.14
query_builder 06:36 - 06:37
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Дроздів
swap_callsМЕРСЕДЕС-614
query_builder 06:39 - 06:40
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Вовкошів
swap_callsМЕРСЕДЕС-814
query_builder 06:41 - 06:42
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Жорнівка
swap_callsСТРИЙ-АО А075
query_builder 06:42 - 06:43
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Жорнівка
swap_callsСТРИЙ-АО А075
query_builder 06:45 - 06:46
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Глибочок
swap_callsБАЗ А079.09
query_builder 06:49 - 06:50
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Кор-Головниця#
swap_callsБОГДАН А0921
query_builder 06:51 - 06:52
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Гоща-Матіївка#
swap_callsМЕРСЕДЕС-711
query_builder 06:54 - 06:55
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Антопіль(Телест)#
swap_callsБАЗ А081.10 С 06 .07 .20
query_builder 07:00 -
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Соснове Ч/З Хмелiвку
swap_callsБАЗ А079.20
query_builder 07:02 - 07:03
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Симонів
swap_callsМЕРСЕДЕС-611
query_builder 07:09 - 07:10
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Угільці
swap_callsПАЗ 32054
query_builder 07:16 - 07:17
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Угільці
swap_callsПАЗ 32054
query_builder 07:18 - 07:19
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Острог Ч/З Гощу
swap_callsБАЗ-А079.04
query_builder 07:19 - 07:20
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Гоща Ч/З Мнишин
swap_callsI-VAN
query_builder 07:24 - 07:25
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Кор-Дерманка#
swap_callsI-VAN A07A1-60
query_builder 07:27 - 07:28
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Березівка(Кор)
swap_callsМЕРСЕДЕС-709
query_builder 07:27 - 07:28
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Підліски
swap_callsМЕРСЕДЕС-609
query_builder 07:39 - 07:40
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Кор-Козак#
swap_callsБОГДАН А0921
query_builder 07:41 - 07:42
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Курозвани
swap_callsХАЗ 3230.22
query_builder 07:44 - 07:45
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Рясники
swap_callsБАЗ А079.04
query_builder 07:55 - 07:56
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Кор-В.КлецькаХар
swap_callsСТРИЙ-АО А07562
query_builder 07:59 - 08:00
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Антопіль(Телест)#
swap_callsБАЗ А081.10 С 06 .07 .20
query_builder 08:00 -
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Соснове Ч/З Гощу
swap_callsТУР А-4072
query_builder 08:03 - 08:04
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Глибочок
swap_callsБАЗ А079.14
query_builder 08:04 - 08:05
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Новоставці
swap_callsМЕРСЕДЕС-714
query_builder 08:04 - 08:05
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Соснове Ч/З Гощу
swap_callsТУР А-4072
query_builder 08:05 - 08:06
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Новоставці
swap_callsМЕРСЕДЕС-714
query_builder 08:06 - 08:07
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Острог Ч/З Гощу
swap_callsБАЗ А079.23
query_builder 08:14 - 08:15
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Гоща Ч/З Томахів#
swap_callsБАЗ А079.14
query_builder 08:16 - 08:17
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Гориньград-I
swap_callsМЕРСЕДЕС-709
query_builder 08:17 - 08:18
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Гоща Ч/З Томахів#
swap_callsБАЗ А079.14
query_builder 08:20 - 08:21
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Корець
swap_callsМЕРСЕДЕС-814
query_builder 08:25 - 08:26
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Симонів
swap_callsБАЗ А079.32
query_builder 08:29 - 08:30
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Оженин
swap_callsПАЗ 32054
query_builder 08:35 - 08:36
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Корець
swap_callsМЕРСЕДЕС-814
query_builder 08:45 - 08:46
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Витків
swap_callsМЕРСЕДЕС-611
query_builder 08:47 - 08:48
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Гоща-Пустомити#
swap_callsМЕРСЕДЕС-609
query_builder 08:50 - 08:51
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Соснове
swap_callsМЕРСЕДЕС-814
query_builder 08:57 - 08:58
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Антопіль(Телест)#
swap_callsБАЗ А081.10 С 06 .07 .20
query_builder 09:00 -
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Соснове
swap_callsМЕРСЕДЕС-814
query_builder 09:00 - 09:01
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Корець
swap_callsМЕРСЕДЕС-709
query_builder 09:04 - 09:05
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Острог Ч/З Бугрин#
swap_callsПАЗ 32053
query_builder 09:07 - 09:08
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Гоща (Центр)
swap_callsМЕРСЕДЕС-609
query_builder 09:09 - 09:10
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Крилів
swap_callsМЕРСЕДЕС-817
query_builder 09:10 - 09:11
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Крилів
swap_callsМЕРСЕДЕС-817
query_builder 09:12 - 09:13
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Острог Ч/З Гощу
swap_callsYOUYI_ZGT6710
query_builder 09:15 - 09:16
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Колодіївка
swap_callsМЕРСЕДЕС-609
query_builder 09:15 - 09:16
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Кор-Коловерти#
swap_callsМЕРСЕДЕС-614
query_builder 09:24 - 09:25
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Дуліби#
swap_callsI-VAN
query_builder 09:24 - 09:25
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Курозвани
swap_callsХАЗ 3230.22
query_builder 09:29 - 09:30
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Симонів
swap_callsБАЗ А079.09
query_builder 09:29 - 09:30
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Вовкошів
swap_callsМЕРСЕДЕС-814
query_builder 09:41 - 09:42
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Кор-Дерманка#
swap_callsМЕРСЕДЕС-814
query_builder 09:44 - 09:45
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Кураж
swap_callsМЕРСЕДЕС-609
query_builder 09:49 - 09:50
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Бочаниця
swap_callsМЕРСЕДЕС-611
query_builder 09:54 - 09:55
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Угільці
swap_callsПАЗ 32054
query_builder 09:56 - 09:57
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Угільці
swap_callsПАЗ 32054
query_builder 09:59 - 10:00
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Соснове
swap_callsТУР А-407
query_builder 10:02 - 10:03
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Майків#
swap_callsХАЗ 3230.22
query_builder 10:07 - 10:08
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Гоща (Центр)
swap_callsМЕРСЕДЕС-609
query_builder 10:09 - 10:10
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Кор-Коловерти#
swap_callsСТРИЙ-АО А075
query_builder 10:15 - 10:16
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Острог Ч/З Гощу
swap_callsБАЗ А079.14
query_builder 10:15 - 10:16
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Корець
swap_callsБАЗ А079.19
query_builder 10:28 - 10:29
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Симонів
swap_callsБАЗ А079.14
query_builder 10:34 - 10:35
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Кор-Козак#
swap_callsМЕРСЕДЕС-312
query_builder 10:41 - 10:42
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - М.Совпа
swap_callsМЕРСЕДЕС-709
query_builder 10:52 - 10:53
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - М.Совпа
swap_callsМЕРСЕДЕС-709
query_builder 10:55 - 10:56
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Кор-Головниця#
swap_callsБОГДАН А0921
query_builder 10:56 - 10:57
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Глибочок
swap_callsЧАЗ А079.32
query_builder 10:59 - 11:00
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Кор-В.КлецькаХар
swap_callsМЕРСЕДЕС-814
query_builder 11:17 - 11:18
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Курозвани
swap_callsХАЗ 3230.22
query_builder 11:19 - 11:20
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Дроздів
swap_callsМЕРСЕДЕС-614
query_builder 11:24 - 11:25
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Острог Ч/З Бугрин#
swap_callsБАЗ А079.14
query_builder 11:24 - 11:25
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Острог Ч/З Бугрин#
swap_callsБАЗ А079.14
query_builder 11:26 - 11:27
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Корець
swap_callsСТРИЙ-АО
query_builder 11:42 - 11:43
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Острог Ч/З Гощу
swap_callsБАЗ-А079.04
query_builder 11:44 - 11:45
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Витків
swap_callsМЕРСЕДЕС-611
query_builder 11:52 - 11:53
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Губків
swap_callsГаЛАЗ 3209.60
query_builder 11:52 - 11:53
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Губків
swap_callsГаЛАЗ 3209.60
query_builder 11:55 - 11:56
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Кор-Голичівка#
swap_callsI-VAN A07A1-30
query_builder 11:55 - 11:56
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Симонів
swap_callsБАЗ А079.09
query_builder 11:59 - 12:00
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Кор-Козак#
swap_callsБОГДАН А0921
query_builder 12:11 - 12:12
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Невірків
swap_callsСТРИЙ-АО А075
query_builder 12:12 - 12:13
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Гоща#
swap_callsМЕРСЕДЕС-609
query_builder 12:14 - 12:15
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Невірків
swap_callsСТРИЙ-АО А075
query_builder 12:15 - 12:16
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Томахів
swap_callsБАЗ А079.14
query_builder 12:26 - 12:27
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Корець
swap_callsМЕРСЕДЕС-709
query_builder 12:29 - 12:30
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Томахів
swap_callsБАЗ А079.14
query_builder 12:30 - 12:31
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Симонів
swap_callsМЕРСЕДЕС-611
query_builder 12:34 - 12:35
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Угільці
swap_callsПАЗ 32054
query_builder 12:46 - 12:47
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Угільці
swap_callsПАЗ 32054
query_builder 12:48 - 12:49
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Вовкошів
swap_callsМЕРСЕДЕС-814
query_builder 12:51 - 12:52
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Кор-Сторожів#
swap_callsМЕРСЕДЕС-814
query_builder 12:59 - 13:00
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Гоща-Матіївка#
swap_callsМЕРСЕДЕС-711
query_builder 12:59 - 13:00
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Бочаниця
swap_callsБАЗ А079.14
query_builder 13:04 - 13:05
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Кор-Іванівка#
swap_callsМЕРСЕДЕС-814
query_builder 13:11 - 13:12
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Соснове Ч/З Хмелiвку
swap_callsБАЗ А079.20
query_builder 13:12 - 13:13
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Крилів
swap_callsМЕРСЕДЕС-817
query_builder 13:25 - 13:26
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Крилів
swap_callsМЕРСЕДЕС-817
query_builder 13:27 - 13:28
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Дуліби#
swap_callsI-VAN
query_builder 13:34 - 13:35
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Рясники
swap_callsБАЗ А079.04
query_builder 13:35 - 13:36
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Корець
swap_callsМЕРСЕДЕС-814
query_builder 13:44 - 13:45
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Мнишин
swap_callsI-VAN
query_builder 13:44 - 13:45
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Оженин
swap_callsПАЗ 32054
query_builder 13:44 - 13:45
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Корець
swap_callsСТРИЙ-АО А07562
query_builder 13:45 - 13:46
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Острог Ч/З Гощу
swap_callsYOUYI_ZGT6710
query_builder 13:48 - 13:49
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - М.Совпа
swap_callsМЕРСЕДЕС-709
query_builder 13:52 - 13:53
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - М.Совпа
swap_callsМЕРСЕДЕС-709
query_builder 13:55 - 13:56
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Глибочок
swap_callsЧАЗ А079.32
query_builder 13:59 - 14:00
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Майків#
swap_callsХАЗ 3230.22
query_builder 14:02 - 14:03
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Кор-Дерманка#
swap_callsI-VAN A07A1-60
query_builder 14:12 - 14:13
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Витків Ч/З Гощу
swap_callsМЕРСЕДЕС-611 -
query_builder 14:13 - 14:14
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Витків
swap_callsМЕРСЕДЕС-611
query_builder 14:13 - 14:14
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Гориньград-I
swap_callsМЕРСЕДЕС-709
query_builder 14:17 - 14:18
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Підліски
swap_callsМЕРСЕДЕС-609
query_builder 14:21 - 14:22
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Кор-Коловерти#
swap_callsМЕРСЕДЕС-614
query_builder 14:24 - 14:25
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Симонів
swap_callsБАЗ А079.09
query_builder 14:29 - 14:30
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Гоща Ч/З Томахів#
swap_callsБАЗ А079.14
query_builder 14:36 - 14:37
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Гоща Ч/З Томахів#
swap_callsБАЗ А079.14
query_builder 14:39 - 14:40
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Кураж
swap_callsМЕРСЕДЕС-609
query_builder 14:44 - 14:45
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Кор-Калинівка#
swap_callsМЕРСЕДЕС-814
query_builder 14:44 - 14:45
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Острог Ч/З Бугрин#
swap_callsПАЗ 32053
query_builder 14:44 - 14:45
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Острог Ч/З Бугрин#
swap_callsПАЗ 32053
query_builder 14:46 - 14:47
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Корець
swap_callsМЕРСЕДЕС-312
query_builder 14:54 - 14:55
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Симонів
swap_callsМЕРСЕДЕС-611
query_builder 14:59 - 15:00
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Соснове Ч/З Гощу
swap_callsТУР А-4072
query_builder 15:08 - 15:09
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Острог Ч/З Гощу
swap_callsБАЗ А079.23
query_builder 15:08 - 15:09
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Соснове Ч/З Гощу
swap_callsТУР А-4072
query_builder 15:10 - 15:11
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Кор-Головниця#
swap_callsБОГДАН А0921
query_builder 15:11 - 15:12
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Новоставці
swap_callsМЕРСЕДЕС-714
query_builder 15:24 - 15:25
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Новоставці
swap_callsМЕРСЕДЕС-714
query_builder 15:26 - 15:27
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Глибочок
swap_callsБАЗ А079.14
query_builder 15:29 - 15:30
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Кор-Голичівка#
swap_callsI-VAN A07A1-30
query_builder 15:29 - 15:30
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Колодіївка
swap_callsМЕРСЕДЕС-609
query_builder 15:39 - 15:40
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Корець
swap_callsСТРИЙ-АО
query_builder 15:42 - 15:43
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Михалківцi#
swap_callsМЕРСЕДЕС-611
query_builder 15:49 - 15:50
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Гоща Ч/З Мнишин
swap_callsI-VAN
query_builder 15:54 - 15:55
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Вовкошів
swap_callsМЕРСЕДЕС-814
query_builder 15:56 - 15:57
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Корець
swap_callsБАЗ А079.19
query_builder 15:58 - 15:59
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Невірків
swap_callsСТРИЙ-АО А075
query_builder 16:12 - 16:13
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Острог Ч/З Гощу
swap_callsБАЗ А079.14
query_builder 16:15 - 16:16
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Невірків
swap_callsСТРИЙ-АО А075
query_builder 16:15 - 16:16
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Корець
swap_callsСТРИЙ-АО А075
query_builder 16:15 - 16:16
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Угільці
swap_callsПАЗ 32054
query_builder 16:16 - 16:17
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Угільці
swap_callsПАЗ 32054
query_builder 16:18 - 16:19
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Дроздів
swap_callsМЕРСЕДЕС-614
query_builder 16:19 - 16:20
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Курозвани
swap_callsХАЗ 3230.22
query_builder 16:24 - 16:25
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Кор-Дерманка#
swap_callsМЕРСЕДЕС-814
query_builder 16:29 - 16:30
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Симонів
swap_callsБАЗ А079.09
query_builder 16:29 - 16:30
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Гоща-Пустомити#
swap_callsМЕРСЕДЕС-609
query_builder 16:34 - 16:35
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Кор-В.КлецькаРіч
swap_callsМЕРСЕДЕС-814
query_builder 16:41 - 16:42
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Березівка(Кор)
swap_callsМЕРСЕДЕС-709
query_builder 16:42 - 16:43
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Дуліби#
swap_callsI-VAN
query_builder 16:44 - 16:45
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Глибочок
swap_callsЧАЗ А079.32
query_builder 16:59 - 17:00
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Кор-Козак#
swap_callsБОГДАН А0921
query_builder 16:59 - 17:00
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Губків
swap_callsГаЛАЗ 3209.60
query_builder 17:02 - 17:03
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Оженин
swap_callsПАЗ 32054
query_builder 17:05 - 17:06
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Губків
swap_callsГаЛАЗ 3209.60
query_builder 17:05 - 17:06
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Антопіль(Телест)#
swap_callsБАЗ А081.10 С 06 .07 .20
query_builder 17:10 -
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Острог Ч/З Гощу
swap_callsБАЗ-А079.04
query_builder 17:09 - 17:10
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Корець
swap_callsМЕРСЕДЕС-814
query_builder 17:15 - 17:16
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Рясники
swap_callsБАЗ А079.04
query_builder 17:15 - 17:16
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Витків
swap_callsМЕРСЕДЕС-611
query_builder 17:18 - 17:19
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Кор-Сторожів#
swap_callsМЕРСЕДЕС-814
query_builder 17:34 - 17:35
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Симонів
swap_callsМЕРСЕДЕС-611
query_builder 17:34 - 17:35
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - М.Совпа
swap_callsМЕРСЕДЕС-709
query_builder 17:37 - 17:38
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - М.Совпа
swap_callsМЕРСЕДЕС-709
query_builder 17:40 - 17:41
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Гоща-Матіївка#
swap_callsМЕРСЕДЕС-711
query_builder 17:45 - 17:46
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Гориньград-I
swap_callsМЕРСЕДЕС-709
query_builder 17:47 - 17:48
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Томахів
swap_callsБАЗ А079.14
query_builder 17:56 - 17:57
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Корець
swap_callsМЕРСЕДЕС-709
query_builder 17:59 - 18:00
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Томахів
swap_callsБАЗ А079.14
query_builder 18:00 - 18:01
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Симонів
swap_callsБАЗ А079.14
query_builder 18:04 - 18:05
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Майків#
swap_callsХАЗ 3230.22
query_builder 18:07 - 18:08
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Антопіль(Телест)#
swap_callsБАЗ А081.10 С 06 .07 .20
query_builder 18:10 -
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Залізниця
swap_callsМЕРСЕДЕС-609
query_builder 18:20 - 18:21
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Корець
swap_callsМЕРСЕДЕС-312
query_builder 18:21 - 18:22
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Новоставці
swap_callsМЕРСЕДЕС-714
query_builder 18:29 - 18:30
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Новоставці
swap_callsМЕРСЕДЕС-714
query_builder 18:31 - 18:32
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Крилів
swap_callsМЕРСЕДЕС-817
query_builder 18:40 - 18:41
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Крилів
swap_callsМЕРСЕДЕС-817
query_builder 18:42 - 18:43
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Соснове
swap_callsТУР А-407
query_builder 18:42 - 18:43
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Мнишин
swap_callsI-VAN
query_builder 18:43 - 18:45
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Підліски
swap_callsМЕРСЕДЕС-609
query_builder 18:44 - 18:45
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Кор-Іванівка#
swap_callsМЕРСЕДЕС-814
query_builder 18:44 - 18:45
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Глибочок
swap_callsБАЗ А079.09
query_builder 18:44 - 18:45
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Корець
swap_callsI-VAN A07A1-30
query_builder 18:56 - 18:57
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Курозвани
swap_callsХАЗ 3230.22
query_builder 18:59 - 19:00
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Антопіль(Телест)#
swap_callsБАЗ А081.10 С 06 .07 .20
query_builder 19:10 -
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Острог Ч/З Бугрин#
swap_callsПАЗ 32053
query_builder 19:14 - 19:15
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Рясники
swap_callsБАЗ А079.04
query_builder 19:15 - 19:16
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Острог Ч/З Бугрин#
swap_callsПАЗ 32053
query_builder 19:16 - 19:17
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Острог Ч/З Гощу
swap_callsБАЗ А079.23
query_builder 19:18 - 19:19
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Корець
swap_callsМЕРСЕДЕС-814
query_builder 19:19 - 19:20
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Невірків
swap_callsСТРИЙ-АО А075
query_builder 19:32 - 19:33
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Невірків
swap_callsСТРИЙ-АО А075
query_builder 19:35 - 19:36
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Витків Ч/З Гощу
swap_callsМЕРСЕДЕС-611 -
query_builder 19:35 - 19:36
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Корець
swap_callsСТРИЙ-АО
query_builder 19:37 - 19:38
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Витків
swap_callsМЕРСЕДЕС-611
query_builder 19:38 - 19:39
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Кор-Коловерти#
swap_callsМЕРСЕДЕС-614
query_builder 19:59 - 20:00
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Березівка(Кор)
swap_callsМЕРСЕДЕС-709
query_builder 20:07 - 20:08
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Антопіль(Телест)#
swap_callsБАЗ А081.10 С 06 .07 .20
query_builder 20:10 -
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Корець
swap_callsМЕРСЕДЕС-814
query_builder 20:14 - 20:15
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Симонів
swap_callsБАЗ А079.14
query_builder 20:14 - 20:15
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Корець
swap_callsМЕРСЕДЕС-814
query_builder 20:45 - 20:46
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
call_splitРівне - Антопіль(Телест)#
swap_callsБАЗ А081.10 С 06 .07 .20
query_builder 21:10 -
today
ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
Увага! У розкладі руху автобусів можуть відбуватись зміни, тому радимо завжди звіряти розклад у касах автовокзалу.