Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Одеса - Енергодар

Деталі рейсу

Автобус: ЕТАЛОН

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 50

Показати інші рейси в місті: МИКОЛАЇВ

Телефон автостанції МИКОЛАЇВ: 0512-241153

Станом на: 5/18/2024

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Одеса 06:15 0 📌
Коблеве 07:25 07:30 70 54.00 📌
Миколаїв 09:10 09:15 154 122.00 📌
Херсон 10:35 11:15 217 169.00 📌
Нова Каховка 12:55 13:05 295 232.00 📌
Каховка 13:25 13:35 308 244.00 📌
Горностаївка 14:30 14:35 351 276.00 📌
В.лепетиха 15:10 15:20 380 291.00
Велика Знам'янка 16:15 16:20 427 339.00 📌
Кам-Дніпровська 16:40 16:50 440 339.00 📌
Енергодар 17:25 469 370.00 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Одеса
🕑 06:15
0 км

🏠 2. Коблеве
🕑 07:25 - 07:30
70 км
54.00 грн
🏠 3. Миколаїв
🕑 09:10 - 09:15
154 км
122.00 грн
🏠 4. Херсон
🕑 10:35 - 11:15
217 км
169.00 грн
🏠 5. Нова Каховка
🕑 12:55 - 13:05
295 км
232.00 грн
🏠 6. Каховка
🕑 13:25 - 13:35
308 км
244.00 грн
🏠 7. Горностаївка
🕑 14:30 - 14:35
351 км
276.00 грн
🏠 8. В.лепетиха
🕑 15:10 - 15:20
380 км
291.00 грн
🏠 9. Велика Знам'янка
🕑 16:15 - 16:20
427 км
339.00 грн
🏠 10. Кам-Дніпровська
🕑 16:40 - 16:50
440 км
339.00 грн
🏠 11. Енергодар
🕑 17:25
469 км
370.00 грн
0.0/0