Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Автостанція: МИКОЛАЇВ

(Миколаївська обл.)
Табло автовокзалу
Рейс Прибуття Відправлення Автобус
Прага - Херсон 00:05 00:15 М3--ІІІ

Познань - Генічеськ 00:20 00:30 М3--ІІІ ЧетныеПС

Штефан-Воде - Харків 00:20 00:30 MERCEDES18

Херсон - К.Вари 00:15 00:35 М3--ІІІ

Одеса Привоз - Дніпро 00:25 00:40 МЕРСЕДЕС 42 ( )С 23 .06 .23

Одеса Привоз - Дніпро 00:40 00:55 НЕОПЛАН 122

Мелітополь - Кельн 00:50 01:00 НЕОПЛАН 316SH

Херсон - Рава-Руська(UA)Кпп# 01:00 01:05 НЕОПЛАН-45

Липкани (Молдова) - Кпп Каланчак# 01:25 01:45 МЕРСЕДЕС-50

Чернівці - Севастополь 01:35 01:55 МАН-2000(50)

Дніпро Авц - Одеса Ас 02:00 02:10 МЕРСЕДЕС (18) Щодня

Дніпро Авц - Одеса З/Д 02:10 02:20 МЕРСЕДЕС (18) Щодня

Вроцлав - Херсон 02:20 02:30 НЕОПЛАН 116

Херсон - Гдиня 02:20 02:30 ВАНХУЛ 52

Херсон - Познань 02:20 02:30 ВАНХУЛ 52

Київ 1 - Лазурне# 02:20 02:35 СКАНІЯ С 04 .07 .17

Залізний Порт# - Щецин 02:30 02:40 М3--ІІІ

Херсон - Гданськ 02:40 02:50 ВАН-ХООЛ Т815

Херсон - Гдиня 02:40 02:50 РЕНО-48

Херсон - Мадрид 02:40 02:50 М3--ІІІ

Херсон - Мадрид (IS) 02:40 02:50 НЕОПЛАН-50 ( )С 15 .06 .24

Херсон - Познань 02:40 02:50 МЕРСЕДЕС Б.50

Щецин - Херсон 02:40 02:50 НЕОПЛАН-40

Гданськ - Херсон 02:50 03:00 РЕНО-48

Ялта - Одеса 03:10 03:15 МЕРСЕДЕС-0403 С 20 .04 .16

Запоріжжя - Одеса 03:30 03:35 ВОЛЬВО

Миколаїв - Зелена-Гура 03:40 МЕРСЕДЕС Б.50

Миколаїв Ав - Зелена Гура 03:40 М3--ІІІ

Харків - Одеса Ав Привоз 03:25 03:45 МЕРСЕДЕС-50

Харків - Одеса Ас Привоз 03:25 03:45 НЕОПЛАН

Маріуполь - Каушаны 03:55 04:00 КИНГ_ЛОНГ С 02 .12 .16

Маріуполь Дон - Кишинiв Млд 03:50 04:00 МАН (49) Через д

Маріуполь Дон - Одеса Старосінна 03:50 04:00 НЕОПЛАН (45) Ежеднев

Хмільник - Скадовськ 03:45 04:00 МЕРСЕДЕС-0303 С 04 .07 .17

Донецьк 1 - Одеса Ас Привоз 04:00 04:05 МЕРСЕДЕС-0303

Дніпро Авц - Одеса (Привоз) 04:10 04:15 МАН (55) Щодня

Севастополь - Одеса Ас Привоз 04:10 04:15 СЕТРА С 08 .07 .15

Дніпропетровськ - Одеса 04:05 04:20 МЕРСЕДЕС-0303

Плзень - Херсон 04:25 04:30 МЕРСЕДЕС Б.50

Херсон - Прага 04:15 04:30 М3--ІІІ

Херсон - Бонн 04:40 04:50 МЕРСЕДЕС Б.50

Миколаїв - Подільськ 05:00 БАЗ-А079(23)

Херсон - Прага 05:00 05:10 ВАНХУЛ

Гданськ - Херсон 05:10 05:15 ВАНХОЛ

Херсон - Каліш 05:10 05:20 НЕОПЛАН 316SH

Краків - Залізний Порт# 05:15 05:30 М3-ІІІ

Миколаїв - Київ 1 05:30 МЕРСЕДЕС-0303

Плзень - Херсон 05:20 05:30 НЕОПЛАН-48

Житомир - Херсон 05:30 05:35 ВОЛЬВО-50

Херсон - Львів Ас-8(Двірцева-1) 05:30 05:40 НЕОПЛАН-40

Херсон - Плзень 05:35 05:40 НЕОПЛАН-50 ( )С 25 .04 .24

Херсон - Плзень 05:30 05:40 НЕОПЛАН-40 ( ) С 22 .06 .24

Миколаїв - Львів Ас-8(Двірцева-1) 06:00 СЕТРА 50

Миколаїв - Прага Ав Флоренс 06:00 СЕТРА 50

Миколаїв - Сирове 06:00 БАЗ-А079(24)

Львів - Херсон 06:05 06:10 EOS_49

Маріуполь - Познань (PL) 06:00 06:10 НЕОПЛАН 46

Маріуполь Дон - Одеса Привокзальна 06:00 06:10 НЕОПЛАН (78) Через д

Каланчак Кпвв - Липкани 06:05 06:15 М3-ІІІ

Миколаїв - Кошалін 06:20 НЕОПЛАН 122

Миколаїв - Кур.Лози(Од)# 06:20 БАЗ-А079

Херсон - Кошалін 06:15 06:20 М3--ІІІ

Херсон - Плзень 06:10 06:20 НЕОПЛАН 50

Миколаїв - Веселинове 06:30 БАЗ-А079

Миколаїв - Кривий Ріг 06:30 БАЗ-А079(23)

Миколаїв - Новомар'ївка(Бр)# 06:30 РУТА-20

Миколаїв - Одеса 06:30 ЕТАЛОН С 05 .04 .17

Херсон - Аахен# 06:20 06:30 VANHOOL 49

Херсон - Вроцлав-Аахен 06:20 06:30 VAN HOOL -

Херсон - Легниця 06:20 06:30 VAN HOOL -

Херсон - Легніца# 06:20 06:30 VANHOOL 49

Луцьк - Залізний Порт# 06:35 06:45 МЕРСЕДЕС-50 С 21 .07 .17

Донецьк 3 - Одеса 06:40 06:50 МЕРСЕДЕС-0403

Миколаїв - Веселинове 06:40 06:50 БАЗ-А079

Миколаїв - Новомар'ївка(Бр)# 06:45 06:50 РУТА-20

Миколаїв - Кропивницький 07:05 БАЗ-А079(24)

Миколаїв - Вінниця 1 07:15 ЕТАЛОН

Франкфурт-На-Майні - Мелітополь 07:10 07:15 НЕОПЛАН 316SH

Херсон - Гдиня (PL) 07:10 07:20 СЕТРА 49

Маріуполь - Плзень 07:20 07:30 МАН-50

Миколаїв - Євпаторія 07:30 МАН-30

Миколаїв - Одеса 07:30 ЕТАЛОН С 05 .04 .17

Херсон - Зелена Гура 07:29 07:30 СЕТРА 50

Херсон - Кошалин 07:20 07:30 СЕТРА

Херсон - Кошалін 07:20 07:30 НЕОПЛАН-40

Херсон - Львів Ас-8(Двірцева-1) 07:29 07:30 СЕТРА 50

Херсон - Львів Ас-8(Двірцева-1) 07:20 07:30 СЕТРА

Миколаїв - Щецин 07:40 НЕОПЛАН 122

Миколаїв - Київ 1 07:45 МЕРСЕДЕС-0303 С 16 .08 .15

Миколаїв - Київ Ас"Київ" 07:45 МЕРСЕДЕС-33

Миколаїв - Черкаси 07:55 НЕОПЛАН

Вінниця 1 - Миколаїв 08:00 МЕРСЕДЕС-18

Гдиня - Ізмаїл 07:55 08:00 МЕРСЕДЕС Б.50

Гдиня - Херсон 07:55 08:00 НЕОПЛАН

Кошице - Миколаїв 08:00 НЕОПЛАН-40

Утена (LT) - Харків 07:55 08:00 НЕОПЛАН

Утена - Харків 07:55 08:00 НЕОПЛАН-40

Харків - Утена# 07:55 08:00 MAN

Харків Ас-1 - Iзмаiл 07:55 08:00 МЕРСЕДЕС (48) ВтЧтВс

Харків Ас-1 - Херсон Ас 07:55 08:00 МЕРСЕДЕС (48) ВтЧтВс

Херсон - Аахен 07:55 08:00 НЕОПЛАН-50

Херсон - Зелена Гура 07:50 08:00 НЕОПЛАН-40

Херсон - Зелена-Гура 07:50 08:00 НЕОПЛАН-50 ( )С 19 .10 .23

Херсон - Луцьк 07:50 08:00 НЕОПЛАН-40

Херсон - Ченстохова 07:55 08:00 НЕОПЛАН-50 ( )С 01 .02 .24

Херсон - Ченстохова 07:50 08:00 МЕРСЕДЕС

Херсон - Ченстохово 07:50 08:00 НЕОПЛАН-40

Херсон Ас-2 - Познань-Зел.Гура# 07:50 08:00 VAN HOOL С 19 .10 .23

Гдиня - Херсон 08:00 08:10 EOS(25) ( )С 01 .04 .24

Миколаїв - Подільськ 08:10 БАЗ-А079(23)

Херсон - Колобжег 08:00 08:10 МЕРСЕДЕС Б.50

Херсон - Аахен 08:15 08:20 НЕОПЛАН-50

Херсон - Київ 1 08:05 08:20 МЕРСЕДЕС-0303

Миколаїв - Черкаси 08:25 БАЗАО79ЕТАЛОН

Херсон - Гдиня 08:10 08:25 НЕОПЛАН 316SH

Херсон - Гдиня (PL) 08:10 08:25 НЕОПЛАН

Херсон - Мінськ 08:10 08:25 М3--ІІІ

Херсон - Ченстохова (PL) 08:10 08:25 НЕОПЛАН

Херсон - Щецин 08:10 08:25 М3--ІІІ

Запоріжжя - Прага 08:20 08:30 НЕОПЛАН 116

Запоріжжя - Прага Ав Флоренс 08:20 08:30 НЕОПЛАН-40

Кишинів (Молдова) - Запоріжжя 08:20 08:30 МЕРСЕДЕС-1

Миколаїв - Анівка(Бр)# 08:30 ИВЕКО-35

Миколаїв - Одеса 08:30 ЕТАЛОН С 05 .04 .17

Херсон - Вилково 08:20 08:35 ВОЛЬВО

Херсон - Москва (RU) 08:40 08:50 НЕОПЛАН 46

Херсон - Щецин 08:40 08:50 МЕРСЕДЕС Б.50 ( )С 29 .05 .22

Миколаїв - Запоріжжя 08:55 НЕОПЛАН

Херсон - Ізмаїл 08:46 08:55 МЕРСЕДЕС-0403

Одеса - Черкаси 08:55 09:00 МЕРСЕДЕС 18

Одеса Привокзальна - Нікополь 08:40 09:00 МЕРСЕДЕС 18

Чеськи Крумплов - Залізний Порт# 08:50 09:00 М3--ІІІ

Чеський Крумлов - Залізний Порт 08:50 09:00 МЕРСЕДЕС 18

Херсон - Ізмаїл 08:56 09:05 МЕРСЕДЕС-18

Тімішоара - Запоріжжя 09:00 09:10 НЕОПЛАН 50

Одеса - Енергодар 09:10 09:15 ЕТАЛОН

Херсон - Зелена Гура 08:50 09:15 М3--ІІІ

Херсон - Львів Ас-1(Стрийська) 09:00 09:15 НЕОПЛАН-50

Херсон - Щецин 09:00 09:15 НЕОПЛАН-50

Миколаїв - Умань 09:20 ИВЕКО-19 С 08 .09 .16

Миколаїв - Харків 09:20 НЕОПЛАН С 12 .03 .16

Маріуполь - Ченстохова (PL) 09:15 09:25 ВАНХУ 54

Одеса Ас Привоз - Волгоград 09:10 09:25 НЕОПЛАН

Херсон - Волгоград (RU) 09:15 09:30 МАН 35

Миколаїв - Врадіївка 09:35 ФОЛЬКСВАГЕН

Каховка - Одеса 09:11 09:40 ЕТАЛОН

Нова Каховка - Одеса 09:11 09:40 БАЗ-А079(23)

Херсон - Львів Ас-1(Стрийська) 09:35 09:40 НЕОПЛАН-50

Херсон - Щецин 09:35 09:40 НЕОПЛАН-50

Миколаїв Ас - Харків Ас-1 09:44 НЕОПЛАН (48) Щодня

Кривий Ріг Ас-1 - Одеса Ас 09:45 09:50 МЕРСЕДЕС (18) Щодня

Миколаїв - Арбузинка 09:50 БАЗ-А079(23)

Одеса Привоз - Миколаїв 09:50 МЕРСЕДЕС-18

Херсон - Щецин 09:40 09:50 НЕОПЛАН-50 ( )С 05 .06 .24

Штефан-Воде - Харків 09:40 09:50 MERCEDES18

Миколаїв - Маріуполь 09:55 ЮТОНГ2

Миколаїв - Вроцлав 10:00 МЕРСЕДЕС 50

Херсон - Вроцлав 09:55 10:00 НЕОПЛАН-45

Миколаїв Ас - Харків Ас-1 10:03 НЕОПЛАН (48) Щодня

Херсон - Варшава 10:00 10:05 М3--ІІІ

Херсон - Варшава "Заходня" 10:00 10:05 НЕОПЛАН-40

Херсон - Варшава Ав "Заходня" 10:00 10:05 НЕОПЛАН 50

Херсон - Варшава Ав Заходня 10:00 10:05 НЕОПЛАН 41

Херсон - Варшава Західна 10:00 10:05 НЕОПЛАН-45

Миколаїв - Саврань 10:10 БАЗ-А079(23)

Херсон - К.Вари 10:00 10:10 М3--ІІІ

Миколаїв - Київ 1 10:15 МЕРСЕДЕС-33

Херсон-Миколаїв - Варшава 'західна' 10:15 10:15 VAN HOOL С 08 .03 .24

Миколаїв Ас - Харкiв Ас-6 10:20 НЕОПЛАН (48) Щодня

Коблеве Лас - Київ 1 10:20 10:30 МЕРСЕДЕС-0303

Миколаїв - Веселинове 10:30 МЕРСЕДЕС-609

Одеса - Нікополь 10:15 10:30 МЕРС_СПРИНТЕР

Каховка - Одеса 10:10 10:35 БАЗ-А079(23)

Каховка - Одеса 10:06 10:35 МЕРСЕДЕС-18

Кривий Ріг Ас-1 - Одеса Ас 10:25 10:35 СПРИНТЕР (18) Щодня

Одеса - Мелітополь 10:25 10:35 МЕРСЕДЕС-18

Одеса - Мелітополь Ас 10:25 10:35 МЕРСЕДЕС-0303

В.Лепетиха - Миколаїв 10:40 БАЗ

Миколаїв - Київ 1 10:35 10:40 МЕРСЕДЕС-33

Херсон - Варшава Західна 10:35 10:40 СЕТРА

Херсон - Ковель 10:35 10:40 СЕТРА

Одеса Привоз - Миколаїв 10:50 МЕРСЕДЕС-18

Очаків Ав - Дніпропетровськ 10:40 10:50 БАЗ-А079(23) С 26 .03 .17

Миколаїв - Веселинове 10:45 10:55 МЕРСЕДЕС-609

Одеса Привокзальна - Дніпро 10:55 11:00 МЕРСЕДЕС 18 ( )с 03 .12 .22

Одеса - Дніпро(Дніпропетроськ) 10:45 11:05 МЕРСЕДЕС-20

Одеса - Краснодар 10:55 11:05 НЕОПЛАН С 01 .06 .15

Дніпро Авц - Одеса 11:05 11:10 МЕРСЕДЕС (18) Щодня

Лечче - Херсон 11:00 11:10 МЕРСЕДЕС-50

Одеса - Миколаїв 11:10 МЕРСЕДЕС 18

Скадовськ - Миколаїв 11:10 МЕРСЕДЕС-18

Херсон - Москва 11:00 11:10 МЕРСЕДЕС-0303 С 21 .05 .16

Херсон - Щецин 11:00 11:10 НЕОПЛАН-40 ( ) С 01 .08 .24

Варшава "Заходня" - Херсон 11:10 11:15 НЕОПЛАН-40

Залізний Порт# - Луцьк 11:10 11:20 МЕРСЕДЕС-50 С 21 .07 .17

Ченстохова - Маріуполь 11:15 11:20 НЕОПЛАН-50 ( )С 23 .10 .23

Миколаїв - Соколівка(Бр)# 11:25 БАЗ-А079(19)

Одеса Привоз - Миколаїв 11:30 МЕРСЕДЕС-18

Зелена Гура - Херсон 11:35 11:40 НЕОПЛАН-40

Зелена Гура-Познань# - Херсон Ас-2 11:35 11:40 VAN HOOL С 19 .10 .23

Зелена-Гура - Херсон 11:35 11:40 НЕОПЛАН-50 ( )С 22 .10 .23

Одеса Привокзальна - Запоріжжя 11:30 11:40 МЕРСЕДЕС-50

Ченстохова - Херсон 11:35 11:40 МЕРСЕДЕС

Ченстохово - Херсон 11:35 11:40 НЕОПЛАН-40

Миколаїв - Єланець 11:45 РУТА-20

Миколаїв - Новий Буг 11:50 МЕРСЕДЕС 709

Плзень - Херсон 11:45 11:50 НЕОПЛАН-50 ( )С 22 .06 .24

Лечче - Херсон 11:50 12:00 НЕОПЛАН-40 -

Миколаїв - Красненьке(Кр.Оз) 12:00 БАЗ-А079(29)

Херсон - Зелена Гура 11:50 12:00 НЕОПЛАН-40

Херсон - Київ 1 11:45 12:00 МАН-51

Миколаїв - Скадовськ 12:05 МЕРСЕДЕС-18

Херсон - Одеса 11:56 12:05 ЕТАЛОН 28

Одеса Привоз - Миколаїв 12:10 МЕРСЕДЕС-18

Варшава "Заходня" - Херсон 12:05 12:15 НЕОПЛАН 116

Варшава Ав Заходня - Херсон 12:10 12:15 НЕОПЛАН 41

Варшава Західна - Херсон 12:05 12:15 ВАН-ХООЛ-50

Миколаїв - В.Лепетиха 12:15 БАЗ-А079

Херсон - Варшава 12:05 12:15 М3--ІІІ

Херсон - Варшава "Заходня" 12:05 12:15 НЕОПЛАН 116

Херсон - Варшава Західна 12:05 12:15 ВАН-ХООЛ-50

Херсон - Львів Ас-8(Двірцева-1) 12:05 12:15 ВАН-ХООЛ-50

Одеса - Дніпропетровськ 12:05 12:20 НЕОПЛАН

Варшава - Херсон 12:20 12:25 М3--ІІІ

Миколаїв - Антонівка(Бр)# 12:25 БАЗ-А079(23)

Кривий Ріг Ас-1 - Одеса Ас 12:25 12:30 МЕРСЕДЕС (18) Щодня

Миколаїв - Одеса 12:30 ЕТАЛОН С 05 .07 .17

Одеса Ав Привоз - Дніпро(Дніпропетроськ) 12:15 12:30 МЕРСЕДЕС-18

Херсон - Одеса Привокзальна 12:20 12:30 БАЗ-А079(23)

Миколаїв - Врадіївка 12:35 БАЗ-А079(23)

Херсон - Одеса Привокзальна 12:35 12:40 МЕРСЕДЕС-18

Миколаїв - В.Лепетиха 12:45 БАЗ

Миколаїв - Лиса Гора(Перв)# 12:45 БАЗ-А079

Штефан Воде (Молдова) - Маріуполь 12:30 12:45 МАН 50

Одеса - Ростов На Дону 12:40 12:50 СЕТРА

Одеса Привоз - Миколаїв 12:50 МЕРСЕДЕС-18

Ченстохова (PL) - Маріуполь 12:45 12:50 ВАНХУ 54

Б.-Дністровський - Херсон 12:45 13:00 БАЗ-А079(23)

Кропивницький - Штефан-Воде 12:50 13:00 MERCEDES18

Нікополь Ас - Одеса Ас 12:50 13:00 СПРИНТЕР (18) Щодня

Одеса Привоз - Дніпро 12:55 13:00 МЕРСЕДЕС 42 ( )С 03 .07 .22

Одеса Привоз - Дніпро 12:45 13:00 НЕОПЛАН 122

Одеса - Миколаїв 13:10 МЕРСЕДЕС 18

Миколаїв - Балта 13:15 БАЗ-А079(23)

Скадовськ - Миколаїв 13:16 МИТЦУБИСИ

Миколаїв - Братське 13:25 МЕРСЕДЕС-609

Одеса - Дніпро 13:15 13:25 МЕРСЕДЕС-18 ( )С 24 .07 .20

Гдиня - Херсон 13:20 13:30 М3--ІІІ

Одеса Привоз - Миколаїв 13:30 МЕРСЕДЕС-18

Штефан Воде (Молдова) - Генічеськ 13:25 13:30 МЕРСЕДЕС 709

Штефан-Воде - Харків 13:20 13:30 MERCEDES18

Одеса - Херсон 13:30 13:35 МЕРСЕДЕС 18 -

Херсон - Турін(Італія) 13:30 13:40 ВАНХУ

Миколаїв - Львів Ас-8(Двірцева-1) 13:45 СЕТРА

Миколаїв - Познань 13:45 СЕТРА

Нікополь - Одеса 13:35 13:45 ИК-256

Херсон - Познань 13:35 13:45 МАН-30 ( )С 19 .06 .20

Херсон - Познань 13:35 13:50 М3--ІІІ

Херсон - Познань (PL) 13:35 13:50 НЕОПЛАН

Каліш - Херсон 13:50 13:55 НЕОПЛАН 316SH

Миколаїв - Веселинове 14:00 БАЗ-А079

Миколаїв - Мостове # 14:00 БАЗ-А079(23)

Миколаїв - Львів Ас-8(Двірцева-1) 14:00 14:05 СЕТРА

Миколаїв - Познань 14:00 14:05 СЕТРА

Миколаїв - Кривий Ріг 14:10 БАЗ-А079(20)

Одеса Привоз - Миколаїв 14:10 МЕРСЕДЕС-18

Гдиня - Херсон 14:20 14:30 М3-ІІІ

Миколаїв - Людмилівка(Бр)# 14:35 МЕРС_СПРИНТЕР

Енергодар - Одеса 14:35 14:40 МЕРСЕДЕС-0303 С 16 .04 .15

Миколаїв - Воєводське(Арб)# 14:40 БАЗ-А079(20) С 11 .07 .14

Миколаїв - Скадовськ 14:50 МИТСУБИСИ

Одеса Привоз - Миколаїв 14:50 МЕРСЕДЕС-18

Запоріжжя Ас-1 - Iзмаiл Ас 14:44 14:54 МЕРСЕДЕС (50) ПнВтЧтСб

Запоріжжя Ас-1 - Одеса Ас 14:44 14:54 МЕРСЕДЕС (50) ПнВтЧтСб

Миколаїв - Лазурне 15:00 МАЗ 27

Миколаїв - Нововасилівка(Єл)# 15:00 ІВЕКО-18

Херсон - Варшава 14:55 15:00 М3--ІІІ

Херсон - Варшава Ав Заходня 14:55 15:00 ВАНХОЛ-50

Херсон - Вроцлав 14:55 15:00 М3--ІІІ

Херсон - Львів Ас-8(Двірцева-1) 14:55 15:00 НЕОПЛАН-45

Запоріжжя Ас-1 - Iзмаiл Ас 14:54 15:04 МЕРСЕДЕС (50) ПнВтЧтСб

Дніпро Авц - Одеса З/Д 14:55 15:15 МЕРСЕДЕС (18) Через д

Дніпропетровськ - Одеса 14:55 15:15 БАЗ-А079(29)

Дніпро Авц - Херсон Ас 15:00 15:20 МЕРСЕДЕС (18) Щодня

Маріуполь - Свіноуйсьце (PL) 15:10 15:20 МАН 50 Ч3

Миколаїв - Кривий Ріг 15:20 БАЗ-А079(24)

Дніпро Авц - Одеса (Привоз) 15:20 15:25 МЕРСЕДЕС (18) Щодня

Миколаїв - Кримка(Перв)# 15:25 БАЗ-А079(23)

Запоріжжя - Кишинів (Молдова) 15:20 15:30 МЕРСЕДЕС-1

Запоріжжя - Тімішоара 15:20 15:30 НЕОПЛАН 50

Одеса - Черкаси 15:25 15:30 МЕРСЕДЕС 18

Одеса Привоз - Миколаїв 15:30 МЕРСЕДЕС-18

Херсон - Рим 15:20 15:30 М3--ІІІ ( )С 10 .04 .24

Черкаси Ас-2 - Миколаїв 15:30 МЕРСЕДЕС-18 С 28 .05 .22

Черкаси - Херсон 15:30 15:35 БАЗАО79ЕТАЛОН

Черкаси Ас-2 - Херсон 15:30 15:35 МЕРСЕДЕС-18 С 28 .05 .22

Покровськ - Штефан-Воде 15:35 15:40 МЕРСЕДЕС 50

Херсон - Варшава "Заходня" 15:35 15:40 НЕОПЛАН-40

Запоріжжя Ас-1 - Одеса Ас 15:31 15:41 НЕОПЛАН (35) Через д

Миколаїв - Костувате(Бр)# 15:45 МЕРС_СПРИНТЕР

Миколаїв - Новопавлівка(Вр)# 15:45 МЕРСЕДЕС-709

Познань - Херсон 15:50 15:55 М3--ІІІ

Вилкове - Херсон 15:45 16:00 БАЗ-АО79

Вилково - Херсон 15:45 16:00 ЕТАЛОН

Миколаїв - Чернівці 16:00 МЕРСЕДЕС-0302 С 12 .04 .17

Черкаси - Миколаїв 16:00 БАЗ ЕТАЛОН

Одеса Привоз - Миколаїв 16:10 МЕРСЕДЕС-18

Мелітополь - Одеса 16:10 16:15 МЕРСЕДЕС-0303

Миколаїв - Кропивницький 16:15 БАЗ-А079(23)

Познань - Херсон 16:10 16:15 НЕОПЛАН-40

Запоріжжя Ас-1 - Херсон Ас 16:00 16:20 МЕРСЕДЕС (18) Через д

Легніца# - Херсон 16:15 16:20 VANHOOL 49

Херсон - Лечче 16:10 16:20 НЕОПЛАН-40 -

Херсон - Лечче (IT) 16:10 16:20 ВАНХО 59

Херсон - Рим 16:10 16:20 НЕОПЛАН-40

Миколаїв - Анівка(Нб)# 16:30 ІВЕКО-18

Миколаїв - Кур.Лози(Од)# 16:30 БАЗ-А079(23)

Дніпро Авц - Одеса Ас 16:35 МЕРСЕДЕС (18) Через д

Київ 1 - Миколаїв 16:35 МЕРСЕДЕС-33

Ізмаїл - Херсон 16:35 16:45 МЕРСЕДЕС-0403

Одеса Привоз - Миколаїв 16:50 МЕРСЕДЕС-18

Херсон - Роверето 16:40 16:50 НЕОПЛАН-40

Дніпро Авц - Одеса Ас 16:40 17:00 СПРИНТЕР (18) Щодня

Познань - Херсон 16:50 17:00 СЕТРА-50 ( )С 12 .05 .22

Дніпропетровськ - Очаків Ав 16:55 17:05 ЕТАЛОН С 21 .10 .16

Одеса - Миколаїв 17:10 МЕРСЕДЕС 18

Херсон - Гдиня 17:05 17:10 НЕОПЛАН

Херсон - Гдиня 17:00 17:10 EOS(25) С 01 .04 .24

Херсон - Львів Ас-8(Двірцева-1) 17:00 17:10 НЕОПЛАН-50

Генічеськ - Штефан Воде (Молдова) 17:05 17:15 МЕРСЕДЕС 709

Одеса - Херсон 17:25 17:30 МЕРСЕДЕС 18 -

Одеса Привоз - Миколаїв 17:30 МЕРСЕДЕС-18

Штефан-Воде - Харків 17:20 17:30 MERCEDES18

Дніпро Авц - Одеса Ас 17:30 17:40 МЕРСЕДЕС (18) Щодня

Миколаїв - Братське 17:40 БАЗ-А079(23)

Маріуполь - Штефан Воде (Молдова) 17:30 17:45 МАН 50

Маріуполь Дон - Одеса 17:30 17:45 МЕРСЕДЕС (21) Через д

Миколаїв - Веселинове 17:55 БАЗ-А079(23)

Дніпро Авц - Одеса Ас 17:55 18:00 МЕРСЕДЕС (18) Щодня

Дніпро Авц - Одеса Ас 17:50 18:00 МЕРСЕДЕС (18) Щодня

Одеса - Каховка 17:46 18:00 ЕТАЛОН

Одеса - Нова Каховка 17:46 18:00 БАЗ-А079(23)

Кошалін - Херсон 18:05 18:10 МАН-30 ( )С 09 .06 .24

Кпп Каланчак# - Липкани (Молдова) 18:00 18:10 МЕРСЕДЕС-50

Одеса Привоз - Миколаїв 18:10 МЕРСЕДЕС-18

Херсон - Б.-Дністровський 18:01 18:10 БАЗ-А079(23)

Одеса - Каховка 18:11 18:16 МЕРСЕДЕС-18

Дніпро(Дніпропетроськ) - Одеса Ав Привоз 18:10 18:20 МЕРСЕДЕС-18

Кропивницький - Коблеве Лас 18:05 18:20 МЕРС_СПРИНТЕР

Севастополь - Чернівці 18:15 18:25 МЕРСЕДЕС-340

Кошалін - Херсон 18:25 18:30 НЕОПЛАН-40

Одеса - Каховка 18:30 18:40 БАЗ-А079(23)

Херсон - Щецин 18:25 18:40 М3-ІІІ

Щецин - Херсон 18:35 18:45 М3-ІІІ

Одеса Привоз - Миколаїв 18:50 МЕРСЕДЕС-18

Варшава Західна - Миколаїв 18:55 СЕТРА

Дніпро Авц - Одеса З/Д 18:50 19:00 МЕРСЕДЕС (18) Щодня

Київ 1 - Миколаїв 18:55 19:00 МЕРСЕДЕС-33

Миколаїв - Керч 19:00 МЕРСЕДЕС-0303 Ч3

Херсон - Лечче 18:50 19:00 МЕРСЕДЕС-50

Одеса - Донецьк 3 18:50 19:05 МЕРСЕДЕС-0403

Маріуполь - Бартошіце 18:50 19:10 М3--ІІІ НЕЧетныеПС

Херсон - Щецин 18:50 19:10 М3-ІІІ

Щецин - Херсон 19:05 19:10 МАН-30 ( )С 05 .06 .24

Варшава 'західна' - Миколаїв-Херсон 19:15 19:15 VAN HOOL С 10 .03 .24

Варшава 'західна' - Миколаїв-Херсон 19:15 VAN HOOL С 10 .03 .24

Залізний Порт - Чеський Крумлов 19:05 19:15 МЕРСЕДЕС 18

Залізний Порт# - Чеськи Крумплов 19:05 19:15 М3--ІІІ

Київ 1 - Миколаїв 19:15 МЕРСЕДЕС-33

Кривий Ріг Ас-1 - Миколаїв Ас 19:15 МЕРСЕДЕС (18) Щодня

Одеса Привоз - Миколаїв 19:30 МЕРСЕДЕС-18

Щецин - Херсон 19:25 19:30 НЕОПЛАН-40 С 08 .06 .24

Київ 1 - Херсон 19:25 19:40 МЕРСЕДЕС-0303

Харкiв Ас-6 - Миколаїв Ас 19:45 НЕОПЛАН (48) Щодня

Дніпро Авц - Одеса Ас 19:45 19:50 МЕРСЕДЕС (20) Щодня

Львів Ас-1(Стрийська) - Генічеськ 19:40 19:50 МЕРСЕДЕС-49

Мадрид - Херсон 19:40 19:50 М3--ІІІ

Устка - Генічеськ 19:45 19:50 МЕРСЕДЕС Б.50

Колобжег - Херсон 19:45 19:55 НЕОПЛАН-40

Дніпро Авц - Одеса З/Д 19:50 20:00 МЕРСЕДЕС (18) Щодня

Запоріжжя - Миколаїв 20:00 МАН 30

Щецин - Херсон 19:50 20:00 М3--ІІІ -

Коблеве Лас - Мінськ 20:00 20:10 НЕОПЛАН

Одеса Привоз - Миколаїв 20:10 МЕРСЕДЕС-18

Скадовськ - Хмільник 20:10 20:20 МЕРСЕДЕС-0303 С 02 .07 .17

Херсон - Свіноуйсьце 20:15 20:20 МЕРСЕДЕС Б.50 ( )С 04 .06 .24

Одеса - Харків 20:05 20:25 МЕРСЕДЕС-50

Одеса Ас Привоз - Харків 20:05 20:25 МЕРСЕДЕС-0303

Щецин - Мелітополь 20:20 20:25 НЕОПЛАН 316SH

Запоріжжя - Прага 20:25 20:30 НЕОПЛАН

К.Вари - Херсон 20:25 20:30 М3--ІІІ

Мелітополь - Кьольн 20:25 20:30 ВАНХУ

Мелітополь - Франкфурт-На-Майне 20:25 20:30 ВАНХУ

Херсон - Кельн 20:25 20:30 НЕОПЛАН

Херсон - Оснабрюк 20:25 20:30 НЕОПЛАН 316SH

Херсон - Оснабрюк 20:20 20:30 ВАНХУЛ 52

Херсон - Прага 20:20 20:30 ВАНХУЛ 52

Херсон - Прага (Чехія) 20:25 20:30 ВАНХУ

Херсон - Франкфурт На Майні 20:25 20:30 НЕОПЛАН

Херсон - Херне 20:20 20:30 ВАНХУЛ 52

Одеса - Ялта 20:25 20:40 МЕРСЕДЕС-0403 С 19 .04 .16

Херсон - Одеса 20:36 20:41 МЕРСЕДЕС-19

Каушаны - Маріуполь 20:15 20:45 КИНГ_ЛОНГ С 02 .12 .16

Одеса Ас Привоз - Донецьк 1 20:20 20:50 МЕРСЕДЕС-0303

Одеса Привоз - Миколаїв 20:50 МЕРСЕДЕС-18

Варшава "Заходня" - Херсон 20:50 20:55 НЕОПЛАН-40

Гдиня - Херсон 20:50 20:55 НЕОПЛАН 316SH

Ковель - Херсон 20:50 20:55 М3--ІІІ

Дніпро Авц - Одеса 20:50 21:00 СПРИНТЕР (18) Щодня

Мелітополь - Кельн 20:55 21:00 МАН-47

Миколаїв - Аахен 21:00 МАН-50

Миколаїв - Андернах 21:00 МАН-50

Миколаїв - Трієр# 21:00 МАН-50

Миколаїв - Трір 21:00 НЕОПЛАН-50

Миколаїв - Фрайбург 21:00 МАН-50

Миколаїв - Київ 1 21:05 НЕОПЛАН

Мелітополь - Карлсруе 21:05 21:10 МАН-47

Одеса - Запоріжжя 21:05 21:10 ВОЛЬВО

Мелітополь - Карлсруе 21:15 21:20 МАН-47

Дніпро Авц - Одеса 21:20 21:30 МЕРСЕДЕС (18) Щодня

Київ 1 - Миколаїв 21:30 МЕРСЕДЕС-33

Одеса Привоз - Миколаїв 21:30 МЕРСЕДЕС-18

Тернопіль - Херсон 21:00 21:30 НЕОПЛАН

Херсон - Гамбург 21:20 21:30 М3--ІІІ

Херсон - Карлсруе 21:20 21:30 М3--ІІІ

Лазурне# - Київ 1 21:20 21:35 СКАНІЯ С 02 .07 .17

Херсон - Барі 21:25 21:35 М3--ІІІ

Херсон - Герне 21:30 21:35 НЕОПЛАН 110

Варшава - Херсон 21:35 21:40 М3--ІІІ

Варшава Ав Заходня - Херсон 21:35 21:40 ВАНХОЛ-50

Варшава Західна - Херсон 21:35 21:40 НЕОПЛАН-45

Мелітополь - Кьольн 21:50 22:00 М3--ІІІ

Херсон - Барі 21:55 22:00 М3--ІІІ

Щецин - Херсон 21:50 22:00 НЕОПЛАН-40 ( ) С 01 .08 .24

Одеса Привоз - Миколаїв 22:10 МЕРСЕДЕС-18

Щецин - Херсон 22:10 22:15 М3-ІІІ

Херсон - Кельн 22:15 22:20 ВОЛЬВО

Херсон - Клайпеда(LT) 22:15 22:25 НЕОПЛАН

Кельн - Мелітополь 22:25 22:30 НЕОПЛАН 316SH

Маріуполь - Плзень (Чехія) 22:20 22:30 МАН

Мелітополь - Щецин 22:20 22:30 М3--ІІІ

Одеса - Маріуполь 22:20 22:30 ЮТОНГ

Познань (PL) - Маріуполь 22:20 22:30 НЕОПЛАН 46

Херсон - Барі 22:20 22:30 TOYTA

Херсон - Аахен 22:25 22:35 М3--ІІІ

Херсон - Трір 22:25 22:35 М3--ІІІ

Одеса Привоз - Миколаїв 22:50 МЕРСЕДЕС-18

Херсон - Зелена Гура 22:40 22:50 М3--ІІІ

Херсон - Зелена-Гура 22:40 22:50 НЕОПЛАН-50 ( )С 01 .06 .23

Херсон - Щецин 22:45 22:50 НЕОПЛАН-50 ( )С 24 .04 .21

Херсон - Щецин 22:40 22:50 НЕОПЛАН-40

Херсон - Щецин (PL) 22:40 22:50 СЕТРА 60

Херсон - Щецін 22:40 22:50 SETRA 80

Одеса Привокзальна - Дніпро 22:55 23:00 НЕОПЛАН 52

Херсон - Київ 1 22:50 23:05 МАН-51

Мелітополь - Щецин (PL) 23:00 23:15 НЕОПЛАН 50

Одеса - Ереван 23:00 23:20 ВОЛЬВО

Одеса Ас Привоз - Севастополь 23:10 23:20 СЕТРА С 08 .07 .15

Коблеве Лас - Бориспіль 22:50 23:25 НЕОПЛАН

Мелітополь - Щецин 23:20 23:30 НЕОПЛАН 316SH

Херсон - Гданськ 23:40 23:45 ВАНХОЛ

Мелітополь - Франкфурт На Майні 23:50 М3--ІІІ

Мелітополь - Франкфурт-На-Майні 23:50 НЕОПЛАН 316SH

Одеса - Дніпропетровськ 23:40 23:50 МЕРСЕДЕС-0303

Херсон - Гдиня 23:40 23:50 М3--ІІІ

Херсон - Щецин 23:40 23:50 СЕТРА-50 ( )С 27 .06 .24

🏠 Прага - Херсон
🚐 М3--ІІІ
🕑 00:05 - 00:15
🏠 Познань - Генічеськ
🚐 М3--ІІІ ЧетныеПС
🕑 00:20 - 00:30
🏠 Штефан-Воде - Харків
🚐 MERCEDES18
🕑 00:20 - 00:30
🏠 Херсон - К.Вари
🚐 М3--ІІІ
🕑 00:15 - 00:35
🏠 Одеса Привоз - Дніпро
🚐 МЕРСЕДЕС 42 ( )С 23 .06 .23
🕑 00:25 - 00:40
🏠 Одеса Привоз - Дніпро
🚐 НЕОПЛАН 122
🕑 00:40 - 00:55
🏠 Мелітополь - Кельн
🚐 НЕОПЛАН 316SH
🕑 00:50 - 01:00
🏠 Херсон - Рава-Руська(UA)Кпп#
🚐 НЕОПЛАН-45
🕑 01:00 - 01:05
🏠 Липкани (Молдова) - Кпп Каланчак#
🚐 МЕРСЕДЕС-50
🕑 01:25 - 01:45
🏠 Чернівці - Севастополь
🚐 МАН-2000(50)
🕑 01:35 - 01:55
🏠 Дніпро Авц - Одеса Ас
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Щодня
🕑 02:00 - 02:10
🏠 Дніпро Авц - Одеса З/Д
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Щодня
🕑 02:10 - 02:20
🏠 Вроцлав - Херсон
🚐 НЕОПЛАН 116
🕑 02:20 - 02:30
🏠 Херсон - Гдиня
🚐 ВАНХУЛ 52
🕑 02:20 - 02:30
🏠 Херсон - Познань
🚐 ВАНХУЛ 52
🕑 02:20 - 02:30
🏠 Київ 1 - Лазурне#
🚐 СКАНІЯ С 04 .07 .17
🕑 02:20 - 02:35
🏠 Залізний Порт# - Щецин
🚐 М3--ІІІ
🕑 02:30 - 02:40
🏠 Херсон - Гданськ
🚐 ВАН-ХООЛ Т815
🕑 02:40 - 02:50
🏠 Херсон - Гдиня
🚐 РЕНО-48
🕑 02:40 - 02:50
🏠 Херсон - Мадрид
🚐 М3--ІІІ
🕑 02:40 - 02:50
🏠 Херсон - Мадрид (IS)
🚐 НЕОПЛАН-50 ( )С 15 .06 .24
🕑 02:40 - 02:50
🏠 Херсон - Познань
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50
🕑 02:40 - 02:50
🏠 Щецин - Херсон
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 02:40 - 02:50
🏠 Гданськ - Херсон
🚐 РЕНО-48
🕑 02:50 - 03:00
🏠 Ялта - Одеса
🚐 МЕРСЕДЕС-0403 С 20 .04 .16
🕑 03:10 - 03:15
🏠 Запоріжжя - Одеса
🚐 ВОЛЬВО
🕑 03:30 - 03:35
🏠 Миколаїв - Зелена-Гура
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50
🕑 03:40
🏠 Миколаїв Ав - Зелена Гура
🚐 М3--ІІІ
🕑 03:40
🏠 Харків - Одеса Ав Привоз
🚐 МЕРСЕДЕС-50
🕑 03:25 - 03:45
🏠 Харків - Одеса Ас Привоз
🚐 НЕОПЛАН
🕑 03:25 - 03:45
🏠 Маріуполь - Каушаны
🚐 КИНГ_ЛОНГ С 02 .12 .16
🕑 03:55 - 04:00
🏠 Маріуполь Дон - Кишинiв Млд
🚐 МАН (49) Через д
🕑 03:50 - 04:00
🏠 Маріуполь Дон - Одеса Старосінна
🚐 НЕОПЛАН (45) Ежеднев
🕑 03:50 - 04:00
🏠 Хмільник - Скадовськ
🚐 МЕРСЕДЕС-0303 С 04 .07 .17
🕑 03:45 - 04:00
🏠 Донецьк 1 - Одеса Ас Привоз
🚐 МЕРСЕДЕС-0303
🕑 04:00 - 04:05
🏠 Дніпро Авц - Одеса (Привоз)
🚐 МАН (55) Щодня
🕑 04:10 - 04:15
🏠 Севастополь - Одеса Ас Привоз
🚐 СЕТРА С 08 .07 .15
🕑 04:10 - 04:15
🏠 Дніпропетровськ - Одеса
🚐 МЕРСЕДЕС-0303
🕑 04:05 - 04:20
🏠 Плзень - Херсон
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50
🕑 04:25 - 04:30
🏠 Херсон - Прага
🚐 М3--ІІІ
🕑 04:15 - 04:30
🏠 Херсон - Бонн
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50
🕑 04:40 - 04:50
🏠 Миколаїв - Подільськ
🚐 БАЗ-А079(23)
🕑 05:00
🏠 Херсон - Прага
🚐 ВАНХУЛ
🕑 05:00 - 05:10
🏠 Гданськ - Херсон
🚐 ВАНХОЛ
🕑 05:10 - 05:15
🏠 Херсон - Каліш
🚐 НЕОПЛАН 316SH
🕑 05:10 - 05:20
🏠 Краків - Залізний Порт#
🚐 М3-ІІІ
🕑 05:15 - 05:30
🏠 Миколаїв - Київ 1
🚐 МЕРСЕДЕС-0303
🕑 05:30
🏠 Плзень - Херсон
🚐 НЕОПЛАН-48
🕑 05:20 - 05:30
🏠 Житомир - Херсон
🚐 ВОЛЬВО-50
🕑 05:30 - 05:35
🏠 Херсон - Львів Ас-8(Двірцева-1)
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 05:30 - 05:40
🏠 Херсон - Плзень
🚐 НЕОПЛАН-50 ( )С 25 .04 .24
🕑 05:35 - 05:40
🏠 Херсон - Плзень
🚐 НЕОПЛАН-40 ( ) С 22 .06 .24
🕑 05:30 - 05:40
🏠 Миколаїв - Львів Ас-8(Двірцева-1)
🚐 СЕТРА 50
🕑 06:00
🏠 Миколаїв - Прага Ав Флоренс
🚐 СЕТРА 50
🕑 06:00
🏠 Миколаїв - Сирове
🚐 БАЗ-А079(24)
🕑 06:00
🏠 Львів - Херсон
🚐 EOS_49
🕑 06:05 - 06:10
🏠 Маріуполь - Познань (PL)
🚐 НЕОПЛАН 46
🕑 06:00 - 06:10
🏠 Маріуполь Дон - Одеса Привокзальна
🚐 НЕОПЛАН (78) Через д
🕑 06:00 - 06:10
🏠 Каланчак Кпвв - Липкани
🚐 М3-ІІІ
🕑 06:05 - 06:15
🏠 Миколаїв - Кошалін
🚐 НЕОПЛАН 122
🕑 06:20
🏠 Миколаїв - Кур.Лози(Од)#
🚐 БАЗ-А079
🕑 06:20
🏠 Херсон - Кошалін
🚐 М3--ІІІ
🕑 06:15 - 06:20
🏠 Херсон - Плзень
🚐 НЕОПЛАН 50
🕑 06:10 - 06:20
🏠 Миколаїв - Веселинове
🚐 БАЗ-А079
🕑 06:30
🏠 Миколаїв - Кривий Ріг
🚐 БАЗ-А079(23)
🕑 06:30
🏠 Миколаїв - Новомар'ївка(Бр)#
🚐 РУТА-20
🕑 06:30
🏠 Миколаїв - Одеса
🚐 ЕТАЛОН С 05 .04 .17
🕑 06:30
🏠 Херсон - Аахен#
🚐 VANHOOL 49
🕑 06:20 - 06:30
🏠 Херсон - Вроцлав-Аахен
🚐 VAN HOOL -
🕑 06:20 - 06:30
🏠 Херсон - Легниця
🚐 VAN HOOL -
🕑 06:20 - 06:30
🏠 Херсон - Легніца#
🚐 VANHOOL 49
🕑 06:20 - 06:30
🏠 Луцьк - Залізний Порт#
🚐 МЕРСЕДЕС-50 С 21 .07 .17
🕑 06:35 - 06:45
🏠 Донецьк 3 - Одеса
🚐 МЕРСЕДЕС-0403
🕑 06:40 - 06:50
🏠 Миколаїв - Веселинове
🏢 Автовокзал №2
🚐 БАЗ-А079
🕑 06:40 - 06:50
🏠 Миколаїв - Новомар'ївка(Бр)#
🏢 дачна
🚐 РУТА-20
🕑 06:45 - 06:50
🏠 Миколаїв - Кропивницький
🚐 БАЗ-А079(24)
🕑 07:05
🏠 Миколаїв - Вінниця 1
🚐 ЕТАЛОН
🕑 07:15
🏠 Франкфурт-На-Майні - Мелітополь
🚐 НЕОПЛАН 316SH
🕑 07:10 - 07:15
🏠 Херсон - Гдиня (PL)
🚐 СЕТРА 49
🕑 07:10 - 07:20
🏠 Маріуполь - Плзень
🚐 МАН-50
🕑 07:20 - 07:30
🏠 Миколаїв - Євпаторія
🚐 МАН-30
🕑 07:30
🏠 Миколаїв - Одеса
🚐 ЕТАЛОН С 05 .04 .17
🕑 07:30
🏠 Херсон - Зелена Гура
🚐 СЕТРА 50
🕑 07:29 - 07:30
🏠 Херсон - Кошалин
🚐 СЕТРА
🕑 07:20 - 07:30
🏠 Херсон - Кошалін
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 07:20 - 07:30
🏠 Херсон - Львів Ас-8(Двірцева-1)
🚐 СЕТРА 50
🕑 07:29 - 07:30
🏠 Херсон - Львів Ас-8(Двірцева-1)
🚐 СЕТРА
🕑 07:20 - 07:30
🏠 Миколаїв - Щецин
🚐 НЕОПЛАН 122
🕑 07:40
🏠 Миколаїв - Київ 1
🚐 МЕРСЕДЕС-0303 С 16 .08 .15
🕑 07:45
🏠 Миколаїв - Київ Ас"Київ"
🚐 МЕРСЕДЕС-33
🕑 07:45
🏠 Миколаїв - Черкаси
🚐 НЕОПЛАН
🕑 07:55
🏠 Вінниця 1 - Миколаїв
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 08:00
🏠 Гдиня - Ізмаїл
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50
🕑 07:55 - 08:00
🏠 Гдиня - Херсон
🚐 НЕОПЛАН
🕑 07:55 - 08:00
🏠 Кошице - Миколаїв
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 08:00
🏠 Утена (LT) - Харків
🚐 НЕОПЛАН
🕑 07:55 - 08:00
🏠 Утена - Харків
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 07:55 - 08:00
🏠 Харків - Утена#
🚐 MAN
🕑 07:55 - 08:00
🏠 Харків Ас-1 - Iзмаiл
🚐 МЕРСЕДЕС (48) ВтЧтВс
🕑 07:55 - 08:00
🏠 Харків Ас-1 - Херсон Ас
🚐 МЕРСЕДЕС (48) ВтЧтВс
🕑 07:55 - 08:00
🏠 Херсон - Аахен
🚐 НЕОПЛАН-50
🕑 07:55 - 08:00
🏠 Херсон - Зелена Гура
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 07:50 - 08:00
🏠 Херсон - Зелена-Гура
🚐 НЕОПЛАН-50 ( )С 19 .10 .23
🕑 07:50 - 08:00
🏠 Херсон - Луцьк
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 07:50 - 08:00
🏠 Херсон - Ченстохова
🚐 НЕОПЛАН-50 ( )С 01 .02 .24
🕑 07:55 - 08:00
🏠 Херсон - Ченстохова
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑 07:50 - 08:00
🏠 Херсон - Ченстохово
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 07:50 - 08:00
🏠 Херсон Ас-2 - Познань-Зел.Гура#
🚐 VAN HOOL С 19 .10 .23
🕑 07:50 - 08:00
🏠 Гдиня - Херсон
🚐 EOS(25) ( )С 01 .04 .24
🕑 08:00 - 08:10
🏠 Миколаїв - Подільськ
🚐 БАЗ-А079(23)
🕑 08:10
🏠 Херсон - Колобжег
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50
🕑 08:00 - 08:10
🏠 Херсон - Аахен
🏢 оріон
🚐 НЕОПЛАН-50
🕑 08:15 - 08:20
🏠 Херсон - Київ 1
🚐 МЕРСЕДЕС-0303
🕑 08:05 - 08:20
🏠 Миколаїв - Черкаси
🚐 БАЗАО79ЕТАЛОН
🕑 08:25
🏠 Херсон - Гдиня
🚐 НЕОПЛАН 316SH
🕑 08:10 - 08:25
🏠 Херсон - Гдиня (PL)
🚐 НЕОПЛАН
🕑 08:10 - 08:25
🏠 Херсон - Мінськ
🚐 М3--ІІІ
🕑 08:10 - 08:25
🏠 Херсон - Ченстохова (PL)
🚐 НЕОПЛАН
🕑 08:10 - 08:25
🏠 Херсон - Щецин
🚐 М3--ІІІ
🕑 08:10 - 08:25
🏠 Запоріжжя - Прага
🚐 НЕОПЛАН 116
🕑 08:20 - 08:30
🏠 Запоріжжя - Прага Ав Флоренс
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 08:20 - 08:30
🏠 Кишинів (Молдова) - Запоріжжя
🚐 МЕРСЕДЕС-1
🕑 08:20 - 08:30
🏠 Миколаїв - Анівка(Бр)#
🚐 ИВЕКО-35
🕑 08:30
🏠 Миколаїв - Одеса
🚐 ЕТАЛОН С 05 .04 .17
🕑 08:30
🏠 Херсон - Вилково
🚐 ВОЛЬВО
🕑 08:20 - 08:35
🏠 Херсон - Москва (RU)
🚐 НЕОПЛАН 46
🕑 08:40 - 08:50
🏠 Херсон - Щецин
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50 ( )С 29 .05 .22
🕑 08:40 - 08:50
🏠 Миколаїв - Запоріжжя
🚐 НЕОПЛАН
🕑 08:55
🏠 Херсон - Ізмаїл
🚐 МЕРСЕДЕС-0403
🕑 08:46 - 08:55
🏠 Одеса - Черкаси
🚐 МЕРСЕДЕС 18
🕑 08:55 - 09:00
🏠 Одеса Привокзальна - Нікополь
🚐 МЕРСЕДЕС 18
🕑 08:40 - 09:00
🏠 Чеськи Крумплов - Залізний Порт#
🚐 М3--ІІІ
🕑 08:50 - 09:00
🏠 Чеський Крумлов - Залізний Порт
🚐 МЕРСЕДЕС 18
🕑 08:50 - 09:00
🏠 Херсон - Ізмаїл
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 08:56 - 09:05
🏠 Тімішоара - Запоріжжя
🚐 НЕОПЛАН 50
🕑 09:00 - 09:10
🏠 Одеса - Енергодар
🚐 ЕТАЛОН
🕑 09:10 - 09:15
🏠 Херсон - Зелена Гура
🚐 М3--ІІІ
🕑 08:50 - 09:15
🏠 Херсон - Львів Ас-1(Стрийська)
🚐 НЕОПЛАН-50
🕑 09:00 - 09:15
🏠 Херсон - Щецин
🚐 НЕОПЛАН-50
🕑 09:00 - 09:15
🏠 Миколаїв - Умань
🚐 ИВЕКО-19 С 08 .09 .16
🕑 09:20
🏠 Миколаїв - Харків
🚐 НЕОПЛАН С 12 .03 .16
🕑 09:20
🏠 Маріуполь - Ченстохова (PL)
🚐 ВАНХУ 54
🕑 09:15 - 09:25
🏠 Одеса Ас Привоз - Волгоград
🚐 НЕОПЛАН
🕑 09:10 - 09:25
🏠 Херсон - Волгоград (RU)
🚐 МАН 35
🕑 09:15 - 09:30
🏠 Миколаїв - Врадіївка
🚐 ФОЛЬКСВАГЕН
🕑 09:35
🏠 Каховка - Одеса
🚐 ЕТАЛОН
🕑 09:11 - 09:40
🏠 Нова Каховка - Одеса
🚐 БАЗ-А079(23)
🕑 09:11 - 09:40
🏠 Херсон - Львів Ас-1(Стрийська)
🚐 НЕОПЛАН-50
🕑 09:35 - 09:40
🏠 Херсон - Щецин
🚐 НЕОПЛАН-50
🕑 09:35 - 09:40
🏠 Миколаїв Ас - Харків Ас-1
🚐 НЕОПЛАН (48) Щодня
🕑 09:44
🏠 Кривий Ріг Ас-1 - Одеса Ас
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Щодня
🕑 09:45 - 09:50
🏠 Миколаїв - Арбузинка
🚐 БАЗ-А079(23)
🕑 09:50
🏠 Одеса Привоз - Миколаїв
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 09:50
🏠 Херсон - Щецин
🚐 НЕОПЛАН-50 ( )С 05 .06 .24
🕑 09:40 - 09:50
🏠 Штефан-Воде - Харків
🚐 MERCEDES18
🕑 09:40 - 09:50
🏠 Миколаїв - Маріуполь
🚐 ЮТОНГ2
🕑 09:55
🏠 Миколаїв - Вроцлав
🚐 МЕРСЕДЕС 50
🕑 10:00
🏠 Херсон - Вроцлав
🚐 НЕОПЛАН-45
🕑 09:55 - 10:00
🏠 Миколаїв Ас - Харків Ас-1
🚐 НЕОПЛАН (48) Щодня
🕑 10:03
🏠 Херсон - Варшава
🚐 М3--ІІІ
🕑 10:00 - 10:05
🏠 Херсон - Варшава "Заходня"
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 10:00 - 10:05
🏠 Херсон - Варшава Ав "Заходня"
🚐 НЕОПЛАН 50
🕑 10:00 - 10:05
🏠 Херсон - Варшава Ав Заходня
🚐 НЕОПЛАН 41
🕑 10:00 - 10:05
🏠 Херсон - Варшава Західна
🚐 НЕОПЛАН-45
🕑 10:00 - 10:05
🏠 Миколаїв - Саврань
🚐 БАЗ-А079(23)
🕑 10:10
🏠 Херсон - К.Вари
🚐 М3--ІІІ
🕑 10:00 - 10:10
🏠 Миколаїв - Київ 1
🚐 МЕРСЕДЕС-33
🕑 10:15
🏠 Херсон-Миколаїв - Варшава 'західна'
🚐 VAN HOOL С 08 .03 .24
🕑 10:15 - 10:15
🏠 Миколаїв Ас - Харкiв Ас-6
🚐 НЕОПЛАН (48) Щодня
🕑 10:20
🏠 Коблеве Лас - Київ 1
🚐 МЕРСЕДЕС-0303
🕑 10:20 - 10:30
🏠 Миколаїв - Веселинове
🚐 МЕРСЕДЕС-609
🕑 10:30
🏠 Одеса - Нікополь
🚐 МЕРС_СПРИНТЕР
🕑 10:15 - 10:30
🏠 Каховка - Одеса
🚐 БАЗ-А079(23)
🕑 10:10 - 10:35
🏠 Каховка - Одеса
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 10:06 - 10:35
🏠 Кривий Ріг Ас-1 - Одеса Ас
🚐 СПРИНТЕР (18) Щодня
🕑 10:25 - 10:35
🏠 Одеса - Мелітополь
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 10:25 - 10:35
🏠 Одеса - Мелітополь Ас
🚐 МЕРСЕДЕС-0303
🕑 10:25 - 10:35
🏠 В.Лепетиха - Миколаїв
🚐 БАЗ
🕑 10:40
🏠 Миколаїв - Київ 1
🏢 оріон
🚐 МЕРСЕДЕС-33
🕑 10:35 - 10:40
🏠 Херсон - Варшава Західна
🚐 СЕТРА
🕑 10:35 - 10:40
🏠 Херсон - Ковель
🚐 СЕТРА
🕑 10:35 - 10:40
🏠 Одеса Привоз - Миколаїв
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 10:50
🏠 Очаків Ав - Дніпропетровськ
🚐 БАЗ-А079(23) С 26 .03 .17
🕑 10:40 - 10:50
🏠 Миколаїв - Веселинове
🏢 Автовокзал №2
🚐 МЕРСЕДЕС-609
🕑 10:45 - 10:55
🏠 Одеса Привокзальна - Дніпро
🚐 МЕРСЕДЕС 18 ( )с 03 .12 .22
🕑 10:55 - 11:00
🏠 Одеса - Дніпро(Дніпропетроськ)
🚐 МЕРСЕДЕС-20
🕑 10:45 - 11:05
🏠 Одеса - Краснодар
🚐 НЕОПЛАН С 01 .06 .15
🕑 10:55 - 11:05
🏠 Дніпро Авц - Одеса
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Щодня
🕑 11:05 - 11:10
🏠 Лечче - Херсон
🚐 МЕРСЕДЕС-50
🕑 11:00 - 11:10
🏠 Одеса - Миколаїв
🚐 МЕРСЕДЕС 18
🕑 11:10
🏠 Скадовськ - Миколаїв
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 11:10
🏠 Херсон - Москва
🚐 МЕРСЕДЕС-0303 С 21 .05 .16
🕑 11:00 - 11:10
🏠 Херсон - Щецин
🚐 НЕОПЛАН-40 ( ) С 01 .08 .24
🕑 11:00 - 11:10
🏠 Варшава "Заходня" - Херсон
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 11:10 - 11:15
🏠 Залізний Порт# - Луцьк
🚐 МЕРСЕДЕС-50 С 21 .07 .17
🕑 11:10 - 11:20
🏠 Ченстохова - Маріуполь
🚐 НЕОПЛАН-50 ( )С 23 .10 .23
🕑 11:15 - 11:20
🏠 Миколаїв - Соколівка(Бр)#
🚐 БАЗ-А079(19)
🕑 11:25
🏠 Одеса Привоз - Миколаїв
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 11:30
🏠 Зелена Гура - Херсон
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 11:35 - 11:40
🏠 Зелена Гура-Познань# - Херсон Ас-2
🚐 VAN HOOL С 19 .10 .23
🕑 11:35 - 11:40
🏠 Зелена-Гура - Херсон
🚐 НЕОПЛАН-50 ( )С 22 .10 .23
🕑 11:35 - 11:40
🏠 Одеса Привокзальна - Запоріжжя
🚐 МЕРСЕДЕС-50
🕑 11:30 - 11:40
🏠 Ченстохова - Херсон
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑 11:35 - 11:40
🏠 Ченстохово - Херсон
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 11:35 - 11:40
🏠 Миколаїв - Єланець
🚐 РУТА-20
🕑 11:45
🏠 Миколаїв - Новий Буг
🚐 МЕРСЕДЕС 709
🕑 11:50
🏠 Плзень - Херсон
🚐 НЕОПЛАН-50 ( )С 22 .06 .24
🕑 11:45 - 11:50
🏠 Лечче - Херсон
🚐 НЕОПЛАН-40 -
🕑 11:50 - 12:00
🏠 Миколаїв - Красненьке(Кр.Оз)
🚐 БАЗ-А079(29)
🕑 12:00
🏠 Херсон - Зелена Гура
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 11:50 - 12:00
🏠 Херсон - Київ 1
🚐 МАН-51
🕑 11:45 - 12:00
🏠 Миколаїв - Скадовськ
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 12:05
🏠 Херсон - Одеса
🚐 ЕТАЛОН 28
🕑 11:56 - 12:05
🏠 Одеса Привоз - Миколаїв
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 12:10
🏠 Варшава "Заходня" - Херсон
🚐 НЕОПЛАН 116
🕑 12:05 - 12:15
🏠 Варшава Ав Заходня - Херсон
🚐 НЕОПЛАН 41
🕑 12:10 - 12:15
🏠 Варшава Західна - Херсон
🚐 ВАН-ХООЛ-50
🕑 12:05 - 12:15
🏠 Миколаїв - В.Лепетиха
🚐 БАЗ-А079
🕑 12:15
🏠 Херсон - Варшава
🚐 М3--ІІІ
🕑 12:05 - 12:15
🏠 Херсон - Варшава "Заходня"
🚐 НЕОПЛАН 116
🕑 12:05 - 12:15
🏠 Херсон - Варшава Західна
🚐 ВАН-ХООЛ-50
🕑 12:05 - 12:15
🏠 Херсон - Львів Ас-8(Двірцева-1)
🚐 ВАН-ХООЛ-50
🕑 12:05 - 12:15
🏠 Одеса - Дніпропетровськ
🚐 НЕОПЛАН
🕑 12:05 - 12:20
🏠 Варшава - Херсон
🚐 М3--ІІІ
🕑 12:20 - 12:25
🏠 Миколаїв - Антонівка(Бр)#
🚐 БАЗ-А079(23)
🕑 12:25
🏠 Кривий Ріг Ас-1 - Одеса Ас
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Щодня
🕑 12:25 - 12:30
🏠 Миколаїв - Одеса
🚐 ЕТАЛОН С 05 .07 .17
🕑 12:30
🏠 Одеса Ав Привоз - Дніпро(Дніпропетроськ)
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 12:15 - 12:30
🏠 Херсон - Одеса Привокзальна
🚐 БАЗ-А079(23)
🕑 12:20 - 12:30
🏠 Миколаїв - Врадіївка
🚐 БАЗ-А079(23)
🕑 12:35
🏠 Херсон - Одеса Привокзальна
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 12:35 - 12:40
🏠 Миколаїв - В.Лепетиха
🚐 БАЗ
🕑 12:45
🏠 Миколаїв - Лиса Гора(Перв)#
🚐 БАЗ-А079
🕑 12:45
🏠 Штефан Воде (Молдова) - Маріуполь
🚐 МАН 50
🕑 12:30 - 12:45
🏠 Одеса - Ростов На Дону
🚐 СЕТРА
🕑 12:40 - 12:50
🏠 Одеса Привоз - Миколаїв
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 12:50
🏠 Ченстохова (PL) - Маріуполь
🚐 ВАНХУ 54
🕑 12:45 - 12:50
🏠 Б.-Дністровський - Херсон
🚐 БАЗ-А079(23)
🕑 12:45 - 13:00
🏠 Кропивницький - Штефан-Воде
🚐 MERCEDES18
🕑 12:50 - 13:00
🏠 Нікополь Ас - Одеса Ас
🚐 СПРИНТЕР (18) Щодня
🕑 12:50 - 13:00
🏠 Одеса Привоз - Дніпро
🚐 МЕРСЕДЕС 42 ( )С 03 .07 .22
🕑 12:55 - 13:00
🏠 Одеса Привоз - Дніпро
🚐 НЕОПЛАН 122
🕑 12:45 - 13:00
🏠 Одеса - Миколаїв
🚐 МЕРСЕДЕС 18
🕑 13:10
🏠 Миколаїв - Балта
🚐 БАЗ-А079(23)
🕑 13:15
🏠 Скадовськ - Миколаїв
🚐 МИТЦУБИСИ
🕑 13:16
🏠 Миколаїв - Братське
🚐 МЕРСЕДЕС-609
🕑 13:25
🏠 Одеса - Дніпро
🚐 МЕРСЕДЕС-18 ( )С 24 .07 .20
🕑 13:15 - 13:25
🏠 Гдиня - Херсон
🚐 М3--ІІІ
🕑 13:20 - 13:30
🏠 Одеса Привоз - Миколаїв
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 13:30
🏠 Штефан Воде (Молдова) - Генічеськ
🚐 МЕРСЕДЕС 709
🕑 13:25 - 13:30
🏠 Штефан-Воде - Харків
🚐 MERCEDES18
🕑 13:20 - 13:30
🏠 Одеса - Херсон
🚐 МЕРСЕДЕС 18 -
🕑 13:30 - 13:35
🏠 Херсон - Турін(Італія)
🚐 ВАНХУ
🕑 13:30 - 13:40
🏠 Миколаїв - Львів Ас-8(Двірцева-1)
🚐 СЕТРА
🕑 13:45
🏠 Миколаїв - Познань
🚐 СЕТРА
🕑 13:45
🏠 Нікополь - Одеса
🚐 ИК-256
🕑 13:35 - 13:45
🏠 Херсон - Познань
🚐 МАН-30 ( )С 19 .06 .20
🕑 13:35 - 13:45
🏠 Херсон - Познань
🚐 М3--ІІІ
🕑 13:35 - 13:50
🏠 Херсон - Познань (PL)
🚐 НЕОПЛАН
🕑 13:35 - 13:50
🏠 Каліш - Херсон
🚐 НЕОПЛАН 316SH
🕑 13:50 - 13:55
🏠 Миколаїв - Веселинове
🚐 БАЗ-А079
🕑 14:00
🏠 Миколаїв - Мостове #
🚐 БАЗ-А079(23)
🕑 14:00
🏠 Миколаїв - Львів Ас-8(Двірцева-1)
🏢 оріон
🚐 СЕТРА
🕑 14:00 - 14:05
🏠 Миколаїв - Познань
🏢 оріон
🚐 СЕТРА
🕑 14:00 - 14:05
🏠 Миколаїв - Кривий Ріг
🚐 БАЗ-А079(20)
🕑 14:10
🏠 Одеса Привоз - Миколаїв
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 14:10
🏠 Гдиня - Херсон
🚐 М3-ІІІ
🕑 14:20 - 14:30
🏠 Миколаїв - Людмилівка(Бр)#
🚐 МЕРС_СПРИНТЕР
🕑 14:35
🏠 Енергодар - Одеса
🚐 МЕРСЕДЕС-0303 С 16 .04 .15
🕑 14:35 - 14:40
🏠 Миколаїв - Воєводське(Арб)#
🚐 БАЗ-А079(20) С 11 .07 .14
🕑 14:40
🏠 Миколаїв - Скадовськ
🚐 МИТСУБИСИ
🕑 14:50
🏠 Одеса Привоз - Миколаїв
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 14:50
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Iзмаiл Ас
🚐 МЕРСЕДЕС (50) ПнВтЧтСб
🕑 14:44 - 14:54
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Одеса Ас
🚐 МЕРСЕДЕС (50) ПнВтЧтСб
🕑 14:44 - 14:54
🏠 Миколаїв - Лазурне
🚐 МАЗ 27
🕑 15:00
🏠 Миколаїв - Нововасилівка(Єл)#
🚐 ІВЕКО-18
🕑 15:00
🏠 Херсон - Варшава
🚐 М3--ІІІ
🕑 14:55 - 15:00
🏠 Херсон - Варшава Ав Заходня
🚐 ВАНХОЛ-50
🕑 14:55 - 15:00
🏠 Херсон - Вроцлав
🚐 М3--ІІІ
🕑 14:55 - 15:00
🏠 Херсон - Львів Ас-8(Двірцева-1)
🚐 НЕОПЛАН-45
🕑 14:55 - 15:00
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Iзмаiл Ас
🚐 МЕРСЕДЕС (50) ПнВтЧтСб
🕑 14:54 - 15:04
🏠 Дніпро Авц - Одеса З/Д
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Через д
🕑 14:55 - 15:15
🏠 Дніпропетровськ - Одеса
🚐 БАЗ-А079(29)
🕑 14:55 - 15:15
🏠 Дніпро Авц - Херсон Ас
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Щодня
🕑 15:00 - 15:20
🏠 Маріуполь - Свіноуйсьце (PL)
🚐 МАН 50 Ч3
🕑 15:10 - 15:20
🏠 Миколаїв - Кривий Ріг
🚐 БАЗ-А079(24)
🕑 15:20
🏠 Дніпро Авц - Одеса (Привоз)
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Щодня
🕑 15:20 - 15:25
🏠 Миколаїв - Кримка(Перв)#
🚐 БАЗ-А079(23)
🕑 15:25
🏠 Запоріжжя - Кишинів (Молдова)
🚐 МЕРСЕДЕС-1
🕑 15:20 - 15:30
🏠 Запоріжжя - Тімішоара
🚐 НЕОПЛАН 50
🕑 15:20 - 15:30
🏠 Одеса - Черкаси
🚐 МЕРСЕДЕС 18
🕑 15:25 - 15:30
🏠 Одеса Привоз - Миколаїв
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 15:30
🏠 Херсон - Рим
🚐 М3--ІІІ ( )С 10 .04 .24
🕑 15:20 - 15:30
🏠 Черкаси Ас-2 - Миколаїв
🚐 МЕРСЕДЕС-18 С 28 .05 .22
🕑 15:30
🏠 Черкаси - Херсон
🚐 БАЗАО79ЕТАЛОН
🕑 15:30 - 15:35
🏠 Черкаси Ас-2 - Херсон
🚐 МЕРСЕДЕС-18 С 28 .05 .22
🕑 15:30 - 15:35
🏠 Покровськ - Штефан-Воде
🚐 МЕРСЕДЕС 50
🕑 15:35 - 15:40
🏠 Херсон - Варшава "Заходня"
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 15:35 - 15:40
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Одеса Ас
🚐 НЕОПЛАН (35) Через д
🕑 15:31 - 15:41
🏠 Миколаїв - Костувате(Бр)#
🚐 МЕРС_СПРИНТЕР
🕑 15:45
🏠 Миколаїв - Новопавлівка(Вр)#
🚐 МЕРСЕДЕС-709
🕑 15:45
🏠 Познань - Херсон
🚐 М3--ІІІ
🕑 15:50 - 15:55
🏠 Вилкове - Херсон
🚐 БАЗ-АО79
🕑 15:45 - 16:00
🏠 Вилково - Херсон
🚐 ЕТАЛОН
🕑 15:45 - 16:00
🏠 Миколаїв - Чернівці
🚐 МЕРСЕДЕС-0302 С 12 .04 .17
🕑 16:00
🏠 Черкаси - Миколаїв
🚐 БАЗ ЕТАЛОН
🕑 16:00
🏠 Одеса Привоз - Миколаїв
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 16:10
🏠 Мелітополь - Одеса
🚐 МЕРСЕДЕС-0303
🕑 16:10 - 16:15
🏠 Миколаїв - Кропивницький
🚐 БАЗ-А079(23)
🕑 16:15
🏠 Познань - Херсон
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 16:10 - 16:15
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Херсон Ас
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Через д
🕑 16:00 - 16:20
🏠 Легніца# - Херсон
🚐 VANHOOL 49
🕑 16:15 - 16:20
🏠 Херсон - Лечче
🚐 НЕОПЛАН-40 -
🕑 16:10 - 16:20
🏠 Херсон - Лечче (IT)
🚐 ВАНХО 59
🕑 16:10 - 16:20
🏠 Херсон - Рим
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 16:10 - 16:20
🏠 Миколаїв - Анівка(Нб)#
🚐 ІВЕКО-18
🕑 16:30
🏠 Миколаїв - Кур.Лози(Од)#
🚐 БАЗ-А079(23)
🕑 16:30
🏠 Дніпро Авц - Одеса Ас
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Через д
🕑 16:35
🏠 Київ 1 - Миколаїв
🚐 МЕРСЕДЕС-33
🕑 16:35
🏠 Ізмаїл - Херсон
🚐 МЕРСЕДЕС-0403
🕑 16:35 - 16:45
🏠 Одеса Привоз - Миколаїв
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 16:50
🏠 Херсон - Роверето
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 16:40 - 16:50
🏠 Дніпро Авц - Одеса Ас
🚐 СПРИНТЕР (18) Щодня
🕑 16:40 - 17:00
🏠 Познань - Херсон
🚐 СЕТРА-50 ( )С 12 .05 .22
🕑 16:50 - 17:00
🏠 Дніпропетровськ - Очаків Ав
🚐 ЕТАЛОН С 21 .10 .16
🕑 16:55 - 17:05
🏠 Одеса - Миколаїв
🚐 МЕРСЕДЕС 18
🕑 17:10
🏠 Херсон - Гдиня
🚐 НЕОПЛАН
🕑 17:05 - 17:10
🏠 Херсон - Гдиня
🚐 EOS(25) С 01 .04 .24
🕑 17:00 - 17:10
🏠 Херсон - Львів Ас-8(Двірцева-1)
🚐 НЕОПЛАН-50
🕑 17:00 - 17:10
🏠 Генічеськ - Штефан Воде (Молдова)
🚐 МЕРСЕДЕС 709
🕑 17:05 - 17:15
🏠 Одеса - Херсон
🚐 МЕРСЕДЕС 18 -
🕑 17:25 - 17:30
🏠 Одеса Привоз - Миколаїв
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 17:30
🏠 Штефан-Воде - Харків
🚐 MERCEDES18
🕑 17:20 - 17:30
🏠 Дніпро Авц - Одеса Ас
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Щодня
🕑 17:30 - 17:40
🏠 Миколаїв - Братське
🚐 БАЗ-А079(23)
🕑 17:40
🏠 Маріуполь - Штефан Воде (Молдова)
🚐 МАН 50
🕑 17:30 - 17:45
🏠 Маріуполь Дон - Одеса
🚐 МЕРСЕДЕС (21) Через д
🕑 17:30 - 17:45
🏠 Миколаїв - Веселинове
🚐 БАЗ-А079(23)
🕑 17:55
🏠 Дніпро Авц - Одеса Ас
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Щодня
🕑 17:55 - 18:00
🏠 Дніпро Авц - Одеса Ас
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Щодня
🕑 17:50 - 18:00
🏠 Одеса - Каховка
🚐 ЕТАЛОН
🕑 17:46 - 18:00
🏠 Одеса - Нова Каховка
🚐 БАЗ-А079(23)
🕑 17:46 - 18:00
🏠 Кошалін - Херсон
🚐 МАН-30 ( )С 09 .06 .24
🕑 18:05 - 18:10
🏠 Кпп Каланчак# - Липкани (Молдова)
🚐 МЕРСЕДЕС-50
🕑 18:00 - 18:10
🏠 Одеса Привоз - Миколаїв
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 18:10
🏠 Херсон - Б.-Дністровський
🚐 БАЗ-А079(23)
🕑 18:01 - 18:10
🏠 Одеса - Каховка
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 18:11 - 18:16
🏠 Дніпро(Дніпропетроськ) - Одеса Ав Привоз
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 18:10 - 18:20
🏠 Кропивницький - Коблеве Лас
🚐 МЕРС_СПРИНТЕР
🕑 18:05 - 18:20
🏠 Севастополь - Чернівці
🚐 МЕРСЕДЕС-340
🕑 18:15 - 18:25
🏠 Кошалін - Херсон
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 18:25 - 18:30
🏠 Одеса - Каховка
🚐 БАЗ-А079(23)
🕑 18:30 - 18:40
🏠 Херсон - Щецин
🚐 М3-ІІІ
🕑 18:25 - 18:40
🏠 Щецин - Херсон
🚐 М3-ІІІ
🕑 18:35 - 18:45
🏠 Одеса Привоз - Миколаїв
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 18:50
🏠 Варшава Західна - Миколаїв
🚐 СЕТРА
🕑 18:55
🏠 Дніпро Авц - Одеса З/Д
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Щодня
🕑 18:50 - 19:00
🏠 Київ 1 - Миколаїв
🏢 оріон
🚐 МЕРСЕДЕС-33
🕑 18:55 - 19:00
🏠 Миколаїв - Керч
🚐 МЕРСЕДЕС-0303 Ч3
🕑 19:00
🏠 Херсон - Лечче
🚐 МЕРСЕДЕС-50
🕑 18:50 - 19:00
🏠 Одеса - Донецьк 3
🚐 МЕРСЕДЕС-0403
🕑 18:50 - 19:05
🏠 Маріуполь - Бартошіце
🚐 М3--ІІІ НЕЧетныеПС
🕑 18:50 - 19:10
🏠 Херсон - Щецин
🚐 М3-ІІІ
🕑 18:50 - 19:10
🏠 Щецин - Херсон
🚐 МАН-30 ( )С 05 .06 .24
🕑 19:05 - 19:10
🏠 Варшава 'західна' - Миколаїв-Херсон
🚐 VAN HOOL С 10 .03 .24
🕑 19:15 - 19:15
🏠 Варшава 'західна' - Миколаїв-Херсон
🚐 VAN HOOL С 10 .03 .24
🕑 19:15
🏠 Залізний Порт - Чеський Крумлов
🚐 МЕРСЕДЕС 18
🕑 19:05 - 19:15
🏠 Залізний Порт# - Чеськи Крумплов
🚐 М3--ІІІ
🕑 19:05 - 19:15
🏠 Київ 1 - Миколаїв
🚐 МЕРСЕДЕС-33
🕑 19:15
🏠 Кривий Ріг Ас-1 - Миколаїв Ас
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Щодня
🕑 19:15
🏠 Одеса Привоз - Миколаїв
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 19:30
🏠 Щецин - Херсон
🚐 НЕОПЛАН-40 С 08 .06 .24
🕑 19:25 - 19:30
🏠 Київ 1 - Херсон
🚐 МЕРСЕДЕС-0303
🕑 19:25 - 19:40
🏠 Харкiв Ас-6 - Миколаїв Ас
🚐 НЕОПЛАН (48) Щодня
🕑 19:45
🏠 Дніпро Авц - Одеса Ас
🚐 МЕРСЕДЕС (20) Щодня
🕑 19:45 - 19:50
🏠 Львів Ас-1(Стрийська) - Генічеськ
🚐 МЕРСЕДЕС-49
🕑 19:40 - 19:50
🏠 Мадрид - Херсон
🚐 М3--ІІІ
🕑 19:40 - 19:50
🏠 Устка - Генічеськ
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50
🕑 19:45 - 19:50
🏠 Колобжег - Херсон
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 19:45 - 19:55
🏠 Дніпро Авц - Одеса З/Д
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Щодня
🕑 19:50 - 20:00
🏠 Запоріжжя - Миколаїв
🚐 МАН 30
🕑 20:00
🏠 Щецин - Херсон
🚐 М3--ІІІ -
🕑 19:50 - 20:00
🏠 Коблеве Лас - Мінськ
🚐 НЕОПЛАН
🕑 20:00 - 20:10
🏠 Одеса Привоз - Миколаїв
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 20:10
🏠 Скадовськ - Хмільник
🚐 МЕРСЕДЕС-0303 С 02 .07 .17
🕑 20:10 - 20:20
🏠 Херсон - Свіноуйсьце
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50 ( )С 04 .06 .24
🕑 20:15 - 20:20
🏠 Одеса - Харків
🚐 МЕРСЕДЕС-50
🕑 20:05 - 20:25
🏠 Одеса Ас Привоз - Харків
🚐 МЕРСЕДЕС-0303
🕑 20:05 - 20:25
🏠 Щецин - Мелітополь
🚐 НЕОПЛАН 316SH
🕑 20:20 - 20:25
🏠 Запоріжжя - Прага
🚐 НЕОПЛАН
🕑 20:25 - 20:30
🏠 К.Вари - Херсон
🚐 М3--ІІІ
🕑 20:25 - 20:30
🏠 Мелітополь - Кьольн
🚐 ВАНХУ
🕑 20:25 - 20:30
🏠 Мелітополь - Франкфурт-На-Майне
🚐 ВАНХУ
🕑 20:25 - 20:30
🏠 Херсон - Кельн
🚐 НЕОПЛАН
🕑 20:25 - 20:30
🏠 Херсон - Оснабрюк
🚐 НЕОПЛАН 316SH
🕑 20:25 - 20:30
🏠 Херсон - Оснабрюк
🚐 ВАНХУЛ 52
🕑 20:20 - 20:30
🏠 Херсон - Прага
🚐 ВАНХУЛ 52
🕑 20:20 - 20:30
🏠 Херсон - Прага (Чехія)
🚐 ВАНХУ
🕑 20:25 - 20:30
🏠 Херсон - Франкфурт На Майні
🚐 НЕОПЛАН
🕑 20:25 - 20:30
🏠 Херсон - Херне
🚐 ВАНХУЛ 52
🕑 20:20 - 20:30
🏠 Одеса - Ялта
🚐 МЕРСЕДЕС-0403 С 19 .04 .16
🕑 20:25 - 20:40
🏠 Херсон - Одеса
🚐 МЕРСЕДЕС-19
🕑 20:36 - 20:41
🏠 Каушаны - Маріуполь
🚐 КИНГ_ЛОНГ С 02 .12 .16
🕑 20:15 - 20:45
🏠 Одеса Ас Привоз - Донецьк 1
🚐 МЕРСЕДЕС-0303
🕑 20:20 - 20:50
🏠 Одеса Привоз - Миколаїв
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 20:50
🏠 Варшава "Заходня" - Херсон
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 20:50 - 20:55
🏠 Гдиня - Херсон
🚐 НЕОПЛАН 316SH
🕑 20:50 - 20:55
🏠 Ковель - Херсон
🚐 М3--ІІІ
🕑 20:50 - 20:55
🏠 Дніпро Авц - Одеса
🚐 СПРИНТЕР (18) Щодня
🕑 20:50 - 21:00
🏠 Мелітополь - Кельн
🚐 МАН-47
🕑 20:55 - 21:00
🏠 Миколаїв - Аахен
🚐 МАН-50
🕑 21:00
🏠 Миколаїв - Андернах
🚐 МАН-50
🕑 21:00
🏠 Миколаїв - Трієр#
🚐 МАН-50
🕑 21:00
🏠 Миколаїв - Трір
🚐 НЕОПЛАН-50
🕑 21:00
🏠 Миколаїв - Фрайбург
🚐 МАН-50
🕑 21:00
🏠 Миколаїв - Київ 1
🚐 НЕОПЛАН
🕑 21:05
🏠 Мелітополь - Карлсруе
🚐 МАН-47
🕑 21:05 - 21:10
🏠 Одеса - Запоріжжя
🚐 ВОЛЬВО
🕑 21:05 - 21:10
🏠 Мелітополь - Карлсруе
🚐 МАН-47
🕑 21:15 - 21:20
🏠 Дніпро Авц - Одеса
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Щодня
🕑 21:20 - 21:30
🏠 Київ 1 - Миколаїв
🚐 МЕРСЕДЕС-33
🕑 21:30
🏠 Одеса Привоз - Миколаїв
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 21:30
🏠 Тернопіль - Херсон
🚐 НЕОПЛАН
🕑 21:00 - 21:30
🏠 Херсон - Гамбург
🚐 М3--ІІІ
🕑 21:20 - 21:30
🏠 Херсон - Карлсруе
🚐 М3--ІІІ
🕑 21:20 - 21:30
🏠 Лазурне# - Київ 1
🚐 СКАНІЯ С 02 .07 .17
🕑 21:20 - 21:35
🏠 Херсон - Барі
🚐 М3--ІІІ
🕑 21:25 - 21:35
🏠 Херсон - Герне
🚐 НЕОПЛАН 110
🕑 21:30 - 21:35
🏠 Варшава - Херсон
🚐 М3--ІІІ
🕑 21:35 - 21:40
🏠 Варшава Ав Заходня - Херсон
🚐 ВАНХОЛ-50
🕑 21:35 - 21:40
🏠 Варшава Західна - Херсон
🚐 НЕОПЛАН-45
🕑 21:35 - 21:40
🏠 Мелітополь - Кьольн
🚐 М3--ІІІ
🕑 21:50 - 22:00
🏠 Херсон - Барі
🚐 М3--ІІІ
🕑 21:55 - 22:00
🏠 Щецин - Херсон
🚐 НЕОПЛАН-40 ( ) С 01 .08 .24
🕑 21:50 - 22:00
🏠 Одеса Привоз - Миколаїв
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 22:10
🏠 Щецин - Херсон
🚐 М3-ІІІ
🕑 22:10 - 22:15
🏠 Херсон - Кельн
🚐 ВОЛЬВО
🕑 22:15 - 22:20
🏠 Херсон - Клайпеда(LT)
🚐 НЕОПЛАН
🕑 22:15 - 22:25
🏠 Кельн - Мелітополь
🚐 НЕОПЛАН 316SH
🕑 22:25 - 22:30
🏠 Маріуполь - Плзень (Чехія)
🚐 МАН
🕑 22:20 - 22:30
🏠 Мелітополь - Щецин
🚐 М3--ІІІ
🕑 22:20 - 22:30
🏠 Одеса - Маріуполь
🚐 ЮТОНГ
🕑 22:20 - 22:30
🏠 Познань (PL) - Маріуполь
🚐 НЕОПЛАН 46
🕑 22:20 - 22:30
🏠 Херсон - Барі
🚐 TOYTA
🕑 22:20 - 22:30
🏠 Херсон - Аахен
🚐 М3--ІІІ
🕑 22:25 - 22:35
🏠 Херсон - Трір
🚐 М3--ІІІ
🕑 22:25 - 22:35
🏠 Одеса Привоз - Миколаїв
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 22:50
🏠 Херсон - Зелена Гура
🚐 М3--ІІІ
🕑 22:40 - 22:50
🏠 Херсон - Зелена-Гура
🚐 НЕОПЛАН-50 ( )С 01 .06 .23
🕑 22:40 - 22:50
🏠 Херсон - Щецин
🚐 НЕОПЛАН-50 ( )С 24 .04 .21
🕑 22:45 - 22:50
🏠 Херсон - Щецин
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 22:40 - 22:50
🏠 Херсон - Щецин (PL)
🚐 СЕТРА 60
🕑 22:40 - 22:50
🏠 Херсон - Щецін
🚐 SETRA 80
🕑 22:40 - 22:50
🏠 Одеса Привокзальна - Дніпро
🚐 НЕОПЛАН 52
🕑 22:55 - 23:00
🏠 Херсон - Київ 1
🚐 МАН-51
🕑 22:50 - 23:05
🏠 Мелітополь - Щецин (PL)
🚐 НЕОПЛАН 50
🕑 23:00 - 23:15
🏠 Одеса - Ереван
🚐 ВОЛЬВО
🕑 23:00 - 23:20
🏠 Одеса Ас Привоз - Севастополь
🚐 СЕТРА С 08 .07 .15
🕑 23:10 - 23:20
🏠 Коблеве Лас - Бориспіль
🚐 НЕОПЛАН
🕑 22:50 - 23:25
🏠 Мелітополь - Щецин
🚐 НЕОПЛАН 316SH
🕑 23:20 - 23:30
🏠 Херсон - Гданськ
🚐 ВАНХОЛ
🕑 23:40 - 23:45
🏠 Мелітополь - Франкфурт На Майні
🚐 М3--ІІІ
🕑 23:50
🏠 Мелітополь - Франкфурт-На-Майні
🚐 НЕОПЛАН 316SH
🕑 23:50
🏠 Одеса - Дніпропетровськ
🚐 МЕРСЕДЕС-0303
🕑 23:40 - 23:50
🏠 Херсон - Гдиня
🚐 М3--ІІІ
🕑 23:40 - 23:50
🏠 Херсон - Щецин
🚐 СЕТРА-50 ( )С 27 .06 .24
🕑 23:40 - 23:50
Увага! У розкладі руху автобусів можуть відбуватись зміни, тому радимо завжди звіряти розклад у касах автовокзалу.