Рейс: Миколаїв - Арбузинка

Розклад руху автобусів



location_on
6233 автобусних зупинки
work
8681 рейс
call_split
97865 Км маршрутів

Автобусний рейс

Миколаїв - Арбузинка

Деталі рейсу

Автобус: БАЗ-А079(23)

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: інформація відсутня

Показати інші рейси в місті: Миколаїв

Телефон автостанції Миколаїв: 0512-241153

Станом на: 2020.09.29





Ввічливість водія: 0

Чистота: 0

Музика в салоні: 0

Комфортність: 0

Манера водіння: 0

search
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
МИКОЛАЇВ 09:50 0 location_on
НОВА ОДЕСА 10:45 10:50 48 37 location_on
ВОЗНЕСЕНСЬК 11:40 11:45 96 75 location_on
ТРИКРАТИ 12:20 12:21 114 88 location_on
ПЕТРОПАВЛІВКА 12:41 12:42 128 96 location_on
МИКОЛАЇВКА 13:00 13:01 138 104 location_on
БРАТСЬКЕ 13:21 13:25 153 119 location_on
ВИШНЕВЕ 13:39 13:40 164 127 location_on
ПОЛЯНКА 13:45 13:46 168 127 location_on
АРБУЗИНКА 13:55 174 134 location_on
store1. МИКОЛАЇВ
call_received09:50
0 км

store2. НОВА ОДЕСА
call_made10:45 call_received10:50
48 км
36.72 грн
store3. ВОЗНЕСЕНСЬК
call_made11:40 call_received11:45
96 км
74.23 грн
store4. ТРИКРАТИ
call_made12:20 call_received12:21
114 км
88.00 грн
store5. ПЕТРОПАВЛІВКА
call_made12:41 call_received12:42
128 км
95.65 грн
store6. МИКОЛАЇВКА
call_made13:00 call_received13:01
138 км
103.30 грн
store7. БРАТСЬКЕ
call_made13:21 call_received13:25
153 км
118.60 грн
store8. ВИШНЕВЕ
call_made13:39 call_received13:40
164 км
126.26 грн
store9. ПОЛЯНКА
call_made13:45 call_received13:46
168 км
126.26 грн
store10. АРБУЗИНКА
call_made13:55
174 км
133.91 грн
Давайте збудуємо карту маршрутів разом. Якщо ви знайшли помилку і ваше містечко знаходиться в іншому місці, повідомте нас і ми виправимо помилку.