Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Миколаїв - Запоріжжя

Деталі рейсу

Автобус: МАН 30

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 45

Показати інші рейси в місті: ХЕРСОН

Телефон автостанції ХЕРСОН: 0-552-33-70-80

Станом на: 5/15/2024

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Миколаїв 08:55 0 📌
Херсон 10:15 10:30 63 70.00 📌
Берислав 12:10 12:20 140 156.00 📌
Милове 13:00 13:05 173 202.00 📌
Дудчани 13:23 13:28 187 214.00 📌
Нововоронцовка 14:20 14:50 228 260.00 📌
Нікополь 15:55 16:05 282 330.00 📌
Марганець 16:50 16:55 315 359.00 📌
Томаковка 17:35 17:40 341 405.00
Запоріжжя 18:50 388 452.00 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Миколаїв
🕑 08:55
0 км

🏠 2. Херсон
🕑 10:15 - 10:30
63 км
70.00 грн
🏠 3. Берислав
🕑 12:10 - 12:20
140 км
156.00 грн
🏠 4. Милове
🕑 13:00 - 13:05
173 км
202.00 грн
🏠 5. Дудчани
🕑 13:23 - 13:28
187 км
214.00 грн
🏠 6. Нововоронцовка
🕑 14:20 - 14:50
228 км
260.00 грн
🏠 7. Нікополь
🕑 15:55 - 16:05
282 км
330.00 грн
🏠 8. Марганець
🕑 16:50 - 16:55
315 км
359.00 грн
🏠 9. Томаковка
🕑 17:35 - 17:40
341 км
405.00 грн
🏠 10. Запоріжжя
🕑 18:50
388 км
452.00 грн
0.0/0