Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Автостанція: ХЕРСОН

(Херсонська обл.)
Табло автовокзалу
Рейс Прибуття Відправлення Автобус
Одеса - Маріуполь 23:45 00:10 ЮТОНГ

Познань (PL) - Маріуполь 23:45 00:10 НЕОПЛАН 46

Одеса Ас Привоз - Севастополь 00:25 00:35 СЕТРА С 08 .07 .15

Херсон - Гдиня 01:00 ВАНХУЛ 52

Херсон - Познань 01:00 ВАНХУЛ 52

Херсон - Гданськ 01:10 ВАН-ХООЛ Т815

Херсон - Гдиня 01:10 РЕНО-48

Херсон - Познань 01:10 МЕРСЕДЕС Б.50

Залізний Порт# - Щецин 01:00 01:20 М3--ІІІ

Херсон - Мадрид 01:30 М3--ІІІ

Херсон - Мадрид (IS) 01:30 НЕОПЛАН-50 ( )С 15 .06 .24

Познань - Генічеськ 01:40 01:50 М3--ІІІ ЧетныеПС

Прага - Херсон 01:50 М3--ІІІ

Запоріжжя - Одеса 01:30 02:10 ВОЛЬВО

Харків - Одеса Ав Привоз 01:45 02:15 МЕРСЕДЕС-50

Харків - Одеса Ас Привоз 01:45 02:15 НЕОПЛАН

Мариуполь - Одесса Привоз 02:10 02:30 МЕРСЕДЕС-45

Маріуполь Дон - Кишинiв Млд 02:20 02:30 МАН (49) Через д

Маріуполь Дон - Одеса Старосінна 02:20 02:30 НЕОПЛАН (45) Ежеднев

Маріуполь - Каушаны 02:15 02:35 КИНГ_ЛОНГ С 02 .12 .16

Донецьк 1 - Одеса Ас Привоз 02:20 02:40 МЕРСЕДЕС-0303

Липкани (Молдова) - Кпп Каланчак# 02:45 02:50 МЕРСЕДЕС-50

Херсон - Прага 03:00 М3--ІІІ

Чернівці - Севастополь 02:55 03:00 МАН-2000(50)

Ялта - Одеса 02:55 03:00 МЕРСЕДЕС-0403 С 20 .04 .16

Вроцлав - Херсон 03:30 НЕОПЛАН 116

Херсон - Бонн 03:30 МЕРСЕДЕС Б.50

Севастополь - Одеса Ас Привоз 03:40 03:50 СЕТРА С 08 .07 .15

Херсон - Кошалін 03:50 М3--ІІІ

Київ 1 - Лазурне# 03:45 03:55 СКАНІЯ С 04 .07 .17

Херсон - Прага 04:00 ВАНХУЛ

Щецин - Херсон 04:00 НЕОПЛАН-40

Херсон - Зелена Гура 04:05 М3--ІІІ

Херсон - Каліш 04:20 НЕОПЛАН 316SH

Херсон - Львів Ас-8(Двірцева-1) 04:20 НЕОПЛАН-40

Херсон - Плзень 04:20 НЕОПЛАН-50 ( )С 25 .04 .24

Херсон - Аахен# 04:30 VANHOOL 49

Херсон - Вроцлав 04:30 VANHOOL 49

Херсон - Вроцлав-Аахен 04:30 VAN HOOL С 12 .06 .24

Гданськ - Херсон 04:40 РЕНО-48

Херсон - Плзень 04:50 М3--ІІІ ( НЕЧетныеПС )С 22 .06 .24

Маріуполь - Познань (PL) 04:50 04:55 НЕОПЛАН 46

Маріуполь Дон - Одеса 04:50 04:55 НЕОПЛАН (72) Через д

Маріуполь Дон - Одеса Привокзальна 04:50 04:55 НЕОПЛАН (72) Через д

Херсон - Плзень 05:00 НЕОПЛАН 50

Каланчак Кпвв - Липкани 04:55 05:05 М3-ІІІ

Хмільник - Скадовськ 05:10 05:20 МЕРСЕДЕС-0303 С 04 .07 .17

Донецьк 3 - Одеса 05:15 05:30 МЕРСЕДЕС-0403

Херсон - Кпп Каланчак# 05:30 ЕТАЛОН

Херсон - Гдиня (PL) 06:00 СЕТРА 49

Херсон - Зелена Гура 06:00 МЕРСЕДЕС

Херсон - Кошалін 06:00 МАН-30 ( )С 05 .06 .24

Херсон - Кривий Ріг 1 06:00 ЕТАЛОН 28

Херсон - Скадовськ 06:00 МЕРСЕДЕС-18

Херсон Ас - Запоріжжя Ас-1 06:00 МЕРСЕДЕС (17) Щодня

Плзень - Херсон 06:10 МЕРСЕДЕС Б.50

Херсон - Зелена Гура 06:10 НЕОПЛАН-40

Херсон - Зелена-Гура 06:10 НЕОПЛАН-50 ( )С 19 .10 .23

Херсон - Луцьк 06:10 НЕОПЛАН-40

Херсон Ав - Зелена Гура 06:10 МЕРСЕДЕС 50

Херсон Ав - Луцьк 06:10 МЕРСЕДЕС 50

Херсон Ас-2 - Познань-Зел.Гура# 06:10 VAN HOOL С 19 .10 .23

Херсон - Генічеськ 06:15 ЕТАЛОН 28

Херсон - Кошалин 06:20 СЕТРА

Херсон - Кошалін 06:20 НЕОПЛАН-40

Херсон - Аахен 06:30 НЕОПЛАН-50

Херсон - Зелена Гура 06:30 СЕТРА 50

Херсон - Скадовськ 06:30 МЕРСЕДЕС-18

Херсон - Червоний Маяк(Монастир) 06:30 РУТА-18

Гданськ - Херсон 06:40 ВАНХОЛ

Херсон - Луцьк 06:40 НЕОПЛАН-40

Херсон - Скадовськ 06:39 06:40 МЕРСЕДЕС-18

Херсон - Ченстохова 06:40 МЕРСЕДЕС

Херсон - Ченстохово 06:40 НЕОПЛАН-40

Херсон - Червоний Маяк(Монастир) 06:35 06:40 РУТА-18

Херсон Ав - Ченстохова 06:40 МЕРСЕДЕС 50

Херсон Ас-2 - Познань-Зел.Гура# 06:20 06:40 VAN HOOL С 19 .10 .23

Запоріжжя - Прага 06:20 06:50 НЕОПЛАН 116

Херсон - Аахен 06:55 СЕТРА С 12 .06 .24

Херсон - Верх.Рогачик 06:55 ЕТАЛОН 28

Житомир - Херсон 07:00 ВОЛЬВО-50

Запоріжжя - Прага Ав Флоренс 06:30 07:00 НЕОПЛАН-40

Краків - Залізний Порт# 06:45 07:00 М3-ІІІ

Плзень - Херсон 07:00 НЕОПЛАН-48

Херсон - Вилково 07:00 ВОЛЬВО

Херсон - Гдиня 07:00 НЕОПЛАН 316SH

Херсон - Гдиня (PL) 07:00 НЕОПЛАН

Херсон - Колобжег 07:00 М3--ІІІ

Херсон - Мінськ 07:00 М3--ІІІ

Херсон - Нововоронцовка 07:00 ФОЛЬКСВАГ-18

Херсон - Ченстохова (PL) 07:00 НЕОПЛАН

Херсон - Щецин 07:00 М3--ІІІ

Херсон - Нововоронцовка 07:05 07:06 ФОЛЬКСВАГ-18

Херсон - Київ 1 07:10 МЕРСЕДЕС-0303

Херсон - Львів Ас-8(Двірцева-1) 07:10 СЕТРА

Херсон - Н.Сірогози 07:10 ФОЛЬКСВАГ-18

Херсон - Щецин 07:20 МЕРСЕДЕС Б.50 ( )С 29 .05 .22

Львів - Херсон 07:30 EOS_49

Херсон - Бонн 07:30 НЕОПЛАН

Херсон - Генічеськ 07:30 ТОЙОТА-23

Херсон - Москва (RU) 07:30 НЕОПЛАН 46

Херсон - Плзень 07:30 НЕОПЛАН

Херсон - Познань 07:30 МАН-30

Херсон - Скадовськ 07:30 МЕРСЕДЕС-18

Херсон - Ізмаїл 07:35 МЕРСЕДЕС-0403

Херсон - В.Олександрівка 07:45 РУТА 17

Каховка - Одеса 07:40 07:50 ЕТАЛОН

Нова Каховка - Одеса 07:40 07:50 БАЗ-А079(23)

Херсон - Скадовськ 07:40 07:50 МЕРСЕДЕС-18

Луцьк - Залізний Порт# 07:50 07:55 МЕРСЕДЕС-50 С 21 .07 .17

Маріуполь - Ченстохова (PL) 07:55 08:00 ВАНХУ 54

Херсон - Волгоград (RU) 08:00 МАН 35

Херсон - Дніпродзержинськ 08:00 МЕРСЕДЕС-18

Херсон - Львів Ас-1(Стрийська) 08:00 НЕОПЛАН-50

Херсон - Скадовськ 08:00 ІВЕКО

Херсон - Щецин 08:00 НЕОПЛАН-50

Херсон Ас - Дніпро Авц 08:05 МЕРСЕДЕС (17) Щодня

Херсон - Скадовськ 08:09 08:10 ІВЕКО

Херсон - Запоріжжя 08:20 ИК-250

Херсон - Скадовськ 08:30 МЕРСЕДЕС-18

Херсон - Хорли 08:30 ЕТАЛОН

Херсон - Щецин 08:35 НЕОПЛАН-50 ( )С 05 .06 .24

Херсон - Варшава Західна 08:40 СЕТРА

Херсон - Ковель 08:40 СЕТРА

Херсон - Скадовськ 08:39 08:40 МЕРСЕДЕС-18

Каховка - Одеса 08:30 08:45 БАЗ-А079(23)

Херсон - Генічеськ 08:45 ЕТАЛОН 28

Херсон - Високопілля 08:50 МЕРСЕДЕС-18

Херсон - К.Вари 08:55 М3--ІІІ

Херсон - Мелітополь 08:55 ЕТАЛОН

Херсон - Високопілля 08:55 08:56 МЕРСЕДЕС-18

Гдиня - Ізмаїл 08:55 09:00 МЕРСЕДЕС Б.50 ( )С 31 .03 .24

Гдиня - Херсон 09:00 EOS(25) ( )С 01 .04 .24

Утена (LT) - Харків 08:55 09:00 НЕОПЛАН

Утена - Харків 09:00 09:00 НЕОПЛАН-40

Харків - Утена# 09:00 09:00 MAN

Харків Ас-1 - Херсон Ас 09:00 МЕРСЕДЕС (48) ВтЧтВс

Херсон - Варшава 09:00 М3--ІІІ

Херсон - Варшава "Заходня" 09:00 НЕОПЛАН-40

Херсон - Варшава Ав "Заходня" 09:00 НЕОПЛАН 50

Херсон - Варшава Ав Заходня 09:00 НЕОПЛАН 41

Херсон - Варшава Західна 09:00 НЕОПЛАН-45

Херсон - Рава-Руська(UA)Кпп# 09:00 НЕОПЛАН-45

Херсон - Скадовськ 09:00 МЕРСЕДЕС-18

Херсон - Хорли 08:45 09:00 ЕТАЛОН

Харків Ас-1 - Iзмаiл 09:00 09:01 МЕРСЕДЕС (48) ВтЧтВс

Миколаїв - Євпаторія 08:45 09:05 МАН-30

Херсон - Скадовськ 09:03 09:05 МЕРСЕДЕС-18

Херсон - Нова Каховка 09:15 МЕРСЕДЕС-609

В.Лепетиха - Миколаїв 09:05 09:20 БАЗ

Херсон - Свиноуйсьце 09:25 SETRA 80

Херсон - Слупськ 09:25 SETRA 80

Херсон - Щецин 09:25 НЕОПЛАН-40 ( ) С 01 .07 .24

Херсон - Щецін 09:25 SETRA 80

Херсон - Горностаївка 09:30 МЕРСЕДЕС-18

Херсон - Нова Каховка 09:25 09:30 МЕРСЕДЕС-609

Херсон - Скадовськ 09:30 МЕРСЕДЕС-18

Кишинів (Молдова) - Запоріжжя 09:25 09:35 МЕРСЕДЕС-1

Скадовськ - Миколаїв 09:40 09:45 МЕРСЕДЕС-18

Херсон - Щастливцево 09:45 МЕРСЕДЕС-18

Херсон - Антонівка 10:00 МЕРСЕДЕС 709

Херсон - Москва 10:00 МЕРСЕДЕС-0303 С 21 .05 .16

Залізний Порт# - Луцьк 10:00 10:05 МЕРСЕДЕС-50 С 21 .07 .17

Херсон - Берислав 10:05 МЕРСЕДЕС-15

Херсон - Антонівка 10:09 10:10 МЕРСЕДЕС 709

Херсон - Чорнянка# 10:10 МЕРСЕДЕС-18 -

Херсон - Іванівка 10:15 МЕРСЕДЕС-18

Херсон-Миколаїв - Варшава 'західна' 10:15 VAN HOOL С 08 .03 .24

Чеськи Крумплов - Залізний Порт# 10:05 10:15 М3--ІІІ

Чеський Крумлов - Залізний Порт 10:05 10:15 МЕРСЕДЕС 18

Миколаїв - Запоріжжя 10:15 10:30 НЕОПЛАН

Херсон - Каховка 10:30 МЕРСЕДЕС-18 -

Херсон - Київ 1 10:30 МАН-51

Херсон - Одеса 10:35 ЕТАЛОН 28

Херсон - Мала Лепетиха 10:40 МЕРСЕДЕС-18

Херсон - Скадовськ 10:40 МЕРСЕДЕС-18

Херсон - Зелена Гура 10:45 НЕОПЛАН-40

Херсон - Мала Лепетиха 10:49 10:50 МЕРСЕДЕС-18

Херсон - Варшава 11:00 М3--ІІІ

Херсон - Варшава "Заходня" 11:00 НЕОПЛАН 116

Херсон - Варшава Західна 11:00 ВАН-ХООЛ-50

Херсон - Львів Ас-8(Двірцева-1) 11:00 ВАН-ХООЛ-50

Херсон - Нова Каховка 11:00 МЕРСЕДЕС-18 -

Херсон - Скадовськ 11:00 ІВЕКО-19

Херсон - Генічеськ 11:10 ЕТАЛОН 28

Херсон - Одеса Привокзальна 11:10 БАЗ-А079(23)

Херсон - Скадовськ 11:09 11:10 ІВЕКО-19

Одеса - Енергодар 10:35 11:15 ЕТАЛОН

Херсон - Нова Каховка 11:10 11:15 МЕРСЕДЕС-18 -

Херсон - Скадовськ 11:15 МЕРСЕДЕС 709

Херсон - Скадовськ 11:18 11:20 МЕРСЕДЕС 709

Херсон - Н.Сірогози 11:25 ЕТАЛОН 25

Миколаїв - Маріуполь 11:15 11:30 ЮТОНГ2

Херсон - Одеса Привокзальна 11:35 МЕРСЕДЕС-18

Херсон - Приморське(Ск) 11:35 ФОЛЬКСВАГ-18 -

Херсон - Червоний Маяк(Монастир) 11:40 РУТА-18

Херсон - Приморське(Ск) 11:40 11:41 ФОЛЬКСВАГ-18 -

Херсон - Новотроїцьке 11:45 БАЗ

Херсон - Червоний Маяк(Монастир) 11:45 11:50 РУТА-18

Херсон - Скадовськ 11:55 МЕРСЕДЕС-18

Скадовськ - Миколаїв 11:40 12:00 МИТЦУБИСИ

Херсон - В.Олександрівка 12:00 БАЗ 24 -

Херсон - Скадовськ 12:00 ФОЛЬКСВАГ-18

Херсон - Рубанівка 12:10 ЕТАЛОН 28

Варшава "Заходня" - Херсон 12:15 НЕОПЛАН-40

Нікополь - Одеса 11:50 12:15 ИК-256

Херсон - Скадовка 12:15 ІВЕКО-ФІАТ

Лечче - Херсон 12:20 МЕРСЕДЕС-50

Одеса - Нікополь 11:50 12:20 МЕРС_СПРИНТЕР

Херсон - Красне(Ск) 12:20 МЕРСЕДЕС-18

Херсон - Нова Каховка 12:20 МЕРСЕДЕС-18

Херсон - Рубанівка 12:19 12:20 ЕТАЛОН 28

Херсон - Скадовськ 12:15 12:20 ФОЛЬКСВАГ-18

Одеса - Мелітополь 11:55 12:25 МЕРСЕДЕС-18

Одеса - Мелітополь Ас 11:55 12:25 МЕРСЕДЕС-0303

Херсон - Красне(Ск) 12:29 12:30 МЕРСЕДЕС-18

Херсон - Познань 12:30 МАН-30 ( )С 19 .06 .20

Херсон - Познань (PL) 12:30 НЕОПЛАН

Херсон - Турін(Італія) 12:30 ВАНХУ

Херсон - Нова Каховка 12:30 12:35 МЕРСЕДЕС-18

Вроцлав - Херсон 12:40 М3--ІІІ

Одеса - Дніпро(Дніпропетроськ) 12:30 12:40 МЕРСЕДЕС-20

Херсон - Генічеськ 12:40 МЕРСЕДЕС-18

Ченстохова - Херсон 12:45 МЕРСЕДЕС

Ченстохово - Херсон 12:45 НЕОПЛАН-40

Зелена Гура-Познань# - Херсон Ас-2 12:45 12:50 VAN HOOL С 19 .10 .23

Херсон - Іванівка 12:50 ЕТАЛОН -

Ченстохова - Маріуполь 12:45 12:50 НЕОПЛАН-50 ( )С 23 .10 .23

Херсон - Скадовськ 12:55 МЕРСЕДЕС-18

Зелена Гура - Херсон 13:00 НЕОПЛАН-40

Зелена Гура-Познань# - Херсон Ас-2 13:00 VAN HOOL С 19 .10 .23

Зелена-Гура - Херсон 13:00 НЕОПЛАН-50 ( )С 22 .10 .23

Херсон - Варшава 13:00 М3--ІІІ

Херсон - Варшава Західна 13:00 НЕОПЛАН-45

Херсон - Вроцлав 13:00 М3--ІІІ

Херсон - Івановка (Ч/З Воскр)# 13:00 ІВЕКО-18

Херсон - Львів Ас-8(Двірцева-1) 13:00 НЕОПЛАН-45

Херсон - Скадовськ 13:04 13:05 МЕРСЕДЕС-18

Лечче - Херсон 13:10 НЕОПЛАН-40 -

Одеса Привоз - Херсон 13:10 МЕРСЕДЕС-18 -

Херсон - Балтазарівка 13:10 МЕРСЕДЕС-18

Херсон - Високопілля 13:10 ИВЕКО

Херсон - Скадовськ 13:10 МЕРСЕДЕС-18

Варшава Ав Заходня - Херсон 13:15 НЕОПЛАН 41

Енергодар - Одеса 13:00 13:15 МЕРСЕДЕС-0303 С 16 .04 .15

Херсон - Високопілля 13:15 13:16 ИВЕКО

Варшава "Заходня" - Херсон 13:20 НЕОПЛАН 116

Варшава Західна - Херсон 13:20 ВАН-ХООЛ-50

Плзень - Херсон 13:20 НЕОПЛАН-50 ( )С 22 .06 .24

Херсон - Н.Сірогози 13:20 ЕТАЛОН 28

Миколаїв - Скадовськ 13:10 13:25 МЕРСЕДЕС-18

Херсон - Скадовськ 13:20 13:25 МЕРСЕДЕС-18

Варшава - Херсон 13:30 М3--ІІІ

Плзень - Херсон 13:30 НЕОПЛАН-40 ( ) С 23 .06 .24

Херсон - Ясна Поляна 13:30 ЕТАЛОН 28

Херсон - Скадовськ 13:35 МЕРСЕДЕС-612

Херсон - Козачі Лагері 13:45 МЕРСЕДЕС-18

Херсон - Зміївка 13:50 БАЗ -

Херсон - Скадовськ 13:50 ФОЛЬКСВАГ-18 -

Одеса Ав Привоз - Дніпро(Дніпропетроськ) 13:40 13:55 МЕРСЕДЕС-18

Херсон - Новотроїцьке 13:55 ЕТАЛОН

Херсон - Скадовськ 13:55 13:57 ФОЛЬКСВАГ-18 -

Херсон - Каланчак 14:00 МЕРСЕДЕС-20

Херсон - Стрілкове 14:00 ЕТАЛОН 25

Ченстохова (PL) - Маріуполь 13:55 14:00 ВАНХУ 54

Херсон - Н.Сірогози 14:08 ЕТАЛОН 28

Херсон - Рим 14:10 М3--ІІІ ( )С 10 .04 .24

Херсон - Скадовськ 14:10 ІВЕКО-ФІАТ

Херсон - Суми 14:10 СКАНІЯ

Запоріжжя - Кишинів (Молдова) 14:00 14:15 МЕРСЕДЕС-1

Миколаїв - В.Лепетиха 13:45 14:15 БАЗ-А079

Херсон - Скадовськ 14:19 14:20 ІВЕКО-ФІАТ

Штефан Воде (Молдова) - Маріуполь 14:05 14:20 МАН 50

Б.-Дністровський - Херсон 14:21 БАЗ-А079(23)

Одеса - Ростов На Дону 14:10 14:25 СЕТРА

Херсон - Партизани 14:25 ЕТАЛОН 28

Херсон - Іванівка 14:30 ЕТАЛОН 25

Херсон - Красне(Ск) 14:30 МЕРСЕДЕС-18

Херсон - Скадовськ 14:30 ФОЛЬКСВАГ-18

Херсон - Щецин 14:30 М3--ІІІ

Херсон - Варшава "Заходня" 14:35 НЕОПЛАН-40

Херсон - Варшава Ав Заходня 14:35 ВАНХОЛ-50

Херсон - Новорайськ 14:35 ИВЕКО 18 -

Гдиня - Херсон 14:40 М3--ІІІ

Херсон - Горностаївка 14:40 МЕРСЕДЕС-18 -

Одеса - Херсон 14:45 МЕРСЕДЕС 18 -

Херсон - Мар'янівка# 14:45 ЕТАЛОН 28 -

Херсон - Скадовськ 14:45 МЕРСЕДЕС-18

Штефан Воде (Молдова) - Генічеськ 14:40 14:45 МЕРСЕДЕС 709

Каліш - Херсон 14:50 НЕОПЛАН 316SH

Мелітополь - Одеса 14:20 14:50 МЕРСЕДЕС-0303

Херсон - В.Олександрівка 14:50 БАЗ 26

Херсон - Зелене(Н.Тр.) 14:55 МЕРСЕДЕС-18

Херсон - Скадовськ 14:54 14:55 МЕРСЕДЕС-18

Херсон - Іванівка 15:00 ІВЕКО-18 -

Херсон - Лечче 15:00 НЕОПЛАН-40 -

Херсон - Лечче (IT) 15:00 ВАНХО 59

Херсон - Плзень 15:00 ВАНХУЛ

Херсон - Рим 15:00 НЕОПЛАН-40

Херсон - Скадовськ 15:00 МЕРСЕДЕС-18

Херсон - Шевченко(Чап.) 15:05 ІВЕКО-18 -

Херсон - Борозенське 15:15 БАЗ А -

Херсон - Шевченка(Ск.) 15:15 МЕРСЕДЕС-18

Херсон - Скадовськ 15:10 15:20 МЕРСЕДЕС-18

Херсон - Щастливцево 15:20 СЕТРА 30

Гдиня - Херсон 15:30 М3-ІІІ

Херсон - Верх.Рогачик 15:30 БАЗ

Херсон - Високопілля 15:30 МЕРСЕДЕС-18

Херсон - Іванівка 15:30 МЕРСЕДЕС-18

Херсон - Скадовськ 15:30 МЕРСЕДЕС-18

Херсон - Н.Сірогози 15:35 ІВЕКО-18

Херсон - Скадовськ 15:35 ЛАЗ-28

Херсон - Скадовськ 15:40 15:45 МЕРСЕДЕС-18

Херсон - Роверето 15:50 НЕОПЛАН-40

Херсон - Асканія Нова 15:55 ЕТАЛОН 28 -

Генічеськ - Штефан Воде (Молдова) 15:50 16:00 МЕРСЕДЕС 709

Херсон - Балтазарівка 16:00 ЕТАЛОН 28

Херсон - Вроцлав 16:00 НЕОПЛАН-40

Херсон - Гдиня 16:00 EOS(25) С 01 .04 .24

Херсон - Львів Ас-8(Двірцева-1) 16:00 НЕОПЛАН-50

Херсон - Познань 16:00 НЕОПЛАН-40

Херсон - Прага 16:00 ВАНХУЛ 52 ( )С 01 .04 .24

Херсон - Скадовськ 16:00 МЕРСЕДЕС-18

Херсон - Словянськ 16:00 НЕОПЛАН 45 ( )С 01 .04 .24

Херсон - Стрілкове 16:00 БАЗ

Херсон - Таллін 16:00 МЕРСЕДЕС 50 ( )С 01 .04 .24

Херсон - Таллінн 16:00 НЕОПЛАН

Херсон - Скадовськ 16:09 16:10 МЕРСЕДЕС-18

Херсон - Чорнянка# 16:10 МЕРСЕДЕС-18

Маріуполь - Штефан Воде (Молдова) 16:00 16:15 МАН 50

Маріуполь Дон - Одеса 16:00 16:15 МЕРСЕДЕС (21) Через д

Миколаїв - Лазурне 16:00 16:15 МАЗ 27

Вроцлав - Херсон 16:20 VANHOOL 49

Херсон - Нижній Рогачик 16:20 ЕТАЛОН 28

Миколаїв - Скадовськ 16:11 16:25 МИТСУБИСИ

Херсон - Балтазарівка 16:25 ЕТАЛОН 28 -

Вилкове - Херсон 16:30 БАЗ-АО79

Дніпро Авц - Херсон Ас 16:30 МЕРСЕДЕС (18) Щодня

Миколаїв - Скадовськ 16:11 16:30 МИТЦУБИСИ

Херсон - Кривий Ріг 16:30 ЕТАЛОН 28

Херсон - Асканія Нова 16:40 ЕТАЛОН

Херсон - Б.-Дністровський 16:40 БАЗ-А079(23)

Черкаси Ас-2 - Херсон 16:40 МЕРСЕДЕС-18 С 28 .05 .22

Дніпро(Дніпропетроськ) - Одеса Ав Привоз 16:35 16:45 МЕРСЕДЕС-18

Херсон - Скадовськ 16:45 МЕРСЕДЕС-18

Херсон - Старолукянівка 16:45 МЕРСЕДЕС-610

Херсон - Щецин 16:50 М3-ІІІ

Кпп Каланчак# - Липкани (Молдова) 16:35 17:00 МЕРСЕДЕС-50

Херсон - Нова Каховка 17:00 МЕРСЕДЕС-609

Херсон - Питомник 17:00 ЕТАЛОН 25

Херсон - Скадовськ 17:00 МЕРСЕДЕС-18

Черкаси - Херсон 17:00 БАЗАО79ЕТАЛОН

Познань - Херсон 17:10 НЕОПЛАН-40

Вилково - Херсон 17:15 ЕТАЛОН

Севастополь - Чернівці 16:55 17:15 МЕРСЕДЕС-340

Херсон - Богданівка 17:15 ІВЕКО 22

Херсон - Нова Каховка 17:10 17:15 МЕРСЕДЕС-609

Херсон - Щецин 17:15 М3--ІІІ

Дніпро Авц - Одеса Ас 17:25 МЕРСЕДЕС (18) Через д

Запоріжжя Ас-1 - Херсон Ас 17:25 МЕРСЕДЕС (18) Через д

Херсон - Скадовськ 17:30 ИВЕКО 18

Херсон - Червоний Маяк(Монастир) 17:30 РУТА-18

Херсон - Нова Каховка 17:35 МЕРСЕДЕС-18

Херсон-Вінниця - Щецин 17:35 MERCEDES TOURISMO С 11 .10 .23

Маріуполь - Бартошіце 17:35 17:40 М3--ІІІ НЕЧетныеПС

Херсон - Лечче 17:40 МЕРСЕДЕС-50

Херсон - Скадовськ 17:39 17:40 ИВЕКО 18

Херсон - Червоний Маяк(Монастир) 17:35 17:40 РУТА-18

Херсон - Щецин 17:40 М3-ІІІ

Херсон - Рубанівка 17:45 ЕТАЛОН 28

Херсон - Нова Каховка 17:45 17:50 МЕРСЕДЕС-18

Херсон - Рубанівка 17:54 17:55 ЕТАЛОН 28

Залізний Порт - Чеський Крумлов 17:45 18:00 МЕРСЕДЕС 18

Залізний Порт# - Чеськи Крумплов 17:45 18:00 М3--ІІІ

Ізмаїл - Херсон 18:05 МЕРСЕДЕС-0403

Вроцлав - Херсон 18:10 НЕОПЛАН-40

Одеса Привоз - Херсон 18:10 МЕРСЕДЕС-18 -

Познань - Херсон 18:10 СЕТРА-50 ( )С 12 .05 .22

Херсон - Верх.Рогачик 18:15 МЕРСЕДЕС-18 -

Херсон - Скадовськ 18:15 МЕРСЕДЕС-18

Херсон - Скадовськ 18:24 18:25 МЕРСЕДЕС-18

Херсон - Нова Каховка 18:30 МЕРСЕДЕС-18

Херсон - Скадовськ 18:30 МЕРСЕДЕС-18

Запоріжжя - Миколаїв 18:25 18:40 МАН 30

Скадовськ - Хмільник 18:25 18:45 МЕРСЕДЕС-0303 С 02 .07 .17

Херсон - Нова Каховка 18:40 18:45 МЕРСЕДЕС-18

Херсон - Скадовськ 18:40 18:45 МЕРСЕДЕС-18

Одеса - Херсон 18:50 МЕРСЕДЕС 18 -

Мариуполь - Николаев 18:45 18:55 МЕРСЕДЕС-42

Запоріжжя - Прага 18:50 19:00 НЕОПЛАН

Маріуполь - Плзень 18:50 19:00 МАН-50

Херсон - Кельн 19:00 НЕОПЛАН

Херсон - Красне(Ск) 19:00 МЕРСЕДЕС-18

Херсон - Оснабрюк 19:00 ВАНХУЛ 52

Херсон - Прага 19:00 ВАНХУЛ 52

Херсон - Прага (Чехія) 19:00 ВАНХУ

Херсон - Свіноуйсьце 19:00 МЕРСЕДЕС Б.50 ( )С 04 .06 .24

Херсон - Франкфурт На Майні 19:00 НЕОПЛАН

Херсон - Херне 19:00 ВАНХУЛ 52

Херсон - Н.Сірогози 19:05 ЕТАЛОН

Херсон - Красне(Ск) 19:09 19:10 МЕРСЕДЕС-18

Херсон - Скадовськ 19:20 МЕРСЕДЕС-18

Херсон - Трір 19:20 МЕРСЕДЕС-Б

Кошалін - Херсон 19:25 НЕОПЛАН-40

Львів Ас-8(Двірцева-1) - Херсон 19:25 СЕТРА

Одеса - Каховка 19:21 19:30 ЕТАЛОН

Одеса - Нова Каховка 19:21 19:30 БАЗ-А079(23)

Херсон - Одеса 19:30 МЕРСЕДЕС-19

Херсон - Хайльбронн 19:30 МАН-47

Щецин - Херсон 19:50 М3-ІІІ

Одеса - Каховка 19:50 20:00 БАЗ-А079(23)

Одеса - Каховка 19:36 20:00 МЕРСЕДЕС-18

Херсон - Гамбург 20:00 М3--ІІІ

Херсон - Карлсруе 20:00 М3--ІІІ

Лазурне# - Київ 1 19:55 20:05 СКАНІЯ С 02 .07 .17

Херсон - Барі 20:15 М3--ІІІ

Херсон - Герне 20:15 НЕОПЛАН 110

Одеса - Донецьк 3 20:10 20:20 МЕРСЕДЕС-0403

Миколаїв - Керч 20:20 20:25 МЕРСЕДЕС-0303 Ч3

Щецин - Херсон 20:25 НЕОПЛАН-40 С 08 .06 .24

Київ 1 - Херсон 20:45 МЕРСЕДЕС-0303

Колобжег - Херсон 21:00 НЕОПЛАН-40

Львів Ас-1(Стрийська) - Генічеськ 20:50 21:00 МЕРСЕДЕС-49

Устка - Генічеськ 20:55 21:00 МЕРСЕДЕС Б.50

Херсон - Аахен 21:00 М3--ІІІ

Херсон - Кельн 21:00 ВОЛЬВО

Херсон - Клайпеда(LT) 21:00 НЕОПЛАН

Херсон - Трір 21:00 М3--ІІІ

Щецин - Херсон 21:00 М3--ІІІ -

Херсон - Барі 21:15 НЕОПЛАН-50

Херсон - Барі 21:20 TOYTA

К.Вари - Херсон 21:30 М3--ІІІ

Херсон - Зелена Гура 21:30 М3--ІІІ

Херсон - Зелена-Гура 21:30 НЕОПЛАН-50 ( )С 01 .06 .23

Херсон - Київ 1 21:30 МАН-51

Херсон - Щецин 21:30 НЕОПЛАН-40

Херсон - Щецин (PL) 21:30 СЕТРА 60

Херсон - Щецін 21:30 SETRA 80

Одеса - Харків 21:35 21:40 МЕРСЕДЕС-50

Одеса Ас Привоз - Харків 21:35 21:40 МЕРСЕДЕС-0303

Гдиня - Херсон 21:50 НЕОПЛАН 316SH

Ковель - Херсон 21:50 М3--ІІІ

Варшава "Заходня" - Херсон 21:55 НЕОПЛАН-40

Варшава - Херсон 21:55 М3--ІІІ

Варшава Ав Заходня - Херсон 21:55 ВАНХОЛ-50

Варшава Західна - Херсон 21:55 НЕОПЛАН-45

Мелітополь - Щецин (PL) 21:50 22:00 НЕОПЛАН 50

Одеса - Ялта 21:59 22:00 МЕРСЕДЕС-0403 С 19 .04 .16

Каушаны - Маріуполь 22:05 22:15 КИНГ_ЛОНГ С 02 .12 .16

Одеса Ас Привоз - Донецьк 1 22:10 22:20 МЕРСЕДЕС-0303

Херсон - Гданськ 22:20 ВАНХОЛ

Херсон - Гдиня 22:40 М3--ІІІ

Одеса - Запоріжжя 22:30 22:50 ВОЛЬВО

Тернопіль - Херсон 22:50 НЕОПЛАН

Херсон - К.Вари 23:00 М3--ІІІ

Щецин - Херсон 23:15 М3-ІІІ

Щецин - Херсон 23:35 НЕОПЛАН-40 ( ) С 01 .08 .24

🏠 Одеса - Маріуполь
🚐 ЮТОНГ
🕑 23:45 - 00:10
🏠 Познань (PL) - Маріуполь
🚐 НЕОПЛАН 46
🕑 23:45 - 00:10
🏠 Одеса Ас Привоз - Севастополь
🚐 СЕТРА С 08 .07 .15
🕑 00:25 - 00:35
🏠 Херсон - Гдиня
🚐 ВАНХУЛ 52
🕑 01:00
🏠 Херсон - Познань
🚐 ВАНХУЛ 52
🕑 01:00
🏠 Херсон - Гданськ
🚐 ВАН-ХООЛ Т815
🕑 01:10
🏠 Херсон - Гдиня
🚐 РЕНО-48
🕑 01:10
🏠 Херсон - Познань
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50
🕑 01:10
🏠 Залізний Порт# - Щецин
🚐 М3--ІІІ
🕑 01:00 - 01:20
🏠 Херсон - Мадрид
🚐 М3--ІІІ
🕑 01:30
🏠 Херсон - Мадрид (IS)
🚐 НЕОПЛАН-50 ( )С 15 .06 .24
🕑 01:30
🏠 Познань - Генічеськ
🚐 М3--ІІІ ЧетныеПС
🕑 01:40 - 01:50
🏠 Прага - Херсон
🚐 М3--ІІІ
🕑 01:50
🏠 Запоріжжя - Одеса
🚐 ВОЛЬВО
🕑 01:30 - 02:10
🏠 Харків - Одеса Ав Привоз
🚐 МЕРСЕДЕС-50
🕑 01:45 - 02:15
🏠 Харків - Одеса Ас Привоз
🚐 НЕОПЛАН
🕑 01:45 - 02:15
🏠 Мариуполь - Одесса Привоз
🚐 МЕРСЕДЕС-45
🕑 02:10 - 02:30
🏠 Маріуполь Дон - Кишинiв Млд
🚐 МАН (49) Через д
🕑 02:20 - 02:30
🏠 Маріуполь Дон - Одеса Старосінна
🚐 НЕОПЛАН (45) Ежеднев
🕑 02:20 - 02:30
🏠 Маріуполь - Каушаны
🚐 КИНГ_ЛОНГ С 02 .12 .16
🕑 02:15 - 02:35
🏠 Донецьк 1 - Одеса Ас Привоз
🚐 МЕРСЕДЕС-0303
🕑 02:20 - 02:40
🏠 Липкани (Молдова) - Кпп Каланчак#
🚐 МЕРСЕДЕС-50
🕑 02:45 - 02:50
🏠 Херсон - Прага
🚐 М3--ІІІ
🕑 03:00
🏠 Чернівці - Севастополь
🚐 МАН-2000(50)
🕑 02:55 - 03:00
🏠 Ялта - Одеса
🚐 МЕРСЕДЕС-0403 С 20 .04 .16
🕑 02:55 - 03:00
🏠 Вроцлав - Херсон
🚐 НЕОПЛАН 116
🕑 03:30
🏠 Херсон - Бонн
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50
🕑 03:30
🏠 Севастополь - Одеса Ас Привоз
🚐 СЕТРА С 08 .07 .15
🕑 03:40 - 03:50
🏠 Херсон - Кошалін
🚐 М3--ІІІ
🕑 03:50
🏠 Київ 1 - Лазурне#
🚐 СКАНІЯ С 04 .07 .17
🕑 03:45 - 03:55
🏠 Херсон - Прага
🚐 ВАНХУЛ
🕑 04:00
🏠 Щецин - Херсон
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 04:00
🏠 Херсон - Зелена Гура
🚐 М3--ІІІ
🕑 04:05
🏠 Херсон - Каліш
🚐 НЕОПЛАН 316SH
🕑 04:20
🏠 Херсон - Львів Ас-8(Двірцева-1)
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 04:20
🏠 Херсон - Плзень
🚐 НЕОПЛАН-50 ( )С 25 .04 .24
🕑 04:20
🏠 Херсон - Аахен#
🚐 VANHOOL 49
🕑 04:30
🏠 Херсон - Вроцлав
🚐 VANHOOL 49
🕑 04:30
🏠 Херсон - Вроцлав-Аахен
🚐 VAN HOOL С 12 .06 .24
🕑 04:30
🏠 Гданськ - Херсон
🚐 РЕНО-48
🕑 04:40
🏠 Херсон - Плзень
🚐 М3--ІІІ ( НЕЧетныеПС )С 22 .06 .24
🕑 04:50
🏠 Маріуполь - Познань (PL)
🚐 НЕОПЛАН 46
🕑 04:50 - 04:55
🏠 Маріуполь Дон - Одеса
🚐 НЕОПЛАН (72) Через д
🕑 04:50 - 04:55
🏠 Маріуполь Дон - Одеса Привокзальна
🚐 НЕОПЛАН (72) Через д
🕑 04:50 - 04:55
🏠 Херсон - Плзень
🚐 НЕОПЛАН 50
🕑 05:00
🏠 Каланчак Кпвв - Липкани
🚐 М3-ІІІ
🕑 04:55 - 05:05
🏠 Хмільник - Скадовськ
🚐 МЕРСЕДЕС-0303 С 04 .07 .17
🕑 05:10 - 05:20
🏠 Донецьк 3 - Одеса
🚐 МЕРСЕДЕС-0403
🕑 05:15 - 05:30
🏠 Херсон - Кпп Каланчак#
🚐 ЕТАЛОН
🕑 05:30
🏠 Херсон - Гдиня (PL)
🚐 СЕТРА 49
🕑 06:00
🏠 Херсон - Зелена Гура
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑 06:00
🏠 Херсон - Кошалін
🚐 МАН-30 ( )С 05 .06 .24
🕑 06:00
🏠 Херсон - Кривий Ріг 1
🚐 ЕТАЛОН 28
🕑 06:00
🏠 Херсон - Скадовськ
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 06:00
🏠 Херсон Ас - Запоріжжя Ас-1
🚐 МЕРСЕДЕС (17) Щодня
🕑 06:00
🏠 Плзень - Херсон
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50
🕑 06:10
🏠 Херсон - Зелена Гура
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 06:10
🏠 Херсон - Зелена-Гура
🚐 НЕОПЛАН-50 ( )С 19 .10 .23
🕑 06:10
🏠 Херсон - Луцьк
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 06:10
🏠 Херсон Ав - Зелена Гура
🚐 МЕРСЕДЕС 50
🕑 06:10
🏠 Херсон Ав - Луцьк
🚐 МЕРСЕДЕС 50
🕑 06:10
🏠 Херсон Ас-2 - Познань-Зел.Гура#
🏢 Автовокзал №2
🚐 VAN HOOL С 19 .10 .23
🕑 06:10
🏠 Херсон - Генічеськ
🚐 ЕТАЛОН 28
🕑 06:15
🏠 Херсон - Кошалин
🚐 СЕТРА
🕑 06:20
🏠 Херсон - Кошалін
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 06:20
🏠 Херсон - Аахен
🚐 НЕОПЛАН-50
🕑 06:30
🏠 Херсон - Зелена Гура
🚐 СЕТРА 50
🕑 06:30
🏠 Херсон - Скадовськ
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 06:30
🏠 Херсон - Червоний Маяк(Монастир)
🚐 РУТА-18
🕑 06:30
🏠 Гданськ - Херсон
🚐 ВАНХОЛ
🕑 06:40
🏠 Херсон - Луцьк
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 06:40
🏠 Херсон - Скадовськ
🏢 залізничний вокзал
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 06:39 - 06:40
🏠 Херсон - Ченстохова
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑 06:40
🏠 Херсон - Ченстохово
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 06:40
🏠 Херсон - Червоний Маяк(Монастир)
🏢 залізничний вокзал
🚐 РУТА-18
🕑 06:35 - 06:40
🏠 Херсон Ав - Ченстохова
🚐 МЕРСЕДЕС 50
🕑 06:40
🏠 Херсон Ас-2 - Познань-Зел.Гура#
🚐 VAN HOOL С 19 .10 .23
🕑 06:20 - 06:40
🏠 Запоріжжя - Прага
🚐 НЕОПЛАН 116
🕑 06:20 - 06:50
🏠 Херсон - Аахен
🚐 СЕТРА С 12 .06 .24
🕑 06:55
🏠 Херсон - Верх.Рогачик
🚐 ЕТАЛОН 28
🕑 06:55
🏠 Житомир - Херсон
🚐 ВОЛЬВО-50
🕑 07:00
🏠 Запоріжжя - Прага Ав Флоренс
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 06:30 - 07:00
🏠 Краків - Залізний Порт#
🚐 М3-ІІІ
🕑 06:45 - 07:00
🏠 Плзень - Херсон
🚐 НЕОПЛАН-48
🕑 07:00
🏠 Херсон - Вилково
🚐 ВОЛЬВО
🕑 07:00
🏠 Херсон - Гдиня
🚐 НЕОПЛАН 316SH
🕑 07:00
🏠 Херсон - Гдиня (PL)
🚐 НЕОПЛАН
🕑 07:00
🏠 Херсон - Колобжег
🚐 М3--ІІІ
🕑 07:00
🏠 Херсон - Мінськ
🚐 М3--ІІІ
🕑 07:00
🏠 Херсон - Нововоронцовка
🚐 ФОЛЬКСВАГ-18
🕑 07:00
🏠 Херсон - Ченстохова (PL)
🚐 НЕОПЛАН
🕑 07:00
🏠 Херсон - Щецин
🚐 М3--ІІІ
🕑 07:00
🏠 Херсон - Нововоронцовка
🏢 залізничний вокзал
🚐 ФОЛЬКСВАГ-18
🕑 07:05 - 07:06
🏠 Херсон - Київ 1
🚐 МЕРСЕДЕС-0303
🕑 07:10
🏠 Херсон - Львів Ас-8(Двірцева-1)
🚐 СЕТРА
🕑 07:10
🏠 Херсон - Н.Сірогози
🚐 ФОЛЬКСВАГ-18
🕑 07:10
🏠 Херсон - Щецин
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50 ( )С 29 .05 .22
🕑 07:20
🏠 Львів - Херсон
🚐 EOS_49
🕑 07:30
🏠 Херсон - Бонн
🚐 НЕОПЛАН
🕑 07:30
🏠 Херсон - Генічеськ
🚐 ТОЙОТА-23
🕑 07:30
🏠 Херсон - Москва (RU)
🚐 НЕОПЛАН 46
🕑 07:30
🏠 Херсон - Плзень
🚐 НЕОПЛАН
🕑 07:30
🏠 Херсон - Познань
🚐 МАН-30
🕑 07:30
🏠 Херсон - Скадовськ
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 07:30
🏠 Херсон - Ізмаїл
🚐 МЕРСЕДЕС-0403
🕑 07:35
🏠 Херсон - В.Олександрівка
🚐 РУТА 17
🕑 07:45
🏠 Каховка - Одеса
🚐 ЕТАЛОН
🕑 07:40 - 07:50
🏠 Нова Каховка - Одеса
🚐 БАЗ-А079(23)
🕑 07:40 - 07:50
🏠 Херсон - Скадовськ
🏢 юг
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 07:40 - 07:50
🏠 Луцьк - Залізний Порт#
🚐 МЕРСЕДЕС-50 С 21 .07 .17
🕑 07:50 - 07:55
🏠 Маріуполь - Ченстохова (PL)
🚐 ВАНХУ 54
🕑 07:55 - 08:00
🏠 Херсон - Волгоград (RU)
🚐 МАН 35
🕑 08:00
🏠 Херсон - Дніпродзержинськ
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 08:00
🏠 Херсон - Львів Ас-1(Стрийська)
🚐 НЕОПЛАН-50
🕑 08:00
🏠 Херсон - Скадовськ
🚐 ІВЕКО
🕑 08:00
🏠 Херсон - Щецин
🚐 НЕОПЛАН-50
🕑 08:00
🏠 Херсон Ас - Дніпро Авц
🚐 МЕРСЕДЕС (17) Щодня
🕑 08:05
🏠 Херсон - Скадовськ
🏢 залізничний вокзал
🚐 ІВЕКО
🕑 08:09 - 08:10
🏠 Херсон - Запоріжжя
🚐 ИК-250
🕑 08:20
🏠 Херсон - Скадовськ
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 08:30
🏠 Херсон - Хорли
🚐 ЕТАЛОН
🕑 08:30
🏠 Херсон - Щецин
🚐 НЕОПЛАН-50 ( )С 05 .06 .24
🕑 08:35
🏠 Херсон - Варшава Західна
🚐 СЕТРА
🕑 08:40
🏠 Херсон - Ковель
🚐 СЕТРА
🕑 08:40
🏠 Херсон - Скадовськ
🏢 залізничний вокзал
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 08:39 - 08:40
🏠 Каховка - Одеса
🚐 БАЗ-А079(23)
🕑 08:30 - 08:45
🏠 Херсон - Генічеськ
🚐 ЕТАЛОН 28
🕑 08:45
🏠 Херсон - Високопілля
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 08:50
🏠 Херсон - К.Вари
🚐 М3--ІІІ
🕑 08:55
🏠 Херсон - Мелітополь
🚐 ЕТАЛОН
🕑 08:55
🏠 Херсон - Високопілля
🏢 залізничний вокзал
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 08:55 - 08:56
🏠 Гдиня - Ізмаїл
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50 ( )С 31 .03 .24
🕑 08:55 - 09:00
🏠 Гдиня - Херсон
🚐 EOS(25) ( )С 01 .04 .24
🕑 09:00
🏠 Утена (LT) - Харків
🚐 НЕОПЛАН
🕑 08:55 - 09:00
🏠 Утена - Харків
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 09:00 - 09:00
🏠 Харків - Утена#
🚐 MAN
🕑 09:00 - 09:00
🏠 Харків Ас-1 - Херсон Ас
🚐 МЕРСЕДЕС (48) ВтЧтВс
🕑 09:00
🏠 Херсон - Варшава
🚐 М3--ІІІ
🕑 09:00
🏠 Херсон - Варшава "Заходня"
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 09:00
🏠 Херсон - Варшава Ав "Заходня"
🚐 НЕОПЛАН 50
🕑 09:00
🏠 Херсон - Варшава Ав Заходня
🚐 НЕОПЛАН 41
🕑 09:00
🏠 Херсон - Варшава Західна
🚐 НЕОПЛАН-45
🕑 09:00
🏠 Херсон - Рава-Руська(UA)Кпп#
🚐 НЕОПЛАН-45
🕑 09:00
🏠 Херсон - Скадовськ
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 09:00
🏠 Херсон - Хорли
🏢 Автовокзал №2
🚐 ЕТАЛОН
🕑 08:45 - 09:00
🏠 Харків Ас-1 - Iзмаiл
🚐 МЕРСЕДЕС (48) ВтЧтВс
🕑 09:00 - 09:01
🏠 Миколаїв - Євпаторія
🚐 МАН-30
🕑 08:45 - 09:05
🏠 Херсон - Скадовськ
🏢 залізничний вокзал
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 09:03 - 09:05
🏠 Херсон - Нова Каховка
🚐 МЕРСЕДЕС-609
🕑 09:15
🏠 В.Лепетиха - Миколаїв
🚐 БАЗ
🕑 09:05 - 09:20
🏠 Херсон - Свиноуйсьце
🚐 SETRA 80
🕑 09:25
🏠 Херсон - Слупськ
🚐 SETRA 80
🕑 09:25
🏠 Херсон - Щецин
🚐 НЕОПЛАН-40 ( ) С 01 .07 .24
🕑 09:25
🏠 Херсон - Щецін
🚐 SETRA 80
🕑 09:25
🏠 Херсон - Горностаївка
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 09:30
🏠 Херсон - Нова Каховка
🏢 залізничний вокзал
🚐 МЕРСЕДЕС-609
🕑 09:25 - 09:30
🏠 Херсон - Скадовськ
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 09:30
🏠 Кишинів (Молдова) - Запоріжжя
🚐 МЕРСЕДЕС-1
🕑 09:25 - 09:35
🏠 Скадовськ - Миколаїв
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 09:40 - 09:45
🏠 Херсон - Щастливцево
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 09:45
🏠 Херсон - Антонівка
🚐 МЕРСЕДЕС 709
🕑 10:00
🏠 Херсон - Москва
🚐 МЕРСЕДЕС-0303 С 21 .05 .16
🕑 10:00
🏠 Залізний Порт# - Луцьк
🚐 МЕРСЕДЕС-50 С 21 .07 .17
🕑 10:00 - 10:05
🏠 Херсон - Берислав
🚐 МЕРСЕДЕС-15
🕑 10:05
🏠 Херсон - Антонівка
🏢 залізничний вокзал
🚐 МЕРСЕДЕС 709
🕑 10:09 - 10:10
🏠 Херсон - Чорнянка#
🚐 МЕРСЕДЕС-18 -
🕑 10:10
🏠 Херсон - Іванівка
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 10:15
🏠 Херсон-Миколаїв - Варшава 'західна'
🚐 VAN HOOL С 08 .03 .24
🕑 10:15
🏠 Чеськи Крумплов - Залізний Порт#
🚐 М3--ІІІ
🕑 10:05 - 10:15
🏠 Чеський Крумлов - Залізний Порт
🚐 МЕРСЕДЕС 18
🕑 10:05 - 10:15
🏠 Миколаїв - Запоріжжя
🚐 НЕОПЛАН
🕑 10:15 - 10:30
🏠 Херсон - Каховка
🚐 МЕРСЕДЕС-18 -
🕑 10:30
🏠 Херсон - Київ 1
🚐 МАН-51
🕑 10:30
🏠 Херсон - Одеса
🚐 ЕТАЛОН 28
🕑 10:35
🏠 Херсон - Мала Лепетиха
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 10:40
🏠 Херсон - Скадовськ
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 10:40
🏠 Херсон - Зелена Гура
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 10:45
🏠 Херсон - Мала Лепетиха
🏢 залізничний вокзал
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 10:49 - 10:50
🏠 Херсон - Варшава
🚐 М3--ІІІ
🕑 11:00
🏠 Херсон - Варшава "Заходня"
🚐 НЕОПЛАН 116
🕑 11:00
🏠 Херсон - Варшава Західна
🚐 ВАН-ХООЛ-50
🕑 11:00
🏠 Херсон - Львів Ас-8(Двірцева-1)
🚐 ВАН-ХООЛ-50
🕑 11:00
🏠 Херсон - Нова Каховка
🚐 МЕРСЕДЕС-18 -
🕑 11:00
🏠 Херсон - Скадовськ
🚐 ІВЕКО-19
🕑 11:00
🏠 Херсон - Генічеськ
🚐 ЕТАЛОН 28
🕑 11:10
🏠 Херсон - Одеса Привокзальна
🚐 БАЗ-А079(23)
🕑 11:10
🏠 Херсон - Скадовськ
🏢 залізничний вокзал
🚐 ІВЕКО-19
🕑 11:09 - 11:10
🏠 Одеса - Енергодар
🚐 ЕТАЛОН
🕑 10:35 - 11:15
🏠 Херсон - Нова Каховка
🏢 залізничний вокзал
🚐 МЕРСЕДЕС-18 -
🕑 11:10 - 11:15
🏠 Херсон - Скадовськ
🚐 МЕРСЕДЕС 709
🕑 11:15
🏠 Херсон - Скадовськ
🏢 залізничний вокзал
🚐 МЕРСЕДЕС 709
🕑 11:18 - 11:20
🏠 Херсон - Н.Сірогози
🚐 ЕТАЛОН 25
🕑 11:25
🏠 Миколаїв - Маріуполь
🚐 ЮТОНГ2
🕑 11:15 - 11:30
🏠 Херсон - Одеса Привокзальна
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 11:35
🏠 Херсон - Приморське(Ск)
🚐 ФОЛЬКСВАГ-18 -
🕑 11:35
🏠 Херсон - Червоний Маяк(Монастир)
🚐 РУТА-18
🕑 11:40
🏠 Херсон - Приморське(Ск)
🏢 залізничний вокзал
🚐 ФОЛЬКСВАГ-18 -
🕑 11:40 - 11:41
🏠 Херсон - Новотроїцьке
🚐 БАЗ
🕑 11:45
🏠 Херсон - Червоний Маяк(Монастир)
🏢 залізничний вокзал
🚐 РУТА-18
🕑 11:45 - 11:50
🏠 Херсон - Скадовськ
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 11:55
🏠 Скадовськ - Миколаїв
🚐 МИТЦУБИСИ
🕑 11:40 - 12:00
🏠 Херсон - В.Олександрівка
🚐 БАЗ 24 -
🕑 12:00
🏠 Херсон - Скадовськ
🚐 ФОЛЬКСВАГ-18
🕑 12:00
🏠 Херсон - Рубанівка
🚐 ЕТАЛОН 28
🕑 12:10
🏠 Варшава "Заходня" - Херсон
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 12:15
🏠 Нікополь - Одеса
🚐 ИК-256
🕑 11:50 - 12:15
🏠 Херсон - Скадовка
🚐 ІВЕКО-ФІАТ
🕑 12:15
🏠 Лечче - Херсон
🚐 МЕРСЕДЕС-50
🕑 12:20
🏠 Одеса - Нікополь
🚐 МЕРС_СПРИНТЕР
🕑 11:50 - 12:20
🏠 Херсон - Красне(Ск)
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 12:20
🏠 Херсон - Нова Каховка
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 12:20
🏠 Херсон - Рубанівка
🏢 залізничний вокзал
🚐 ЕТАЛОН 28
🕑 12:19 - 12:20
🏠 Херсон - Скадовськ
🏢 Автовокзал №2
🚐 ФОЛЬКСВАГ-18
🕑 12:15 - 12:20
🏠 Одеса - Мелітополь
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 11:55 - 12:25
🏠 Одеса - Мелітополь Ас
🚐 МЕРСЕДЕС-0303
🕑 11:55 - 12:25
🏠 Херсон - Красне(Ск)
🏢 залізничний вокзал
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 12:29 - 12:30
🏠 Херсон - Познань
🚐 МАН-30 ( )С 19 .06 .20
🕑 12:30
🏠 Херсон - Познань (PL)
🚐 НЕОПЛАН
🕑 12:30
🏠 Херсон - Турін(Італія)
🚐 ВАНХУ
🕑 12:30
🏠 Херсон - Нова Каховка
🏢 залізничний вокзал
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 12:30 - 12:35
🏠 Вроцлав - Херсон
🚐 М3--ІІІ
🕑 12:40
🏠 Одеса - Дніпро(Дніпропетроськ)
🚐 МЕРСЕДЕС-20
🕑 12:30 - 12:40
🏠 Херсон - Генічеськ
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 12:40
🏠 Ченстохова - Херсон
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑 12:45
🏠 Ченстохово - Херсон
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 12:45
🏠 Зелена Гура-Познань# - Херсон Ас-2
🚐 VAN HOOL С 19 .10 .23
🕑 12:45 - 12:50
🏠 Херсон - Іванівка
🚐 ЕТАЛОН -
🕑 12:50
🏠 Ченстохова - Маріуполь
🚐 НЕОПЛАН-50 ( )С 23 .10 .23
🕑 12:45 - 12:50
🏠 Херсон - Скадовськ
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 12:55
🏠 Зелена Гура - Херсон
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 13:00
🏠 Зелена Гура-Познань# - Херсон Ас-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 VAN HOOL С 19 .10 .23
🕑 13:00
🏠 Зелена-Гура - Херсон
🚐 НЕОПЛАН-50 ( )С 22 .10 .23
🕑 13:00
🏠 Херсон - Варшава
🚐 М3--ІІІ
🕑 13:00
🏠 Херсон - Варшава Західна
🚐 НЕОПЛАН-45
🕑 13:00
🏠 Херсон - Вроцлав
🚐 М3--ІІІ
🕑 13:00
🏠 Херсон - Івановка (Ч/З Воскр)#
🚐 ІВЕКО-18
🕑 13:00
🏠 Херсон - Львів Ас-8(Двірцева-1)
🚐 НЕОПЛАН-45
🕑 13:00
🏠 Херсон - Скадовськ
🏢 залізничний вокзал
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 13:04 - 13:05
🏠 Лечче - Херсон
🚐 НЕОПЛАН-40 -
🕑 13:10
🏠 Одеса Привоз - Херсон
🚐 МЕРСЕДЕС-18 -
🕑 13:10
🏠 Херсон - Балтазарівка
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 13:10
🏠 Херсон - Високопілля
🚐 ИВЕКО
🕑 13:10
🏠 Херсон - Скадовськ
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 13:10
🏠 Варшава Ав Заходня - Херсон
🚐 НЕОПЛАН 41
🕑 13:15
🏠 Енергодар - Одеса
🚐 МЕРСЕДЕС-0303 С 16 .04 .15
🕑 13:00 - 13:15
🏠 Херсон - Високопілля
🏢 залізничний вокзал
🚐 ИВЕКО
🕑 13:15 - 13:16
🏠 Варшава "Заходня" - Херсон
🚐 НЕОПЛАН 116
🕑 13:20
🏠 Варшава Західна - Херсон
🚐 ВАН-ХООЛ-50
🕑 13:20
🏠 Плзень - Херсон
🚐 НЕОПЛАН-50 ( )С 22 .06 .24
🕑 13:20
🏠 Херсон - Н.Сірогози
🚐 ЕТАЛОН 28
🕑 13:20
🏠 Миколаїв - Скадовськ
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 13:10 - 13:25
🏠 Херсон - Скадовськ
🏢 залізничний вокзал
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 13:20 - 13:25
🏠 Варшава - Херсон
🚐 М3--ІІІ
🕑 13:30
🏠 Плзень - Херсон
🚐 НЕОПЛАН-40 ( ) С 23 .06 .24
🕑 13:30
🏠 Херсон - Ясна Поляна
🚐 ЕТАЛОН 28
🕑 13:30
🏠 Херсон - Скадовськ
🚐 МЕРСЕДЕС-612
🕑 13:35
🏠 Херсон - Козачі Лагері
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 13:45
🏠 Херсон - Зміївка
🚐 БАЗ -
🕑 13:50
🏠 Херсон - Скадовськ
🚐 ФОЛЬКСВАГ-18 -
🕑 13:50
🏠 Одеса Ав Привоз - Дніпро(Дніпропетроськ)
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 13:40 - 13:55
🏠 Херсон - Новотроїцьке
🚐 ЕТАЛОН
🕑 13:55
🏠 Херсон - Скадовськ
🏢 залізничний вокзал
🚐 ФОЛЬКСВАГ-18 -
🕑 13:55 - 13:57
🏠 Херсон - Каланчак
🚐 МЕРСЕДЕС-20
🕑 14:00
🏠 Херсон - Стрілкове
🚐 ЕТАЛОН 25
🕑 14:00
🏠 Ченстохова (PL) - Маріуполь
🚐 ВАНХУ 54
🕑 13:55 - 14:00
🏠 Херсон - Н.Сірогози
🚐 ЕТАЛОН 28
🕑 14:08
🏠 Херсон - Рим
🚐 М3--ІІІ ( )С 10 .04 .24
🕑 14:10
🏠 Херсон - Скадовськ
🚐 ІВЕКО-ФІАТ
🕑 14:10
🏠 Херсон - Суми
🚐 СКАНІЯ
🕑 14:10
🏠 Запоріжжя - Кишинів (Молдова)
🚐 МЕРСЕДЕС-1
🕑 14:00 - 14:15
🏠 Миколаїв - В.Лепетиха
🚐 БАЗ-А079
🕑 13:45 - 14:15
🏠 Херсон - Скадовськ
🏢 залізничний вокзал
🚐 ІВЕКО-ФІАТ
🕑 14:19 - 14:20
🏠 Штефан Воде (Молдова) - Маріуполь
🚐 МАН 50
🕑 14:05 - 14:20
🏠 Б.-Дністровський - Херсон
🚐 БАЗ-А079(23)
🕑 14:21
🏠 Одеса - Ростов На Дону
🚐 СЕТРА
🕑 14:10 - 14:25
🏠 Херсон - Партизани
🚐 ЕТАЛОН 28
🕑 14:25
🏠 Херсон - Іванівка
🚐 ЕТАЛОН 25
🕑 14:30
🏠 Херсон - Красне(Ск)
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 14:30
🏠 Херсон - Скадовськ
🚐 ФОЛЬКСВАГ-18
🕑 14:30
🏠 Херсон - Щецин
🚐 М3--ІІІ
🕑 14:30
🏠 Херсон - Варшава "Заходня"
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 14:35
🏠 Херсон - Варшава Ав Заходня
🚐 ВАНХОЛ-50
🕑 14:35
🏠 Херсон - Новорайськ
🚐 ИВЕКО 18 -
🕑 14:35
🏠 Гдиня - Херсон
🚐 М3--ІІІ
🕑 14:40
🏠 Херсон - Горностаївка
🚐 МЕРСЕДЕС-18 -
🕑 14:40
🏠 Одеса - Херсон
🚐 МЕРСЕДЕС 18 -
🕑 14:45
🏠 Херсон - Мар'янівка#
🚐 ЕТАЛОН 28 -
🕑 14:45
🏠 Херсон - Скадовськ
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 14:45
🏠 Штефан Воде (Молдова) - Генічеськ
🚐 МЕРСЕДЕС 709
🕑 14:40 - 14:45
🏠 Каліш - Херсон
🚐 НЕОПЛАН 316SH
🕑 14:50
🏠 Мелітополь - Одеса
🚐 МЕРСЕДЕС-0303
🕑 14:20 - 14:50
🏠 Херсон - В.Олександрівка
🚐 БАЗ 26
🕑 14:50
🏠 Херсон - Зелене(Н.Тр.)
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 14:55
🏠 Херсон - Скадовськ
🏢 залізничний вокзал
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 14:54 - 14:55
🏠 Херсон - Іванівка
🚐 ІВЕКО-18 -
🕑 15:00
🏠 Херсон - Лечче
🚐 НЕОПЛАН-40 -
🕑 15:00
🏠 Херсон - Лечче (IT)
🚐 ВАНХО 59
🕑 15:00
🏠 Херсон - Плзень
🚐 ВАНХУЛ
🕑 15:00
🏠 Херсон - Рим
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 15:00
🏠 Херсон - Скадовськ
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 15:00
🏠 Херсон - Шевченко(Чап.)
🚐 ІВЕКО-18 -
🕑 15:05
🏠 Херсон - Борозенське
🚐 БАЗ А -
🕑 15:15
🏠 Херсон - Шевченка(Ск.)
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 15:15
🏠 Херсон - Скадовськ
🏢 юг
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 15:10 - 15:20
🏠 Херсон - Щастливцево
🚐 СЕТРА 30
🕑 15:20
🏠 Гдиня - Херсон
🚐 М3-ІІІ
🕑 15:30
🏠 Херсон - Верх.Рогачик
🚐 БАЗ
🕑 15:30
🏠 Херсон - Високопілля
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 15:30
🏠 Херсон - Іванівка
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 15:30
🏠 Херсон - Скадовськ
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 15:30
🏠 Херсон - Н.Сірогози
🚐 ІВЕКО-18
🕑 15:35
🏠 Херсон - Скадовськ
🚐 ЛАЗ-28
🕑 15:35
🏠 Херсон - Скадовськ
🏢 залізничний вокзал
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 15:40 - 15:45
🏠 Херсон - Роверето
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 15:50
🏠 Херсон - Асканія Нова
🚐 ЕТАЛОН 28 -
🕑 15:55
🏠 Генічеськ - Штефан Воде (Молдова)
🚐 МЕРСЕДЕС 709
🕑 15:50 - 16:00
🏠 Херсон - Балтазарівка
🚐 ЕТАЛОН 28
🕑 16:00
🏠 Херсон - Вроцлав
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 16:00
🏠 Херсон - Гдиня
🚐 EOS(25) С 01 .04 .24
🕑 16:00
🏠 Херсон - Львів Ас-8(Двірцева-1)
🚐 НЕОПЛАН-50
🕑 16:00
🏠 Херсон - Познань
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 16:00
🏠 Херсон - Прага
🚐 ВАНХУЛ 52 ( )С 01 .04 .24
🕑 16:00
🏠 Херсон - Скадовськ
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 16:00
🏠 Херсон - Словянськ
🚐 НЕОПЛАН 45 ( )С 01 .04 .24
🕑 16:00
🏠 Херсон - Стрілкове
🚐 БАЗ
🕑 16:00
🏠 Херсон - Таллін
🚐 МЕРСЕДЕС 50 ( )С 01 .04 .24
🕑 16:00
🏠 Херсон - Таллінн
🚐 НЕОПЛАН
🕑 16:00
🏠 Херсон - Скадовськ
🏢 залізничний вокзал
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 16:09 - 16:10
🏠 Херсон - Чорнянка#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 16:10
🏠 Маріуполь - Штефан Воде (Молдова)
🚐 МАН 50
🕑 16:00 - 16:15
🏠 Маріуполь Дон - Одеса
🚐 МЕРСЕДЕС (21) Через д
🕑 16:00 - 16:15
🏠 Миколаїв - Лазурне
🚐 МАЗ 27
🕑 16:00 - 16:15
🏠 Вроцлав - Херсон
🚐 VANHOOL 49
🕑 16:20
🏠 Херсон - Нижній Рогачик
🚐 ЕТАЛОН 28
🕑 16:20
🏠 Миколаїв - Скадовськ
🚐 МИТСУБИСИ
🕑 16:11 - 16:25
🏠 Херсон - Балтазарівка
🚐 ЕТАЛОН 28 -
🕑 16:25
🏠 Вилкове - Херсон
🚐 БАЗ-АО79
🕑 16:30
🏠 Дніпро Авц - Херсон Ас
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Щодня
🕑 16:30
🏠 Миколаїв - Скадовськ
🚐 МИТЦУБИСИ
🕑 16:11 - 16:30
🏠 Херсон - Кривий Ріг
🚐 ЕТАЛОН 28
🕑 16:30
🏠 Херсон - Асканія Нова
🚐 ЕТАЛОН
🕑 16:40
🏠 Херсон - Б.-Дністровський
🚐 БАЗ-А079(23)
🕑 16:40
🏠 Черкаси Ас-2 - Херсон
🚐 МЕРСЕДЕС-18 С 28 .05 .22
🕑 16:40
🏠 Дніпро(Дніпропетроськ) - Одеса Ав Привоз
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 16:35 - 16:45
🏠 Херсон - Скадовськ
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 16:45
🏠 Херсон - Старолукянівка
🚐 МЕРСЕДЕС-610
🕑 16:45
🏠 Херсон - Щецин
🚐 М3-ІІІ
🕑 16:50
🏠 Кпп Каланчак# - Липкани (Молдова)
🚐 МЕРСЕДЕС-50
🕑 16:35 - 17:00
🏠 Херсон - Нова Каховка
🚐 МЕРСЕДЕС-609
🕑 17:00
🏠 Херсон - Питомник
🚐 ЕТАЛОН 25
🕑 17:00
🏠 Херсон - Скадовськ
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 17:00
🏠 Черкаси - Херсон
🚐 БАЗАО79ЕТАЛОН
🕑 17:00
🏠 Познань - Херсон
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 17:10
🏠 Вилково - Херсон
🚐 ЕТАЛОН
🕑 17:15
🏠 Севастополь - Чернівці
🚐 МЕРСЕДЕС-340
🕑 16:55 - 17:15
🏠 Херсон - Богданівка
🚐 ІВЕКО 22
🕑 17:15
🏠 Херсон - Нова Каховка
🏢 залізничний вокзал
🚐 МЕРСЕДЕС-609
🕑 17:10 - 17:15
🏠 Херсон - Щецин
🚐 М3--ІІІ
🕑 17:15
🏠 Дніпро Авц - Одеса Ас
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Через д
🕑 17:25
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Херсон Ас
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Через д
🕑 17:25
🏠 Херсон - Скадовськ
🚐 ИВЕКО 18
🕑 17:30
🏠 Херсон - Червоний Маяк(Монастир)
🚐 РУТА-18
🕑 17:30
🏠 Херсон - Нова Каховка
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 17:35
🏠 Херсон-Вінниця - Щецин
🚐 MERCEDES TOURISMO С 11 .10 .23
🕑 17:35
🏠 Маріуполь - Бартошіце
🚐 М3--ІІІ НЕЧетныеПС
🕑 17:35 - 17:40
🏠 Херсон - Лечче
🚐 МЕРСЕДЕС-50
🕑 17:40
🏠 Херсон - Скадовськ
🏢 залізничний вокзал
🚐 ИВЕКО 18
🕑 17:39 - 17:40
🏠 Херсон - Червоний Маяк(Монастир)
🏢 залізничний вокзал
🚐 РУТА-18
🕑 17:35 - 17:40
🏠 Херсон - Щецин
🚐 М3-ІІІ
🕑 17:40
🏠 Херсон - Рубанівка
🚐 ЕТАЛОН 28
🕑 17:45
🏠 Херсон - Нова Каховка
🏢 залізничний вокзал
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 17:45 - 17:50
🏠 Херсон - Рубанівка
🏢 залізничний вокзал
🚐 ЕТАЛОН 28
🕑 17:54 - 17:55
🏠 Залізний Порт - Чеський Крумлов
🚐 МЕРСЕДЕС 18
🕑 17:45 - 18:00
🏠 Залізний Порт# - Чеськи Крумплов
🚐 М3--ІІІ
🕑 17:45 - 18:00
🏠 Ізмаїл - Херсон
🚐 МЕРСЕДЕС-0403
🕑 18:05
🏠 Вроцлав - Херсон
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 18:10
🏠 Одеса Привоз - Херсон
🚐 МЕРСЕДЕС-18 -
🕑 18:10
🏠 Познань - Херсон
🚐 СЕТРА-50 ( )С 12 .05 .22
🕑 18:10
🏠 Херсон - Верх.Рогачик
🚐 МЕРСЕДЕС-18 -
🕑 18:15
🏠 Херсон - Скадовськ
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 18:15
🏠 Херсон - Скадовськ
🏢 залізничний вокзал
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 18:24 - 18:25
🏠 Херсон - Нова Каховка
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 18:30
🏠 Херсон - Скадовськ
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 18:30
🏠 Запоріжжя - Миколаїв
🚐 МАН 30
🕑 18:25 - 18:40
🏠 Скадовськ - Хмільник
🚐 МЕРСЕДЕС-0303 С 02 .07 .17
🕑 18:25 - 18:45
🏠 Херсон - Нова Каховка
🏢 залізничний вокзал
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 18:40 - 18:45
🏠 Херсон - Скадовськ
🏢 залізничний вокзал
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 18:40 - 18:45
🏠 Одеса - Херсон
🚐 МЕРСЕДЕС 18 -
🕑 18:50
🏠 Мариуполь - Николаев
🚐 МЕРСЕДЕС-42
🕑 18:45 - 18:55
🏠 Запоріжжя - Прага
🚐 НЕОПЛАН
🕑 18:50 - 19:00
🏠 Маріуполь - Плзень
🚐 МАН-50
🕑 18:50 - 19:00
🏠 Херсон - Кельн
🚐 НЕОПЛАН
🕑 19:00
🏠 Херсон - Красне(Ск)
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 19:00
🏠 Херсон - Оснабрюк
🚐 ВАНХУЛ 52
🕑 19:00
🏠 Херсон - Прага
🚐 ВАНХУЛ 52
🕑 19:00
🏠 Херсон - Прага (Чехія)
🚐 ВАНХУ
🕑 19:00
🏠 Херсон - Свіноуйсьце
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50 ( )С 04 .06 .24
🕑 19:00
🏠 Херсон - Франкфурт На Майні
🚐 НЕОПЛАН
🕑 19:00
🏠 Херсон - Херне
🚐 ВАНХУЛ 52
🕑 19:00
🏠 Херсон - Н.Сірогози
🚐 ЕТАЛОН
🕑 19:05
🏠 Херсон - Красне(Ск)
🏢 залізничний вокзал
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 19:09 - 19:10
🏠 Херсон - Скадовськ
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 19:20
🏠 Херсон - Трір
🚐 МЕРСЕДЕС-Б
🕑 19:20
🏠 Кошалін - Херсон
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 19:25
🏠 Львів Ас-8(Двірцева-1) - Херсон
🚐 СЕТРА
🕑 19:25
🏠 Одеса - Каховка
🚐 ЕТАЛОН
🕑 19:21 - 19:30
🏠 Одеса - Нова Каховка
🚐 БАЗ-А079(23)
🕑 19:21 - 19:30
🏠 Херсон - Одеса
🚐 МЕРСЕДЕС-19
🕑 19:30
🏠 Херсон - Хайльбронн
🚐 МАН-47
🕑 19:30
🏠 Щецин - Херсон
🚐 М3-ІІІ
🕑 19:50
🏠 Одеса - Каховка
🚐 БАЗ-А079(23)
🕑 19:50 - 20:00
🏠 Одеса - Каховка
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 19:36 - 20:00
🏠 Херсон - Гамбург
🚐 М3--ІІІ
🕑 20:00
🏠 Херсон - Карлсруе
🚐 М3--ІІІ
🕑 20:00
🏠 Лазурне# - Київ 1
🚐 СКАНІЯ С 02 .07 .17
🕑 19:55 - 20:05
🏠 Херсон - Барі
🚐 М3--ІІІ
🕑 20:15
🏠 Херсон - Герне
🚐 НЕОПЛАН 110
🕑 20:15
🏠 Одеса - Донецьк 3
🚐 МЕРСЕДЕС-0403
🕑 20:10 - 20:20
🏠 Миколаїв - Керч
🚐 МЕРСЕДЕС-0303 Ч3
🕑 20:20 - 20:25
🏠 Щецин - Херсон
🚐 НЕОПЛАН-40 С 08 .06 .24
🕑 20:25
🏠 Київ 1 - Херсон
🚐 МЕРСЕДЕС-0303
🕑 20:45
🏠 Колобжег - Херсон
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 21:00
🏠 Львів Ас-1(Стрийська) - Генічеськ
🚐 МЕРСЕДЕС-49
🕑 20:50 - 21:00
🏠 Устка - Генічеськ
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50
🕑 20:55 - 21:00
🏠 Херсон - Аахен
🚐 М3--ІІІ
🕑 21:00
🏠 Херсон - Кельн
🚐 ВОЛЬВО
🕑 21:00
🏠 Херсон - Клайпеда(LT)
🚐 НЕОПЛАН
🕑 21:00
🏠 Херсон - Трір
🚐 М3--ІІІ
🕑 21:00
🏠 Щецин - Херсон
🚐 М3--ІІІ -
🕑 21:00
🏠 Херсон - Барі
🚐 НЕОПЛАН-50
🕑 21:15
🏠 Херсон - Барі
🚐 TOYTA
🕑 21:20
🏠 К.Вари - Херсон
🚐 М3--ІІІ
🕑 21:30
🏠 Херсон - Зелена Гура
🚐 М3--ІІІ
🕑 21:30
🏠 Херсон - Зелена-Гура
🚐 НЕОПЛАН-50 ( )С 01 .06 .23
🕑 21:30
🏠 Херсон - Київ 1
🚐 МАН-51
🕑 21:30
🏠 Херсон - Щецин
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 21:30
🏠 Херсон - Щецин (PL)
🚐 СЕТРА 60
🕑 21:30
🏠 Херсон - Щецін
🚐 SETRA 80
🕑 21:30
🏠 Одеса - Харків
🚐 МЕРСЕДЕС-50
🕑 21:35 - 21:40
🏠 Одеса Ас Привоз - Харків
🚐 МЕРСЕДЕС-0303
🕑 21:35 - 21:40
🏠 Гдиня - Херсон
🚐 НЕОПЛАН 316SH
🕑 21:50
🏠 Ковель - Херсон
🚐 М3--ІІІ
🕑 21:50
🏠 Варшава "Заходня" - Херсон
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 21:55
🏠 Варшава - Херсон
🚐 М3--ІІІ
🕑 21:55
🏠 Варшава Ав Заходня - Херсон
🚐 ВАНХОЛ-50
🕑 21:55
🏠 Варшава Західна - Херсон
🚐 НЕОПЛАН-45
🕑 21:55
🏠 Мелітополь - Щецин (PL)
🚐 НЕОПЛАН 50
🕑 21:50 - 22:00
🏠 Одеса - Ялта
🚐 МЕРСЕДЕС-0403 С 19 .04 .16
🕑 21:59 - 22:00
🏠 Каушаны - Маріуполь
🚐 КИНГ_ЛОНГ С 02 .12 .16
🕑 22:05 - 22:15
🏠 Одеса Ас Привоз - Донецьк 1
🚐 МЕРСЕДЕС-0303
🕑 22:10 - 22:20
🏠 Херсон - Гданськ
🚐 ВАНХОЛ
🕑 22:20
🏠 Херсон - Гдиня
🚐 М3--ІІІ
🕑 22:40
🏠 Одеса - Запоріжжя
🚐 ВОЛЬВО
🕑 22:30 - 22:50
🏠 Тернопіль - Херсон
🚐 НЕОПЛАН
🕑 22:50
🏠 Херсон - К.Вари
🚐 М3--ІІІ
🕑 23:00
🏠 Щецин - Херсон
🚐 М3-ІІІ
🕑 23:15
🏠 Щецин - Херсон
🚐 НЕОПЛАН-40 ( ) С 01 .08 .24
🕑 23:35
Увага! У розкладі руху автобусів можуть відбуватись зміни, тому радимо завжди звіряти розклад у касах автовокзалу.