Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Запоріжжя - Миколаїв

Деталі рейсу

Автобус: МАН 30

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 45

Показати інші рейси в місті: ХЕРСОН

Телефон автостанції ХЕРСОН: 0-552-33-70-80

Станом на: 5/15/2024

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Запоріжжя 10:05 0 📌
Томаковка 11:15 11:20 47 53.00
Марганець 12:00 12:05 73 84.00 📌
Нікополь 12:50 13:00 106 123.00 📌
Нововоронцовка 14:05 14:35 160 179.00 📌
Дудчани 15:27 15:32 201 237.00 📌
Милове 15:50 15:55 215 249.00 📌
Берислав 16:35 16:45 248 283.00 📌
Херсон 18:25 18:40 325 382.00 📌
Миколаїв 20:00 388 452.00 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Запоріжжя
🕑 10:05
0 км

🏠 2. Томаковка
🕑 11:15 - 11:20
47 км
53.00 грн
🏠 3. Марганець
🕑 12:00 - 12:05
73 км
84.00 грн
🏠 4. Нікополь
🕑 12:50 - 13:00
106 км
123.00 грн
🏠 5. Нововоронцовка
🕑 14:05 - 14:35
160 км
179.00 грн
🏠 6. Дудчани
🕑 15:27 - 15:32
201 км
237.00 грн
🏠 7. Милове
🕑 15:50 - 15:55
215 км
249.00 грн
🏠 8. Берислав
🕑 16:35 - 16:45
248 км
283.00 грн
🏠 9. Херсон
🕑 18:25 - 18:40
325 км
382.00 грн
🏠 10. Миколаїв
🕑 20:00
388 км
452.00 грн
0.0/0