Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Херсон - Запоріжжя

Деталі рейсу

Автобус: МЕРСЕДЕС-18

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 80

Показати інші рейси в місті: ХЕРСОН

Телефон автостанції ХЕРСОН: 0-552-33-70-80

Станом на: 5/15/2024

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Херсон 08:20 0 📌
Тягинка 09:00 09:05 42 48.00 📌
Нова Каховка 10:05 10:10 78 88.00 📌
Каховка 10:30 10:40 91 102.00 📌
Горностаївка 11:35 11:40 134 155.00 📌
В.лепетиха 12:15 12:25 163 189.00
Велика Знам"янка 13:20 13:25 210 235.00 📌
Кам-Дніпровська 13:40 13:50 223 258.00
Дніпровка 13:59 14:00 240 270.00 📌
Енергодар 14:15 14:25 252 293.00 📌
Благовіщенка 14:34 14:35 276 316.00 📌
Балки 14:40 14:41 290 327.00 📌
Дніпрорудне 15:00 15:05 294 339.00 📌
Василівка 15:30 15:35 326 379.00 📌
Запоріжжя 16:25 377 425.00 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Херсон
🕑 08:20
0 км

🏠 2. Тягинка
🕑 09:00 - 09:05
42 км
48.00 грн
🏠 3. Нова Каховка
🕑 10:05 - 10:10
78 км
88.00 грн
🏠 4. Каховка
🕑 10:30 - 10:40
91 км
102.00 грн
🏠 5. Горностаївка
🕑 11:35 - 11:40
134 км
155.00 грн
🏠 6. В.лепетиха
🕑 12:15 - 12:25
163 км
189.00 грн
🏠 7. Велика Знам"янка
🕑 13:20 - 13:25
210 км
235.00 грн
🏠 8. Кам-Дніпровська
🕑 13:40 - 13:50
223 км
258.00 грн
🏠 9. Дніпровка
🕑 13:59 - 14:00
240 км
270.00 грн
🏠 10. Енергодар
🕑 14:15 - 14:25
252 км
293.00 грн
🏠 11. Благовіщенка
🕑 14:34 - 14:35
276 км
316.00 грн
🏠 12. Балки
🕑 14:40 - 14:41
290 км
327.00 грн
🏠 13. Дніпрорудне
🕑 15:00 - 15:05
294 км
339.00 грн
🏠 14. Василівка
🕑 15:30 - 15:35
326 км
379.00 грн
🏠 15. Запоріжжя
🕑 16:25
377 км
425.00 грн
0.0/0