Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Одеса - Запоріжжя

Деталі рейсу

Автобус: СЕТРА 45

Дні відправлення: інформація відсутня

Регулярність: 79

Показати інші рейси в місті: ХЕРСОН

Телефон автостанції ХЕРСОН: 0-552-33-70-80

Станом на: 5/15/2024

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Одеса 18:15 0 📌
Коблево 19:25 19:25 57 45.00
Миколаїв 21:05 21:10 141 115.00 📌
Херсон 22:30 22:50 204 163.00 📌
Нова Каховка 00:30 00:35 282 227.00 📌
Каховка 00:55 01:00 295 235.00 📌
Горностаївка 01:50 01:51 338 263.00 📌
В.лепетиха 02:26 02:27 367 294.00
Кам-Дніпровська 03:43 03:44 427 342.00 📌
Енергодар 04:19 04:20 456 358.00 📌
Дніпрорудне 05:09 05:10 498 390.00 📌
Василівка 05:45 05:50 530 422.00 📌
Запоріжжя 06:50 581 470.00 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Одеса
🕑 18:15
0 км

🏠 2. Коблево
🕑 19:25 - 19:25
57 км
45.00 грн
🏠 3. Миколаїв
🕑 21:05 - 21:10
141 км
115.00 грн
🏠 4. Херсон
🕑 22:30 - 22:50
204 км
163.00 грн
🏠 5. Нова Каховка
🕑 00:30 - 00:35
282 км
227.00 грн
🏠 6. Каховка
🕑 00:55 - 01:00
295 км
235.00 грн
🏠 7. Горностаївка
🕑 01:50 - 01:51
338 км
263.00 грн
🏠 8. В.лепетиха
🕑 02:26 - 02:27
367 км
294.00 грн
🏠 9. Кам-Дніпровська
🕑 03:43 - 03:44
427 км
342.00 грн
🏠 10. Енергодар
🕑 04:19 - 04:20
456 км
358.00 грн
🏠 11. Дніпрорудне
🕑 05:09 - 05:10
498 км
390.00 грн
🏠 12. Василівка
🕑 05:45 - 05:50
530 км
422.00 грн
🏠 13. Запоріжжя
🕑 06:50
581 км
470.00 грн
0.0/0