Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Запоріжжя - Кишинів (Молдова)

Деталі рейсу

Автобус: МЕРСЕДЕС-1

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 64

Показати інші рейси в місті: ХЕРСОН

Телефон автостанції ХЕРСОН: 0-552-33-70-80

Станом на: 5/15/2024

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Запоріжжя 07:00 0 📌
Василівка 07:51 07:52 51 80.00 📌
Дніпрорудне 08:24 08:29 83 80.00 📌
Енергодар 09:11 09:14 125 80.00 📌
Кам-Дніпровська 09:43 09:48 154 80.00 📌
Велика Знам"янка 10:01 10:06 167 80.00 📌
В.лепетиха 10:50 10:55 223 222.00
Каховка 12:10 12:15 286 222.00 📌
Нова Каховка 12:25 12:30 299 222.00 📌
Херсон 14:00 14:15 377 556.00 📌
Миколаїв 15:20 15:30 450 556.00 📌
Одеса 18:20 18:30 581 556.00 📌
Кишинів 23:10 789 556.00 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Запоріжжя
🕑 07:00
0 км

🏠 2. Василівка
🕑 07:51 - 07:52
51 км
80.00 грн
🏠 3. Дніпрорудне
🕑 08:24 - 08:29
83 км
80.00 грн
🏠 4. Енергодар
🕑 09:11 - 09:14
125 км
80.00 грн
🏠 5. Кам-Дніпровська
🕑 09:43 - 09:48
154 км
80.00 грн
🏠 6. Велика Знам"янка
🕑 10:01 - 10:06
167 км
80.00 грн
🏠 7. В.лепетиха
🕑 10:50 - 10:55
223 км
222.00 грн
🏠 8. Каховка
🕑 12:10 - 12:15
286 км
222.00 грн
🏠 9. Нова Каховка
🕑 12:25 - 12:30
299 км
222.00 грн
🏠 10. Херсон
🕑 14:00 - 14:15
377 км
556.00 грн
🏠 11. Миколаїв
🕑 15:20 - 15:30
450 км
556.00 грн
🏠 12. Одеса
🕑 18:20 - 18:30
581 км
556.00 грн
🏠 13. Кишинів
🕑 23:10
789 км
556.00 грн
0.0/0