Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Мелітополь - Кьольн

Деталі рейсу

Автобус: ВАНХУ

Дні відправлення: ПНПТ

Регулярність: 38

Показати інші рейси в місті: ХЕРСОН

Телефон автостанції ХЕРСОН: 0-552-33-70-80

Станом на: 5/15/2024

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Мелітополь 15:30 0 📌
Запоріжжя 17:25 17:30 120 📌
Дніпро 19:25 19:30 216 📌
Олександрія 22:55 23:00 744 📌
Кіровоград 23:50 23:55 814 📌
Херсон 19:25 19:30 1086
Миколаїв 20:25 20:30 1149 2210.00 📌
Одеса 22:55 23:00 1290 2210.00 📌
Умань 03:25 03:30 1411 2465.00 📌
Вінниця (1) 05:55 06:00 1572 2465.00 📌
Хмельницький 08:25 08:30 1689 2465.00 📌
Тернопіль 10:25 10:30 1814 2465.00 📌
Львів 12:55 13:00 1872 2465.00 📌
Краковець 01:00 02:00 1907 2550.00 📌
Ольщина 01:00 02:00 2007 2550.00
Котбус 04:25 04:30 2210 2635.00 📌
Берлін 05:55 06:00 2335 2635.00 📌
Магдебург 06:55 07:00 2460 2635.00 📌
Брауншвейг 07:55 08:00 2550 2635.00
Ганновер 09:25 09:30 2620 2635.00
Бремен 10:55 11:00 2757 2635.00 📌
Гамбург 11:10 11:15 2902 2635.00
Оснабрюк 11:25 11:30 3022 2635.00 📌
Білєфельд 11:55 12:00 3072 2635.00
Мюнстер 12:25 12:30 3167 2635.00 📌
Дортмунд 12:55 13:00 3237 2635.00 📌
Ессен 13:25 13:30 3277 2635.00 📌
Дюссельдорф 13:55 14:00 3317 2635.00 📌
Кьольн 17:00 3367 2635.00
Розклад зупинок
🏠 1. Мелітополь
🕑 15:30
0 км

🏠 2. Запоріжжя
🕑 17:25 - 17:30
120 км

🏠 3. Дніпро
🕑 19:25 - 19:30
216 км

🏠 4. Олександрія
🕑 22:55 - 23:00
744 км

🏠 5. Кіровоград
🕑 23:50 - 23:55
814 км

🏠 6. Херсон
🕑 19:25 - 19:30
1086 км

🏠 7. Миколаїв
🕑 20:25 - 20:30
1149 км
2210.00 грн
🏠 8. Одеса
🕑 22:55 - 23:00
1290 км
2210.00 грн
🏠 9. Умань
🕑 03:25 - 03:30
1411 км
2465.00 грн
🏠 10. Вінниця (1)
🕑 05:55 - 06:00
1572 км
2465.00 грн
🏠 11. Хмельницький
🕑 08:25 - 08:30
1689 км
2465.00 грн
🏠 12. Тернопіль
🕑 10:25 - 10:30
1814 км
2465.00 грн
🏠 13. Львів
🕑 12:55 - 13:00
1872 км
2465.00 грн
🏠 14. Краковець
🕑 01:00 - 02:00
1907 км
2550.00 грн
🏠 15. Ольщина
🕑 01:00 - 02:00
2007 км
2550.00 грн
🏠 16. Котбус
🕑 04:25 - 04:30
2210 км
2635.00 грн
🏠 17. Берлін
🕑 05:55 - 06:00
2335 км
2635.00 грн
🏠 18. Магдебург
🕑 06:55 - 07:00
2460 км
2635.00 грн
🏠 19. Брауншвейг
🕑 07:55 - 08:00
2550 км
2635.00 грн
🏠 20. Ганновер
🕑 09:25 - 09:30
2620 км
2635.00 грн
🏠 21. Бремен
🕑 10:55 - 11:00
2757 км
2635.00 грн
🏠 22. Гамбург
🕑 11:10 - 11:15
2902 км
2635.00 грн
🏠 23. Оснабрюк
🕑 11:25 - 11:30
3022 км
2635.00 грн
🏠 24. Білєфельд
🕑 11:55 - 12:00
3072 км
2635.00 грн
🏠 25. Мюнстер
🕑 12:25 - 12:30
3167 км
2635.00 грн
🏠 26. Дортмунд
🕑 12:55 - 13:00
3237 км
2635.00 грн
🏠 27. Ессен
🕑 13:25 - 13:30
3277 км
2635.00 грн
🏠 28. Дюссельдорф
🕑 13:55 - 14:00
3317 км
2635.00 грн
🏠 29. Кьольн
🕑 17:00
3367 км
2635.00 грн
0.0/0