Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Житомир - Н.Волинський

Деталі рейсу

Автобус: РУТА-22

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 94

Показати інші рейси в місті: ЖИТОМИР

Телефон автостанції ЖИТОМИР: (0412) 412303

Станом на: 5/10/2021

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
ЖИТОМИР 08:36 0 📌
БОЛЯРКА# 08:48 08:49 24 25.01 📌
Юстинівка 08:52 08:53 27 27.09
ВИДУМКА# 08:58 08:59 33 33.34 📌
МАРТИНІВКА# 09:03 09:04 38 39.60 📌
Пулини 09:06 09:07 40 41.68
Гагаріно 09:11 09:12 45 45.85
Курне 09:15 09:16 48 50.02
Новини 09:20 09:21 53 55.18
АНДРIЇВКА(ЧР)+ 09:26 09:27 59 59.44 📌
УЛАШАНІВКА# 09:28 09:29 60 63.61 📌
ВАРВАРIВКА(Н.В)# 09:33 09:34 65 67.68 📌
БРОНИКИ# 09:41 09:42 73 76.12 📌
Н.ВОЛИНСЬКИЙ 10:01 89 92.79 📌
Розклад зупинок
🏠 1. ЖИТОМИР
🕑 08:36
0 км

🏠 2. БОЛЯРКА#
🕑 08:48 - 08:49
24 км
25.01 грн
🏠 3. Юстинівка
🕑 08:52 - 08:53
27 км
27.09 грн
🏠 4. ВИДУМКА#
🕑 08:58 - 08:59
33 км
33.34 грн
🏠 5. МАРТИНІВКА#
🕑 09:03 - 09:04
38 км
39.60 грн
🏠 6. Пулини
🕑 09:06 - 09:07
40 км
41.68 грн
🏠 7. Гагаріно
🕑 09:11 - 09:12
45 км
45.85 грн
🏠 8. Курне
🕑 09:15 - 09:16
48 км
50.02 грн
🏠 9. Новини
🕑 09:20 - 09:21
53 км
55.18 грн
🏠 10. АНДРIЇВКА(ЧР)+
🕑 09:26 - 09:27
59 км
59.44 грн
🏠 11. УЛАШАНІВКА#
🕑 09:28 - 09:29
60 км
63.61 грн
🏠 12. ВАРВАРIВКА(Н.В)#
🕑 09:33 - 09:34
65 км
67.68 грн
🏠 13. БРОНИКИ#
🕑 09:41 - 09:42
73 км
76.12 грн
🏠 14. Н.ВОЛИНСЬКИЙ
🕑 10:01
89 км
92.79 грн
0.0/0