Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Автостанція: ЖИТОМИР

(Житомирська обл.)
Табло автовокзалу
Рейс Прибуття Відправлення Автобус
Київ Ав - Фокшани 00:10 М3-ІІІ

Черкаси Ас-2 - Салерно# 00:20 00:30 ВАНХУЛ-70

Черкаси Ас-2 - Ужгород# 00:20 00:30 ВАНХУЛ-70

Київ Ас"Київ З/В" - Комо 00:50 01:00 МЕРСЕДЕС

Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Щецин 00:50 01:00 НЕОПЛАН С 20 .04 .22

Затока - Буковель# 01:00 01:10 ВАНХУЛ 52 ( )С 06 .06 .21

Ченстохова - Херсон-Маріуполь 01:45 01:50 VAN HOOL Ч2 С 01 .09 .22

Ченстохова (PL) - Маріуполь 02:40 02:45 ВАНХУ 54

Кам.Подільський - Київ Ав 02:35 02:50 МЕРСЕДЕС-1

Тернопіль Ав - Київ Ав 03:15 03:20 МЕРС SPRINTER

Городенка - Київ Ав 03:20 03:30 МЕРСЕДЕС

Луцьк - Маріуполь 03:25 03:30 НЕОПЛАН-40

Вроцлав - Чернігів 03:30 03:40 VAN HOOL С 28 .07 .22

Гусятин - Київ Ас 03:55 04:00 НЕОПЛАН 316

І.Франківськ - Київ Ав 03:55 04:00 НЕОПЛАН 116 -

Лодзь - Харків Ас-1 04:25 04:30 СЕТРА

Сучава - Київ Ав 04:30 04:35 М3--ІІІ -

Верховина - Київ Ав 05:20 05:30 М3--ІІІ

Житомир - Авратин# 05:30 ФОЛЬКСВАГЕН22

Ясіня - Одеса 05:15 05:30 МЕРС БЕНЦ 35

Варшава 'західна' - Київ Ас-2(Зал.Вокз) 05:35 05:40 МАН С 10 .12 .22

Бидгощ-Лодзь - Київ-Харків 05:45 05:55 НЕОПЛАН С 14 .08 .22

К.Вари Ч/З Гр.Кралове - Київ Ас-2(Зал.Вокз) 05:50 06:00 НЕОПЛАН С 29 .04 .22

Познань-Лодзь - Черкаси Ас-2 06:00 06:05 ЕОС С 18 .04 .22

Житомир - Катеринiвка(В.В)# 06:10 YONYI -

Житомир - Панасівка# 06:15 МЕРСЕДЕС-18

Житомир - Чайківка(Рад)# 06:15 ГАЗЕЛЬ-5

Житомир - Малин 06:20 ФОЛЬКСВАГЕН

Житомир - Вiнниця 1 06:25 МЕРСЕДЕС-16

Житомир - Вінниця 1 06:25 БАЗ-29

Житомир - Ярунь 06:25 БАЗ-29

Київ 1 - Львів Ас-8 З/В 06:25 06:30 НЕОПЛАН

Житомир - Грушки# 06:35 МЕРСЕДЕС-21

Житомир - Словечне 06:40 МЕРСЕДЕС-18

Житомир - Жовтий Брiд# 06:45 РУТА-18

Житомир - Прутівка# 06:45 РУТА-18 -

Щецин - Київ Ас-2(Зал.Вокз) 06:35 06:45 НЕОПЛАН С 20 .04 .22

Гдиня-Варшава - Дніпро 06:40 06:50 МЕРСЕДЕС

Познань - Київ-Чернігів 06:40 06:50 МЕРСЕДЕС С 24 .05 .22

Романів - Святошино# 06:40 06:50 МЕРСЕДЕС-18 -

Житомир - Хмельницький Ас-2 06:51 МЕРСЕДЕС-17

Житомир - Малин 07:00 ФОЛЬКСВАГЕН

Гдиня - Дніпро-Запоріжжя 07:00 07:10 ЕОС С 10 .07 .22

Житомир - Ємільчине 07:10 YOUYI

Житомир - Романів 07:10 МЕРСЕДЕС-18 -

Житомир - Святошино# 07:10 ИВЕКО-18

Плзень-Прага - Харків-Запоріжжя 07:00 07:10 МАН С 12 .08 .22

Щецин - Дніпро-Запоріжжя 07:00 07:10 ЕОС С 18 .04 .22

Щецин - Кривий Ріг Ас-1 07:00 07:10 ЕОС С 17 .04 .22

Хеб - Київ Ас-2(Зал.Вокз) 07:10 07:20 СКАНIЯ С 04 .04 .22

Херсон - Кельн 07:10 07:20 НЕОПЛАН

Олевськ - Київ 5 07:10 07:25 ЛАЗ-699

Гданськ - Суми 07:20 07:30 BOVA С 21 .10 .22

Днiпро - Прага 07:10 07:30 МЕРСЕДЕС-Б

Запоріжжя - Прага 07:20 07:30 НЕОПЛАН

Запоріжжя - Прага Ав'флоренц' 07:20 07:30 VAN HOOL 815 С 24 .03 .22

Київ Ас"Київ З/В" - Франкфурт/Майні 07:20 07:30 НЕОПЛАН

Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Кельн-Оснабрюк 07:20 07:30 VAN HOOL 815 С 24 .03 .22

Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Франкфурт-На-Майні 07:20 07:30 VAN HOOL 815 С 22 .09 .22

Херсон - Кельн 07:10 07:30 МЕРСЕДЕС

Херсон - Оснабрюк 07:20 07:30 НЕОПЛАН

Херсон - Франкфурт На Майні 07:20 07:30 НЕОПЛАН

Бердичев - Ємільчине 07:05 07:35 МЕРСЕДЕС-18

Житомир - Олевськ 07:40 YONYI

Малин - Хмільник 07:30 07:40 МЕРСЕДЕС-18

Малин - Хмільник 07:25 07:40 МЕРСЕДЕС-18

Житомир - Радомишль 07:50 РУТА-18 -

Житомир - Святошино# 07:50 ИВЕКО-18

Житомир - Іршанськ 07:55 ФОЛЬКСВАГЕН18

Гдиня - Київ-Харків 07:50 08:00 НЕОПЛАН С 19 .05 .22

Житомир - Андрушiвка 08:00 ПАЗ-4234

Житомир - Вiнниця 1 08:00 ЭТАЛОН-26

Житомир - Вінниця 1 08:00 БАЗ-29

Житомир - Овруч 08:00 МЕРСЕДЕС-18 -

Запоріжжя-Київ - Штутгарт-Карлсруе 07:50 08:00 VAN HOOL С 17 .10 .22

Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Дюссельдорф 07:50 08:00 VAN HOOL С 26 .05 .22

Свиноустя - Черкаси-Олешки 07:50 08:00 НЕОПЛАН НЕЧетные

Херсон - Герне 07:55 08:00 НЕОПЛАН 110

Житомир - Нов.Чорторія# 08:10 РУТА-19

Житомир - Олевськ 08:10 YONYI

Київ Ав - Мадрид 08:00 08:10 НЕОПЛАН 116

Познань - Суми 08:00 08:10 BOVA С 21 .10 .22

Свіноуйсьце - Маріуполь 08:05 08:10 НЕОПЛАН-40 Ч3

Бердичев - Овруч 08:10 08:20 МЕРСЕДЕС-18

Бердичiв - Овруч 08:15 08:25 МЕРСЕДЕС-18

Житомир - Стовпів# 08:25 ФОЛЬКСВАГЕН18

Київ 1 - Тячів 08:20 08:25 НЕОПЛАН

Київ Ас"Київ З/В" - Прага 08:20 08:25 МЕРСЕДЕС

Житомир - Макарівка# 08:30 МЕРСЕДЕС-21 -

Житомир - Святошино# 08:30 ИВЕКО-18

Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Дортмунд 08:20 08:30 СЕТРА С 04 .11 .22

Маріуполь Ас - Львів Ас 08:20 08:30 СЕТРА (43) Ежеднев

Бердичев - Житомир 08:35 РУТА-19

Житомир - Н.Волинський 08:35 YOUYI

Малин - Вiнниця 1 08:15 08:35 МЕРСЕДЕС-18

Малин - Вінниця 1 08:25 08:35 МЕРСЕДЕС-18

Рига - Київ 1 08:30 08:40 МЕРСЕДЕС

Вільнюс - Скадовськ 08:35 08:50 ФОЛЬКСВАГЕН 20 ( )С 12 .03 .21

Житомир - Івановичі# 08:50 ПАЗ-3205(29)

Житомир - Іршанськ 08:50 МЕРСЕДЕС-18

Житомир - Святошино# 08:50 БАЗ-29

Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Кельце-Вроцлав 08:45 08:50 СЕТРА-315 С 20 .09 .22

Житомир - Бердичiв 08:55 РУТА-19

Житомир - Миропіль 08:55 ЭТАЛОН-29

Плзень - Черкаси Ас-2 08:45 08:55 НЕОПЛАН С 07 .08 .22

Ружин - Житомир 08:55 МЕРСЕДЕС-21

Верхівня - Житомир 09:00 МЕРСЕДЕС-18

Житомир - Брусилів 09:00 МЕРСЕДЕС-18

Житомир - Ємільчине 09:00 YOUYI

Київ Ас "Видубичi" - Таллінн 08:50 09:00 МЕРСЕДЕС

Київ Видубичі - Прага(Ч/З Словаччину) 08:50 09:00 МАН-59

Кропивницький - Франкфурт/Майні 08:50 09:00 СЕТРА-50

Кропивницький-Київ - Штутгарт-Франкфурт 08:50 09:00 НЕОПЛАН С 17 .08 .22

Пардубіце - Полтава-Харків 08:50 09:00 ЕОС С 17 .04 .22

Познань-Лешно - Полтава-Харків 08:50 09:00 ВОЛЬВО С 09 .10 .22

Харків - Згожелець 08:50 09:00 НЕОПЛАН-40

Житомир - Ружин 09:03 ФОЛЬКСВАГЕН18

Житомир - Ружин 09:05 МЕРСЕДЕС-18

Житомир - Серби# 09:05 YOUYI

Житомир - Колодяжне# 09:10 МЕРСЕДЕС-18

Житомир - Святошино# 09:10 МЕРСЕДЕС-0

Кременчук - Кдине 09:00 09:10 МЕРСЕДЕС48

Житомир - Бистрiївка# 09:15 МЕРСЕДЕС-18

Житомир - Овруч 09:15 МЕРСЕДЕС-20

Житомир - Рогізно# 09:15 МЕРСЕДЕС-24

Харків - Бидгощ 09:05 09:15 МЕРСЕДЕС48

Бердичев - Житомир 09:20 РУТА-19

Київ Ав - Кишинів Ав 09:15 09:20 НЕОПЛАН-30

Чернігів-1 - Кишинів 09:15 09:20 МЕРСЕДЕС-28

Житомир - Долинiвка# 09:25 РУТА-18

Житомир - Н.Волинський 09:25 МЕРСЕДЕС-18

Зелена Гура-Лодзь - Київ Ас-2(Зал.Вокз) 09:15 09:25 VAN HOOL 815 С 01 .10 .22

Вінниця 1 - Житомир 09:30 МЕРСЕДЕС-18

Затока - Плзень 09:20 09:30 НЕОПЛАН-45

Київ Ав - Відень 09:20 09:30 СКАНІЯ К 113

Київ Ав - Мадрид 09:00 09:30 МАН

Київ Ас'видубичі' - Варшава 'західна' 09:25 09:30 НЕОПЛАН С 13 .07 .22

Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Карлсруе 09:20 09:30 НЕОПЛАН С 06 .09 .22

Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Кельн 09:20 09:30 МЕРСЕДЕС С 06 .05 .22

Харків - Гдиня 09:20 09:30 МЕРСЕДЕС

Харків Ас'привокзальна' - Гдиня 09:20 09:30 СЕТРА -

Щецин - Харків Ас-1 09:20 09:30 BOVA MAGIQ С 18 .03 .22

Вінниця 1 - Житомир 09:35 МЕРСЕДЕС-18

Житомир - Мар'янівка# 09:35 БАЗ-25

Житомир - Радомишль 09:35 ФОЛЬКСВАГЕН

Житомир - Суємці# 09:35 МЕРСЕДЕС-22

Київ 1 - Рахів 09:20 09:35 МЕРСЕДЕС

Вроцлав - Суми 09:30 09:40 BOVA С 21 .10 .22

Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Відень-Трансфер 09:30 09:40 VAN HOOL С 08 .07 .22

Житомир - Стетківці# 09:45 ФОЛЬКСВАГЕН

Бердичев - Житомир 09:50 ФОЛЬКСВАГЕН LT-18

Вроцлав-Кельце - Київ Ас-2(Зал.Вокз) 09:40 09:50 СЕТРА-315 С 20 .09 .22

Живець - Київ-Сєвєродонецьк 09:40 09:50 СЕТРА С 17 .03 .22

Житомир - Малин 09:50 МЕРСЕДЕС-18

Житомир - Святошино# 09:50 БАЗ-А 079.19

Кременчук-Київ - Кдине 09:40 09:50 НЕОПЛАН С 09 .09 .22

Житомир - Андрушки# 10:00 I-VAN-25

Житомир - Словечне 10:00 БАЗ-29

Київ 1 - Прага 09:50 10:00 МЕРСЕДЕС

Київ Ас"Київ З/В" - Колобжег 09:50 10:00 МЕРСЕДЕС

Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Братислава-Прага# 09:50 10:00 СЕТРА-315 С 03 .11 .22

Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Кельн-Бонн 09:50 10:00 НЕОПЛАН С 18 .12 .22

Мелітополь Ас-1-Київ - Колобжег 09:50 10:00 BOVA С 11 .08 .22

Свебодзін - Запоріжжя 09:50 10:00 МАН С 15 .06 .22

Харків Ас'привокзальна' - Чеський Крумлов 09:50 10:00 НЕОПЛАН С 23 .03 .22

Богатиня - Черкаси-Запоріжжя 10:00 10:05 СЕТРА С 07 .08 .22

Свiноуйсьце - Київ Ас "Видубичi" 09:55 10:05 МЕРСЕДЕС

Харків-Київ - Лодзь-Бидгощ 09:55 10:05 НЕОПЛАН С 11 .08 .22

Житомир - Гайки# 10:10 МЕРСЕДЕС-18

Житомир - Олевськ 10:10 YOUYI

Житомир - Губенка# 10:15 МЕРСЕДЕС-18

Житомир - Короченки# 10:15 ФОЛЬКСВАГЕН

Вiнниця 1 - Луцьк 10:15 10:20 ЭТАЛОН-29

Вінниця 1 - Луцьк 10:15 10:20 ЭТАЛОН-27

Житомир - Андрушiвка 10:20 ПАЗ-4234

Житомир - Малин 10:25 ЭТАЛОН-29

Кдине - Київ-Кременчук 10:20 10:25 НЕОПЛАН С 09 .09 .22

Рівне - Вiнниця 1 10:15 10:25 БАЗ-30

Рівне - Вінниця 10:15 10:25 МЕРСЕДЕС-814

Рівне - Вінниця 1 10:15 10:25 СТРІЙ-АО

Житомир - Олевськ 10:30 YOUYI

Житомир - Романів 10:30 ФОЛЬКСВАГЕН17

Житомир - Малин 10:35 МЕРСЕДЕС-18

Житомир - Радулін0# 10:35 МЕРСЕДЕС-18

Вінниця - Луцьк 10:15 10:40 БАЗ А079.23

Вінниця 1 - Луцьк 10:15 10:40 БАЗ-29

Вроцлав - Київ Ас-2(Зал.Вокз) 10:30 10:40 ВОЛЬВО С 01 .10 .22

Дортмунд - Київ Ас-2(Зал.Вокз) 10:30 10:40 СЕТРА С 08 .11 .22

Житомир - Вел.Деревичi-1# 10:40 МЕРСЕДЕС-24

Житомир - Велика Глумча# 10:40 YOUYI

Київ 1 - Верховина 10:40 10:45 НЕОПЛАН

Київ 1 - Кам.Подiльський 10:35 10:45 ЭТАЛОН-29

Київ Ав - Кам.Подільський 10:40 10:45 М3-ІІІ

Бердичев - Житомир 10:50 МЕРСЕДЕС-18

Волочиськ - Київ Ав 10:30 10:50 М3-ІІІ

Житомир - Барашi 10:50 БАЗ-29

Житомир - Вiнниця 1 10:50 МЕРСЕДЕС-18

Житомир - Вінниця 1 10:50 МЕРСЕДЕС-18

Вінниця 1 - Житомир 11:00 МЕРСЕДЕС-18

Житомир - Жеребки# 11:00 МЕРСЕДЕС-18

Житомир - Іршанськ 11:00 ФОЛЬКСВАГЕН18

Житомир - Н.Волинський 11:00 МЕРСЕДЕС-18

Житомир - Фастів 11:00 МЕРСЕДЕС-20 -

Житомир - Ягнятин# 11:00 МЕРСЕДЕС-29

Київ Ас"Київ З/В" - Хеб# 10:45 11:00 НЕОПЛАН

Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Прага Ав'флоренц' 10:50 11:00 МАН С 27 .04 .22

Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Хеб 10:45 11:00 СКАНIЯ С 04 .04 .22

Харків - Львів Ас-8 З/В 10:50 11:00 RENAULT FR-1

Дюссельдорф - Київ Ас-2(Зал.Вокз) 11:00 11:10 VAN HOOL С 20 .05 .22

Житомир - Довбиш 11:10 МЕРСЕДЕС-18

Карлсруе-Штутгарт - Київ-Запоріжжя 11:00 11:10 VAN HOOL С 17 .10 .22

Киів 1 - Кам.Подільський 11:00 11:10 БАЗ-29

Слупськ - Вінниця 11:00 11:10 СКАНІЯ НЕЧетныеПС С 04 .12 .22

Тернопіль Ав - Київ Ав 10:55 11:10 МЕРС SPRINTER -

Вiнниця 1 - Слупськ 11:05 11:15 МЕРСЕДЕС

Вінниця - Слупськ 11:05 11:15 СКАНІЯ ЧетныеПС С 01 .12 .22

Вінниця 1 - Слупськ 11:05 11:15 НЕОПЛАН-50

Житомир - Малин 11:15 МЕРСЕДЕС-18

Кошалін - Полтава-Харків 11:10 11:20 МЕРСЕДЕС С 15 .06 .22

Житомир - Авратин# 11:25 ФОЛЬКСВАГЕН18

Вінниця 1 - Шостка 11:20 11:30 НЕОПЛАН-50 ( )С 01 .09 .22

Житомир - Андрушiвка 11:30 ПАЗ-4234

Житомир - Грушки# 11:30 МЕРСЕДЕС-21

Познань - Шостка 11:20 11:30 МЕРСЕДЕС

Чернігів - Познань 11:20 11:30 СКАНИЯ-59 (Ч3 ) С 11 .12 .22

Житомир - Чуднів 11:35 МЕРСЕДЕС-18

Коростень - Вiнниця 1 11:05 11:35 ИК-250

Коростень - Вінниця 1 11:05 11:35 МЕРСЕДЕС-18

Житомир - Коростень 11:40 МЕРСЕДЕС-18

Житомир - Н.Волинський 11:45 ПАЗ-20

Житомир - Ружин 11:45 МЕРСЕДЕС-18

Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Кельн 11:30 11:45 SCANIA

Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Штутгарт 11:35 11:45 НЕОПЛАН-116

Бiла Церква - Свiноуйсьце 11:40 11:50 МЕРСЕДЕС

Біла Церква - Свиноустя 11:40 11:50 НЕОПЛАН НЕЧетныеПС С 24 .03 .22

Житомир - Миропіль 11:50 ЭТАЛОН-29

Бердичев - Житомир 11:55 РУТА-19

Київ 5 - Ємільчине 11:50 11:55 МЕРСЕДЕС-18

Житомир - Малин 12:00 ФОЛЬКСВАГЕН

Житомир - Олевськ 12:00 YONYI

Запоріжжя-Київ - Свиноустя 11:50 12:00 VAN HOOL С 25 .07 .22

Київ 1 - Варшава Ас"Заходня" 11:50 12:00 НЕОПЛАН

Київ 1 - Колобжег 11:50 12:00 НЕОПЛАН

Київ 1 - Свiноуйсьце 11:50 12:00 НЕОПЛАН

Київ 1 - Слупськ 11:50 12:00 НЕОПЛАН

Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Карлові Вари 11:50 12:00 НЕОПЛАН С 29 .04 .22

Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Плзень 11:50 12:00 НЕОПЛАН С 29 .04 .22

Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Плзень Ч/З Гр.Кралове 11:45 12:00 НЕОПЛАН С 29 .04 .22

Київ З/В - Карловi Вари 11:50 12:00 ИВЕКО-50

Київ З/В - Плзень# 11:50 12:00 ИВЕКО-50

Олевськ - Київ 5 11:45 12:00 ЛАЗ-699

Чернігів - Варшава 11:55 12:00 МЕРСЕДЕС

Житомир - Олевськ 12:05 YOUYI -

Житомир - Радомишль 12:05 РУТА-15

Житомир - Ст.Чоповичі# 12:10 РУТА-19

Тульчин - Житомир 12:10 МЕРСЕДЕС-18

Щецин-Варшава - Київ Ас'видубичі' 12:05 12:10 НЕОПЛАН С 21 .04 .22

Варшава 'західна' - Київ-Харків 12:05 12:15 НЕОПЛАН С 03 .08 .22

Житомир - Овруч 12:15 БАЗ-29

Житомир - Хорошів 12:20 МЕРСЕДЕС-21

Хмельницький - Житомир 12:20 МЕРСЕДЕС-18

Хмельницький 2 - Житомир 12:20 М3-ІІІ -

Київ 1 - Кам.Подільський 11:50 12:25 МЕРСЕДЕС

Київ Ас"Київ З/В" - Карловi Вари 12:15 12:25 НЕОПЛАН

Черкаси Ас-2 - Плзень 12:15 12:25 НЕОПЛАН С 03 .08 .22

Черкаси Ас-2 - Плзень# 12:15 12:25 НЕОПЛАН

Житомир - Валбжих 12:30 МЕРСЕДЕС-Б

Житомир - Іванопіль# 12:30 ФОЛЬКСВАГЕН18

Житомир - Корнин# 12:30 МЕРСЕДЕС-20 -

Житомир - Кропивня# 12:30 МЕРСЕДЕС-21

Житомир - Н.Волинський 12:30 МЕРСЕДЕС-17

Житомир - Сущанка# 12:30 МЕРСЕДЕС-20

Карлові Вари - Київ Ас-2(Зал.Вокз) 12:20 12:30 НЕОПЛАН С 29 .04 .22

Київ Ас"Київ З/В" - Вроцлав 12:10 12:30 НЕОПЛАН

Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Гдиня 12:00 12:30 BOVA MAGIQ MHD С 07 .12 .22

Плзень - Київ Ас-2(Зал.Вокз) 12:20 12:30 НЕОПЛАН С 29 .04 .22

Житомир - Брусилів 12:40 МЕРСЕДЕС-18 -

Житомир - Колодянка# 12:40 МЕРСЕДЕС-18

Київ Ав(Центральний) - Будапешт 12:30 12:40 НЕОПЛАН С 05 .05 .22

Умань - Житомир 12:40 МЕРСЕДЕС-18

Житомир - Панасівка# 12:45 МЕРСЕДЕС-18

Житомир - Словечне 12:50 МЕРСЕДЕС-18

Запоріжжя-Черкаси - Богатиня 12:40 12:50 СЕТРА С 04 .08 .22

Сєвєродонецьк-Київ - Живець 12:40 12:50 СЕТРА С 17 .03 .22

Житомир - Радомишль 12:55 ФОЛЬКСВАГЕН -

Бердичев - Житомир 12:59 РУТА-19

Відень - Київ Ав 12:50 13:00 СКАНІЯ К 113

Вільнюс - Київ Ав(Центральний) 12:50 13:00 НЕОПЛАН С 15 .06 .22

Губін-Вроцлав - Київ-Затока 12:50 13:00 МАН С 24 .10 .22

Житомир - Суслівка# 13:00 МЕРСЕДЕС-17

Затока-Київ - Вроцлав-Губін 12:50 13:00 МАН С 21 .10 .22

Карлсруе - Київ Ас"Київ З/В" 12:50 13:00 МЕРСЕДЕС-Б

Мог.Подільський - Житомир 13:00 ЭТАЛОН-20 С 01 .12 .22

Житомир - Н.Волинський 13:05 ЭТАЛОН-27

Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Плзень 12:55 13:05 VAN HOOL -

Київ Ав - Фокшани 13:00 13:10 М3-ІІІ

Свиноустя - Київ-Запоріжжя 13:00 13:10 VAN HOOL С 28 .07 .22

Житомир - Базар# 13:15 МЕРСЕДЕС-18

Житомир - Ємільчине 13:15 YOUYI

Житомир - Стовпів# 13:15 ФОЛЬКСВАГЕН18

Житомир - Івановичі# 13:20 ПАЗ-3205(29)

Житомир - Овруч 13:20 ЭТАЛОН-29

Житомир - Радомишль 13:20 РУТА-18

Луцьк - Вiнниця 1 13:05 13:20 ЭТАЛОН-29

Луцьк - Вінниця 13:05 13:20 БАЗ А079.23

Луцьк - Вінниця 1 13:05 13:20 БАЗ-29

Прага - Київ Ас "Видубичi" 13:10 13:20 МЕРСЕДЕС

Прага Ав'флоренц' - Київ Ас'видубичі' 13:10 13:20 НЕОПЛАН С 25 .07 .22

Житомир - В.Волиця(Лб)# 13:25 МЕРСЕДЕС-18

Житомир - Іршанськ 13:25 МЕРСЕДЕС-18

Чеський Крумлов - Харків Ас'привокзальна' 13:15 13:25 НЕОПЛАН С 23 .03 .22

Житомир - Верхiвня# 13:30 БАЗ-29

Житомир - Верхівня 13:30 МЕРСЕДЕС-18

Київ 1 - Ужгород 13:25 13:30 НЕОПЛАН

Суми - Варшава 13:25 13:30 МЕРСЕДЕС

Бердичев - Житомир 13:35 ФОЛЬКСВАГЕН LT-18

Житомир - Олевськ 13:35 YOUYI

Житомир - Калинівка(Ол)# 13:40 YOUYI

Житомир - Хмельницький 13:40 МЕРСЕДЕС-18

Житомир - Хмельницький Ас-1 13:40 МЕРСЕДЕС-18

Київ Ас'видубичі' - Рига 13:30 13:40 НЕОПЛАН С 19 .07 .22

Житомир - Базар# 13:45 МЕРСЕДЕС-18

Житомир - Тартак# 13:50 ФОЛЬКСВАГЕН16

Житомир - Тульчин 13:50 МЕРСЕДЕС-18

І.Франківськ - Москва 13:45 13:50 М3--ІІІ -

Вінниця 1 - Житомир 13:55 БАЗ-29

Житомир - Андрушiвка 14:00 БОГДАН26

Житомир - Брусилів 14:00 РУТА-18 -

Житомир - Н.Волинський 14:00 YOUYI

Житомир - Романів 14:00 БОГДАН25

Житомир - Малин 14:05 МЕРСЕДЕС-18

Бонн-Кельн - Київ Ас-2(Зал.Вокз) 14:00 14:10 НЕОПЛАН С 22 .12 .22

Відень-Трансфер - Київ Ас-2(Зал.Вокз) 14:00 14:10 VAN HOOL С 08 .07 .22

Карлсруе - Київ Ас-2(Зал.Вокз) 14:00 14:10 НЕОПЛАН С 06 .09 .22

Кельн - Київ Ас-2(Зал.Вокз) 14:00 14:10 МЕРСЕДЕС С 06 .05 .22

Хмельницький - Житомир 14:10 ИВЕКО-358

Житомир - Любар 14:15 ФОЛЬКСВАГЕН18

Київ 1 - Мог.Подільський 14:05 14:15 НЕОПЛАН

Тернопіль Ав - Київ Ав 14:05 14:15 МЕРС SPRINTER

Житомир - Авратин# 14:20 ФОЛЬКСВАГЕН22

Житомир - Баранiвка 14:20 БАЗ-29

Житомир - Миролюбів(Луг)# 14:20 ЭТАЛОН-29

Житомир - Рокитне 14:20 YOUYI

Житомир - Ружин 14:20 МЕРСЕДЕС-21

Київ 1 - Мог.Подільський 14:10 14:20 МЕРСЕДЕС 18

Житомир - Іршанськ 14:25 ФОЛЬКСВАГЕН18

Рига - Київ Ас'видубичі' 14:15 14:25 НЕОПЛАН С 21 .07 .22

Житомир - Брониця# 14:30 МЕРСЕДЕС-18

Житомир - Макарівка# 14:30 МЕРСЕДЕС-21

Житомир - Ружин 14:30 МЕРСЕДЕС-18

Житомир - Умань 14:30 МЕРСЕДЕС-18

Франкфурт-Штутгарт - Київ-Кропивницький 14:25 14:30 НЕОПЛАН С 19 .08 .22

Житомир - Стетківці# 14:35 ФОЛЬКСВАГЕН18

Житомир - Умань 14:35 МЕРСЕДЕС-18

Слупськ-Гдиня - Полтава-Харків 14:25 14:35 VAN HOOL С 15 .06 .22

Житомир - Березники# 14:40 YONYI

Житомир - Миропіль 14:40 ЭТАЛОН-29

Київ Ас"Київ З/В" - Гдиня 14:30 14:40 МЕРСЕДЕС

Київ Ас"Київ З/В" - Познань 14:30 14:40 МЕРСЕДЕС

Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Познань-Гданськ# 14:30 14:40 VAN HOOL С 11 .11 .22

Київ Видубичі - Познань 14:30 14:40 ВАНХОЛ

Херсон - Гдиня 14:35 14:40 ВАНХУЛ

Херсон - Познань 14:35 14:40 ВАНХУЛ

Хмільник - Малин 14:25 14:40 МЕРСЕДЕС-18

Житомир - Короченки# 14:45 ФОЛЬКСВАГЕН

Київ 1 - Вiльнюс 14:25 14:45 НЕОПЛАН

Київ Ав(Центральний) - Вільнюс 14:25 14:45 НЕОПЛАН С 14 .06 .22

Вінниця 1 - Житомир 14:50 БАЗ-29

Житомир - Брусилів 14:50 МЕРСЕДЕС-18

Житомир - Катеринiвка(В.В)# 14:50 YONYI

Житомир - Любар 14:50 МЕРСЕДЕС-18

Житомир - Народичі 14:50 МЕРСЕДЕС-29

Вінниця 1 - Житомир 14:55 ЭТАЛОН-26

Житомир - Любар 14:55 РУТА-19

Житомир - Вел.Цвiля# 15:00 БАЗ-29

Житомир - Листвин# 15:00 ЭТАЛОН-29

Кельн - Київ Ас-2(Зал.Вокз) 14:50 15:05 SCANIA

Житомир - Хмельницький Ас-1 15:10 МЕРСЕДЕС-18

Житомир - Чайківка(Рад)# 15:10 ГАЗЕЛЬ-5 -

Франкфурт На Майні - Запоріжжя 15:00 15:10 НЕОПЛАН

Житомир - Березiвка(Лб)# 15:20 МЕРСЕДЕС-17

Житомир - Почуйки# 15:20 МЕРСЕДЕС-21

Київ 5 - Олевськ 15:05 15:20 YOUYI

Прага Ав'флоренц' - Запоріжжя 15:10 15:20 VAN HOOL 815 С 24 .03 .22

Чернігів - Познань 15:10 15:20 VAN HOOL С 27 .07 .22

Житомир - Березiвка(Лб)# 15:25 МЕРСЕДЕС-17 -

Кам.Подільський - Киів 1 15:15 15:25 БАЗ-29

Кам.Подільський - Київ Ав 15:15 15:25 BAZ A079.23-30

Овруч - Бердичiв 15:15 15:25 РУТА-20 -

Житомир - Дубрiвка# 15:30 ФОЛЬКСВАГЕН21

Житомир - Копище# 15:30 YOUYI

І.Франківськ - Санкт-Петербург 15:20 15:30 М3--ІІІ -

Харків-Київ - Щецин-Згожелець 15:20 15:30 СЕТРА С 08 .06 .22

Чернігів-Київ - Прага Ав'флоренц' 15:20 15:30 МЕРСЕДЕС С 09 .12 .22

Штутгарт - Київ Ас-2(Зал.Вокз) 15:20 15:30 НЕОПЛАН-116

Житомир - Іршанськ 15:35 МЕРСЕДЕС-18

Житомир - Ружин 15:40 БАЗ-29

Суми - Гданськ 15:30 15:40 BOVA С 21 .10 .22

Суми - Лешно-Вроцлав 15:30 15:40 BOVA С 21 .10 .22

Суми - Познань 15:30 15:40 BOVA С 21 .10 .22

Житомир - Ружин 15:41 15:42 БАЗ-29

Житомир - Романів 15:45 МЕРСЕДЕС-18 -

Житомир - Іванопіль# 15:50 МЕРСЕДЕС-18

Житомир - Малин 15:50 ФОЛЬКСВАГЕН

Житомир - Овруч 15:50 МЕРСЕДЕС-18

Житомир - Суємці# 15:50 МЕРСЕДЕС-22

Київ Ас'видубичі' - Варшава-Щецин 15:45 15:50 НЕОПЛАН С 18 .04 .22

Ружин - Житомир 15:50 МЕРСЕДЕС-18

Черкаси Ас-2 - Лодзь-Познань 15:40 15:50 ЕОС С 17 .04 .22

Черкаси Ас-2 - Познань 15:45 15:50 МЕРСЕДЕС Б.50

Житомир - Ставки(Рад)# 15:55 РУТА-15

Житомир - Бистрiївка# 16:00 МЕРСЕДЕС-18

Житомир - Рогізно# 16:00 МЕРСЕДЕС-24

Київ 1 - Гдиня 15:50 16:00 НЕОПЛАН

Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Вроцлав 15:50 16:00 ВОЛЬВО С 01 .10 .22

Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Лодзь-Зелена Гура 15:50 16:00 VAN HOOL 815 С 01 .10 .22

Харків - Гдиня 15:50 16:00 НЕОПЛАН

Харків-Київ - Гдиня 15:50 16:00 НЕОПЛАН С 16 .05 .22

Чернігів - Вроцлав 15:50 16:00 VAN HOOL С 27 .07 .22

Житомир - Колодяжне# 16:05 МЕРСЕДЕС-18

Житомир - Олевськ 16:05 YOUYI -

Житомир - Покровське(Ол)# 16:05 YONYI

Житомир - Липники# 16:15 ЭТАЛОН-29 -

Житомир - Жовтий Брiд# 16:20 РУТА-18

Житомир - Першотравенськ 16:20 МЕРСЕДЕС-18

Житомир - Прутівка# 16:20 РУТА-18 -

Франкфурт-На-Майні - Київ Ас-2(Зал.Вокз) 16:10 16:20 VAN HOOL 815 С 22 .09 .22

Житомир - Вiнниця 1 16:25 МЕРСЕДЕС-19

Житомир - Вінниця 1 16:25 МЕРСЕДЕС-18

Вiнниця 1 - Малин 16:10 16:30 МЕРСЕДЕС-18

Вінниця 1 - Малин 16:20 16:30 МЕРСЕДЕС-18

Житомир - Миропіль 16:30 БАЗ-29

Житомир - Н.Волинський 16:30 МЕРСЕДЕС-18

Полтава - Свiноуйсьце 16:20 16:30 НЕОПЛАН

Полтава - Щецин-Свиноустя 16:20 16:30 VAN HOOL TX18 С 04 .12 .22

Ів.Франківськ - Москва 16:30 16:35 М3-ІІІ -

Ів.Франківськ - Санкт-Петербург 16:30 16:35 М3-ІІІ -

Днiпро - Свiноуйсьце 16:35 16:40 НЕОПЛАН

Дніпро Ас-2 - Свиноустя 16:35 16:40 НЕОПЛАН С 15 .08 .22

Житомир - Авратин# 16:40 ФОЛЬКСВАГЕН18

Житомир - Андрушiвка 16:40 ПАЗ-4234

Запоріжжя Ас-1 - Львів Ас 16:30 16:40 НЕОПЛАН (49) Через д

Житомир - Олевськ 16:45 YONYI

Житомир - Словечне 16:50 ЭТАЛОН-29

Гданськ-Познань# - Київ Ас-2(Зал.Вокз) 16:45 16:55 VAN HOOL С 11 .11 .22

Житомир - Малин 16:55 МЕРСЕДЕС-18

Познань - Київ Видубичі 16:45 16:55 ВАНХОЛ

Днiпро - Пардубіце 16:50 17:00 МЕРСЕДЕС

Днiпро - Щецин 16:50 17:00 МЕРСЕДЕС

Житомир - Вел.Цвiля# 17:00 YOUYI

Житомир - Корнин# 17:00 МЕРСЕДЕС-20 -

Житомир - Сущанка# 17:00 МЕРСЕДЕС-20

Запоріжжя-Дніпро - Гдиня 16:50 17:00 ЕОС С 07 .07 .22

Запоріжжя-Дніпро - Щецин 16:50 17:00 ЕОС С 17 .04 .22

Київ Ас'видубичі' - Прага Ав'флоренц' 16:55 17:00 НЕОПЛАН С 22 .07 .22

Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Варшава 'західна' 16:50 17:00 МАН С 08 .12 .22

Кривий Ріг - Пардубіце# 16:50 17:00 SETRA

Кривий Ріг Ас-1 - Щецин 16:50 17:00 ЕОС С 16 .04 .22

Фокшани - Київ Ав 16:50 17:00 М3-ІІІ

Харків - Лешно 16:50 17:00 МЕРСЕДЕС

Харків Ас-1 - Лешно-Познань 16:50 17:00 ВОЛЬВО С 06 .10 .22

Харків-Полтава - Пардубіце 16:50 17:00 ЕОС С 16 .04 .22

Вінниця 1 - Житомир 17:05 МЕРСЕДЕС-18

Житомир - Хорошів 17:05 МЕРСЕДЕС-21

Кам.Подільський - Київ Ав 16:55 17:05 М3-ІІІ

Житомир - Іршанськ 17:10 МЕРСЕДЕС-18

Житомир - Слобідка(Кор)# 17:10 РУТА-18

Харкiв Ас-1 - Лодзь Ас 17:00 17:10 СЕТРА (51) Через д

Харків Ас-1 - Лодзь 17:00 17:10 СЕТРА

Житомир - Радомишль 17:20 РУТА-17

Житомир - Романів 17:20 МЕРСЕДЕС-17

Вiнниця 1 - Рівне 17:20 17:30 БАЗ-30

Вінниця 1 - Рівне 17:20 17:30 ЭТАЛОН-28

Житомир - Гайки# 17:30 МЕРСЕДЕС-18

Житомир - Фастів 17:30 МЕРСЕДЕС-20

Кам.Подільський - Москва 17:20 17:30 М3-ІІІ

Київ Ас"Київ З/В" - Перемишль 17:20 17:30 МЕРСЕДЕС

Житомир - Коростень 17:35 МЕРСЕДЕС-18

Житомир - Вінниця 1 17:40 МЕРСЕДЕС-18

Житомир - Симони# 17:40 БАЗ-29

Житомир - Ягнятин# 17:40 МЕРСЕДЕС-29

Кривий Ріг Ас-1 - Львів Ас 17:30 17:40 СЕТРА (50) Через д

Прага Ав'флоренц' - Київ Ас-2(Зал.Вокз) 17:30 17:40 МАН С 26 .04 .22

Житомир - Мар'янівка# 17:45 БАЗ-25

Житомир - Словечне 17:50 БАЗ-29

Кам.Подільський - Київ Ав 17:35 17:50 МЕРСЕДЕС Б.18

Плзень - Київ Ас-2(Зал.Вокз) 17:40 17:50 VAN HOOL -

Київ Ав - Волочиськ 17:45 17:55 ИК-250

Вінниця 1 - Рівне 17:20 18:00 СТРІЙ-АО

Житомир - Кропивня# 18:00 МЕРСЕДЕС-21+10

Житомир - Радомишль 18:00 РУТА-15 -

Свиноустя - Біла Церква 17:50 18:00 НЕОПЛАН ЧетныеПС С 25 .03 .22

Хмельницький - Житомир 18:00 ЕТАЛОН25

Шостка - Апп Гребнева 17:50 18:00 МЕРСЕДЕС-Б

Житомир - Ємільчине 18:10 YOUYI

Київ 1 - Атаки 18:05 18:10 МЕРСЕДЕС-18

Київ Ав - Ямпіль 18:05 18:10 СЕТРА-50

Житомир - Велика Глумча# 18:15 YOUYI

Житомир - Андрушiвка 18:20 ПАЗ-4234

Київ 1 - Ясси 18:00 18:20 МЕРСЕДЕС-Б

Київ Ав - Яси (Аеропорт)# 18:00 18:20 НЕОПЛАН-50

Київ 1 - Тячів 18:20 18:25 НЕОПЛАН

Харків-Київ - Варшава 'західна' 18:15 18:25 НЕОПЛАН С 01 .08 .22

Чернівці - Харків 18:15 18:25 МЕРС-БЕНЦ

Днiпро - Свiноуйсьце 18:25 18:30 МЕРСЕДЕС

Житомир - Івановичі# 18:30 ПАЗ-3205(29)

Житомир - Малин 18:30 ЭТАЛОН-29

Київ 5 - Ємільчине 18:45 18:50 МЕРСЕДЕС-18

Житомир - Андрушки# 19:00 I-VAN-25

Житомир - Миропіль 19:00 ЭТАЛОН-29

Житомир - Хорошів 19:00 ШАОЛІНЬ29 -

Запорiжжя - Ченстохова 18:50 19:00 МЕРСЕДЕС

Запоріжжя - Луцьк 18:55 19:00 ВАН-ХООЛ-50

Запоріжжя - Познань 18:55 19:00 ВАН-ХООЛ-50

Запоріжжя - Ченстохово 18:55 19:00 ВАН-ХООЛ-50 С 20 .05 .22

Павлоград - Щецин 18:50 19:00 МЕРСЕДЕС

Хмельницький - Житомир 19:00 ИВЕКО-358

Чернівці - Харків 18:50 19:00 МЕРСЕДЕС-1

Чернівці - Харків Ас-1 18:50 19:00 МАН

Новомосковськ Ас-1 - Ужгород 18:51 19:01 МЕРСЕДЕС (20) Ежеднев

Маріуполь - Ченстохова 19:00 19:05 НЕОПЛАН-50

Маріуполь-Херсон - Ченстохова 19:00 19:05 VAN HOOL Ч2 С 02 .09 .22

Вiнниця 1 - Коростень 19:00 19:10 ИК-250

Вінниця 1 - Коростень 19:00 19:10 МЕРСЕДЕС-18

Познань - Київ Ас"Київ З/В" 19:00 19:10 ВАНХУЛ

Полтава - Гдиня 19:00 19:10 МЕРСЕДЕС-12

Полтава - Познань 19:00 19:10 МЕРСЕДЕС

Харкiв Ас-1 - Слупськ Ав 19:00 19:10 НЕОПЛАН (55) Ежеднев

Харків-Полтава - Гдиня-Слупськ 19:00 19:10 VAN HOOL С 28 .03 .22

Чернівці - Москва 19:00 19:10 НЕОПЛАН-49

Кропивницький - Рим(Автостанція Тібуртіна) 19:00 19:15 SETRA-55

Маріуполь - Луцьк 19:10 19:15 НЕОПЛАН-40

Маріуполь - Ченстохова 19:10 19:15 МЕРСЕДЕС

Маріуполь - Ченстохова (PL) 19:10 19:15 ВАНХУ 54

Маріуполь - Ченстохово 19:10 19:15 НЕОПЛАН-40

Житомир - Червоне# 19:20 ПАЗ-4234

Чернігів-Київ - Познань 19:10 19:20 МЕРСЕДЕС С 01 .10 .22

Житомир - Коростишiв 19:25 РУТА-17

Житомир - Тартак# 19:25 ФОЛЬКСВАГЕН16

Житомир - Губенка# 19:30 МЕРСЕДЕС-18

Житомир - Чуднів 19:30 ФОЛЬКСВАГЕН18

Житомир - Верхiвня# 19:35 БАЗ-29

Житомир - Колодянка# 19:40 ФОЛЬКСВАГЕН17

Житомир - Н.Волинський 19:40 МЕРСЕДЕС-18 -

Житомир - Бiгунь# 19:45 ЭТАЛОН-29

Київ Ав - І.Франківськ 19:45 19:50 НЕОПЛАН 116 -

Луцьк - Залізний Порт# 19:40 19:50 МЕРСЕДЕС-50 С 21 .07 .17

Запорiжжя - Зелена Гура 19:45 20:00 МЕРСЕДЕС

Запоріжжя - Свебодзін 19:45 20:00 МАН С 15 .06 .22

Полтава - Кошалін 19:45 20:00 МЕРСЕДЕС

Полтава - Плзень# 19:50 20:00 МЕРСЕДЕС-Б

Харків - Ізмір 19:55 20:00 НЕОПЛАН-50 ( )С 23 .11 .22

Харків-Полтава - Кошалін 19:45 20:00 МЕРСЕДЕС С 15 .06 .22

Варшава 'західна' - Київ Ас'видубичі' 20:00 20:05 НЕОПЛАН С 13 .07 .22

Житомир - Малин 20:05 МЕРСЕДЕС-18

Згожелець-Щецин - Київ-Харків 20:00 20:10 СЕТРА С 08 .06 .22

Київ 1 - Верховина 20:05 20:10 НЕОПЛАН

Косів - Москва 20:10 20:20 НЕОПЛАН-49 ( ) С 30 .03 .22

Запорiжжя Ав - Прага Ав 20:25 20:30 МАН (55) ПтСб

Запоріжжя-Харків - Прага-Плзень 20:20 20:30 МАН

Прага Ав'флоренц' - Київ-Чернігів 20:30 20:40 МЕРСЕДЕС С 12 .12 .22

Полтава - Плзень# 20:50 21:00 МЕРСЕДЕС-Б

Север-Донк А - Щецин 21:10 21:05 СЕТРА (51) ПнВтЧтПтВс

Київ 5 - Ємільчине 21:05 21:10 МЕРСЕДЕС-18

Харків - Ковель 21:00 21:10 BOVA

Харків Ас-1 - Щецин 21:00 21:10 BOVA MAGIQ С 18 .03 .22

Київ Ав - Городенка 21:45 21:55 МЕРСЕДЕС

Харків - Чернівці 21:50 22:00 МЕРС-БЕНЦ

Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Поляниця-Мішкольц 22:00 22:10 МЕРСЕДЕС СПРИНТЕР С 12 .10 .22

Харків - Чернівці 22:00 22:10 МЕРСЕДЕС-48 С 30 .10 .22

Гдиня - Харків Ас'привокзальна' 22:20 22:30 СЕТРА -

Київ Ав - Сучава 22:20 22:30 М3--ІІІ -

Стамбул - Харків Ас-1 22:25 22:30 МАН

Залізний Порт# - Луцьк 22:35 22:45 МЕРСЕДЕС-50 С 21 .07 .17

Згожелець - Харків 22:40 22:45 М3--ІІІ

Запоріжжя-Полтава - Салерно-Латіна 22:50 23:00 МЕРСЕДЕС СПРИНТЕР С 27 .05 .22

Одеса - Ясіня (Драгобрат)# 22:45 23:00 МЕРСЕДЕС 42 ( )С 20 .08 .21

Латіна-Салерно - Полтава-Запоріжжя 23:00 23:10 МЕРСЕДЕС СПРИНТЕР С 30 .05 .22

Харків Ас "Привокзальна" - Варшава 23:40 23:50 МЕРСЕДЕС

Запорiжжя Ав - Латiна 23:50 23:55 НЕОПЛАН (55) ВтЧт

Київ Ав - Верховина 23:50 23:55 М3--ІІІ

🏠 Київ Ав - Фокшани
🚐 М3-ІІІ
🕑 00:10
🏠 Черкаси Ас-2 - Салерно#
🚐 ВАНХУЛ-70
🕑 00:20 - 00:30
🏠 Черкаси Ас-2 - Ужгород#
🚐 ВАНХУЛ-70
🕑 00:20 - 00:30
🏠 Київ Ас"Київ З/В" - Комо
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑 00:50 - 01:00
🏠 Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Щецин
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН С 20 .04 .22
🕑 00:50 - 01:00
🏠 Затока - Буковель#
🚐 ВАНХУЛ 52 ( )С 06 .06 .21
🕑 01:00 - 01:10
🏠 Ченстохова - Херсон-Маріуполь
🏢 Автовокзал №1
🚐 VAN HOOL Ч2 С 01 .09 .22
🕑 01:45 - 01:50
🏠 Ченстохова (PL) - Маріуполь
🚐 ВАНХУ 54
🕑 02:40 - 02:45
🏠 Кам.Подільський - Київ Ав
🚐 МЕРСЕДЕС-1
🕑 02:35 - 02:50
🏠 Тернопіль Ав - Київ Ав
🚐 МЕРС SPRINTER
🕑 03:15 - 03:20
🏠 Городенка - Київ Ав
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑 03:20 - 03:30
🏠 Луцьк - Маріуполь
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 03:25 - 03:30
🏠 Вроцлав - Чернігів
🏢 Автовокзал №1
🚐 VAN HOOL С 28 .07 .22
🕑 03:30 - 03:40
🏠 Гусятин - Київ Ас
🚐 НЕОПЛАН 316
🕑 03:55 - 04:00
🏠 І.Франківськ - Київ Ав
🚐 НЕОПЛАН 116 -
🕑 03:55 - 04:00
🏠 Лодзь - Харків Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 СЕТРА
🕑 04:25 - 04:30
🏠 Сучава - Київ Ав
🚐 М3--ІІІ -
🕑 04:30 - 04:35
🏠 Верховина - Київ Ав
🚐 М3--ІІІ
🕑 05:20 - 05:30
🏠 Житомир - Авратин#
🚐 ФОЛЬКСВАГЕН22
🕑 05:30
🏠 Ясіня - Одеса
🚐 МЕРС БЕНЦ 35
🕑 05:15 - 05:30
🏠 Варшава 'західна' - Київ Ас-2(Зал.Вокз)
🏢 Автовокзал №1
🚐 МАН С 10 .12 .22
🕑 05:35 - 05:40
🏠 Бидгощ-Лодзь - Київ-Харків
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН С 14 .08 .22
🕑 05:45 - 05:55
🏠 К.Вари Ч/З Гр.Кралове - Київ Ас-2(Зал.Вокз)
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН С 29 .04 .22
🕑 05:50 - 06:00
🏠 Познань-Лодзь - Черкаси Ас-2
🏢 Автовокзал №1
🚐 ЕОС С 18 .04 .22
🕑 06:00 - 06:05
🏠 Житомир - Катеринiвка(В.В)#
🚐 YONYI -
🕑 06:10
🏠 Житомир - Панасівка#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 06:15
🏠 Житомир - Чайківка(Рад)#
🚐 ГАЗЕЛЬ-5
🕑 06:15
🏠 Житомир - Малин
🚐 ФОЛЬКСВАГЕН
🕑 06:20
🏠 Житомир - Вiнниця 1
🚐 МЕРСЕДЕС-16
🕑 06:25
🏠 Житомир - Вінниця 1
🚐 БАЗ-29
🕑 06:25
🏠 Житомир - Ярунь
🚐 БАЗ-29
🕑 06:25
🏠 Київ 1 - Львів Ас-8 З/В
🚐 НЕОПЛАН
🕑 06:25 - 06:30
🏠 Житомир - Грушки#
🚐 МЕРСЕДЕС-21
🕑 06:35
🏠 Житомир - Словечне
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 06:40
🏠 Житомир - Жовтий Брiд#
🚐 РУТА-18
🕑 06:45
🏠 Житомир - Прутівка#
🚐 РУТА-18 -
🕑 06:45
🏠 Щецин - Київ Ас-2(Зал.Вокз)
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН С 20 .04 .22
🕑 06:35 - 06:45
🏠 Гдиня-Варшава - Дніпро
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑 06:40 - 06:50
🏠 Познань - Київ-Чернігів
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС С 24 .05 .22
🕑 06:40 - 06:50
🏠 Романів - Святошино#
🚐 МЕРСЕДЕС-18 -
🕑 06:40 - 06:50
🏠 Житомир - Хмельницький Ас-2
🚐 МЕРСЕДЕС-17
🕑 06:51
🏠 Житомир - Малин
🚐 ФОЛЬКСВАГЕН
🕑 07:00
🏠 Гдиня - Дніпро-Запоріжжя
🏢 Автовокзал №1
🚐 ЕОС С 10 .07 .22
🕑 07:00 - 07:10
🏠 Житомир - Ємільчине
🚐 YOUYI
🕑 07:10
🏠 Житомир - Романів
🚐 МЕРСЕДЕС-18 -
🕑 07:10
🏠 Житомир - Святошино#
🚐 ИВЕКО-18
🕑 07:10
🏠 Плзень-Прага - Харків-Запоріжжя
🏢 Автовокзал №1
🚐 МАН С 12 .08 .22
🕑 07:00 - 07:10
🏠 Щецин - Дніпро-Запоріжжя
🏢 Автовокзал №1
🚐 ЕОС С 18 .04 .22
🕑 07:00 - 07:10
🏠 Щецин - Кривий Ріг Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 ЕОС С 17 .04 .22
🕑 07:00 - 07:10
🏠 Хеб - Київ Ас-2(Зал.Вокз)
🏢 Автовокзал №1
🚐 СКАНIЯ С 04 .04 .22
🕑 07:10 - 07:20
🏠 Херсон - Кельн
🚐 НЕОПЛАН
🕑 07:10 - 07:20
🏠 Олевськ - Київ 5
🚐 ЛАЗ-699
🕑 07:10 - 07:25
🏠 Гданськ - Суми
🏢 Автовокзал №1
🚐 BOVA С 21 .10 .22
🕑 07:20 - 07:30
🏠 Днiпро - Прага
🚐 МЕРСЕДЕС-Б
🕑 07:10 - 07:30
🏠 Запоріжжя - Прага
🚐 НЕОПЛАН
🕑 07:20 - 07:30
🏠 Запоріжжя - Прага Ав'флоренц'
🏢 Автовокзал №1
🚐 VAN HOOL 815 С 24 .03 .22
🕑 07:20 - 07:30
🏠 Київ Ас"Київ З/В" - Франкфурт/Майні
🚐 НЕОПЛАН
🕑 07:20 - 07:30
🏠 Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Кельн-Оснабрюк
🏢 Автовокзал №1
🚐 VAN HOOL 815 С 24 .03 .22
🕑 07:20 - 07:30
🏠 Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Франкфурт-На-Майні
🏢 Автовокзал №1
🚐 VAN HOOL 815 С 22 .09 .22
🕑 07:20 - 07:30
🏠 Херсон - Кельн
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑 07:10 - 07:30
🏠 Херсон - Оснабрюк
🚐 НЕОПЛАН
🕑 07:20 - 07:30
🏠 Херсон - Франкфурт На Майні
🚐 НЕОПЛАН
🕑 07:20 - 07:30
🏠 Бердичев - Ємільчине
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 07:05 - 07:35
🏠 Житомир - Олевськ
🚐 YONYI
🕑 07:40
🏠 Малин - Хмільник
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 07:30 - 07:40
🏠 Малин - Хмільник
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 07:25 - 07:40
🏠 Житомир - Радомишль
🚐 РУТА-18 -
🕑 07:50
🏠 Житомир - Святошино#
🚐 ИВЕКО-18
🕑 07:50
🏠 Житомир - Іршанськ
🚐 ФОЛЬКСВАГЕН18
🕑 07:55
🏠 Гдиня - Київ-Харків
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН С 19 .05 .22
🕑 07:50 - 08:00
🏠 Житомир - Андрушiвка
🚐 ПАЗ-4234
🕑 08:00
🏠 Житомир - Вiнниця 1
🚐 ЭТАЛОН-26
🕑 08:00
🏠 Житомир - Вінниця 1
🚐 БАЗ-29
🕑 08:00
🏠 Житомир - Овруч
🚐 МЕРСЕДЕС-18 -
🕑 08:00
🏠 Запоріжжя-Київ - Штутгарт-Карлсруе
🏢 Автовокзал №1
🚐 VAN HOOL С 17 .10 .22
🕑 07:50 - 08:00
🏠 Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Дюссельдорф
🏢 Автовокзал №1
🚐 VAN HOOL С 26 .05 .22
🕑 07:50 - 08:00
🏠 Свиноустя - Черкаси-Олешки
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН НЕЧетные
🕑 07:50 - 08:00
🏠 Херсон - Герне
🚐 НЕОПЛАН 110
🕑 07:55 - 08:00
🏠 Житомир - Нов.Чорторія#
🚐 РУТА-19
🕑 08:10
🏠 Житомир - Олевськ
🚐 YONYI
🕑 08:10
🏠 Київ Ав - Мадрид
🚐 НЕОПЛАН 116
🕑 08:00 - 08:10
🏠 Познань - Суми
🏢 Автовокзал №1
🚐 BOVA С 21 .10 .22
🕑 08:00 - 08:10
🏠 Свіноуйсьце - Маріуполь
🚐 НЕОПЛАН-40 Ч3
🕑 08:05 - 08:10
🏠 Бердичев - Овруч
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 08:10 - 08:20
🏠 Бердичiв - Овруч
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 08:15 - 08:25
🏠 Житомир - Стовпів#
🚐 ФОЛЬКСВАГЕН18
🕑 08:25
🏠 Київ 1 - Тячів
🚐 НЕОПЛАН
🕑 08:20 - 08:25
🏠 Київ Ас"Київ З/В" - Прага
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑 08:20 - 08:25
🏠 Житомир - Макарівка#
🚐 МЕРСЕДЕС-21 -
🕑 08:30
🏠 Житомир - Святошино#
🚐 ИВЕКО-18
🕑 08:30
🏠 Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Дортмунд
🏢 Автовокзал №1
🚐 СЕТРА С 04 .11 .22
🕑 08:20 - 08:30
🏠 Маріуполь Ас - Львів Ас
🚐 СЕТРА (43) Ежеднев
🕑 08:20 - 08:30
🏠 Бердичев - Житомир
🚐 РУТА-19
🕑 08:35
🏠 Житомир - Н.Волинський
🚐 YOUYI
🕑 08:35
🏠 Малин - Вiнниця 1
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 08:15 - 08:35
🏠 Малин - Вінниця 1
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 08:25 - 08:35
🏠 Рига - Київ 1
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑 08:30 - 08:40
🏠 Вільнюс - Скадовськ
🚐 ФОЛЬКСВАГЕН 20 ( )С 12 .03 .21
🕑 08:35 - 08:50
🏠 Житомир - Івановичі#
🚐 ПАЗ-3205(29)
🕑 08:50
🏠 Житомир - Іршанськ
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 08:50
🏠 Житомир - Святошино#
🚐 БАЗ-29
🕑 08:50
🏠 Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Кельце-Вроцлав
🏢 Автовокзал №1
🚐 СЕТРА-315 С 20 .09 .22
🕑 08:45 - 08:50
🏠 Житомир - Бердичiв
🚐 РУТА-19
🕑 08:55
🏠 Житомир - Миропіль
🚐 ЭТАЛОН-29
🕑 08:55
🏠 Плзень - Черкаси Ас-2
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН С 07 .08 .22
🕑 08:45 - 08:55
🏠 Ружин - Житомир
🚐 МЕРСЕДЕС-21
🕑 08:55
🏠 Верхівня - Житомир
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 09:00
🏠 Житомир - Брусилів
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 09:00
🏠 Житомир - Ємільчине
🚐 YOUYI
🕑 09:00
🏠 Київ Ас "Видубичi" - Таллінн
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑 08:50 - 09:00
🏠 Київ Видубичі - Прага(Ч/З Словаччину)
🚐 МАН-59
🕑 08:50 - 09:00
🏠 Кропивницький - Франкфурт/Майні
🚐 СЕТРА-50
🕑 08:50 - 09:00
🏠 Кропивницький-Київ - Штутгарт-Франкфурт
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН С 17 .08 .22
🕑 08:50 - 09:00
🏠 Пардубіце - Полтава-Харків
🏢 Автовокзал №1
🚐 ЕОС С 17 .04 .22
🕑 08:50 - 09:00
🏠 Познань-Лешно - Полтава-Харків
🏢 Автовокзал №1
🚐 ВОЛЬВО С 09 .10 .22
🕑 08:50 - 09:00
🏠 Харків - Згожелець
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 08:50 - 09:00
🏠 Житомир - Ружин
🚐 ФОЛЬКСВАГЕН18
🕑 09:03
🏠 Житомир - Ружин
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 09:05
🏠 Житомир - Серби#
🚐 YOUYI
🕑 09:05
🏠 Житомир - Колодяжне#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 09:10
🏠 Житомир - Святошино#
🚐 МЕРСЕДЕС-0
🕑 09:10
🏠 Кременчук - Кдине
🚐 МЕРСЕДЕС48
🕑 09:00 - 09:10
🏠 Житомир - Бистрiївка#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 09:15
🏠 Житомир - Овруч
🚐 МЕРСЕДЕС-20
🕑 09:15
🏠 Житомир - Рогізно#
🚐 МЕРСЕДЕС-24
🕑 09:15
🏠 Харків - Бидгощ
🚐 МЕРСЕДЕС48
🕑 09:05 - 09:15
🏠 Бердичев - Житомир
🚐 РУТА-19
🕑 09:20
🏠 Київ Ав - Кишинів Ав
🚐 НЕОПЛАН-30
🕑 09:15 - 09:20
🏠 Чернігів-1 - Кишинів
🚐 МЕРСЕДЕС-28
🕑 09:15 - 09:20
🏠 Житомир - Долинiвка#
🚐 РУТА-18
🕑 09:25
🏠 Житомир - Н.Волинський
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 09:25
🏠 Зелена Гура-Лодзь - Київ Ас-2(Зал.Вокз)
🏢 Автовокзал №1
🚐 VAN HOOL 815 С 01 .10 .22
🕑 09:15 - 09:25
🏠 Вінниця 1 - Житомир
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 09:30
🏠 Затока - Плзень
🚐 НЕОПЛАН-45
🕑 09:20 - 09:30
🏠 Київ Ав - Відень
🚐 СКАНІЯ К 113
🕑 09:20 - 09:30
🏠 Київ Ав - Мадрид
🚐 МАН
🕑 09:00 - 09:30
🏠 Київ Ас'видубичі' - Варшава 'західна'
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН С 13 .07 .22
🕑 09:25 - 09:30
🏠 Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Карлсруе
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН С 06 .09 .22
🕑 09:20 - 09:30
🏠 Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Кельн
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС С 06 .05 .22
🕑 09:20 - 09:30
🏠 Харків - Гдиня
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑 09:20 - 09:30
🏠 Харків Ас'привокзальна' - Гдиня
🏢 Автовокзал №1
🚐 СЕТРА -
🕑 09:20 - 09:30
🏠 Щецин - Харків Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 BOVA MAGIQ С 18 .03 .22
🕑 09:20 - 09:30
🏠 Вінниця 1 - Житомир
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 09:35
🏠 Житомир - Мар'янівка#
🚐 БАЗ-25
🕑 09:35
🏠 Житомир - Радомишль
🚐 ФОЛЬКСВАГЕН
🕑 09:35
🏠 Житомир - Суємці#
🚐 МЕРСЕДЕС-22
🕑 09:35
🏠 Київ 1 - Рахів
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑 09:20 - 09:35
🏠 Вроцлав - Суми
🏢 Автовокзал №1
🚐 BOVA С 21 .10 .22
🕑 09:30 - 09:40
🏠 Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Відень-Трансфер
🏢 Автовокзал №1
🚐 VAN HOOL С 08 .07 .22
🕑 09:30 - 09:40
🏠 Житомир - Стетківці#
🚐 ФОЛЬКСВАГЕН
🕑 09:45
🏠 Бердичев - Житомир
🚐 ФОЛЬКСВАГЕН LT-18
🕑 09:50
🏠 Вроцлав-Кельце - Київ Ас-2(Зал.Вокз)
🏢 Автовокзал №1
🚐 СЕТРА-315 С 20 .09 .22
🕑 09:40 - 09:50
🏠 Живець - Київ-Сєвєродонецьк
🏢 Автовокзал №1
🚐 СЕТРА С 17 .03 .22
🕑 09:40 - 09:50
🏠 Житомир - Малин
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 09:50
🏠 Житомир - Святошино#
🚐 БАЗ-А 079.19
🕑 09:50
🏠 Кременчук-Київ - Кдине
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН С 09 .09 .22
🕑 09:40 - 09:50
🏠 Житомир - Андрушки#
🚐 I-VAN-25
🕑 10:00
🏠 Житомир - Словечне
🚐 БАЗ-29
🕑 10:00
🏠 Київ 1 - Прага
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑 09:50 - 10:00
🏠 Київ Ас"Київ З/В" - Колобжег
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑 09:50 - 10:00
🏠 Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Братислава-Прага#
🏢 Автовокзал №1
🚐 СЕТРА-315 С 03 .11 .22
🕑 09:50 - 10:00
🏠 Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Кельн-Бонн
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН С 18 .12 .22
🕑 09:50 - 10:00
🏠 Мелітополь Ас-1-Київ - Колобжег
🏢 Автовокзал №1
🚐 BOVA С 11 .08 .22
🕑 09:50 - 10:00
🏠 Свебодзін - Запоріжжя
🏢 Автовокзал №1
🚐 МАН С 15 .06 .22
🕑 09:50 - 10:00
🏠 Харків Ас'привокзальна' - Чеський Крумлов
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН С 23 .03 .22
🕑 09:50 - 10:00
🏠 Богатиня - Черкаси-Запоріжжя
🏢 Автовокзал №1
🚐 СЕТРА С 07 .08 .22
🕑 10:00 - 10:05
🏠 Свiноуйсьце - Київ Ас "Видубичi"
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑 09:55 - 10:05
🏠 Харків-Київ - Лодзь-Бидгощ
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН С 11 .08 .22
🕑 09:55 - 10:05
🏠 Житомир - Гайки#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 10:10
🏠 Житомир - Олевськ
🚐 YOUYI
🕑 10:10
🏠 Житомир - Губенка#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 10:15
🏠 Житомир - Короченки#
🚐 ФОЛЬКСВАГЕН
🕑 10:15
🏠 Вiнниця 1 - Луцьк
🚐 ЭТАЛОН-29
🕑 10:15 - 10:20
🏠 Вінниця 1 - Луцьк
🚐 ЭТАЛОН-27
🕑 10:15 - 10:20
🏠 Житомир - Андрушiвка
🚐 ПАЗ-4234
🕑 10:20
🏠 Житомир - Малин
🚐 ЭТАЛОН-29
🕑 10:25
🏠 Кдине - Київ-Кременчук
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН С 09 .09 .22
🕑 10:20 - 10:25
🏠 Рівне - Вiнниця 1
🚐 БАЗ-30
🕑 10:15 - 10:25
🏠 Рівне - Вінниця
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС-814
🕑 10:15 - 10:25
🏠 Рівне - Вінниця 1
🚐 СТРІЙ-АО
🕑 10:15 - 10:25
🏠 Житомир - Олевськ
🚐 YOUYI
🕑 10:30
🏠 Житомир - Романів
🚐 ФОЛЬКСВАГЕН17
🕑 10:30
🏠 Житомир - Малин
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 10:35
🏠 Житомир - Радулін0#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 10:35
🏠 Вінниця - Луцьк
🏢 Автовокзал №1
🚐 БАЗ А079.23
🕑 10:15 - 10:40
🏠 Вінниця 1 - Луцьк
🚐 БАЗ-29
🕑 10:15 - 10:40
🏠 Вроцлав - Київ Ас-2(Зал.Вокз)
🏢 Автовокзал №1
🚐 ВОЛЬВО С 01 .10 .22
🕑 10:30 - 10:40
🏠 Дортмунд - Київ Ас-2(Зал.Вокз)
🏢 Автовокзал №1
🚐 СЕТРА С 08 .11 .22
🕑 10:30 - 10:40
🏠 Житомир - Вел.Деревичi-1#
🚐 МЕРСЕДЕС-24
🕑 10:40
🏠 Житомир - Велика Глумча#
🚐 YOUYI
🕑 10:40
🏠 Київ 1 - Верховина
🚐 НЕОПЛАН
🕑 10:40 - 10:45
🏠 Київ 1 - Кам.Подiльський
🚐 ЭТАЛОН-29
🕑 10:35 - 10:45
🏠 Київ Ав - Кам.Подільський
🚐 М3-ІІІ
🕑 10:40 - 10:45
🏠 Бердичев - Житомир
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 10:50
🏠 Волочиськ - Київ Ав
🚐 М3-ІІІ
🕑 10:30 - 10:50
🏠 Житомир - Барашi
🚐 БАЗ-29
🕑 10:50
🏠 Житомир - Вiнниця 1
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 10:50
🏠 Житомир - Вінниця 1
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 10:50
🏠 Вінниця 1 - Житомир
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 11:00
🏠 Житомир - Жеребки#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 11:00
🏠 Житомир - Іршанськ
🚐 ФОЛЬКСВАГЕН18
🕑 11:00
🏠 Житомир - Н.Волинський
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 11:00
🏠 Житомир - Фастів
🚐 МЕРСЕДЕС-20 -
🕑 11:00
🏠 Житомир - Ягнятин#
🚐 МЕРСЕДЕС-29
🕑 11:00
🏠 Київ Ас"Київ З/В" - Хеб#
🚐 НЕОПЛАН
🕑 10:45 - 11:00
🏠 Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Прага Ав'флоренц'
🏢 Автовокзал №1
🚐 МАН С 27 .04 .22
🕑 10:50 - 11:00
🏠 Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Хеб
🏢 Автовокзал №1
🚐 СКАНIЯ С 04 .04 .22
🕑 10:45 - 11:00
🏠 Харків - Львів Ас-8 З/В
🚐 RENAULT FR-1
🕑 10:50 - 11:00
🏠 Дюссельдорф - Київ Ас-2(Зал.Вокз)
🏢 Автовокзал №1
🚐 VAN HOOL С 20 .05 .22
🕑 11:00 - 11:10
🏠 Житомир - Довбиш
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 11:10
🏠 Карлсруе-Штутгарт - Київ-Запоріжжя
🏢 Автовокзал №1
🚐 VAN HOOL С 17 .10 .22
🕑 11:00 - 11:10
🏠 Киів 1 - Кам.Подільський
🚐 БАЗ-29
🕑 11:00 - 11:10
🏠 Слупськ - Вінниця
🏢 Автовокзал №1
🚐 СКАНІЯ НЕЧетныеПС С 04 .12 .22
🕑 11:00 - 11:10
🏠 Тернопіль Ав - Київ Ав
🚐 МЕРС SPRINTER -
🕑 10:55 - 11:10
🏠 Вiнниця 1 - Слупськ
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑 11:05 - 11:15
🏠 Вінниця - Слупськ
🏢 Автовокзал №1
🚐 СКАНІЯ ЧетныеПС С 01 .12 .22
🕑 11:05 - 11:15
🏠 Вінниця 1 - Слупськ
🚐 НЕОПЛАН-50
🕑 11:05 - 11:15
🏠 Житомир - Малин
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 11:15
🏠 Кошалін - Полтава-Харків
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС С 15 .06 .22
🕑 11:10 - 11:20
🏠 Житомир - Авратин#
🚐 ФОЛЬКСВАГЕН18
🕑 11:25
🏠 Вінниця 1 - Шостка
🚐 НЕОПЛАН-50 ( )С 01 .09 .22
🕑 11:20 - 11:30
🏠 Житомир - Андрушiвка
🚐 ПАЗ-4234
🕑 11:30
🏠 Житомир - Грушки#
🚐 МЕРСЕДЕС-21
🕑 11:30
🏠 Познань - Шостка
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑 11:20 - 11:30
🏠 Чернігів - Познань
🚐 СКАНИЯ-59 (Ч3 ) С 11 .12 .22
🕑 11:20 - 11:30
🏠 Житомир - Чуднів
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 11:35
🏠 Коростень - Вiнниця 1
🚐 ИК-250
🕑 11:05 - 11:35
🏠 Коростень - Вінниця 1
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 11:05 - 11:35
🏠 Житомир - Коростень
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 11:40
🏠 Житомир - Н.Волинський
🚐 ПАЗ-20
🕑 11:45
🏠 Житомир - Ружин
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 11:45
🏠 Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Кельн
🏢 Автовокзал №1
🚐 SCANIA
🕑 11:30 - 11:45
🏠 Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Штутгарт
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН-116
🕑 11:35 - 11:45
🏠 Бiла Церква - Свiноуйсьце
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑 11:40 - 11:50
🏠 Біла Церква - Свиноустя
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН НЕЧетныеПС С 24 .03 .22
🕑 11:40 - 11:50
🏠 Житомир - Миропіль
🚐 ЭТАЛОН-29
🕑 11:50
🏠 Бердичев - Житомир
🚐 РУТА-19
🕑 11:55
🏠 Київ 5 - Ємільчине
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 11:50 - 11:55
🏠 Житомир - Малин
🚐 ФОЛЬКСВАГЕН
🕑 12:00
🏠 Житомир - Олевськ
🚐 YONYI
🕑 12:00
🏠 Запоріжжя-Київ - Свиноустя
🏢 Автовокзал №1
🚐 VAN HOOL С 25 .07 .22
🕑 11:50 - 12:00
🏠 Київ 1 - Варшава Ас"Заходня"
🚐 НЕОПЛАН
🕑 11:50 - 12:00
🏠 Київ 1 - Колобжег
🚐 НЕОПЛАН
🕑 11:50 - 12:00
🏠 Київ 1 - Свiноуйсьце
🚐 НЕОПЛАН
🕑 11:50 - 12:00
🏠 Київ 1 - Слупськ
🚐 НЕОПЛАН
🕑 11:50 - 12:00
🏠 Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Карлові Вари
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН С 29 .04 .22
🕑 11:50 - 12:00
🏠 Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Плзень
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН С 29 .04 .22
🕑 11:50 - 12:00
🏠 Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Плзень Ч/З Гр.Кралове
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН С 29 .04 .22
🕑 11:45 - 12:00
🏠 Київ З/В - Карловi Вари
🚐 ИВЕКО-50
🕑 11:50 - 12:00
🏠 Київ З/В - Плзень#
🚐 ИВЕКО-50
🕑 11:50 - 12:00
🏠 Олевськ - Київ 5
🚐 ЛАЗ-699
🕑 11:45 - 12:00
🏠 Чернігів - Варшава
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑 11:55 - 12:00
🏠 Житомир - Олевськ
🚐 YOUYI -
🕑 12:05
🏠 Житомир - Радомишль
🚐 РУТА-15
🕑 12:05
🏠 Житомир - Ст.Чоповичі#
🚐 РУТА-19
🕑 12:10
🏠 Тульчин - Житомир
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 12:10
🏠 Щецин-Варшава - Київ Ас'видубичі'
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН С 21 .04 .22
🕑 12:05 - 12:10
🏠 Варшава 'західна' - Київ-Харків
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН С 03 .08 .22
🕑 12:05 - 12:15
🏠 Житомир - Овруч
🚐 БАЗ-29
🕑 12:15
🏠 Житомир - Хорошів
🚐 МЕРСЕДЕС-21
🕑 12:20
🏠 Хмельницький - Житомир
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 12:20
🏠 Хмельницький 2 - Житомир
🚐 М3-ІІІ -
🕑 12:20
🏠 Київ 1 - Кам.Подільський
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑 11:50 - 12:25
🏠 Київ Ас"Київ З/В" - Карловi Вари
🚐 НЕОПЛАН
🕑 12:15 - 12:25
🏠 Черкаси Ас-2 - Плзень
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН С 03 .08 .22
🕑 12:15 - 12:25
🏠 Черкаси Ас-2 - Плзень#
🚐 НЕОПЛАН
🕑 12:15 - 12:25
🏠 Житомир - Валбжих
🚐 МЕРСЕДЕС-Б
🕑 12:30
🏠 Житомир - Іванопіль#
🚐 ФОЛЬКСВАГЕН18
🕑 12:30
🏠 Житомир - Корнин#
🚐 МЕРСЕДЕС-20 -
🕑 12:30
🏠 Житомир - Кропивня#
🚐 МЕРСЕДЕС-21
🕑 12:30
🏠 Житомир - Н.Волинський
🚐 МЕРСЕДЕС-17
🕑 12:30
🏠 Житомир - Сущанка#
🚐 МЕРСЕДЕС-20
🕑 12:30
🏠 Карлові Вари - Київ Ас-2(Зал.Вокз)
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН С 29 .04 .22
🕑 12:20 - 12:30
🏠 Київ Ас"Київ З/В" - Вроцлав
🚐 НЕОПЛАН
🕑 12:10 - 12:30
🏠 Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Гдиня
🏢 Автовокзал №1
🚐 BOVA MAGIQ MHD С 07 .12 .22
🕑 12:00 - 12:30
🏠 Плзень - Київ Ас-2(Зал.Вокз)
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН С 29 .04 .22
🕑 12:20 - 12:30
🏠 Житомир - Брусилів
🚐 МЕРСЕДЕС-18 -
🕑 12:40
🏠 Житомир - Колодянка#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 12:40
🏠 Київ Ав(Центральний) - Будапешт
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН С 05 .05 .22
🕑 12:30 - 12:40
🏠 Умань - Житомир
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 12:40
🏠 Житомир - Панасівка#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 12:45
🏠 Житомир - Словечне
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 12:50
🏠 Запоріжжя-Черкаси - Богатиня
🏢 Автовокзал №1
🚐 СЕТРА С 04 .08 .22
🕑 12:40 - 12:50
🏠 Сєвєродонецьк-Київ - Живець
🏢 Автовокзал №1
🚐 СЕТРА С 17 .03 .22
🕑 12:40 - 12:50
🏠 Житомир - Радомишль
🚐 ФОЛЬКСВАГЕН -
🕑 12:55
🏠 Бердичев - Житомир
🚐 РУТА-19
🕑 12:59
🏠 Відень - Київ Ав
🚐 СКАНІЯ К 113
🕑 12:50 - 13:00
🏠 Вільнюс - Київ Ав(Центральний)
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН С 15 .06 .22
🕑 12:50 - 13:00
🏠 Губін-Вроцлав - Київ-Затока
🏢 Автовокзал №1
🚐 МАН С 24 .10 .22
🕑 12:50 - 13:00
🏠 Житомир - Суслівка#
🚐 МЕРСЕДЕС-17
🕑 13:00
🏠 Затока-Київ - Вроцлав-Губін
🏢 Автовокзал №1
🚐 МАН С 21 .10 .22
🕑 12:50 - 13:00
🏠 Карлсруе - Київ Ас"Київ З/В"
🚐 МЕРСЕДЕС-Б
🕑 12:50 - 13:00
🏠 Мог.Подільський - Житомир
🚐 ЭТАЛОН-20 С 01 .12 .22
🕑 13:00
🏠 Житомир - Н.Волинський
🚐 ЭТАЛОН-27
🕑 13:05
🏠 Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Плзень
🏢 Автовокзал №1
🚐 VAN HOOL -
🕑 12:55 - 13:05
🏠 Київ Ав - Фокшани
🚐 М3-ІІІ
🕑 13:00 - 13:10
🏠 Свиноустя - Київ-Запоріжжя
🏢 Автовокзал №1
🚐 VAN HOOL С 28 .07 .22
🕑 13:00 - 13:10
🏠 Житомир - Базар#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 13:15
🏠 Житомир - Ємільчине
🚐 YOUYI
🕑 13:15
🏠 Житомир - Стовпів#
🚐 ФОЛЬКСВАГЕН18
🕑 13:15
🏠 Житомир - Івановичі#
🚐 ПАЗ-3205(29)
🕑 13:20
🏠 Житомир - Овруч
🚐 ЭТАЛОН-29
🕑 13:20
🏠 Житомир - Радомишль
🚐 РУТА-18
🕑 13:20
🏠 Луцьк - Вiнниця 1
🚐 ЭТАЛОН-29
🕑 13:05 - 13:20
🏠 Луцьк - Вінниця
🏢 Автовокзал №1
🚐 БАЗ А079.23
🕑 13:05 - 13:20
🏠 Луцьк - Вінниця 1
🚐 БАЗ-29
🕑 13:05 - 13:20
🏠 Прага - Київ Ас "Видубичi"
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑 13:10 - 13:20
🏠 Прага Ав'флоренц' - Київ Ас'видубичі'
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН С 25 .07 .22
🕑 13:10 - 13:20
🏠 Житомир - В.Волиця(Лб)#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 13:25
🏠 Житомир - Іршанськ
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 13:25
🏠 Чеський Крумлов - Харків Ас'привокзальна'
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН С 23 .03 .22
🕑 13:15 - 13:25
🏠 Житомир - Верхiвня#
🚐 БАЗ-29
🕑 13:30
🏠 Житомир - Верхівня
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 13:30
🏠 Київ 1 - Ужгород
🚐 НЕОПЛАН
🕑 13:25 - 13:30
🏠 Суми - Варшава
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑 13:25 - 13:30
🏠 Бердичев - Житомир
🚐 ФОЛЬКСВАГЕН LT-18
🕑 13:35
🏠 Житомир - Олевськ
🚐 YOUYI
🕑 13:35
🏠 Житомир - Калинівка(Ол)#
🚐 YOUYI
🕑 13:40
🏠 Житомир - Хмельницький
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 13:40
🏠 Житомир - Хмельницький Ас-1
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 13:40
🏠 Київ Ас'видубичі' - Рига
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН С 19 .07 .22
🕑 13:30 - 13:40
🏠 Житомир - Базар#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 13:45
🏠 Житомир - Тартак#
🚐 ФОЛЬКСВАГЕН16
🕑 13:50
🏠 Житомир - Тульчин
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 13:50
🏠 І.Франківськ - Москва
🚐 М3--ІІІ -
🕑 13:45 - 13:50
🏠 Вінниця 1 - Житомир
🚐 БАЗ-29
🕑 13:55
🏠 Житомир - Андрушiвка
🚐 БОГДАН26
🕑 14:00
🏠 Житомир - Брусилів
🚐 РУТА-18 -
🕑 14:00
🏠 Житомир - Н.Волинський
🚐 YOUYI
🕑 14:00
🏠 Житомир - Романів
🚐 БОГДАН25
🕑 14:00
🏠 Житомир - Малин
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 14:05
🏠 Бонн-Кельн - Київ Ас-2(Зал.Вокз)
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН С 22 .12 .22
🕑 14:00 - 14:10
🏠 Відень-Трансфер - Київ Ас-2(Зал.Вокз)
🏢 Автовокзал №1
🚐 VAN HOOL С 08 .07 .22
🕑 14:00 - 14:10
🏠 Карлсруе - Київ Ас-2(Зал.Вокз)
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН С 06 .09 .22
🕑 14:00 - 14:10
🏠 Кельн - Київ Ас-2(Зал.Вокз)
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС С 06 .05 .22
🕑 14:00 - 14:10
🏠 Хмельницький - Житомир
🚐 ИВЕКО-358
🕑 14:10
🏠 Житомир - Любар
🚐 ФОЛЬКСВАГЕН18
🕑 14:15
🏠 Київ 1 - Мог.Подільський
🚐 НЕОПЛАН
🕑 14:05 - 14:15
🏠 Тернопіль Ав - Київ Ав
🚐 МЕРС SPRINTER
🕑 14:05 - 14:15
🏠 Житомир - Авратин#
🚐 ФОЛЬКСВАГЕН22
🕑 14:20
🏠 Житомир - Баранiвка
🚐 БАЗ-29
🕑 14:20
🏠 Житомир - Миролюбів(Луг)#
🚐 ЭТАЛОН-29
🕑 14:20
🏠 Житомир - Рокитне
🚐 YOUYI
🕑 14:20
🏠 Житомир - Ружин
🚐 МЕРСЕДЕС-21
🕑 14:20
🏠 Київ 1 - Мог.Подільський
🚐 МЕРСЕДЕС 18
🕑 14:10 - 14:20
🏠 Житомир - Іршанськ
🚐 ФОЛЬКСВАГЕН18
🕑 14:25
🏠 Рига - Київ Ас'видубичі'
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН С 21 .07 .22
🕑 14:15 - 14:25
🏠 Житомир - Брониця#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 14:30
🏠 Житомир - Макарівка#
🚐 МЕРСЕДЕС-21
🕑 14:30
🏠 Житомир - Ружин
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 14:30
🏠 Житомир - Умань
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 14:30
🏠 Франкфурт-Штутгарт - Київ-Кропивницький
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН С 19 .08 .22
🕑 14:25 - 14:30
🏠 Житомир - Стетківці#
🚐 ФОЛЬКСВАГЕН18
🕑 14:35
🏠 Житомир - Умань
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 14:35
🏠 Слупськ-Гдиня - Полтава-Харків
🏢 Автовокзал №1
🚐 VAN HOOL С 15 .06 .22
🕑 14:25 - 14:35
🏠 Житомир - Березники#
🚐 YONYI
🕑 14:40
🏠 Житомир - Миропіль
🚐 ЭТАЛОН-29
🕑 14:40
🏠 Київ Ас"Київ З/В" - Гдиня
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑 14:30 - 14:40
🏠 Київ Ас"Київ З/В" - Познань
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑 14:30 - 14:40
🏠 Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Познань-Гданськ#
🏢 Автовокзал №1
🚐 VAN HOOL С 11 .11 .22
🕑 14:30 - 14:40
🏠 Київ Видубичі - Познань
🚐 ВАНХОЛ
🕑 14:30 - 14:40
🏠 Херсон - Гдиня
🚐 ВАНХУЛ
🕑 14:35 - 14:40
🏠 Херсон - Познань
🚐 ВАНХУЛ
🕑 14:35 - 14:40
🏠 Хмільник - Малин
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 14:25 - 14:40
🏠 Житомир - Короченки#
🚐 ФОЛЬКСВАГЕН
🕑 14:45
🏠 Київ 1 - Вiльнюс
🚐 НЕОПЛАН
🕑 14:25 - 14:45
🏠 Київ Ав(Центральний) - Вільнюс
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН С 14 .06 .22
🕑 14:25 - 14:45
🏠 Вінниця 1 - Житомир
🚐 БАЗ-29
🕑 14:50
🏠 Житомир - Брусилів
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 14:50
🏠 Житомир - Катеринiвка(В.В)#
🚐 YONYI
🕑 14:50
🏠 Житомир - Любар
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 14:50
🏠 Житомир - Народичі
🚐 МЕРСЕДЕС-29
🕑 14:50
🏠 Вінниця 1 - Житомир
🚐 ЭТАЛОН-26
🕑 14:55
🏠 Житомир - Любар
🚐 РУТА-19
🕑 14:55
🏠 Житомир - Вел.Цвiля#
🚐 БАЗ-29
🕑 15:00
🏠 Житомир - Листвин#
🚐 ЭТАЛОН-29
🕑 15:00
🏠 Кельн - Київ Ас-2(Зал.Вокз)
🏢 Автовокзал №1
🚐 SCANIA
🕑 14:50 - 15:05
🏠 Житомир - Хмельницький Ас-1
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 15:10
🏠 Житомир - Чайківка(Рад)#
🚐 ГАЗЕЛЬ-5 -
🕑 15:10
🏠 Франкфурт На Майні - Запоріжжя
🚐 НЕОПЛАН
🕑 15:00 - 15:10
🏠 Житомир - Березiвка(Лб)#
🚐 МЕРСЕДЕС-17
🕑 15:20
🏠 Житомир - Почуйки#
🚐 МЕРСЕДЕС-21
🕑 15:20
🏠 Київ 5 - Олевськ
🚐 YOUYI
🕑 15:05 - 15:20
🏠 Прага Ав'флоренц' - Запоріжжя
🏢 Автовокзал №1
🚐 VAN HOOL 815 С 24 .03 .22
🕑 15:10 - 15:20
🏠 Чернігів - Познань
🏢 Автовокзал №1
🚐 VAN HOOL С 27 .07 .22
🕑 15:10 - 15:20
🏠 Житомир - Березiвка(Лб)#
🚐 МЕРСЕДЕС-17 -
🕑 15:25
🏠 Кам.Подільський - Киів 1
🚐 БАЗ-29
🕑 15:15 - 15:25
🏠 Кам.Подільський - Київ Ав
🚐 BAZ A079.23-30
🕑 15:15 - 15:25
🏠 Овруч - Бердичiв
🚐 РУТА-20 -
🕑 15:15 - 15:25
🏠 Житомир - Дубрiвка#
🚐 ФОЛЬКСВАГЕН21
🕑 15:30
🏠 Житомир - Копище#
🚐 YOUYI
🕑 15:30
🏠 І.Франківськ - Санкт-Петербург
🚐 М3--ІІІ -
🕑 15:20 - 15:30
🏠 Харків-Київ - Щецин-Згожелець
🏢 Автовокзал №1
🚐 СЕТРА С 08 .06 .22
🕑 15:20 - 15:30
🏠 Чернігів-Київ - Прага Ав'флоренц'
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС С 09 .12 .22
🕑 15:20 - 15:30
🏠 Штутгарт - Київ Ас-2(Зал.Вокз)
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН-116
🕑 15:20 - 15:30
🏠 Житомир - Іршанськ
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 15:35
🏠 Житомир - Ружин
🚐 БАЗ-29
🕑 15:40
🏠 Суми - Гданськ
🏢 Автовокзал №1
🚐 BOVA С 21 .10 .22
🕑 15:30 - 15:40
🏠 Суми - Лешно-Вроцлав
🏢 Автовокзал №1
🚐 BOVA С 21 .10 .22
🕑 15:30 - 15:40
🏠 Суми - Познань
🏢 Автовокзал №1
🚐 BOVA С 21 .10 .22
🕑 15:30 - 15:40
🏠 Житомир - Ружин
🏢 Автовокзал №9
🚐 БАЗ-29
🕑 15:41 - 15:42
🏠 Житомир - Романів
🚐 МЕРСЕДЕС-18 -
🕑 15:45
🏠 Житомир - Іванопіль#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 15:50
🏠 Житомир - Малин
🚐 ФОЛЬКСВАГЕН
🕑 15:50
🏠 Житомир - Овруч
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 15:50
🏠 Житомир - Суємці#
🚐 МЕРСЕДЕС-22
🕑 15:50
🏠 Київ Ас'видубичі' - Варшава-Щецин
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН С 18 .04 .22
🕑 15:45 - 15:50
🏠 Ружин - Житомир
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 15:50
🏠 Черкаси Ас-2 - Лодзь-Познань
🏢 Автовокзал №1
🚐 ЕОС С 17 .04 .22
🕑 15:40 - 15:50
🏠 Черкаси Ас-2 - Познань
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50
🕑 15:45 - 15:50
🏠 Житомир - Ставки(Рад)#
🚐 РУТА-15
🕑 15:55
🏠 Житомир - Бистрiївка#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 16:00
🏠 Житомир - Рогізно#
🚐 МЕРСЕДЕС-24
🕑 16:00
🏠 Київ 1 - Гдиня
🚐 НЕОПЛАН
🕑 15:50 - 16:00
🏠 Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Вроцлав
🏢 Автовокзал №1
🚐 ВОЛЬВО С 01 .10 .22
🕑 15:50 - 16:00
🏠 Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Лодзь-Зелена Гура
🏢 Автовокзал №1
🚐 VAN HOOL 815 С 01 .10 .22
🕑 15:50 - 16:00
🏠 Харків - Гдиня
🚐 НЕОПЛАН
🕑 15:50 - 16:00
🏠 Харків-Київ - Гдиня
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН С 16 .05 .22
🕑 15:50 - 16:00
🏠 Чернігів - Вроцлав
🏢 Автовокзал №1
🚐 VAN HOOL С 27 .07 .22
🕑 15:50 - 16:00
🏠 Житомир - Колодяжне#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 16:05
🏠 Житомир - Олевськ
🚐 YOUYI -
🕑 16:05
🏠 Житомир - Покровське(Ол)#
🚐 YONYI
🕑 16:05
🏠 Житомир - Липники#
🚐 ЭТАЛОН-29 -
🕑 16:15
🏠 Житомир - Жовтий Брiд#
🚐 РУТА-18
🕑 16:20
🏠 Житомир - Першотравенськ
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 16:20
🏠 Житомир - Прутівка#
🚐 РУТА-18 -
🕑 16:20
🏠 Франкфурт-На-Майні - Київ Ас-2(Зал.Вокз)
🏢 Автовокзал №1
🚐 VAN HOOL 815 С 22 .09 .22
🕑 16:10 - 16:20
🏠 Житомир - Вiнниця 1
🚐 МЕРСЕДЕС-19
🕑 16:25
🏠 Житомир - Вінниця 1
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 16:25
🏠 Вiнниця 1 - Малин
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 16:10 - 16:30
🏠 Вінниця 1 - Малин
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 16:20 - 16:30
🏠 Житомир - Миропіль
🚐 БАЗ-29
🕑 16:30
🏠 Житомир - Н.Волинський
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 16:30
🏠 Полтава - Свiноуйсьце
🚐 НЕОПЛАН
🕑 16:20 - 16:30
🏠 Полтава - Щецин-Свиноустя
🏢 Автовокзал №1
🚐 VAN HOOL TX18 С 04 .12 .22
🕑 16:20 - 16:30
🏠 Ів.Франківськ - Москва
🚐 М3-ІІІ -
🕑 16:30 - 16:35
🏠 Ів.Франківськ - Санкт-Петербург
🚐 М3-ІІІ -
🕑 16:30 - 16:35
🏠 Днiпро - Свiноуйсьце
🚐 НЕОПЛАН
🕑 16:35 - 16:40
🏠 Дніпро Ас-2 - Свиноустя
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН С 15 .08 .22
🕑 16:35 - 16:40
🏠 Житомир - Авратин#
🚐 ФОЛЬКСВАГЕН18
🕑 16:40
🏠 Житомир - Андрушiвка
🚐 ПАЗ-4234
🕑 16:40
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Львів Ас
🚐 НЕОПЛАН (49) Через д
🕑 16:30 - 16:40
🏠 Житомир - Олевськ
🚐 YONYI
🕑 16:45
🏠 Житомир - Словечне
🚐 ЭТАЛОН-29
🕑 16:50
🏠 Гданськ-Познань# - Київ Ас-2(Зал.Вокз)
🏢 Автовокзал №1
🚐 VAN HOOL С 11 .11 .22
🕑 16:45 - 16:55
🏠 Житомир - Малин
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 16:55
🏠 Познань - Київ Видубичі
🚐 ВАНХОЛ
🕑 16:45 - 16:55
🏠 Днiпро - Пардубіце
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑 16:50 - 17:00
🏠 Днiпро - Щецин
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑 16:50 - 17:00
🏠 Житомир - Вел.Цвiля#
🚐 YOUYI
🕑 17:00
🏠 Житомир - Корнин#
🚐 МЕРСЕДЕС-20 -
🕑 17:00
🏠 Житомир - Сущанка#
🚐 МЕРСЕДЕС-20
🕑 17:00
🏠 Запоріжжя-Дніпро - Гдиня
🏢 Автовокзал №1
🚐 ЕОС С 07 .07 .22
🕑 16:50 - 17:00
🏠 Запоріжжя-Дніпро - Щецин
🏢 Автовокзал №1
🚐 ЕОС С 17 .04 .22
🕑 16:50 - 17:00
🏠 Київ Ас'видубичі' - Прага Ав'флоренц'
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН С 22 .07 .22
🕑 16:55 - 17:00
🏠 Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Варшава 'західна'
🏢 Автовокзал №1
🚐 МАН С 08 .12 .22
🕑 16:50 - 17:00
🏠 Кривий Ріг - Пардубіце#
🚐 SETRA
🕑 16:50 - 17:00
🏠 Кривий Ріг Ас-1 - Щецин
🏢 Автовокзал №1
🚐 ЕОС С 16 .04 .22
🕑 16:50 - 17:00
🏠 Фокшани - Київ Ав
🚐 М3-ІІІ
🕑 16:50 - 17:00
🏠 Харків - Лешно
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑 16:50 - 17:00
🏠 Харків Ас-1 - Лешно-Познань
🏢 Автовокзал №1
🚐 ВОЛЬВО С 06 .10 .22
🕑 16:50 - 17:00
🏠 Харків-Полтава - Пардубіце
🏢 Автовокзал №1
🚐 ЕОС С 16 .04 .22
🕑 16:50 - 17:00
🏠 Вінниця 1 - Житомир
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 17:05
🏠 Житомир - Хорошів
🚐 МЕРСЕДЕС-21
🕑 17:05
🏠 Кам.Подільський - Київ Ав
🚐 М3-ІІІ
🕑 16:55 - 17:05
🏠 Житомир - Іршанськ
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 17:10
🏠 Житомир - Слобідка(Кор)#
🚐 РУТА-18
🕑 17:10
🏠 Харкiв Ас-1 - Лодзь Ас
🚐 СЕТРА (51) Через д
🕑 17:00 - 17:10
🏠 Харків Ас-1 - Лодзь
🏢 Автовокзал №1
🚐 СЕТРА
🕑 17:00 - 17:10
🏠 Житомир - Радомишль
🚐 РУТА-17
🕑 17:20
🏠 Житомир - Романів
🚐 МЕРСЕДЕС-17
🕑 17:20
🏠 Вiнниця 1 - Рівне
🚐 БАЗ-30
🕑 17:20 - 17:30
🏠 Вінниця 1 - Рівне
🚐 ЭТАЛОН-28
🕑 17:20 - 17:30
🏠 Житомир - Гайки#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 17:30
🏠 Житомир - Фастів
🚐 МЕРСЕДЕС-20
🕑 17:30
🏠 Кам.Подільський - Москва
🚐 М3-ІІІ
🕑 17:20 - 17:30
🏠 Київ Ас"Київ З/В" - Перемишль
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑 17:20 - 17:30
🏠 Житомир - Коростень
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 17:35
🏠 Житомир - Вінниця 1
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 17:40
🏠 Житомир - Симони#
🚐 БАЗ-29
🕑 17:40
🏠 Житомир - Ягнятин#
🚐 МЕРСЕДЕС-29
🕑 17:40
🏠 Кривий Ріг Ас-1 - Львів Ас
🚐 СЕТРА (50) Через д
🕑 17:30 - 17:40
🏠 Прага Ав'флоренц' - Київ Ас-2(Зал.Вокз)
🏢 Автовокзал №1
🚐 МАН С 26 .04 .22
🕑 17:30 - 17:40
🏠 Житомир - Мар'янівка#
🚐 БАЗ-25
🕑 17:45
🏠 Житомир - Словечне
🚐 БАЗ-29
🕑 17:50
🏠 Кам.Подільський - Київ Ав
🚐 МЕРСЕДЕС Б.18
🕑 17:35 - 17:50
🏠 Плзень - Київ Ас-2(Зал.Вокз)
🏢 Автовокзал №1
🚐 VAN HOOL -
🕑 17:40 - 17:50
🏠 Київ Ав - Волочиськ
🚐 ИК-250
🕑 17:45 - 17:55
🏠 Вінниця 1 - Рівне
🚐 СТРІЙ-АО
🕑 17:20 - 18:00
🏠 Житомир - Кропивня#
🚐 МЕРСЕДЕС-21+10
🕑 18:00
🏠 Житомир - Радомишль
🚐 РУТА-15 -
🕑 18:00
🏠 Свиноустя - Біла Церква
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН ЧетныеПС С 25 .03 .22
🕑 17:50 - 18:00
🏠 Хмельницький - Житомир
🚐 ЕТАЛОН25
🕑 18:00
🏠 Шостка - Апп Гребнева
🚐 МЕРСЕДЕС-Б
🕑 17:50 - 18:00
🏠 Житомир - Ємільчине
🚐 YOUYI
🕑 18:10
🏠 Київ 1 - Атаки
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 18:05 - 18:10
🏠 Київ Ав - Ямпіль
🚐 СЕТРА-50
🕑 18:05 - 18:10
🏠 Житомир - Велика Глумча#
🚐 YOUYI
🕑 18:15
🏠 Житомир - Андрушiвка
🚐 ПАЗ-4234
🕑 18:20
🏠 Київ 1 - Ясси
🚐 МЕРСЕДЕС-Б
🕑 18:00 - 18:20
🏠 Київ Ав - Яси (Аеропорт)#
🚐 НЕОПЛАН-50
🕑 18:00 - 18:20
🏠 Київ 1 - Тячів
🚐 НЕОПЛАН
🕑 18:20 - 18:25
🏠 Харків-Київ - Варшава 'західна'
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН С 01 .08 .22
🕑 18:15 - 18:25
🏠 Чернівці - Харків
🚐 МЕРС-БЕНЦ
🕑 18:15 - 18:25
🏠 Днiпро - Свiноуйсьце
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑 18:25 - 18:30
🏠 Житомир - Івановичі#
🚐 ПАЗ-3205(29)
🕑 18:30
🏠 Житомир - Малин
🚐 ЭТАЛОН-29
🕑 18:30
🏠 Київ 5 - Ємільчине
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 18:45 - 18:50
🏠 Житомир - Андрушки#
🚐 I-VAN-25
🕑 19:00
🏠 Житомир - Миропіль
🚐 ЭТАЛОН-29
🕑 19:00
🏠 Житомир - Хорошів
🚐 ШАОЛІНЬ29 -
🕑 19:00
🏠 Запорiжжя - Ченстохова
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑 18:50 - 19:00
🏠 Запоріжжя - Луцьк
🚐 ВАН-ХООЛ-50
🕑 18:55 - 19:00
🏠 Запоріжжя - Познань
🚐 ВАН-ХООЛ-50
🕑 18:55 - 19:00
🏠 Запоріжжя - Ченстохово
🚐 ВАН-ХООЛ-50 С 20 .05 .22
🕑 18:55 - 19:00
🏠 Павлоград - Щецин
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑 18:50 - 19:00
🏠 Хмельницький - Житомир
🚐 ИВЕКО-358
🕑 19:00
🏠 Чернівці - Харків
🚐 МЕРСЕДЕС-1
🕑 18:50 - 19:00
🏠 Чернівці - Харків Ас-1
🚐 МАН
🕑 18:50 - 19:00
🏠 Новомосковськ Ас-1 - Ужгород
🚐 МЕРСЕДЕС (20) Ежеднев
🕑 18:51 - 19:01
🏠 Маріуполь - Ченстохова
🚐 НЕОПЛАН-50
🕑 19:00 - 19:05
🏠 Маріуполь-Херсон - Ченстохова
🏢 Автовокзал №1
🚐 VAN HOOL Ч2 С 02 .09 .22
🕑 19:00 - 19:05
🏠 Вiнниця 1 - Коростень
🚐 ИК-250
🕑 19:00 - 19:10
🏠 Вінниця 1 - Коростень
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 19:00 - 19:10
🏠 Познань - Київ Ас"Київ З/В"
🚐 ВАНХУЛ
🕑 19:00 - 19:10
🏠 Полтава - Гдиня
🚐 МЕРСЕДЕС-12
🕑 19:00 - 19:10
🏠 Полтава - Познань
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑 19:00 - 19:10
🏠 Харкiв Ас-1 - Слупськ Ав
🚐 НЕОПЛАН (55) Ежеднев
🕑 19:00 - 19:10
🏠 Харків-Полтава - Гдиня-Слупськ
🏢 Автовокзал №1
🚐 VAN HOOL С 28 .03 .22
🕑 19:00 - 19:10
🏠 Чернівці - Москва
🚐 НЕОПЛАН-49
🕑 19:00 - 19:10
🏠 Кропивницький - Рим(Автостанція Тібуртіна)
🚐 SETRA-55
🕑 19:00 - 19:15
🏠 Маріуполь - Луцьк
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 19:10 - 19:15
🏠 Маріуполь - Ченстохова
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑 19:10 - 19:15
🏠 Маріуполь - Ченстохова (PL)
🚐 ВАНХУ 54
🕑 19:10 - 19:15
🏠 Маріуполь - Ченстохово
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 19:10 - 19:15
🏠 Житомир - Червоне#
🚐 ПАЗ-4234
🕑 19:20
🏠 Чернігів-Київ - Познань
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС С 01 .10 .22
🕑 19:10 - 19:20
🏠 Житомир - Коростишiв
🚐 РУТА-17
🕑 19:25
🏠 Житомир - Тартак#
🚐 ФОЛЬКСВАГЕН16
🕑 19:25
🏠 Житомир - Губенка#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 19:30
🏠 Житомир - Чуднів
🚐 ФОЛЬКСВАГЕН18
🕑 19:30
🏠 Житомир - Верхiвня#
🚐 БАЗ-29
🕑 19:35
🏠 Житомир - Колодянка#
🚐 ФОЛЬКСВАГЕН17
🕑 19:40
🏠 Житомир - Н.Волинський
🚐 МЕРСЕДЕС-18 -
🕑 19:40
🏠 Житомир - Бiгунь#
🚐 ЭТАЛОН-29
🕑 19:45
🏠 Київ Ав - І.Франківськ
🚐 НЕОПЛАН 116 -
🕑 19:45 - 19:50
🏠 Луцьк - Залізний Порт#
🚐 МЕРСЕДЕС-50 С 21 .07 .17
🕑 19:40 - 19:50
🏠 Запорiжжя - Зелена Гура
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑 19:45 - 20:00
🏠 Запоріжжя - Свебодзін
🏢 Автовокзал №1
🚐 МАН С 15 .06 .22
🕑 19:45 - 20:00
🏠 Полтава - Кошалін
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑 19:45 - 20:00
🏠 Полтава - Плзень#
🚐 МЕРСЕДЕС-Б
🕑 19:50 - 20:00
🏠 Харків - Ізмір
🚐 НЕОПЛАН-50 ( )С 23 .11 .22
🕑 19:55 - 20:00
🏠 Харків-Полтава - Кошалін
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС С 15 .06 .22
🕑 19:45 - 20:00
🏠 Варшава 'західна' - Київ Ас'видубичі'
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН С 13 .07 .22
🕑 20:00 - 20:05
🏠 Житомир - Малин
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 20:05
🏠 Згожелець-Щецин - Київ-Харків
🏢 Автовокзал №1
🚐 СЕТРА С 08 .06 .22
🕑 20:00 - 20:10
🏠 Київ 1 - Верховина
🚐 НЕОПЛАН
🕑 20:05 - 20:10
🏠 Косів - Москва
🚐 НЕОПЛАН-49 ( ) С 30 .03 .22
🕑 20:10 - 20:20
🏠 Запорiжжя Ав - Прага Ав
🚐 МАН (55) ПтСб
🕑 20:25 - 20:30
🏠 Запоріжжя-Харків - Прага-Плзень
🏢 Автовокзал №1
🚐 МАН
🕑 20:20 - 20:30
🏠 Прага Ав'флоренц' - Київ-Чернігів
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС С 12 .12 .22
🕑 20:30 - 20:40
🏠 Полтава - Плзень#
🚐 МЕРСЕДЕС-Б
🕑 20:50 - 21:00
🏠 Север-Донк А - Щецин
🚐 СЕТРА (51) ПнВтЧтПтВс
🕑 21:10 - 21:05
🏠 Київ 5 - Ємільчине
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 21:05 - 21:10
🏠 Харків - Ковель
🚐 BOVA
🕑 21:00 - 21:10
🏠 Харків Ас-1 - Щецин
🏢 Автовокзал №1
🚐 BOVA MAGIQ С 18 .03 .22
🕑 21:00 - 21:10
🏠 Київ Ав - Городенка
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑 21:45 - 21:55
🏠 Харків - Чернівці
🚐 МЕРС-БЕНЦ
🕑 21:50 - 22:00
🏠 Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Поляниця-Мішкольц
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС СПРИНТЕР С 12 .10 .22
🕑 22:00 - 22:10
🏠 Харків - Чернівці
🚐 МЕРСЕДЕС-48 С 30 .10 .22
🕑 22:00 - 22:10
🏠 Гдиня - Харків Ас'привокзальна'
🏢 Автовокзал №1
🚐 СЕТРА -
🕑 22:20 - 22:30
🏠 Київ Ав - Сучава
🚐 М3--ІІІ -
🕑 22:20 - 22:30
🏠 Стамбул - Харків Ас-1
🚐 МАН
🕑 22:25 - 22:30
🏠 Залізний Порт# - Луцьк
🚐 МЕРСЕДЕС-50 С 21 .07 .17
🕑 22:35 - 22:45
🏠 Згожелець - Харків
🚐 М3--ІІІ
🕑 22:40 - 22:45
🏠 Запоріжжя-Полтава - Салерно-Латіна
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС СПРИНТЕР С 27 .05 .22
🕑 22:50 - 23:00
🏠 Одеса - Ясіня (Драгобрат)#
🚐 МЕРСЕДЕС 42 ( )С 20 .08 .21
🕑 22:45 - 23:00
🏠 Латіна-Салерно - Полтава-Запоріжжя
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС СПРИНТЕР С 30 .05 .22
🕑 23:00 - 23:10
🏠 Харків Ас "Привокзальна" - Варшава
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑 23:40 - 23:50
🏠 Запорiжжя Ав - Латiна
🚐 НЕОПЛАН (55) ВтЧт
🕑 23:50 - 23:55
🏠 Київ Ав - Верховина
🚐 М3--ІІІ
🕑 23:50 - 23:55
Увага! У розкладі руху автобусів можуть відбуватись зміни, тому радимо завжди звіряти розклад у касах автовокзалу.