Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Малин - Вiнниця 1

Деталі рейсу

Автобус: МЕРСЕДЕС-18

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 100

Показати інші рейси в місті: ЖИТОМИР

Телефон автостанції ЖИТОМИР: (0412) 412303

Станом на: 9/23/2022

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Малин 05:40 0 📌
Радомишль 06:30 06:40 33 65.00 📌
Кочерів 07:06 07:07 53 108.00 📌
Коростишів 07:35 07:40 74 148.00 📌
Житомир 08:15 08:35 101 206.00 📌
Бердичів 09:40 09:45 145 295.00 📌
Махнівка 10:13 10:14 166 336.00 📌
Перемога 10:26 10:27 177 356.00
Радівка 10:35 10:36 184 377.00 📌
Кордилівка 10:45 10:46 192 397.00
Калинівка 10:55 11:00 200 397.00 📌
Вінниця (1) 11:40 226 458.00 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Малин
🕑 05:40
0 км

🏠 2. Радомишль
🕑 06:30 - 06:40
33 км
65.00 грн
🏠 3. Кочерів
🕑 07:06 - 07:07
53 км
108.00 грн
🏠 4. Коростишів
🕑 07:35 - 07:40
74 км
148.00 грн
🏠 5. Житомир
🕑 08:15 - 08:35
101 км
206.00 грн
🏠 6. Бердичів
🕑 09:40 - 09:45
145 км
295.00 грн
🏠 7. Махнівка
🕑 10:13 - 10:14
166 км
336.00 грн
🏠 8. Перемога
🕑 10:26 - 10:27
177 км
356.00 грн
🏠 9. Радівка
🕑 10:35 - 10:36
184 км
377.00 грн
🏠 10. Кордилівка
🕑 10:45 - 10:46
192 км
397.00 грн
🏠 11. Калинівка
🕑 10:55 - 11:00
200 км
397.00 грн
🏠 12. Вінниця (1)
🕑 11:40
226 км
458.00 грн
0.0/0