Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Житомир - Н.Волинський

Деталі рейсу

Автобус: МЕРСЕДЕС-18

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 71

Показати інші рейси в місті: ЖИТОМИР

Телефон автостанції ЖИТОМИР: (0412) 412303

Станом на: 5/10/2021

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
ЖИТОМИР 09:25 0 📌
МАРТИНІВКА# 09:29 09:30 38 39.60 📌
Пулини 09:34 09:35 40 41.68
Гагаріно 09:39 09:40 45 45.85
Курне 09:49 09:50 48 50.02
Новини 09:54 09:55 53 55.18
АНДРIЇВКА(ЧР)+ 09:59 10:00 59 59.44 📌
УЛАШАНІВКА# 10:04 10:05 60 63.61 📌
ВАРВАРIВКА(Н.В)# 10:09 10:10 65 67.68 📌
БРОНИКИ# 10:19 10:20 73 76.12 📌
Н.ВОЛИНСЬКИЙ 10:50 89 92.79 📌
Розклад зупинок
🏠 1. ЖИТОМИР
🕑 09:25
0 км

🏠 2. МАРТИНІВКА#
🕑 09:29 - 09:30
38 км
39.60 грн
🏠 3. Пулини
🕑 09:34 - 09:35
40 км
41.68 грн
🏠 4. Гагаріно
🕑 09:39 - 09:40
45 км
45.85 грн
🏠 5. Курне
🕑 09:49 - 09:50
48 км
50.02 грн
🏠 6. Новини
🕑 09:54 - 09:55
53 км
55.18 грн
🏠 7. АНДРIЇВКА(ЧР)+
🕑 09:59 - 10:00
59 км
59.44 грн
🏠 8. УЛАШАНІВКА#
🕑 10:04 - 10:05
60 км
63.61 грн
🏠 9. ВАРВАРIВКА(Н.В)#
🕑 10:09 - 10:10
65 км
67.68 грн
🏠 10. БРОНИКИ#
🕑 10:19 - 10:20
73 км
76.12 грн
🏠 11. Н.ВОЛИНСЬКИЙ
🕑 10:50
89 км
92.79 грн
0.0/0