Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Житомир - Малин

Деталі рейсу

Автобус: ЭТАЛОН-29

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 100

Показати інші рейси в місті: ЖИТОМИР

Телефон автостанції ЖИТОМИР: (0412) 412303

Станом на: 9/23/2022

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Житомир 10:25 0 📌
Коростишів 11:00 11:05 30 61.00 📌
Кочерів 11:30 11:35 50 101.00 📌
Радомишль 12:00 12:10 70 140.00 📌
Краснобірка 12:27 12:28 81 165.00 📌
Красносілка 12:31 12:32 83 165.00 📌
Мірча 12:40 12:41 88 181.00 📌
Ворсівка 12:50 12:51 94 189.00 📌
Малин 13:05 103 206.00 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Житомир
🕑 10:25
0 км

🏠 2. Коростишів
🕑 11:00 - 11:05
30 км
61.00 грн
🏠 3. Кочерів
🕑 11:30 - 11:35
50 км
101.00 грн
🏠 4. Радомишль
🕑 12:00 - 12:10
70 км
140.00 грн
🏠 5. Краснобірка
🕑 12:27 - 12:28
81 км
165.00 грн
🏠 6. Красносілка
🕑 12:31 - 12:32
83 км
165.00 грн
🏠 7. Мірча
🕑 12:40 - 12:41
88 км
181.00 грн
🏠 8. Ворсівка
🕑 12:50 - 12:51
94 км
189.00 грн
🏠 9. Малин
🕑 13:05
103 км
206.00 грн
0.0/0