Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Житомир - Малин

Деталі рейсу

Автобус: МЕРСЕДЕС-18

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 100

Показати інші рейси в місті: ЖИТОМИР

Телефон автостанції ЖИТОМИР: (0412) 412303

Станом на: 9/23/2022

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Житомир 11:15 0 📌
Черняхів 11:40 11:45 25 48.00 📌
Андріївка 11:52 11:53 32 65.00 📌
Очеретянка 11:56 11:57 35 69.00 📌
Браженка 12:03 12:04 41 81.00 📌
Жадьки 12:06 12:07 43 85.00 📌
Нераж 12:17 12:18 53 108.00 📌
Потіївка 12:25 12:26 60 124.00 📌
Облітки 12:34 12:35 68 140.00 📌
Жабоч 12:37 12:38 70 140.00 📌
Нянівка 12:39 12:40 74 148.00 📌
Елівка 12:41 12:42 83 165.00
Малин 12:45 90 181.00 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Житомир
🕑 11:15
0 км

🏠 2. Черняхів
🕑 11:40 - 11:45
25 км
48.00 грн
🏠 3. Андріївка
🕑 11:52 - 11:53
32 км
65.00 грн
🏠 4. Очеретянка
🕑 11:56 - 11:57
35 км
69.00 грн
🏠 5. Браженка
🕑 12:03 - 12:04
41 км
81.00 грн
🏠 6. Жадьки
🕑 12:06 - 12:07
43 км
85.00 грн
🏠 7. Нераж
🕑 12:17 - 12:18
53 км
108.00 грн
🏠 8. Потіївка
🕑 12:25 - 12:26
60 км
124.00 грн
🏠 9. Облітки
🕑 12:34 - 12:35
68 км
140.00 грн
🏠 10. Жабоч
🕑 12:37 - 12:38
70 км
140.00 грн
🏠 11. Нянівка
🕑 12:39 - 12:40
74 км
148.00 грн
🏠 12. Елівка
🕑 12:41 - 12:42
83 км
165.00 грн
🏠 13. Малин
🕑 12:45
90 км
181.00 грн
0.0/0