Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Житомир - Малин

Деталі рейсу

Автобус: ФОЛЬКСВАГЕН

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 100

Показати інші рейси в місті: ЖИТОМИР

Телефон автостанції ЖИТОМИР: (0412) 412303

Станом на: 9/23/2022

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Житомир 12:00 0 📌
Черняхів 12:15 12:20 25 48.00 📌
Андріївка 12:24 12:25 32 65.00 📌
Очеретянка 12:29 12:30 35 69.00 📌
Браженка 12:34 12:35 41 81.00 📌
Жадьки 12:39 12:40 45 89.00 📌
Н.жадьки 12:44 12:45 49 97.00
Нераж 12:49 12:50 52 108.00 📌
Потіївка 12:54 12:55 59 116.00 📌
Облітки 12:59 13:00 67 132.00 📌
Жабоч 13:04 13:05 69 140.00 📌
Нянівка 13:09 13:10 73 148.00 📌
Елівка 13:14 13:15 82 165.00
Малин 13:20 89 181.00 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Житомир
🕑 12:00
0 км

🏠 2. Черняхів
🕑 12:15 - 12:20
25 км
48.00 грн
🏠 3. Андріївка
🕑 12:24 - 12:25
32 км
65.00 грн
🏠 4. Очеретянка
🕑 12:29 - 12:30
35 км
69.00 грн
🏠 5. Браженка
🕑 12:34 - 12:35
41 км
81.00 грн
🏠 6. Жадьки
🕑 12:39 - 12:40
45 км
89.00 грн
🏠 7. Н.жадьки
🕑 12:44 - 12:45
49 км
97.00 грн
🏠 8. Нераж
🕑 12:49 - 12:50
52 км
108.00 грн
🏠 9. Потіївка
🕑 12:54 - 12:55
59 км
116.00 грн
🏠 10. Облітки
🕑 12:59 - 13:00
67 км
132.00 грн
🏠 11. Жабоч
🕑 13:04 - 13:05
69 км
140.00 грн
🏠 12. Нянівка
🕑 13:09 - 13:10
73 км
148.00 грн
🏠 13. Елівка
🕑 13:14 - 13:15
82 км
165.00 грн
🏠 14. Малин
🕑 13:20
89 км
181.00 грн
0.0/0