Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Житомир - Олевськ

Деталі рейсу

Автобус: YONYI

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 100

Показати інші рейси в місті: ЖИТОМИР

Телефон автостанції ЖИТОМИР: (0412) 412303

Станом на: 5/10/2021

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
ЖИТОМИР 12:00 0 📌
БОЛЯРКА# 12:23 12:24 24 24.44 📌
Юстинівка 12:27 12:28 27 26.46
ВИДУМКА# 12:34 12:35 33 32.62 📌
МАРТИНІВКА# 12:40 12:41 38 38.68 📌
Пулини 12:43 12:44 40 40.70
Гагаріно 12:49 12:50 45 44.84
Курне 12:53 12:54 48 48.88
Новини 12:59 13:00 53 54.03
АНДРIЇВКА(ЧР)+ 13:06 13:07 59 58.07 📌
УЛАШАНІВКА# 13:08 13:09 60 62.11 📌
ВАРВАРIВКА(Н.В)+ 13:14 13:15 65 66.25 📌
БРОНИКИ# 13:23 13:24 73 74.43 📌
Н.ВОЛИНСЬКИЙ 13:40 14:10 89 90.69 📌
ОЛЕКСАНДРІВКА# 14:18 14:19 97 98.77 📌
ЧИЖІВКА# 14:23 14:24 101 102.91 📌
Іванівка 14:27 14:28 104 108.52
РАДИЧІ# 14:32 14:33 108 108.52 📌
ВЕРЕСIВКА# 14:38 14:39 113 117.25 📌
Варварівка 14:41 14:42 115 117.25
РИХАЛЬСЬКЕ+ 14:43 14:44 116 117.25 📌
С.слобідка 14:45 14:46 117 117.25
ЯБЛУНІВКА(ЕМ)+ 14:51 14:52 122 127.45 📌
КУЛІШІ# 14:55 14:56 125 127.45 📌
ЄМІЛЬЧИНЕ 15:09 15:10 133 137.55 📌
ПІДЛУБИ# 15:17 15:18 141 147.75 📌
РУДНЯ ІВАНІВСЬКА# 15:26 15:27 149 147.75 📌
Зубквичі (0) 15:33 15:34 155 157.95
КИШИН# 15:45 15:46 167 168.15 📌
ЗАБОРОЧЕ+ 15:50 15:51 171 178.35 📌
ОЛЕВСЬК 16:00 180 178.35 📌
Розклад зупинок
🏠 1. ЖИТОМИР
🕑 12:00
0 км

🏠 2. БОЛЯРКА#
🕑 12:23 - 12:24
24 км
24.44 грн
🏠 3. Юстинівка
🕑 12:27 - 12:28
27 км
26.46 грн
🏠 4. ВИДУМКА#
🕑 12:34 - 12:35
33 км
32.62 грн
🏠 5. МАРТИНІВКА#
🕑 12:40 - 12:41
38 км
38.68 грн
🏠 6. Пулини
🕑 12:43 - 12:44
40 км
40.70 грн
🏠 7. Гагаріно
🕑 12:49 - 12:50
45 км
44.84 грн
🏠 8. Курне
🕑 12:53 - 12:54
48 км
48.88 грн
🏠 9. Новини
🕑 12:59 - 13:00
53 км
54.03 грн
🏠 10. АНДРIЇВКА(ЧР)+
🕑 13:06 - 13:07
59 км
58.07 грн
🏠 11. УЛАШАНІВКА#
🕑 13:08 - 13:09
60 км
62.11 грн
🏠 12. ВАРВАРIВКА(Н.В)+
🕑 13:14 - 13:15
65 км
66.25 грн
🏠 13. БРОНИКИ#
🕑 13:23 - 13:24
73 км
74.43 грн
🏠 14. Н.ВОЛИНСЬКИЙ
🕑 13:40 - 14:10
89 км
90.69 грн
🏠 15. ОЛЕКСАНДРІВКА#
🕑 14:18 - 14:19
97 км
98.77 грн
🏠 16. ЧИЖІВКА#
🕑 14:23 - 14:24
101 км
102.91 грн
🏠 17. Іванівка
🕑 14:27 - 14:28
104 км
108.52 грн
🏠 18. РАДИЧІ#
🕑 14:32 - 14:33
108 км
108.52 грн
🏠 19. ВЕРЕСIВКА#
🕑 14:38 - 14:39
113 км
117.25 грн
🏠 20. Варварівка
🕑 14:41 - 14:42
115 км
117.25 грн
🏠 21. РИХАЛЬСЬКЕ+
🕑 14:43 - 14:44
116 км
117.25 грн
🏠 22. С.слобідка
🕑 14:45 - 14:46
117 км
117.25 грн
🏠 23. ЯБЛУНІВКА(ЕМ)+
🕑 14:51 - 14:52
122 км
127.45 грн
🏠 24. КУЛІШІ#
🕑 14:55 - 14:56
125 км
127.45 грн
🏠 25. ЄМІЛЬЧИНЕ
🕑 15:09 - 15:10
133 км
137.55 грн
🏠 26. ПІДЛУБИ#
🕑 15:17 - 15:18
141 км
147.75 грн
🏠 27. РУДНЯ ІВАНІВСЬКА#
🕑 15:26 - 15:27
149 км
147.75 грн
🏠 28. Зубквичі (0)
🕑 15:33 - 15:34
155 км
157.95 грн
🏠 29. КИШИН#
🕑 15:45 - 15:46
167 км
168.15 грн
🏠 30. ЗАБОРОЧЕ+
🕑 15:50 - 15:51
171 км
178.35 грн
🏠 31. ОЛЕВСЬК
🕑 16:00
180 км
178.35 грн
0.0/0