Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Житомир - Баранiвка

Деталі рейсу

Автобус: МЕРСЕДЕС-18

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 0

Показати інші рейси в місті: ЖИТОМИР

Телефон автостанції ЖИТОМИР: (0412) 412303

Станом на: 5/10/2021

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
ЖИТОМИР 12:15 0 📌
БОЛЯРКА# 12:33 12:38 24 23.80 📌
Юстинівка 12:41 12:42 27 25.82
ВИДУМКА# 12:46 12:47 33 31.70 📌
МАРТИНІВКА# 12:51 12:52 38 37.67 📌
Пулини 12:54 12:55 40 39.60
Гагаріно 12:59 13:00 45 43.65
Курне 13:02 13:03 48 47.59
Новини 13:07 13:08 53 52.46
АНДРIЇВКА(ЧР)+ 13:12 13:13 59 56.51 📌
УЛАШАНІВКА# 13:14 13:15 60 60.46 📌
ВАРВАРIВКА(Н.В)# 13:19 13:20 65 64.41 📌
БРОНИКИ# 13:26 13:27 73 72.40 📌
Новоград-Волинський 13:40 13:45 89 88.20
Гульск 14:00 14:01 99 96.20
КИКОВА# 14:11 14:12 106 105.57 📌
РОГАЧІВ# 14:20 14:21 111 114.03 📌
КЛИМЕНТIЇВКА+ 14:31 14:32 118 114.03 📌
ВIРЛЯ# 14:34 14:35 119 114.03 📌
БАРАНIВКА 14:45 126 124.05 📌
Розклад зупинок
🏠 1. ЖИТОМИР
🕑 12:15
0 км

🏠 2. БОЛЯРКА#
🕑 12:33 - 12:38
24 км
23.80 грн
🏠 3. Юстинівка
🕑 12:41 - 12:42
27 км
25.82 грн
🏠 4. ВИДУМКА#
🕑 12:46 - 12:47
33 км
31.70 грн
🏠 5. МАРТИНІВКА#
🕑 12:51 - 12:52
38 км
37.67 грн
🏠 6. Пулини
🕑 12:54 - 12:55
40 км
39.60 грн
🏠 7. Гагаріно
🕑 12:59 - 13:00
45 км
43.65 грн
🏠 8. Курне
🕑 13:02 - 13:03
48 км
47.59 грн
🏠 9. Новини
🕑 13:07 - 13:08
53 км
52.46 грн
🏠 10. АНДРIЇВКА(ЧР)+
🕑 13:12 - 13:13
59 км
56.51 грн
🏠 11. УЛАШАНІВКА#
🕑 13:14 - 13:15
60 км
60.46 грн
🏠 12. ВАРВАРIВКА(Н.В)#
🕑 13:19 - 13:20
65 км
64.41 грн
🏠 13. БРОНИКИ#
🕑 13:26 - 13:27
73 км
72.40 грн
🏠 14. Новоград-Волинський
🕑 13:40 - 13:45
89 км
88.20 грн
🏠 15. Гульск
🕑 14:00 - 14:01
99 км
96.20 грн
🏠 16. КИКОВА#
🕑 14:11 - 14:12
106 км
105.57 грн
🏠 17. РОГАЧІВ#
🕑 14:20 - 14:21
111 км
114.03 грн
🏠 18. КЛИМЕНТIЇВКА+
🕑 14:31 - 14:32
118 км
114.03 грн
🏠 19. ВIРЛЯ#
🕑 14:34 - 14:35
119 км
114.03 грн
🏠 20. БАРАНIВКА
🕑 14:45
126 км
124.05 грн
0.0/0