Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Житомир - Н.Волинський

Деталі рейсу

Автобус: МЕРСЕДЕС-17

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 84

Показати інші рейси в місті: ЖИТОМИР

Телефон автостанції ЖИТОМИР: (0412) 412303

Станом на: 5/10/2021

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
ЖИТОМИР 12:30 0 📌
МАРТИНІВКА# 13:09 13:10 38 39.60 📌
Пулини 13:12 13:13 40 41.68
КУРНЕ# 13:22 13:23 48 50.02 📌
Новини 13:29 13:30 53 55.18
АНДРIЇВКА(ЧР)+ 13:37 13:38 59 59.44 📌
УЛАШАНІВКА# 13:39 13:40 60 63.61 📌
ВАРВАРIВКА(Н.В)+ 13:46 13:47 65 67.68 📌
Н.ВОЛИНСЬКИЙ 14:15 89 92.79 📌
Розклад зупинок
🏠 1. ЖИТОМИР
🕑 12:30
0 км

🏠 2. МАРТИНІВКА#
🕑 13:09 - 13:10
38 км
39.60 грн
🏠 3. Пулини
🕑 13:12 - 13:13
40 км
41.68 грн
🏠 4. КУРНЕ#
🕑 13:22 - 13:23
48 км
50.02 грн
🏠 5. Новини
🕑 13:29 - 13:30
53 км
55.18 грн
🏠 6. АНДРIЇВКА(ЧР)+
🕑 13:37 - 13:38
59 км
59.44 грн
🏠 7. УЛАШАНІВКА#
🕑 13:39 - 13:40
60 км
63.61 грн
🏠 8. ВАРВАРIВКА(Н.В)+
🕑 13:46 - 13:47
65 км
67.68 грн
🏠 9. Н.ВОЛИНСЬКИЙ
🕑 14:15
89 км
92.79 грн
0.0/0