Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Житомир - Базар#

Деталі рейсу

Автобус: МЕРСЕДЕС-18

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 97

Показати інші рейси в місті: ЖИТОМИР

Телефон автостанції ЖИТОМИР: (0412) 412303

Станом на: 9/23/2022

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Житомир 13:15 0 📌
Оліївка 13:24 13:25 12 24.00 📌
Піщанка 13:29 13:30 13 24.00 📌
Черняхів 13:40 13:45 25 48.00 📌
Андріївка 13:49 13:50 33 65.00 📌
Очеретянка 13:54 13:55 36 73.00 📌
Браженка 13:59 14:00 41 81.00 📌
Селець 14:04 14:05 43 85.00 📌
Жадьки 14:09 14:10 45 89.00 📌
Н.жадьки 14:14 14:15 49 97.00
Нераж 14:19 14:20 57 116.00 📌
Потіївка 14:24 14:25 59 116.00 📌
Облітки 14:34 14:35 67 132.00 📌
Жабоч 14:39 14:40 69 140.00 📌
Нянівка 14:44 14:45 73 148.00 📌
Елівка 14:54 14:55 82 165.00
Малин 15:00 15:05 89 181.00 📌
Пиріжки 15:14 15:15 98 197.00 📌
Баранівка 15:19 15:20 103 206.00 📌
Діброва 15:24 15:25 108 217.00 📌
Ярочище 15:29 15:30 110 217.00 📌
Недашки 15:34 15:35 117 234.00 📌
Бродник 15:39 15:40 122 254.00 📌
Базар 15:44 127 254.00 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Житомир
🕑 13:15
0 км

🏠 2. Оліївка
🕑 13:24 - 13:25
12 км
24.00 грн
🏠 3. Піщанка
🕑 13:29 - 13:30
13 км
24.00 грн
🏠 4. Черняхів
🕑 13:40 - 13:45
25 км
48.00 грн
🏠 5. Андріївка
🕑 13:49 - 13:50
33 км
65.00 грн
🏠 6. Очеретянка
🕑 13:54 - 13:55
36 км
73.00 грн
🏠 7. Браженка
🕑 13:59 - 14:00
41 км
81.00 грн
🏠 8. Селець
🕑 14:04 - 14:05
43 км
85.00 грн
🏠 9. Жадьки
🕑 14:09 - 14:10
45 км
89.00 грн
🏠 10. Н.жадьки
🕑 14:14 - 14:15
49 км
97.00 грн
🏠 11. Нераж
🕑 14:19 - 14:20
57 км
116.00 грн
🏠 12. Потіївка
🕑 14:24 - 14:25
59 км
116.00 грн
🏠 13. Облітки
🕑 14:34 - 14:35
67 км
132.00 грн
🏠 14. Жабоч
🕑 14:39 - 14:40
69 км
140.00 грн
🏠 15. Нянівка
🕑 14:44 - 14:45
73 км
148.00 грн
🏠 16. Елівка
🕑 14:54 - 14:55
82 км
165.00 грн
🏠 17. Малин
🕑 15:00 - 15:05
89 км
181.00 грн
🏠 18. Пиріжки
🕑 15:14 - 15:15
98 км
197.00 грн
🏠 19. Баранівка
🕑 15:19 - 15:20
103 км
206.00 грн
🏠 20. Діброва
🕑 15:24 - 15:25
108 км
217.00 грн
🏠 21. Ярочище
🕑 15:29 - 15:30
110 км
217.00 грн
🏠 22. Недашки
🕑 15:34 - 15:35
117 км
234.00 грн
🏠 23. Бродник
🕑 15:39 - 15:40
122 км
254.00 грн
🏠 24. Базар
🕑 15:44
127 км
254.00 грн
0.0/0