Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Житомир - Малин

Деталі рейсу

Автобус: ФОЛЬКСВАГЕН

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 97

Показати інші рейси в місті: ЖИТОМИР

Телефон автостанції ЖИТОМИР: (0412) 412303

Станом на: 9/23/2022

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Житомир 15:50 0 📌
Черняхів 16:05 16:10 25 48.00 📌
Андріївка 16:14 16:15 32 65.00 📌
Очеретянка 16:19 16:20 35 69.00 📌
Браженка 16:24 16:25 41 81.00 📌
Жадьки 16:29 16:30 45 89.00 📌
Н.жадьки 16:34 16:35 49 97.00
Нераж 16:39 16:40 52 108.00 📌
Потіївка 16:44 16:45 59 116.00 📌
Облітки 16:49 16:50 67 132.00 📌
Жабоч 16:54 16:55 69 140.00 📌
Нянівка 16:59 17:00 73 148.00 📌
Елівка 17:09 17:10 82 165.00
Малин 17:15 89 181.00 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Житомир
🕑 15:50
0 км

🏠 2. Черняхів
🕑 16:05 - 16:10
25 км
48.00 грн
🏠 3. Андріївка
🕑 16:14 - 16:15
32 км
65.00 грн
🏠 4. Очеретянка
🕑 16:19 - 16:20
35 км
69.00 грн
🏠 5. Браженка
🕑 16:24 - 16:25
41 км
81.00 грн
🏠 6. Жадьки
🕑 16:29 - 16:30
45 км
89.00 грн
🏠 7. Н.жадьки
🕑 16:34 - 16:35
49 км
97.00 грн
🏠 8. Нераж
🕑 16:39 - 16:40
52 км
108.00 грн
🏠 9. Потіївка
🕑 16:44 - 16:45
59 км
116.00 грн
🏠 10. Облітки
🕑 16:49 - 16:50
67 км
132.00 грн
🏠 11. Жабоч
🕑 16:54 - 16:55
69 км
140.00 грн
🏠 12. Нянівка
🕑 16:59 - 17:00
73 км
148.00 грн
🏠 13. Елівка
🕑 17:09 - 17:10
82 км
165.00 грн
🏠 14. Малин
🕑 17:15
89 км
181.00 грн
0.0/0