Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Житомир - Малин

Деталі рейсу

Автобус: МЕРСЕДЕС-18

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 97

Показати інші рейси в місті: ЖИТОМИР

Телефон автостанції ЖИТОМИР: (0412) 412303

Станом на: 9/23/2022

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Житомир 16:55 0 📌
Черняхів 17:17 17:18 25 48.00 📌
Андріївка 17:19 17:20 32 65.00 📌
Очеретянка 17:24 17:25 35 69.00 📌
Браженка 17:27 17:28 41 81.00 📌
Жадьки 17:31 17:32 43 85.00 📌
Нераж 17:39 17:40 53 108.00 📌
Потіївка 17:48 17:49 60 124.00 📌
Облітки 17:51 17:52 68 140.00 📌
Жабоч 17:57 17:58 70 140.00 📌
Нянівка 17:59 18:00 74 148.00 📌
Елівка 18:04 18:05 83 165.00
Малин 18:15 90 181.00 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Житомир
🕑 16:55
0 км

🏠 2. Черняхів
🕑 17:17 - 17:18
25 км
48.00 грн
🏠 3. Андріївка
🕑 17:19 - 17:20
32 км
65.00 грн
🏠 4. Очеретянка
🕑 17:24 - 17:25
35 км
69.00 грн
🏠 5. Браженка
🕑 17:27 - 17:28
41 км
81.00 грн
🏠 6. Жадьки
🕑 17:31 - 17:32
43 км
85.00 грн
🏠 7. Нераж
🕑 17:39 - 17:40
53 км
108.00 грн
🏠 8. Потіївка
🕑 17:48 - 17:49
60 км
124.00 грн
🏠 9. Облітки
🕑 17:51 - 17:52
68 км
140.00 грн
🏠 10. Жабоч
🕑 17:57 - 17:58
70 км
140.00 грн
🏠 11. Нянівка
🕑 17:59 - 18:00
74 км
148.00 грн
🏠 12. Елівка
🕑 18:04 - 18:05
83 км
165.00 грн
🏠 13. Малин
🕑 18:15
90 км
181.00 грн
0.0/0