Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Вiнниця 1 - Малин

Деталі рейсу

Автобус: МЕРСЕДЕС-18

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 97

Показати інші рейси в місті: ЖИТОМИР

Телефон автостанції ЖИТОМИР: (0412) 412303

Станом на: 9/23/2022

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Вінниця (1) 13:00 0 📌
Калинівка 13:30 13:35 26 53.00 📌
Кордилівка 13:42 13:43 34 69.00
Радівка 13:50 14:00 42 85.00 📌
Перемога 14:06 14:07 49 97.00 📌
Махнівка 14:17 14:22 60 124.00
Бердичів 14:40 14:50 81 165.00 📌
Житомир 16:10 16:30 125 254.00 📌
Коростишів 16:59 17:04 152 316.00 📌
Кочерів 17:27 17:28 173 356.00 📌
Радомишль 17:50 18:00 193 397.00 📌
Краснобірка 18:15 18:16 204 418.00 📌
Красносілка 18:20 18:21 206 418.00 📌
Мірча 18:25 18:26 211 438.00 📌
Ворсівка 18:30 18:31 217 438.00 📌
Малин 18:40 226 458.00 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Вінниця (1)
🕑 13:00
0 км

🏠 2. Калинівка
🕑 13:30 - 13:35
26 км
53.00 грн
🏠 3. Кордилівка
🕑 13:42 - 13:43
34 км
69.00 грн
🏠 4. Радівка
🕑 13:50 - 14:00
42 км
85.00 грн
🏠 5. Перемога
🕑 14:06 - 14:07
49 км
97.00 грн
🏠 6. Махнівка
🕑 14:17 - 14:22
60 км
124.00 грн
🏠 7. Бердичів
🕑 14:40 - 14:50
81 км
165.00 грн
🏠 8. Житомир
🕑 16:10 - 16:30
125 км
254.00 грн
🏠 9. Коростишів
🕑 16:59 - 17:04
152 км
316.00 грн
🏠 10. Кочерів
🕑 17:27 - 17:28
173 км
356.00 грн
🏠 11. Радомишль
🕑 17:50 - 18:00
193 км
397.00 грн
🏠 12. Краснобірка
🕑 18:15 - 18:16
204 км
418.00 грн
🏠 13. Красносілка
🕑 18:20 - 18:21
206 км
418.00 грн
🏠 14. Мірча
🕑 18:25 - 18:26
211 км
438.00 грн
🏠 15. Ворсівка
🕑 18:30 - 18:31
217 км
438.00 грн
🏠 16. Малин
🕑 18:40
226 км
458.00 грн
0.0/0