Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Буковель# - Флорешти

Деталі рейсу

Автобус: НЕОПЛАН-30 С 03 .09 .23

Дні відправлення: інформація відсутня

Регулярність: 0

Показати інші рейси в місті: КОЛОМИЯ

Телефон автостанції КОЛОМИЯ: +38 (03433) 20-251

Станом на: 5/19/2024

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Буковель 15:30 0 📌
Яремче 16:10 16:20 40 📌
Коломия 17:10 17:20 89 📌
Снятин 18:10 18:20 124 📌
Чернівці (1) 19:10 19:30 158 📌
Новоселиця 20:20 20:30 192 📌
Мамалига (кпп) 21:10 21:40 222 📌
Крива (кпп) 21:45 22:15 223
Бричани 22:55 23:00 257 380.00 📌
Єдинці 23:40 23:45 291 460.00 📌
Белці 00:50 01:00 361 620.00
Флорешти 02:00 398 700.00 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Буковель
🕑 15:30
0 км

🏠 2. Яремче
🕑 16:10 - 16:20
40 км

🏠 3. Коломия
🕑 17:10 - 17:20
89 км

🏠 4. Снятин
🕑 18:10 - 18:20
124 км

🏠 5. Чернівці (1)
🕑 19:10 - 19:30
158 км

🏠 6. Новоселиця
🕑 20:20 - 20:30
192 км

🏠 7. Мамалига (кпп)
🕑 21:10 - 21:40
222 км

🏠 8. Крива (кпп)
🕑 21:45 - 22:15
223 км

🏠 9. Бричани
🕑 22:55 - 23:00
257 км
380.00 грн
🏠 10. Єдинці
🕑 23:40 - 23:45
291 км
460.00 грн
🏠 11. Белці
🕑 00:50 - 01:00
361 км
620.00 грн
🏠 12. Флорешти
🕑 02:00
398 км
700.00 грн
0.0/0