Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Автостанція: КОЛОМИЯ

(Івано-Франківська обл.)
Табло автовокзалу
Рейс Прибуття Відправлення Автобус
Ужгород - Липкани 03:35 03:40 СЕТРА-45

Ужгород - Липкани 03:20 03:40 СЕТРА-45

Коломия - Вроцлав 04:15 НЕОПЛАН

Варшава - Чернівці 1 04:30 04:40 СЕТРА 45 С 18 .03 .24

Одеса Зал. Вокзал - Будапешт 05:00 05:10 НЕОПЛАН-47 С 12 .01 .24

Одеса(Старосінна) - Хуст. 05:00 05:10 МЕРСЕДЕС-18

Коломия - Тернопіль 05:20 БАЗ-25

Коломия - Буковель# 05:30 БАЗ-29

Зелена Гура - Кам.Подільський 05:30 05:40 СЕТРА

Молодятин# - Чернівці 1 05:35 05:45 ІВЕКО-18

Коломия - Хуст 06:00 БАЗ-27

Коломия - Чернівці 06:00 ІВАН-25

Коломия - Краків 06:10 МЕРСЕДЕС-35 С 14 .02 .23

Київ Ав - Верховина 06:10 06:15 М3--ІІІ

Коломия - Чернівці 06:15 БОГДАН-27

Коломия - Чернівці 06:25 МЕРСЕДЕС-18

Буковель# - Старокостянтинів 06:30 06:35 МЕРСЕДЕС 34 С 14 .12 .19

Верховина - Ів.Франківськ-1 06:40 06:45 БАЗ-24

Коломия - Чернівці 06:45 МЕРСЕДЕС-18

Вроцлав - Чернівці 06:40 06:50 НЕОПЛАН-49

Коломия - Чернівці 07:00 БОГДАН-27 С 06 .02 .24

Флорешти - Буковель С.Поляниця 07:00 07:05 MERSEDES 18

Коломия - Мукачеве 07:10 БАЗ АО79-26

Коломия - Мукачево 07:10 БАЗ-23 ( ) С 12 .03 .22

Кути# - Львів 8 07:15 07:20 БАЗ-10 С 28 .07 .21

Ів.Франківськ-1 - Коломия 07:22 МЕРСЕДЕС-27

Косів - Трускавець 07:20 07:25 БАЗ-15

Щецин - Чернівці 07:20 07:25 НЕОПЛАН-50 С 01 .01 .20

Одеса - Косів 07:35 07:40 НЕОПЛАН 116 ЧетныеПС

Ів.Франківськ-1 - Коломия 07:45 МЕРСЕДЕС 20

Верховина - Ів.Франківськ-1 07:45 07:50 БАЗ-24 -

Ів.Франківськ-1 - Косів 07:40 07:55 МЕРСЕДЕС-18

Коломия - Львів Ав 07:55 БОГДАН-27

Надвірна-1 - Чернівці 4 07:45 08:00 МЕРСЕДЕС-18

Буковель# - Старокостянтинів 08:00 08:05 МЕРСЕДЕС 34 С 14 .12 .19

Тренчин - Старокостянтинів 07:50 08:05 М3-ІІІ

Щецин - Кам.Подільський 08:00 08:10 МАН-50 С 01 .01 .24

Ів.Франківськ-1 - Коломия 08:12 БОГДАН-27

Коломия - Чернівці 1 08:15 МАН-29

Рогатин - Кути# 08:05 08:20 МЕРСЕДЕС-18 -

Ів.Франківськ-1 - Коломия 08:22 БОГДАН-27

Ів.Франківськ-1 - Коломия 08:30 МЕРСЕДЕС 20

Коломия - Чернівці 4 08:30 МЕРСЕДЕС-17

Харків - Прага 08:25 08:30 М3--ІІІ

Харків - Ужгород 08:25 08:30 НЕОПЛАН-50

Харків - Утена 08:25 08:30 М3--ІІІ

Харків - Утена# 08:25 08:30 MAN

Харків Ас-1 - Ужгород 08:25 08:30 МЕРСЕДЕС (48) Щодня

Херсон - Львів Ас-8(Двірцева-1) 08:25 08:30 НЕОПЛАН-50

Чернівці - Вроцлав 08:25 08:30 СЕТРА 50

Чернівці - Дауговпилс 08:25 08:30 НЕОПЛАН

Чернівці - Коломия 08:30 МЕРС 711

Познань - Чернівці 08:25 08:35 МЕРСЕДЕС 50 С 03 .04 .24

Бельці - Ужгород 08:30 08:40 МЕРС SPRINTER

Чернівці - Ужгород 08:30 08:40 НЕОПЛАН-48 С 20 .07 .20

Ів.Франківськ-1 - Коломия 08:42 МЕРСЕДЕС-21

Калуш - Чернівці 08:35 08:50 БАЗ-15 С 16 .10 .23

Ів.Франківськ-1 - Коломия 08:52 МЕРСЕДЕС 24

Липкани - Ужгород 08:45 08:55 МЕРСЕДЕС

Яремча - Хмельницький 08:45 08:55 БАЗ-28 ( ) С 18 .01 .17

Яремче - Хмельницький 08:45 08:55 БАЗ-25 ( ) С 19 .04 .17

Верховина - Ів.Франківськ-1 08:40 09:00 БАЗ-25

Коломия - Замагора# 09:00 ПАЗ-28

Верховина - Тернопіль 09:00 09:05 МЕРСЕДЕС-18 С 23 .07 .20

Ів.Франківськ-1 - Косів 09:05 09:10 БАЗ-25

Коломия - Чернівці 1 09:10 МЕРСЕДЕС-15

Чернівці - Коломия 09:20 МЕРС213

Чернівці - Ченстохова 09:10 09:20 МЕРСЕДЕС-35 С 01 .01 .21

Ів.Франківськ-1 - Коломия 09:25 МЕРСЕДЕС-21

Чернівці - Варшава 09:15 09:25 МЕРСЕДЕС-50

Ів.Франківськ-1 - Косів 09:25 09:30 ІВЕКО-18 -

Коломия - Чернівці 1 09:30 МЕРСЕДЕС-15

Чернівці - Коломия 09:30 I-VAN

Чернівці - Пескара 09:20 09:30 ВАНХООЛ-50

Чернівці - Неаполь 09:30 09:40 MERSEDES 18

Братіслава - Чернівці 09:40 09:45 МЕРСЕДЕС-51

Ів.Франківськ-1 - Коломия 09:47 БОГДАН-21

Ів.Франківськ-1 - Верховина 09:45 09:50 БАЗ-25

Буковель# - Коломия 09:51 БАЗ-29

Ів.Франківськ-1 - Великий Рожен# 09:55 10:00 БАЗ-25

Коломия - Чернівці 1 10:00 ІВАН-25

Харків - Прага Ав Флоренс 09:55 10:00 НЕОПЛАН-50

Харків - Утена 09:55 10:00 НЕОПЛАН-50

Харків Ас-1 - Прага 09:55 10:00 НЕОПЛАН

Херсон - Прага 09:55 10:00 ВАНХУЛ 52 ( )С 01 .04 .24

Ів.Франківськ-1 - Коломия 10:17 МЕРСЕДЕС-18

Чернівці - Львів Ас-8 10:15 10:25 МАН

Ів.Франківськ-1 - Коломия 10:29 БОГДАН-25

Ів.Франківськ-1 - Верховина 10:25 10:30 БАЗ-24

Кам.Подільський - Плзень 10:25 10:30 НЕОПЛАН-50 ( ) С 15 .12 .23

Кам.Подільський - Радимно 10:25 10:30 НЕОПЛАН

Київ - Мадрід 10:20 10:30 НЕОПЛАН-50

Київ Ас (В.С.Пет.) - Мадрид (IS) 10:25 10:30 БОВА-50

Чернівці - Неаполь 10:20 10:30 НЕОПЛАН-50 С 30 .04 .23

Чернівці - Львів 8 10:25 10:35 БАЗ-10 ( ) С 16 .01 .17

Верховина - Ів.Франківськ-1 10:25 10:40 БОГДАН-25

Ів.Франківськ-1 - Коломия 10:42 БОГДАН-27

Ів.Франківськ-1 - Коломия 10:45 МЕРСЕДЕС 20

Яремче-Ямна# - Коломия 10:47 МЕРСЕДЕС-18

Чернівці - Ужгород 10:40 10:50 МЕРСЕДЕС 0303

Чернівці 1 - Ужгород 10:40 10:50 ІКАРУС

Верховина - Коломия 10:55 МЕРСЕДЕС-21

Чернівці - Ужгород 10:45 10:55 МЕРСЕДЕС

Варшава - Чернівці 1 10:50 11:00 СЕТРА 45 С 18 .03 .24

Коломия - Чернівці 11:00 БОГДАН-27 С 06 .02 .24

Солотвино - Кам.Подільський 11:00 11:05 МЕРСЕДЕС Е330

Колобжег - Чернівці 11:00 11:10 СЕТРА

Ів.Франківськ-1 - Коломия 11:12 МЕРСЕДЕС-19

Ів.Франківськ-1 - Баня Березів# 11:08 11:15 БОГДАН-27

Коломия - Трускавець 11:15 БАЗ-26 ( ) С 15 .01 .17

Херсон - Гдиня 11:10 11:15 МЕРСЕДЕС 50 ( )С 01 .04 .24

Верховина - Ів.Франківськ-1 11:15 11:20 МЕРСЕДЕС 24

Ів.Франківськ-1 - Коломия 11:25 МЕРСЕДЕС 20

Буркут# - Коломия 11:27 МЕРСЕДЕС-20

Ів.Франківськ-1 - Верховина 10:55 11:30 БОГДАН-27

Ів.Франківськ-1 - Снятин 11:35 11:40 МЕРСЕДЕС-19 -

Ів.Франківськ-1 - Коломия 11:47 БОГДАН-27 -

Гдиня - Херсон 11:45 11:50 EOS(25) ( )С 01 .04 .24

Кам.Подільський - Карлові Вари 11:40 11:50 М3-ІІІ

Утена (LT) - Харків 11:45 11:50 НЕОПЛАН

Утена - Харків 11:45 11:50 М3--ІІІ

Утена# - Харків# 11:45 11:50 MAN

Ів.Франківськ-1 - Косів 11:50 11:55 МЕРСЕДЕС-18 -

Ів.Франківськ-1 - Коломия 12:00 МЕРСЕДЕС 24 С 04 .06 .20

Кам.Подільський - Карлови Вари 11:50 12:00 МЕРСЕДЕС-47 С 01 .11 .23

Кам.Подільський - Карлові Вари 11:50 12:00 МЕРСЕДЕС Ч2

Київ - Брюссель 11:40 12:00 МЕРСЕДЕС-47 С 24 .08 .22

Київ Ав - Сан Ремо 11:40 12:00 НЕОПЛАН-45 С 01 .06 .23

Коломия - Чернівці 12:00 МЕРСЕДЕС-18

Молодятин# - Чернівці 1 12:05 12:15 ІВЕКО-18

Ів.Франківськ-1 - Грушів# 12:17 12:20 МЕРСЕДЕС-18

Чернівці - Жари Паркінг# 12:10 12:20 МЕРСЕДЕС-50 С 18 .04 .24

Ів.Франківськ-1 - Тюдів# 12:20 12:25 БАЗ-24 -

Сучава - Східниця 12:10 12:25 МЕРСЕДЕС 24

Чернівці - Щецин 12:25 12:30 НЕОПЛАН-50 С 01 .01 .20

Ів.Франківськ-1 - Коломия 12:37 БАЗ-25

Ів.Франківськ-1 - Снятин 12:25 12:40 МЕРСЕДЕС-18

Ів.Франківськ-2 - Чернівці 1 12:35 12:40 МЕРСЕДЕС-21

Львів 8 - Кути# 12:40 12:45 БАЗ-10 С 27 .07 .21

Львів Ав Двірцевий - Кути# 12:35 12:45 ЕТАЛОН_30

Коломия - Чернівці 12:50 БОГДАН-27

Ів.Франківськ-1 - Коломия 12:52 БОГДАН-27

Утена - Харків 12:50 12:55 М3-ІІІ

Кам.Подільський - Свебодзин 12:50 13:00 НЕОПЛАН-50 С 24 .04 .24

Кам.Подільський - Свебодзін 12:50 13:00 М3-ІІІ ( )С 24 .04 .24

Кам.Подільський - Свиноуйсце 12:50 13:00 М3-ІІІ

Кам.Подільський - Свіноуйсьце 12:50 13:00 НЕОПЛАН-50 С 24 .12 .23

Коломия - Плзень 13:00 СЕТРА 50 С 12 .08 .20

Ів.Франківськ-1 - Коломия 13:02 МЕРСЕДЕС-21

Коломия - Тернопіль 13:05 БОГДАН-25 ( ) С 15 .01 .17

Прага Ав Флоренс - Харків 13:00 13:05 НЕОПЛАН-50 С 19 .10 .23

Харків - Утена 13:05 13:10 НЕОПЛАН-50 ( )С 01 .04 .24

Ів.Франківськ-1 - Коломия 13:12 БОГДАН-27 -

Херсон - Гдиня 13:10 13:15 EOS(25) С 01 .04 .24

Кути# - Рогатин 13:05 13:20 МЕРСЕДЕС-18

Коломия - Чернівці 4 13:25 МЕРСЕДЕС-17

Утена - Харків 13:25 13:30 НЕОПЛАН-50 ( )С 01 .06 .23

Східниця - Сучава 13:25 13:35 МЕРСЕДЕС 24

Чернівці - Варшава 13:30 13:35 МЕРСЕДЕС-50 С 22 .02 .24

Ів.Франківськ-1 - Коломия 13:39 БОГДАН-27

Ів.Франківськ-1 - Косів 13:30 13:40 БАЗ-25

Ів.Франківськ-1 - Коломия 13:45 МЕРСЕДЕС-21

Верховина - Коломия 13:50 МЕРСЕДЕС-21

Коломия - Чернівці 13:50 МЕРСЕДЕС-18

Краків - Залізний Порт# 13:45 13:50 М3-ІІІ

Ів.Франківськ-1 - Верховина 13:50 13:55 МЕРСЕДЕС-25

Яремче - Коломия 13:55 МЕРСЕДЕС 15 -

Ів.Франківськ-1 - Коломия 14:02 БОГДАН-21

Ів.Франківськ-1 - Коломия 14:10 МЕРСЕДЕС 20

Коломия - Чернівці 14:10 МАН-28

Тернопіль - Плзень 14:05 14:10 М3-ІІІ

Ів.Франківськ-1 - Косів 14:20 14:25 МЕРСЕДЕС-18

Кам.Подільський - Варшава 14:20 14:30 МЕРСЕДЕС-50 С 12 .03 .24

Кам.Подільський - Колобжег 14:20 14:30 М3-ІІІ

Кам.Подільський - Плзень 14:20 14:30 МЕРСЕДЕС-50 С 12 .03 .24

Кам.Подільський - Свиноуйсце 14:20 14:30 М3-ІІІ

Кам.Подільський - Свіноуйсьце 14:20 14:30 НЕОПЛАН-48 С 12 .03 .24

Кам.Подільський - Слупськ 14:20 14:30 М3-ІІІ

Ужгород - Липкани 14:10 14:30 НЕОПЛАН-48

Чернівці - Чеське Будєйовіце 14:35 14:40 НЕОПЛАН-50

Ів.Франківськ-1 - Коломия 14:42 МЕРСЕДЕС 24

Ів.Франківськ-1 - Снятин 14:40 14:45 МЕРСЕДЕС-27

Ів.Франківськ-1 - Коломия 14:52 БОГДАН-27

Ів.Франківськ-1 - Коломия 14:55 МЕРСЕДЕС 20

Чернівці 4 - Надвірна-1 14:50 14:55 МЕРСЕДЕС-18 -

Коломия - Буркут# 15:00 МЕРСЕДЕС-20

Коломия - Чернівці 4 15:00 ІВАН-25

Ів.Франківськ-1 - Коломия 15:07 МЕРСЕДЕС-27

Львів Ав Двірцевий - Чернівці 15:00 15:10 МАН_33

Ів.Франківськ-1 - Косів 15:10 15:15 БОГДАН-24

Кам.Подільський - Солотвино 14:50 15:20 МЕРСЕДЕС-30

Кам.Подільський - Солотвино# 14:50 15:20 МЕРСЕДЕС Е330

Кам.Подільський - Щецин 15:20 15:20 МАН-50 С 01 .01 .24

Львів 8 - Чернівці 15:10 15:20 БАЗ-10 ( ) С 17 .01 .17

Львів Ас-8 - Чернівці 15:10 15:20 МАН

Чернівці - Зелена Гура 15:15 15:20 НЕОПЛАН -

Ів.Франківськ-1 - Коломия 15:22 БОГДАН-25

Верховина - Ів.Франківськ-1 15:25 15:30 БАЗ-24

Верховина - Мендзиздроє 15:15 15:30 НЕОПЛАН-49

Люблін - Буковель С.Поляниця 15:25 15:30 MERSEDES 18

Старокостянтинів - Буковель# 15:25 15:30 МЕРСЕДЕС 34

Старокостянтинів - Тренчин 15:00 15:30 М3-ІІІ

Ів.Франківськ-1 - Коломия 15:32 БОГДАН-25

Верховина - Ів.Франківськ-1 15:40 15:45 БАЗ-29

Косів - Одеса 15:35 15:45 НЕОПЛАН 116 НЕЧетныеПС

Яремче-Ямна# - Коломия 15:47 БАЗ-23

Ів.Франківськ-1 - Коломия 15:50 МЕРСЕДЕС 20

Ів.Франківськ-1 - Косів 15:45 15:50 МЕРСЕДЕС-18

Хмельницький - Яремча 15:40 15:50 БАЗ-28 ( ) С 16 .01 .17

Хмельницький - Яремче 15:40 15:50 М3-ІІІ НЕЧетныеПС

Ів.Франківськ-1 - Коломия 15:55 БОГДАН-27

Чернівці - Варшава 15:05 15:55 СЕТРА 45 С 01 .04 .24

Кам.Подільський - Гдиня 15:50 16:00 НЕОПЛАН-47 ( ) С 04 .07 .19

Кам.Подільський - Колобжег 15:50 16:00 НЕОПЛАН-50 Через деньУК

Хмельницький - Лешно 15:55 16:00 НЕОПЛАН

Хмельницький - Лешно 15:50 16:00 М3-ІІІ

Верховина - Піла 16:00 16:10 НЕОПЛАН-49 С 18 .07 .20

Верховина - Слупськ 16:00 16:10 НЕОПЛАН-49 С 11 .03 .21

Кам.Подільський - Гдиня 16:00 16:10 М3-ІІІ

Кам.Подільський - Колобжег 16:00 16:10 М3-ІІІ

Камянець Подільський - Колобжег 16:00 16:10 НЕОПЛАН

Ів.Франківськ-1 - Коломия 16:12 БОГДАН-27

Підволочиськ - Кути/Франк/ 15:55 16:15 БАЗ-29

Чернівці - Варшава 16:10 16:15 МЕРСЕДЕС

Буковель# - Кишинів 16:10 16:20 НЕОПЛАН-30 С 02 .09 .23

Коломия - Чернівці 4 16:20 МЕРСЕДЕС-15

Косів - Познань 16:20 16:30 НЕОПЛАН-45 ( ) С 23 .07 .19

Косів - Щецин 16:20 16:30 НЕОПЛАН-45

Чернівці - Плзень 16:10 16:30 НЕОПЛАН-47 С 21 .09 .22

Ів.Франківськ-1 - Коломия 16:32 МЕРСЕДЕС-18

Ів.Франківськ-1 - Верховина 16:20 16:40 БАЗ-25

Кам.Подільський - Гдиня 16:30 16:40 СЕТРА

Чернівці - Калуш 16:30 16:40 БАЗ-15 С 16 .10 .23

Ів.Франківськ-1 - Косів 16:40 16:50 БАЗ-25

Ів.Франківськ-1 - Коломия 16:52 МЕРСЕДЕС-19

Коломия - Чернівці 4 17:00 МЕРСЕДЕС-15

Ів.Франківськ-1 - Снятин 17:05 17:10 МЕРСЕДЕС-19 -

Кам.Подільський - Зелена Гура 17:05 17:15 М3-ІІІ

Буковель# - Флорешти 17:10 17:20 НЕОПЛАН-30 С 03 .09 .23

Мукачеве - Коломия 17:25 БАЗ АО79-26

Будапешт - Одеса Зал. Вокзал 17:20 17:30 НЕОПЛАН-47 С 11 .01 .24

Ів.Франківськ-1 - Коломия 17:30 МЕРСЕДЕС-21

Ів.Франківськ-1 - Косів 17:15 17:30 БАЗ-25

Чернівці - Братислава 17:20 17:30 НЕОПЛАН

Чернівці - Братіслава 17:20 17:30 МЕРСЕДЕС-51

Верховина - Ів.Франківськ-1 17:20 17:40 БОГДАН-27

Ів.Франківськ-1 - Космач# 17:27 17:40 БАЗ-25

Ів.Франківськ-1 - Снятин 17:35 17:40 МЕРСЕДЕС-19 -

Хмельницький - Плзень 17:35 17:40 М3-ІІІ

Ів.Франківськ-1 - Коломия 17:47 МЕРСЕДЕС-19

Кам.Подільський - Колобжег 17:45 17:50 М3-ІІІ

Ів.Франківськ-1 - Грушів# 17:52 17:55 МЕРСЕДЕС-18

Ів.Франківськ-1 - Коломия 17:57 БОГДАН-27

Верховина - Познань 17:30 18:00 НЕОПЛАН-49

Ів.Франківськ-1 - Баня Березів# 17:43 18:00 БОГДАН-27

Ужгород - Бельці 17:30 18:00 МЕРС SPRINTER

Ужгород - Чернівці 17:50 18:00 НЕОПЛАН-48

Чернівці - Вроцлав 17:50 18:00 НЕОПЛАН-49

Чернівці - Познань 17:50 18:00 МЕРСЕДЕС 50 С 01 .04 .24

Верховина - Коломия 18:05 МЕРСЕДЕС-21

Чернівці 1 - Ів.Франківськ-2 18:05 18:10 МЕРСЕДЕС-18

Липкани - Ужгород 18:10 18:15 МЕРС SPRINTER

Липкани - Ужгород 18:00 18:15 СЕТРА

Ів.Франківськ-1 - Середній Березів 18:12 18:20 БОГДАН-27 ( - ) С 01 .02 .21

Ів.Франківськ-1 - Снятин 18:15 18:20 МЕРСЕДЕС-19 С 19 .10 .20

Ів.Франківськ-1 - Коломия 18:22 БОГДАН-27

Верховина - Київ Ав 18:10 18:30 МАН

Ів.Франківськ-1 - Косів 18:20 18:30 ІВЕКО-18 -

Кременчук - Ольденбург 18:20 18:30 НЕОПЛАН-50

Маріуполь - Фрайберг 18:20 18:30 НЕОПЛАН-50 С 04 .03 .24

Харків - Аахен 18:20 18:30 НЕОПЛАН-50 С 04 .03 .24

Хмельницький - Бонн 18:20 18:30 НЕОПЛАН-50 С 04 .03 .24

Хмельницький - Плзень 18:20 18:30 НЕОПЛАН

Чернівці - Варшава 18:20 18:30 СЕТРА 45

Ів.Франківськ-1 - Коломия 18:35 МЕРСЕДЕС 20

Верховина - Коломия 18:40 МЕРСЕДЕС-18

Ів.Франківськ-1 - Коломия 18:40 МЕРСЕДЕС-21

Замагора# - Коломия 18:45 ПАЗ-28

Ів.Франківськ-1 - Верховина 18:55 19:00 БАЗ-24

Косів - Вроцлав 18:55 19:05 НЕОПЛАН-49 С 01 .01 .24

Ів.Франківськ-1 - Коломия 19:07 БАЗ-24

Яремче-Ямна# - Коломия 19:17 БАЗ-23

Верховина - Коломия 19:25 МЕРСЕДЕС-21

Ів.Франківськ-1 - Великий Рожен# 19:20 19:25 МЕРСЕДЕС-18

Ів.Франківськ-1 - Коломия 19:30 МЕРСЕДЕС 20

Львів - Коломия 19:40 МЕРСЕДЕС-СТ

Ів.Франківськ-1 - Коломия 19:42 МЕРСЕДЕС 24

Хуст - Коломия 19:45 МЕРСЕДЕС 412D -

Львів - Коломия 19:50 ІВЕКО

Ів.Франківськ-1 - Коломия 19:52 БОГДАН-21

Ужгород - Чернівці 19:45 19:55 МЕРСЕДЕС 0303

Ужгород - Чернівці 1 19:45 19:55 ІКАРУС

Ів.Франківськ-1 - Тюдів# 20:05 20:10 БАЗ-25

Ів.Франківськ-1 - Коломия 20:17 БОГДАН-27 -

Чернівці - Вроцлав 20:15 20:20 МЕРСЕДЕС-18 С 11 .11 .21

Чернівці - Гдиня 20:15 20:20 НЕОПЛАН-50 С 11 .11 .21

Чернівці - Ковель 20:15 20:20 НЕОПЛАН-50 С 11 .11 .21

Чернівці - Ченстохова 20:15 20:20 НЕОПЛАН-48 С 24 .09 .21

Ів.Франківськ-1 - Коломия 20:32 МЕРСЕДЕС-18

Ів.Франківськ-1 - Косів 20:30 20:35 МЕРСЕДЕС-18

Тернопіль - Верховина 20:35 20:37 МЕРСЕДЕС-18 С 23 .07 .20

Ів.Франківськ-1 - Коломия 20:50 БОГДАН-27

Ів.Франківськ-1 - Снятин 20:45 20:50 МЕРСЕДЕС-27

Ів.Франківськ-1 - Коломия 21:05 БОГДАН-27

Ів.Франківськ-1 - Коломия 21:22 БОГДАН-27

Ів.Франківськ-1 - Коломия 21:42 БОГДАН-27

Чернівці - Колобжег 21:50 22:00 МЕРСЕДЕС-47 С 17 .01 .24

Чернівці - Щецин 21:50 22:00 MERSEDES 18

Чернівці 1 - Свіноуйсьце 21:50 22:00 НЕОПЛАН-50 С 01 .11 .23

Чернівці 1 - Слупськ 21:50 22:00 НЕОПЛАН-50 С 17 .01 .24

Чернівці 1 - Щецин 21:50 22:00 НЕОПЛАН-50 С 17 .01 .24

Львів - Кишинів 22:00 22:10 МЕРСЕДЕС-609

Тернопіль Ав - Коломия 22:10 БАЗ АО79.23

🏠 Ужгород - Липкани
🚐 СЕТРА-45
🕑 03:35 - 03:40
🏠 Ужгород - Липкани
🚐 СЕТРА-45
🕑 03:20 - 03:40
🏠 Коломия - Вроцлав
🚐 НЕОПЛАН
🕑 04:15
🏠 Варшава - Чернівці 1
🚐 СЕТРА 45 С 18 .03 .24
🕑 04:30 - 04:40
🏠 Одеса Зал. Вокзал - Будапешт
🚐 НЕОПЛАН-47 С 12 .01 .24
🕑 05:00 - 05:10
🏠 Одеса(Старосінна) - Хуст.
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 05:00 - 05:10
🏠 Коломия - Тернопіль
🚐 БАЗ-25
🕑 05:20
🏠 Коломия - Буковель#
🚐 БАЗ-29
🕑 05:30
🏠 Зелена Гура - Кам.Подільський
🚐 СЕТРА
🕑 05:30 - 05:40
🏠 Молодятин# - Чернівці 1
🚐 ІВЕКО-18
🕑 05:35 - 05:45
🏠 Коломия - Хуст
🚐 БАЗ-27
🕑 06:00
🏠 Коломия - Чернівці
🚐 ІВАН-25
🕑 06:00
🏠 Коломия - Краків
🚐 МЕРСЕДЕС-35 С 14 .02 .23
🕑 06:10
🏠 Київ Ав - Верховина
🚐 М3--ІІІ
🕑 06:10 - 06:15
🏠 Коломия - Чернівці
🚐 БОГДАН-27
🕑 06:15
🏠 Коломия - Чернівці
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 06:25
🏠 Буковель# - Старокостянтинів
🚐 МЕРСЕДЕС 34 С 14 .12 .19
🕑 06:30 - 06:35
🏠 Верховина - Ів.Франківськ-1
🚐 БАЗ-24
🕑 06:40 - 06:45
🏠 Коломия - Чернівці
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 06:45
🏠 Вроцлав - Чернівці
🚐 НЕОПЛАН-49
🕑 06:40 - 06:50
🏠 Коломия - Чернівці
🚐 БОГДАН-27 С 06 .02 .24
🕑 07:00
🏠 Флорешти - Буковель С.Поляниця
🚐 MERSEDES 18
🕑 07:00 - 07:05
🏠 Коломия - Мукачеве
🚐 БАЗ АО79-26
🕑 07:10
🏠 Коломия - Мукачево
🚐 БАЗ-23 ( ) С 12 .03 .22
🕑 07:10
🏠 Кути# - Львів 8
🚐 БАЗ-10 С 28 .07 .21
🕑 07:15 - 07:20
🏠 Ів.Франківськ-1 - Коломия
🚐 МЕРСЕДЕС-27
🕑 07:22
🏠 Косів - Трускавець
🚐 БАЗ-15
🕑 07:20 - 07:25
🏠 Щецин - Чернівці
🚐 НЕОПЛАН-50 С 01 .01 .20
🕑 07:20 - 07:25
🏠 Одеса - Косів
🚐 НЕОПЛАН 116 ЧетныеПС
🕑 07:35 - 07:40
🏠 Ів.Франківськ-1 - Коломия
🚐 МЕРСЕДЕС 20
🕑 07:45
🏠 Верховина - Ів.Франківськ-1
🚐 БАЗ-24 -
🕑 07:45 - 07:50
🏠 Ів.Франківськ-1 - Косів
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 07:40 - 07:55
🏠 Коломия - Львів Ав
🚐 БОГДАН-27
🕑 07:55
🏠 Надвірна-1 - Чернівці 4
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 07:45 - 08:00
🏠 Буковель# - Старокостянтинів
🚐 МЕРСЕДЕС 34 С 14 .12 .19
🕑 08:00 - 08:05
🏠 Тренчин - Старокостянтинів
🚐 М3-ІІІ
🕑 07:50 - 08:05
🏠 Щецин - Кам.Подільський
🚐 МАН-50 С 01 .01 .24
🕑 08:00 - 08:10
🏠 Ів.Франківськ-1 - Коломия
🚐 БОГДАН-27
🕑 08:12
🏠 Коломия - Чернівці 1
🚐 МАН-29
🕑 08:15
🏠 Рогатин - Кути#
🚐 МЕРСЕДЕС-18 -
🕑 08:05 - 08:20
🏠 Ів.Франківськ-1 - Коломия
🚐 БОГДАН-27
🕑 08:22
🏠 Ів.Франківськ-1 - Коломия
🚐 МЕРСЕДЕС 20
🕑 08:30
🏠 Коломия - Чернівці 4
🚐 МЕРСЕДЕС-17
🕑 08:30
🏠 Харків - Прага
🚐 М3--ІІІ
🕑 08:25 - 08:30
🏠 Харків - Ужгород
🚐 НЕОПЛАН-50
🕑 08:25 - 08:30
🏠 Харків - Утена
🚐 М3--ІІІ
🕑 08:25 - 08:30
🏠 Харків - Утена#
🚐 MAN
🕑 08:25 - 08:30
🏠 Харків Ас-1 - Ужгород
🚐 МЕРСЕДЕС (48) Щодня
🕑 08:25 - 08:30
🏠 Херсон - Львів Ас-8(Двірцева-1)
🚐 НЕОПЛАН-50
🕑 08:25 - 08:30
🏠 Чернівці - Вроцлав
🚐 СЕТРА 50
🕑 08:25 - 08:30
🏠 Чернівці - Дауговпилс
🚐 НЕОПЛАН
🕑 08:25 - 08:30
🏠 Чернівці - Коломия
🚐 МЕРС 711
🕑 08:30
🏠 Познань - Чернівці
🚐 МЕРСЕДЕС 50 С 03 .04 .24
🕑 08:25 - 08:35
🏠 Бельці - Ужгород
🚐 МЕРС SPRINTER
🕑 08:30 - 08:40
🏠 Чернівці - Ужгород
🚐 НЕОПЛАН-48 С 20 .07 .20
🕑 08:30 - 08:40
🏠 Ів.Франківськ-1 - Коломия
🚐 МЕРСЕДЕС-21
🕑 08:42
🏠 Калуш - Чернівці
🚐 БАЗ-15 С 16 .10 .23
🕑 08:35 - 08:50
🏠 Ів.Франківськ-1 - Коломия
🚐 МЕРСЕДЕС 24
🕑 08:52
🏠 Липкани - Ужгород
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑 08:45 - 08:55
🏠 Яремча - Хмельницький
🚐 БАЗ-28 ( ) С 18 .01 .17
🕑 08:45 - 08:55
🏠 Яремче - Хмельницький
🚐 БАЗ-25 ( ) С 19 .04 .17
🕑 08:45 - 08:55
🏠 Верховина - Ів.Франківськ-1
🚐 БАЗ-25
🕑 08:40 - 09:00
🏠 Коломия - Замагора#
🚐 ПАЗ-28
🕑 09:00
🏠 Верховина - Тернопіль
🚐 МЕРСЕДЕС-18 С 23 .07 .20
🕑 09:00 - 09:05
🏠 Ів.Франківськ-1 - Косів
🚐 БАЗ-25
🕑 09:05 - 09:10
🏠 Коломия - Чернівці 1
🚐 МЕРСЕДЕС-15
🕑 09:10
🏠 Чернівці - Коломия
🚐 МЕРС213
🕑 09:20
🏠 Чернівці - Ченстохова
🚐 МЕРСЕДЕС-35 С 01 .01 .21
🕑 09:10 - 09:20
🏠 Ів.Франківськ-1 - Коломия
🚐 МЕРСЕДЕС-21
🕑 09:25
🏠 Чернівці - Варшава
🚐 МЕРСЕДЕС-50
🕑 09:15 - 09:25
🏠 Ів.Франківськ-1 - Косів
🚐 ІВЕКО-18 -
🕑 09:25 - 09:30
🏠 Коломия - Чернівці 1
🚐 МЕРСЕДЕС-15
🕑 09:30
🏠 Чернівці - Коломия
🚐 I-VAN
🕑 09:30
🏠 Чернівці - Пескара
🚐 ВАНХООЛ-50
🕑 09:20 - 09:30
🏠 Чернівці - Неаполь
🚐 MERSEDES 18
🕑 09:30 - 09:40
🏠 Братіслава - Чернівці
🚐 МЕРСЕДЕС-51
🕑 09:40 - 09:45
🏠 Ів.Франківськ-1 - Коломия
🚐 БОГДАН-21
🕑 09:47
🏠 Ів.Франківськ-1 - Верховина
🚐 БАЗ-25
🕑 09:45 - 09:50
🏠 Буковель# - Коломия
🚐 БАЗ-29
🕑 09:51
🏠 Ів.Франківськ-1 - Великий Рожен#
🚐 БАЗ-25
🕑 09:55 - 10:00
🏠 Коломия - Чернівці 1
🚐 ІВАН-25
🕑 10:00
🏠 Харків - Прага Ав Флоренс
🚐 НЕОПЛАН-50
🕑 09:55 - 10:00
🏠 Харків - Утена
🚐 НЕОПЛАН-50
🕑 09:55 - 10:00
🏠 Харків Ас-1 - Прага
🚐 НЕОПЛАН
🕑 09:55 - 10:00
🏠 Херсон - Прага
🚐 ВАНХУЛ 52 ( )С 01 .04 .24
🕑 09:55 - 10:00
🏠 Ів.Франківськ-1 - Коломия
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 10:17
🏠 Чернівці - Львів Ас-8
🚐 МАН
🕑 10:15 - 10:25
🏠 Ів.Франківськ-1 - Коломия
🚐 БОГДАН-25
🕑 10:29
🏠 Ів.Франківськ-1 - Верховина
🚐 БАЗ-24
🕑 10:25 - 10:30
🏠 Кам.Подільський - Плзень
🚐 НЕОПЛАН-50 ( ) С 15 .12 .23
🕑 10:25 - 10:30
🏠 Кам.Подільський - Радимно
🚐 НЕОПЛАН
🕑 10:25 - 10:30
🏠 Київ - Мадрід
🚐 НЕОПЛАН-50
🕑 10:20 - 10:30
🏠 Київ Ас (В.С.Пет.) - Мадрид (IS)
🚐 БОВА-50
🕑 10:25 - 10:30
🏠 Чернівці - Неаполь
🚐 НЕОПЛАН-50 С 30 .04 .23
🕑 10:20 - 10:30
🏠 Чернівці - Львів 8
🚐 БАЗ-10 ( ) С 16 .01 .17
🕑 10:25 - 10:35
🏠 Верховина - Ів.Франківськ-1
🚐 БОГДАН-25
🕑 10:25 - 10:40
🏠 Ів.Франківськ-1 - Коломия
🚐 БОГДАН-27
🕑 10:42
🏠 Ів.Франківськ-1 - Коломия
🚐 МЕРСЕДЕС 20
🕑 10:45
🏠 Яремче-Ямна# - Коломия
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 10:47
🏠 Чернівці - Ужгород
🚐 МЕРСЕДЕС 0303
🕑 10:40 - 10:50
🏠 Чернівці 1 - Ужгород
🚐 ІКАРУС
🕑 10:40 - 10:50
🏠 Верховина - Коломия
🚐 МЕРСЕДЕС-21
🕑 10:55
🏠 Чернівці - Ужгород
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑 10:45 - 10:55
🏠 Варшава - Чернівці 1
🚐 СЕТРА 45 С 18 .03 .24
🕑 10:50 - 11:00
🏠 Коломия - Чернівці
🚐 БОГДАН-27 С 06 .02 .24
🕑 11:00
🏠 Солотвино - Кам.Подільський
🚐 МЕРСЕДЕС Е330
🕑 11:00 - 11:05
🏠 Колобжег - Чернівці
🚐 СЕТРА
🕑 11:00 - 11:10
🏠 Ів.Франківськ-1 - Коломия
🚐 МЕРСЕДЕС-19
🕑 11:12
🏠 Ів.Франківськ-1 - Баня Березів#
🚐 БОГДАН-27
🕑 11:08 - 11:15
🏠 Коломия - Трускавець
🚐 БАЗ-26 ( ) С 15 .01 .17
🕑 11:15
🏠 Херсон - Гдиня
🚐 МЕРСЕДЕС 50 ( )С 01 .04 .24
🕑 11:10 - 11:15
🏠 Верховина - Ів.Франківськ-1
🚐 МЕРСЕДЕС 24
🕑 11:15 - 11:20
🏠 Ів.Франківськ-1 - Коломия
🚐 МЕРСЕДЕС 20
🕑 11:25
🏠 Буркут# - Коломия
🚐 МЕРСЕДЕС-20
🕑 11:27
🏠 Ів.Франківськ-1 - Верховина
🚐 БОГДАН-27
🕑 10:55 - 11:30
🏠 Ів.Франківськ-1 - Снятин
🚐 МЕРСЕДЕС-19 -
🕑 11:35 - 11:40
🏠 Ів.Франківськ-1 - Коломия
🚐 БОГДАН-27 -
🕑 11:47
🏠 Гдиня - Херсон
🚐 EOS(25) ( )С 01 .04 .24
🕑 11:45 - 11:50
🏠 Кам.Подільський - Карлові Вари
🚐 М3-ІІІ
🕑 11:40 - 11:50
🏠 Утена (LT) - Харків
🚐 НЕОПЛАН
🕑 11:45 - 11:50
🏠 Утена - Харків
🚐 М3--ІІІ
🕑 11:45 - 11:50
🏠 Утена# - Харків#
🚐 MAN
🕑 11:45 - 11:50
🏠 Ів.Франківськ-1 - Косів
🚐 МЕРСЕДЕС-18 -
🕑 11:50 - 11:55
🏠 Ів.Франківськ-1 - Коломия
🚐 МЕРСЕДЕС 24 С 04 .06 .20
🕑 12:00
🏠 Кам.Подільський - Карлови Вари
🚐 МЕРСЕДЕС-47 С 01 .11 .23
🕑 11:50 - 12:00
🏠 Кам.Подільський - Карлові Вари
🚐 МЕРСЕДЕС Ч2
🕑 11:50 - 12:00
🏠 Київ - Брюссель
🚐 МЕРСЕДЕС-47 С 24 .08 .22
🕑 11:40 - 12:00
🏠 Київ Ав - Сан Ремо
🚐 НЕОПЛАН-45 С 01 .06 .23
🕑 11:40 - 12:00
🏠 Коломия - Чернівці
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 12:00
🏠 Молодятин# - Чернівці 1
🚐 ІВЕКО-18
🕑 12:05 - 12:15
🏠 Ів.Франківськ-1 - Грушів#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 12:17 - 12:20
🏠 Чернівці - Жари Паркінг#
🚐 МЕРСЕДЕС-50 С 18 .04 .24
🕑 12:10 - 12:20
🏠 Ів.Франківськ-1 - Тюдів#
🚐 БАЗ-24 -
🕑 12:20 - 12:25
🏠 Сучава - Східниця
🚐 МЕРСЕДЕС 24
🕑 12:10 - 12:25
🏠 Чернівці - Щецин
🚐 НЕОПЛАН-50 С 01 .01 .20
🕑 12:25 - 12:30
🏠 Ів.Франківськ-1 - Коломия
🚐 БАЗ-25
🕑 12:37
🏠 Ів.Франківськ-1 - Снятин
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 12:25 - 12:40
🏠 Ів.Франківськ-2 - Чернівці 1
🚐 МЕРСЕДЕС-21
🕑 12:35 - 12:40
🏠 Львів 8 - Кути#
🚐 БАЗ-10 С 27 .07 .21
🕑 12:40 - 12:45
🏠 Львів Ав Двірцевий - Кути#
🚐 ЕТАЛОН_30
🕑 12:35 - 12:45
🏠 Коломия - Чернівці
🚐 БОГДАН-27
🕑 12:50
🏠 Ів.Франківськ-1 - Коломия
🚐 БОГДАН-27
🕑 12:52
🏠 Утена - Харків
🚐 М3-ІІІ
🕑 12:50 - 12:55
🏠 Кам.Подільський - Свебодзин
🚐 НЕОПЛАН-50 С 24 .04 .24
🕑 12:50 - 13:00
🏠 Кам.Подільський - Свебодзін
🚐 М3-ІІІ ( )С 24 .04 .24
🕑 12:50 - 13:00
🏠 Кам.Подільський - Свиноуйсце
🚐 М3-ІІІ
🕑 12:50 - 13:00
🏠 Кам.Подільський - Свіноуйсьце
🚐 НЕОПЛАН-50 С 24 .12 .23
🕑 12:50 - 13:00
🏠 Коломия - Плзень
🚐 СЕТРА 50 С 12 .08 .20
🕑 13:00
🏠 Ів.Франківськ-1 - Коломия
🚐 МЕРСЕДЕС-21
🕑 13:02
🏠 Коломия - Тернопіль
🚐 БОГДАН-25 ( ) С 15 .01 .17
🕑 13:05
🏠 Прага Ав Флоренс - Харків
🚐 НЕОПЛАН-50 С 19 .10 .23
🕑 13:00 - 13:05
🏠 Харків - Утена
🚐 НЕОПЛАН-50 ( )С 01 .04 .24
🕑 13:05 - 13:10
🏠 Ів.Франківськ-1 - Коломия
🚐 БОГДАН-27 -
🕑 13:12
🏠 Херсон - Гдиня
🚐 EOS(25) С 01 .04 .24
🕑 13:10 - 13:15
🏠 Кути# - Рогатин
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 13:05 - 13:20
🏠 Коломия - Чернівці 4
🚐 МЕРСЕДЕС-17
🕑 13:25
🏠 Утена - Харків
🚐 НЕОПЛАН-50 ( )С 01 .06 .23
🕑 13:25 - 13:30
🏠 Східниця - Сучава
🚐 МЕРСЕДЕС 24
🕑 13:25 - 13:35
🏠 Чернівці - Варшава
🚐 МЕРСЕДЕС-50 С 22 .02 .24
🕑 13:30 - 13:35
🏠 Ів.Франківськ-1 - Коломия
🚐 БОГДАН-27
🕑 13:39
🏠 Ів.Франківськ-1 - Косів
🚐 БАЗ-25
🕑 13:30 - 13:40
🏠 Ів.Франківськ-1 - Коломия
🚐 МЕРСЕДЕС-21
🕑 13:45
🏠 Верховина - Коломия
🚐 МЕРСЕДЕС-21
🕑 13:50
🏠 Коломия - Чернівці
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 13:50
🏠 Краків - Залізний Порт#
🚐 М3-ІІІ
🕑 13:45 - 13:50
🏠 Ів.Франківськ-1 - Верховина
🚐 МЕРСЕДЕС-25
🕑 13:50 - 13:55
🏠 Яремче - Коломия
🚐 МЕРСЕДЕС 15 -
🕑 13:55
🏠 Ів.Франківськ-1 - Коломия
🚐 БОГДАН-21
🕑 14:02
🏠 Ів.Франківськ-1 - Коломия
🚐 МЕРСЕДЕС 20
🕑 14:10
🏠 Коломия - Чернівці
🚐 МАН-28
🕑 14:10
🏠 Тернопіль - Плзень
🚐 М3-ІІІ
🕑 14:05 - 14:10
🏠 Ів.Франківськ-1 - Косів
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 14:20 - 14:25
🏠 Кам.Подільський - Варшава
🚐 МЕРСЕДЕС-50 С 12 .03 .24
🕑 14:20 - 14:30
🏠 Кам.Подільський - Колобжег
🚐 М3-ІІІ
🕑 14:20 - 14:30
🏠 Кам.Подільський - Плзень
🚐 МЕРСЕДЕС-50 С 12 .03 .24
🕑 14:20 - 14:30
🏠 Кам.Подільський - Свиноуйсце
🚐 М3-ІІІ
🕑 14:20 - 14:30
🏠 Кам.Подільський - Свіноуйсьце
🚐 НЕОПЛАН-48 С 12 .03 .24
🕑 14:20 - 14:30
🏠 Кам.Подільський - Слупськ
🚐 М3-ІІІ
🕑 14:20 - 14:30
🏠 Ужгород - Липкани
🚐 НЕОПЛАН-48
🕑 14:10 - 14:30
🏠 Чернівці - Чеське Будєйовіце
🚐 НЕОПЛАН-50
🕑 14:35 - 14:40
🏠 Ів.Франківськ-1 - Коломия
🚐 МЕРСЕДЕС 24
🕑 14:42
🏠 Ів.Франківськ-1 - Снятин
🚐 МЕРСЕДЕС-27
🕑 14:40 - 14:45
🏠 Ів.Франківськ-1 - Коломия
🚐 БОГДАН-27
🕑 14:52
🏠 Ів.Франківськ-1 - Коломия
🚐 МЕРСЕДЕС 20
🕑 14:55
🏠 Чернівці 4 - Надвірна-1
🚐 МЕРСЕДЕС-18 -
🕑 14:50 - 14:55
🏠 Коломия - Буркут#
🚐 МЕРСЕДЕС-20
🕑 15:00
🏠 Коломия - Чернівці 4
🚐 ІВАН-25
🕑 15:00
🏠 Ів.Франківськ-1 - Коломия
🚐 МЕРСЕДЕС-27
🕑 15:07
🏠 Львів Ав Двірцевий - Чернівці
🚐 МАН_33
🕑 15:00 - 15:10
🏠 Ів.Франківськ-1 - Косів
🚐 БОГДАН-24
🕑 15:10 - 15:15
🏠 Кам.Подільський - Солотвино
🚐 МЕРСЕДЕС-30
🕑 14:50 - 15:20
🏠 Кам.Подільський - Солотвино#
🚐 МЕРСЕДЕС Е330
🕑 14:50 - 15:20
🏠 Кам.Подільський - Щецин
🚐 МАН-50 С 01 .01 .24
🕑 15:20 - 15:20
🏠 Львів 8 - Чернівці
🚐 БАЗ-10 ( ) С 17 .01 .17
🕑 15:10 - 15:20
🏠 Львів Ас-8 - Чернівці
🚐 МАН
🕑 15:10 - 15:20
🏠 Чернівці - Зелена Гура
🚐 НЕОПЛАН -
🕑 15:15 - 15:20
🏠 Ів.Франківськ-1 - Коломия
🚐 БОГДАН-25
🕑 15:22
🏠 Верховина - Ів.Франківськ-1
🚐 БАЗ-24
🕑 15:25 - 15:30
🏠 Верховина - Мендзиздроє
🚐 НЕОПЛАН-49
🕑 15:15 - 15:30
🏠 Люблін - Буковель С.Поляниця
🚐 MERSEDES 18
🕑 15:25 - 15:30
🏠 Старокостянтинів - Буковель#
🚐 МЕРСЕДЕС 34
🕑 15:25 - 15:30
🏠 Старокостянтинів - Тренчин
🚐 М3-ІІІ
🕑 15:00 - 15:30
🏠 Ів.Франківськ-1 - Коломия
🚐 БОГДАН-25
🕑 15:32
🏠 Верховина - Ів.Франківськ-1
🚐 БАЗ-29
🕑 15:40 - 15:45
🏠 Косів - Одеса
🚐 НЕОПЛАН 116 НЕЧетныеПС
🕑 15:35 - 15:45
🏠 Яремче-Ямна# - Коломия
🚐 БАЗ-23
🕑 15:47
🏠 Ів.Франківськ-1 - Коломия
🚐 МЕРСЕДЕС 20
🕑 15:50
🏠 Ів.Франківськ-1 - Косів
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 15:45 - 15:50
🏠 Хмельницький - Яремча
🚐 БАЗ-28 ( ) С 16 .01 .17
🕑 15:40 - 15:50
🏠 Хмельницький - Яремче
🚐 М3-ІІІ НЕЧетныеПС
🕑 15:40 - 15:50
🏠 Ів.Франківськ-1 - Коломия
🚐 БОГДАН-27
🕑 15:55
🏠 Чернівці - Варшава
🚐 СЕТРА 45 С 01 .04 .24
🕑 15:05 - 15:55
🏠 Кам.Подільський - Гдиня
🚐 НЕОПЛАН-47 ( ) С 04 .07 .19
🕑 15:50 - 16:00
🏠 Кам.Подільський - Колобжег
🚐 НЕОПЛАН-50 Через деньУК
🕑 15:50 - 16:00
🏠 Хмельницький - Лешно
🚐 НЕОПЛАН
🕑 15:55 - 16:00
🏠 Хмельницький - Лешно
🚐 М3-ІІІ
🕑 15:50 - 16:00
🏠 Верховина - Піла
🚐 НЕОПЛАН-49 С 18 .07 .20
🕑 16:00 - 16:10
🏠 Верховина - Слупськ
🚐 НЕОПЛАН-49 С 11 .03 .21
🕑 16:00 - 16:10
🏠 Кам.Подільський - Гдиня
🚐 М3-ІІІ
🕑 16:00 - 16:10
🏠 Кам.Подільський - Колобжег
🚐 М3-ІІІ
🕑 16:00 - 16:10
🏠 Камянець Подільський - Колобжег
🚐 НЕОПЛАН
🕑 16:00 - 16:10
🏠 Ів.Франківськ-1 - Коломия
🚐 БОГДАН-27
🕑 16:12
🏠 Підволочиськ - Кути/Франк/
🚐 БАЗ-29
🕑 15:55 - 16:15
🏠 Чернівці - Варшава
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑 16:10 - 16:15
🏠 Буковель# - Кишинів
🚐 НЕОПЛАН-30 С 02 .09 .23
🕑 16:10 - 16:20
🏠 Коломия - Чернівці 4
🚐 МЕРСЕДЕС-15
🕑 16:20
🏠 Косів - Познань
🚐 НЕОПЛАН-45 ( ) С 23 .07 .19
🕑 16:20 - 16:30
🏠 Косів - Щецин
🚐 НЕОПЛАН-45
🕑 16:20 - 16:30
🏠 Чернівці - Плзень
🚐 НЕОПЛАН-47 С 21 .09 .22
🕑 16:10 - 16:30
🏠 Ів.Франківськ-1 - Коломия
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 16:32
🏠 Ів.Франківськ-1 - Верховина
🚐 БАЗ-25
🕑 16:20 - 16:40
🏠 Кам.Подільський - Гдиня
🚐 СЕТРА
🕑 16:30 - 16:40
🏠 Чернівці - Калуш
🚐 БАЗ-15 С 16 .10 .23
🕑 16:30 - 16:40
🏠 Ів.Франківськ-1 - Косів
🚐 БАЗ-25
🕑 16:40 - 16:50
🏠 Ів.Франківськ-1 - Коломия
🚐 МЕРСЕДЕС-19
🕑 16:52
🏠 Коломия - Чернівці 4
🚐 МЕРСЕДЕС-15
🕑 17:00
🏠 Ів.Франківськ-1 - Снятин
🚐 МЕРСЕДЕС-19 -
🕑 17:05 - 17:10
🏠 Кам.Подільський - Зелена Гура
🚐 М3-ІІІ
🕑 17:05 - 17:15
🏠 Буковель# - Флорешти
🚐 НЕОПЛАН-30 С 03 .09 .23
🕑 17:10 - 17:20
🏠 Мукачеве - Коломия
🚐 БАЗ АО79-26
🕑 17:25
🏠 Будапешт - Одеса Зал. Вокзал
🚐 НЕОПЛАН-47 С 11 .01 .24
🕑 17:20 - 17:30
🏠 Ів.Франківськ-1 - Коломия
🚐 МЕРСЕДЕС-21
🕑 17:30
🏠 Ів.Франківськ-1 - Косів
🚐 БАЗ-25
🕑 17:15 - 17:30
🏠 Чернівці - Братислава
🚐 НЕОПЛАН
🕑 17:20 - 17:30
🏠 Чернівці - Братіслава
🚐 МЕРСЕДЕС-51
🕑 17:20 - 17:30
🏠 Верховина - Ів.Франківськ-1
🚐 БОГДАН-27
🕑 17:20 - 17:40
🏠 Ів.Франківськ-1 - Космач#
🚐 БАЗ-25
🕑 17:27 - 17:40
🏠 Ів.Франківськ-1 - Снятин
🚐 МЕРСЕДЕС-19 -
🕑 17:35 - 17:40
🏠 Хмельницький - Плзень
🚐 М3-ІІІ
🕑 17:35 - 17:40
🏠 Ів.Франківськ-1 - Коломия
🚐 МЕРСЕДЕС-19
🕑 17:47
🏠 Кам.Подільський - Колобжег
🚐 М3-ІІІ
🕑 17:45 - 17:50
🏠 Ів.Франківськ-1 - Грушів#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 17:52 - 17:55
🏠 Ів.Франківськ-1 - Коломия
🚐 БОГДАН-27
🕑 17:57
🏠 Верховина - Познань
🚐 НЕОПЛАН-49
🕑 17:30 - 18:00
🏠 Ів.Франківськ-1 - Баня Березів#
🚐 БОГДАН-27
🕑 17:43 - 18:00
🏠 Ужгород - Бельці
🚐 МЕРС SPRINTER
🕑 17:30 - 18:00
🏠 Ужгород - Чернівці
🚐 НЕОПЛАН-48
🕑 17:50 - 18:00
🏠 Чернівці - Вроцлав
🚐 НЕОПЛАН-49
🕑 17:50 - 18:00
🏠 Чернівці - Познань
🚐 МЕРСЕДЕС 50 С 01 .04 .24
🕑 17:50 - 18:00
🏠 Верховина - Коломия
🚐 МЕРСЕДЕС-21
🕑 18:05
🏠 Чернівці 1 - Ів.Франківськ-2
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 18:05 - 18:10
🏠 Липкани - Ужгород
🚐 МЕРС SPRINTER
🕑 18:10 - 18:15
🏠 Липкани - Ужгород
🚐 СЕТРА
🕑 18:00 - 18:15
🏠 Ів.Франківськ-1 - Середній Березів
🚐 БОГДАН-27 ( - ) С 01 .02 .21
🕑 18:12 - 18:20
🏠 Ів.Франківськ-1 - Снятин
🚐 МЕРСЕДЕС-19 С 19 .10 .20
🕑 18:15 - 18:20
🏠 Ів.Франківськ-1 - Коломия
🚐 БОГДАН-27
🕑 18:22
🏠 Верховина - Київ Ав
🚐 МАН
🕑 18:10 - 18:30
🏠 Ів.Франківськ-1 - Косів
🚐 ІВЕКО-18 -
🕑 18:20 - 18:30
🏠 Кременчук - Ольденбург
🚐 НЕОПЛАН-50
🕑 18:20 - 18:30
🏠 Маріуполь - Фрайберг
🚐 НЕОПЛАН-50 С 04 .03 .24
🕑 18:20 - 18:30
🏠 Харків - Аахен
🚐 НЕОПЛАН-50 С 04 .03 .24
🕑 18:20 - 18:30
🏠 Хмельницький - Бонн
🚐 НЕОПЛАН-50 С 04 .03 .24
🕑 18:20 - 18:30
🏠 Хмельницький - Плзень
🚐 НЕОПЛАН
🕑 18:20 - 18:30
🏠 Чернівці - Варшава
🚐 СЕТРА 45
🕑 18:20 - 18:30
🏠 Ів.Франківськ-1 - Коломия
🚐 МЕРСЕДЕС 20
🕑 18:35
🏠 Верховина - Коломия
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 18:40
🏠 Ів.Франківськ-1 - Коломия
🚐 МЕРСЕДЕС-21
🕑 18:40
🏠 Замагора# - Коломия
🚐 ПАЗ-28
🕑 18:45
🏠 Ів.Франківськ-1 - Верховина
🚐 БАЗ-24
🕑 18:55 - 19:00
🏠 Косів - Вроцлав
🚐 НЕОПЛАН-49 С 01 .01 .24
🕑 18:55 - 19:05
🏠 Ів.Франківськ-1 - Коломия
🚐 БАЗ-24
🕑 19:07
🏠 Яремче-Ямна# - Коломия
🚐 БАЗ-23
🕑 19:17
🏠 Верховина - Коломия
🚐 МЕРСЕДЕС-21
🕑 19:25
🏠 Ів.Франківськ-1 - Великий Рожен#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 19:20 - 19:25
🏠 Ів.Франківськ-1 - Коломия
🚐 МЕРСЕДЕС 20
🕑 19:30
🏠 Львів - Коломия
🚐 МЕРСЕДЕС-СТ
🕑 19:40
🏠 Ів.Франківськ-1 - Коломия
🚐 МЕРСЕДЕС 24
🕑 19:42
🏠 Хуст - Коломия
🚐 МЕРСЕДЕС 412D -
🕑 19:45
🏠 Львів - Коломия
🚐 ІВЕКО
🕑 19:50
🏠 Ів.Франківськ-1 - Коломия
🚐 БОГДАН-21
🕑 19:52
🏠 Ужгород - Чернівці
🚐 МЕРСЕДЕС 0303
🕑 19:45 - 19:55
🏠 Ужгород - Чернівці 1
🚐 ІКАРУС
🕑 19:45 - 19:55
🏠 Ів.Франківськ-1 - Тюдів#
🚐 БАЗ-25
🕑 20:05 - 20:10
🏠 Ів.Франківськ-1 - Коломия
🚐 БОГДАН-27 -
🕑 20:17
🏠 Чернівці - Вроцлав
🚐 МЕРСЕДЕС-18 С 11 .11 .21
🕑 20:15 - 20:20
🏠 Чернівці - Гдиня
🚐 НЕОПЛАН-50 С 11 .11 .21
🕑 20:15 - 20:20
🏠 Чернівці - Ковель
🚐 НЕОПЛАН-50 С 11 .11 .21
🕑 20:15 - 20:20
🏠 Чернівці - Ченстохова
🚐 НЕОПЛАН-48 С 24 .09 .21
🕑 20:15 - 20:20
🏠 Ів.Франківськ-1 - Коломия
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 20:32
🏠 Ів.Франківськ-1 - Косів
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 20:30 - 20:35
🏠 Тернопіль - Верховина
🚐 МЕРСЕДЕС-18 С 23 .07 .20
🕑 20:35 - 20:37
🏠 Ів.Франківськ-1 - Коломия
🚐 БОГДАН-27
🕑 20:50
🏠 Ів.Франківськ-1 - Снятин
🚐 МЕРСЕДЕС-27
🕑 20:45 - 20:50
🏠 Ів.Франківськ-1 - Коломия
🚐 БОГДАН-27
🕑 21:05
🏠 Ів.Франківськ-1 - Коломия
🚐 БОГДАН-27
🕑 21:22
🏠 Ів.Франківськ-1 - Коломия
🚐 БОГДАН-27
🕑 21:42
🏠 Чернівці - Колобжег
🚐 МЕРСЕДЕС-47 С 17 .01 .24
🕑 21:50 - 22:00
🏠 Чернівці - Щецин
🚐 MERSEDES 18
🕑 21:50 - 22:00
🏠 Чернівці 1 - Свіноуйсьце
🚐 НЕОПЛАН-50 С 01 .11 .23
🕑 21:50 - 22:00
🏠 Чернівці 1 - Слупськ
🚐 НЕОПЛАН-50 С 17 .01 .24
🕑 21:50 - 22:00
🏠 Чернівці 1 - Щецин
🚐 НЕОПЛАН-50 С 17 .01 .24
🕑 21:50 - 22:00
🏠 Львів - Кишинів
🚐 МЕРСЕДЕС-609
🕑 22:00 - 22:10
🏠 Тернопіль Ав - Коломия
🚐 БАЗ АО79.23
🕑 22:10
Увага! У розкладі руху автобусів можуть відбуватись зміни, тому радимо завжди звіряти розклад у касах автовокзалу.