Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Житомир - Малин

Деталі рейсу

Автобус: ФОЛЬКСВАГЕН

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 97

Показати інші рейси в місті: ЖИТОМИР

Телефон автостанції ЖИТОМИР: (0412) 412303

Станом на: 9/23/2022

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Житомир 06:20 0 📌
Піщанка 06:38 06:39 13 24.00 📌
Черняхів 06:36 06:41 25 48.00 📌
Андріївка 06:59 07:00 32 65.00 📌
Очеретянка 07:11 07:12 35 69.00 📌
Браженка 07:15 07:16 41 81.00 📌
Жадьки 07:23 07:24 45 89.00 📌
Н.жадьки 07:29 07:30 49 97.00
Нераж 07:39 07:40 52 108.00 📌
Потіївка 07:48 07:49 59 116.00 📌
Облітки 07:59 08:00 67 132.00 📌
Жабоч 08:02 08:03 69 140.00 📌
Нянівка 08:08 08:09 73 148.00 📌
Елівка 08:19 08:20 82 165.00
Малин 08:30 89 181.00 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Житомир
🕑 06:20
0 км

🏠 2. Піщанка
🕑 06:38 - 06:39
13 км
24.00 грн
🏠 3. Черняхів
🕑 06:36 - 06:41
25 км
48.00 грн
🏠 4. Андріївка
🕑 06:59 - 07:00
32 км
65.00 грн
🏠 5. Очеретянка
🕑 07:11 - 07:12
35 км
69.00 грн
🏠 6. Браженка
🕑 07:15 - 07:16
41 км
81.00 грн
🏠 7. Жадьки
🕑 07:23 - 07:24
45 км
89.00 грн
🏠 8. Н.жадьки
🕑 07:29 - 07:30
49 км
97.00 грн
🏠 9. Нераж
🕑 07:39 - 07:40
52 км
108.00 грн
🏠 10. Потіївка
🕑 07:48 - 07:49
59 км
116.00 грн
🏠 11. Облітки
🕑 07:59 - 08:00
67 км
132.00 грн
🏠 12. Жабоч
🕑 08:02 - 08:03
69 км
140.00 грн
🏠 13. Нянівка
🕑 08:08 - 08:09
73 км
148.00 грн
🏠 14. Елівка
🕑 08:19 - 08:20
82 км
165.00 грн
🏠 15. Малин
🕑 08:30
89 км
181.00 грн
0.0/0