Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Житомир - Малин

Деталі рейсу

Автобус: ФОЛЬКСВАГЕН

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 97

Показати інші рейси в місті: ЖИТОМИР

Телефон автостанції ЖИТОМИР: (0412) 412303

Станом на: 9/23/2022

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Житомир 07:00 0 📌
Черняхів 07:15 07:20 25 48.00 📌
Андріївка 07:24 07:25 32 65.00 📌
Очеретянка 07:29 07:30 35 69.00 📌
Браженка 07:34 07:35 41 81.00 📌
Жадьки 07:39 07:40 45 89.00 📌
Н.жадьки 07:44 07:45 49 97.00
Нераж 07:49 07:50 52 108.00 📌
Потіївка 07:54 07:55 59 116.00 📌
Облітки 07:59 08:00 67 132.00 📌
Жабоч 08:09 08:10 69 140.00 📌
Нянівка 08:14 08:15 73 148.00 📌
Елівка 08:19 08:20 82 165.00
Малин 08:25 89 181.00 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Житомир
🕑 07:00
0 км

🏠 2. Черняхів
🕑 07:15 - 07:20
25 км
48.00 грн
🏠 3. Андріївка
🕑 07:24 - 07:25
32 км
65.00 грн
🏠 4. Очеретянка
🕑 07:29 - 07:30
35 км
69.00 грн
🏠 5. Браженка
🕑 07:34 - 07:35
41 км
81.00 грн
🏠 6. Жадьки
🕑 07:39 - 07:40
45 км
89.00 грн
🏠 7. Н.жадьки
🕑 07:44 - 07:45
49 км
97.00 грн
🏠 8. Нераж
🕑 07:49 - 07:50
52 км
108.00 грн
🏠 9. Потіївка
🕑 07:54 - 07:55
59 км
116.00 грн
🏠 10. Облітки
🕑 07:59 - 08:00
67 км
132.00 грн
🏠 11. Жабоч
🕑 08:09 - 08:10
69 км
140.00 грн
🏠 12. Нянівка
🕑 08:14 - 08:15
73 км
148.00 грн
🏠 13. Елівка
🕑 08:19 - 08:20
82 км
165.00 грн
🏠 14. Малин
🕑 08:25
89 км
181.00 грн
0.0/0