Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Житомир - Малин

Деталі рейсу

Автобус: МЕРСЕДЕС-18

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 100

Показати інші рейси в місті: ЖИТОМИР

Телефон автостанції ЖИТОМИР: (0412) 412303

Станом на: 9/23/2022

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Житомир 09:50 0 📌
Оліївка 09:59 10:00 12 24.00 📌
Піщанка 10:04 10:05 13 24.00 📌
Черняхів 10:14 10:15 25 48.00 📌
Андріївка 10:24 10:25 32 65.00 📌
Очеретянка 10:29 10:30 35 69.00 📌
Браженка 10:34 10:35 41 81.00 📌
Жадьки 10:39 10:40 45 89.00 📌
Н.жадьки 10:44 10:45 49 97.00
Нераж 10:49 10:50 52 108.00 📌
Потіївка 10:54 10:55 59 116.00 📌
Облітки 10:59 11:00 67 132.00 📌
Жабоч 11:04 11:05 69 140.00 📌
Нянівка 11:09 11:10 73 148.00 📌
Елівка 11:19 11:20 82 165.00
Малин 11:30 89 181.00 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Житомир
🕑 09:50
0 км

🏠 2. Оліївка
🕑 09:59 - 10:00
12 км
24.00 грн
🏠 3. Піщанка
🕑 10:04 - 10:05
13 км
24.00 грн
🏠 4. Черняхів
🕑 10:14 - 10:15
25 км
48.00 грн
🏠 5. Андріївка
🕑 10:24 - 10:25
32 км
65.00 грн
🏠 6. Очеретянка
🕑 10:29 - 10:30
35 км
69.00 грн
🏠 7. Браженка
🕑 10:34 - 10:35
41 км
81.00 грн
🏠 8. Жадьки
🕑 10:39 - 10:40
45 км
89.00 грн
🏠 9. Н.жадьки
🕑 10:44 - 10:45
49 км
97.00 грн
🏠 10. Нераж
🕑 10:49 - 10:50
52 км
108.00 грн
🏠 11. Потіївка
🕑 10:54 - 10:55
59 км
116.00 грн
🏠 12. Облітки
🕑 10:59 - 11:00
67 км
132.00 грн
🏠 13. Жабоч
🕑 11:04 - 11:05
69 км
140.00 грн
🏠 14. Нянівка
🕑 11:09 - 11:10
73 км
148.00 грн
🏠 15. Елівка
🕑 11:19 - 11:20
82 км
165.00 грн
🏠 16. Малин
🕑 11:30
89 км
181.00 грн
0.0/0