Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Житомир - Малин

Деталі рейсу

Автобус: МЕРСЕДЕС-18

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 97

Показати інші рейси в місті: ЖИТОМИР

Телефон автостанції ЖИТОМИР: (0412) 412303

Станом на: 9/23/2022

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Житомир 10:35 0 📌
Черняхів 10:57 10:58 25 48.00 📌
Андріївка 11:01 11:02 32 65.00 📌
Очеретянка 11:07 11:08 35 69.00 📌
Браженка 11:09 11:10 41 81.00 📌
Жадьки 11:19 11:20 43 85.00 📌
Нераж 11:25 11:26 53 108.00 📌
Потіївка 11:28 11:29 60 124.00 📌
Облітки 11:34 11:35 68 140.00 📌
Жабоч 11:37 11:38 70 140.00 📌
Нянівка 11:39 11:40 74 148.00 📌
Елівка 11:41 11:42 83 165.00
Малин 11:55 90 181.00 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Житомир
🕑 10:35
0 км

🏠 2. Черняхів
🕑 10:57 - 10:58
25 км
48.00 грн
🏠 3. Андріївка
🕑 11:01 - 11:02
32 км
65.00 грн
🏠 4. Очеретянка
🕑 11:07 - 11:08
35 км
69.00 грн
🏠 5. Браженка
🕑 11:09 - 11:10
41 км
81.00 грн
🏠 6. Жадьки
🕑 11:19 - 11:20
43 км
85.00 грн
🏠 7. Нераж
🕑 11:25 - 11:26
53 км
108.00 грн
🏠 8. Потіївка
🕑 11:28 - 11:29
60 км
124.00 грн
🏠 9. Облітки
🕑 11:34 - 11:35
68 км
140.00 грн
🏠 10. Жабоч
🕑 11:37 - 11:38
70 км
140.00 грн
🏠 11. Нянівка
🕑 11:39 - 11:40
74 км
148.00 грн
🏠 12. Елівка
🕑 11:41 - 11:42
83 км
165.00 грн
🏠 13. Малин
🕑 11:55
90 км
181.00 грн
0.0/0