Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Житомир - Н.Волинський

Деталі рейсу

Автобус: ЭТАЛОН-27

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 94

Показати інші рейси в місті: ЖИТОМИР

Телефон автостанції ЖИТОМИР: (0412) 412303

Станом на: 5/10/2021

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
ЖИТОМИР 13:05 0 📌
БОЛЯРКА# 13:32 13:33 24 25.01 📌
Юстинівка 13:37 13:38 27 27.09
ВИДУМКА# 13:45 13:46 33 33.34 📌
МАРТИНІВКА# 13:52 13:53 38 39.60 📌
Пулини 13:55 13:56 40 41.68
Гагаріно 14:02 14:03 45 45.85
Курне 14:06 14:07 48 50.02
Новини 14:13 14:14 53 55.18
АНДРIЇВКА(ЧР)+ 14:21 14:22 59 59.44 📌
УЛАШАНІВКА# 14:23 14:24 60 63.61 📌
ВАРВАРIВКА(Н.В)# 14:30 14:31 65 67.68 📌
БРОНИКИ# 14:41 14:42 73 76.12 📌
Н.ВОЛИНСЬКИЙ 15:00 89 92.79 📌
Розклад зупинок
🏠 1. ЖИТОМИР
🕑 13:05
0 км

🏠 2. БОЛЯРКА#
🕑 13:32 - 13:33
24 км
25.01 грн
🏠 3. Юстинівка
🕑 13:37 - 13:38
27 км
27.09 грн
🏠 4. ВИДУМКА#
🕑 13:45 - 13:46
33 км
33.34 грн
🏠 5. МАРТИНІВКА#
🕑 13:52 - 13:53
38 км
39.60 грн
🏠 6. Пулини
🕑 13:55 - 13:56
40 км
41.68 грн
🏠 7. Гагаріно
🕑 14:02 - 14:03
45 км
45.85 грн
🏠 8. Курне
🕑 14:06 - 14:07
48 км
50.02 грн
🏠 9. Новини
🕑 14:13 - 14:14
53 км
55.18 грн
🏠 10. АНДРIЇВКА(ЧР)+
🕑 14:21 - 14:22
59 км
59.44 грн
🏠 11. УЛАШАНІВКА#
🕑 14:23 - 14:24
60 км
63.61 грн
🏠 12. ВАРВАРIВКА(Н.В)#
🕑 14:30 - 14:31
65 км
67.68 грн
🏠 13. БРОНИКИ#
🕑 14:41 - 14:42
73 км
76.12 грн
🏠 14. Н.ВОЛИНСЬКИЙ
🕑 15:00
89 км
92.79 грн
0.0/0