Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Житомир - Базар#

Деталі рейсу

Автобус: МЕРСЕДЕС-18 -

Дні відправлення: ПНВТСРЧТСБНД

Регулярність: 85

Показати інші рейси в місті: ЖИТОМИР

Телефон автостанції ЖИТОМИР: (0412) 412303

Станом на: 9/23/2022

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Житомир 13:45 0 📌
Коростишів 14:25 14:30 30 61.00 📌
Кочерів 14:50 14:55 50 101.00 📌
Радомишль 15:20 15:30 70 140.00 📌
Краснобірка 15:45 15:47 81 165.00 📌
Красносілка 15:50 15:52 83 165.00 📌
Мірча 15:58 16:00 88 181.00 📌
Ворсівка 16:08 16:11 94 189.00 📌
Малин 16:25 16:40 103 206.00 📌
Пиріжки 16:49 16:51 110 217.00 📌
Баранівка 16:57 16:59 115 234.00 📌
Діброва 17:04 17:06 120 234.00 📌
Недашки 17:15 17:17 129 254.00 📌
Бродник 17:22 17:24 134 275.00 📌
Базар 17:30 138 275.00 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Житомир
🕑 13:45
0 км

🏠 2. Коростишів
🕑 14:25 - 14:30
30 км
61.00 грн
🏠 3. Кочерів
🕑 14:50 - 14:55
50 км
101.00 грн
🏠 4. Радомишль
🕑 15:20 - 15:30
70 км
140.00 грн
🏠 5. Краснобірка
🕑 15:45 - 15:47
81 км
165.00 грн
🏠 6. Красносілка
🕑 15:50 - 15:52
83 км
165.00 грн
🏠 7. Мірча
🕑 15:58 - 16:00
88 км
181.00 грн
🏠 8. Ворсівка
🕑 16:08 - 16:11
94 км
189.00 грн
🏠 9. Малин
🕑 16:25 - 16:40
103 км
206.00 грн
🏠 10. Пиріжки
🕑 16:49 - 16:51
110 км
217.00 грн
🏠 11. Баранівка
🕑 16:57 - 16:59
115 км
234.00 грн
🏠 12. Діброва
🕑 17:04 - 17:06
120 км
234.00 грн
🏠 13. Недашки
🕑 17:15 - 17:17
129 км
254.00 грн
🏠 14. Бродник
🕑 17:22 - 17:24
134 км
275.00 грн
🏠 15. Базар
🕑 17:30
138 км
275.00 грн
0.0/0