Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Житомир - Малин

Деталі рейсу

Автобус: МЕРСЕДЕС-18

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 97

Показати інші рейси в місті: ЖИТОМИР

Телефон автостанції ЖИТОМИР: (0412) 412303

Станом на: 9/23/2022

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Житомир 14:05 0 📌
Черняхів 14:26 14:28 25 48.00 📌
Андріївка 14:30 14:32 32 65.00 📌
Очеретянка 14:36 14:38 35 69.00 📌
Браженка 14:38 14:40 41 81.00 📌
Жадьки 14:53 14:55 43 85.00 📌
Нераж 15:05 15:07 53 108.00 📌
Потіївка 15:08 15:10 60 124.00 📌
Облітки 15:13 15:15 68 140.00 📌
Жабоч 15:17 15:19 70 140.00 📌
Нянівка 15:20 15:21 74 148.00 📌
Елівка 15:22 15:23 83 165.00
Малин 15:25 90 181.00 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Житомир
🕑 14:05
0 км

🏠 2. Черняхів
🕑 14:26 - 14:28
25 км
48.00 грн
🏠 3. Андріївка
🕑 14:30 - 14:32
32 км
65.00 грн
🏠 4. Очеретянка
🕑 14:36 - 14:38
35 км
69.00 грн
🏠 5. Браженка
🕑 14:38 - 14:40
41 км
81.00 грн
🏠 6. Жадьки
🕑 14:53 - 14:55
43 км
85.00 грн
🏠 7. Нераж
🕑 15:05 - 15:07
53 км
108.00 грн
🏠 8. Потіївка
🕑 15:08 - 15:10
60 км
124.00 грн
🏠 9. Облітки
🕑 15:13 - 15:15
68 км
140.00 грн
🏠 10. Жабоч
🕑 15:17 - 15:19
70 км
140.00 грн
🏠 11. Нянівка
🕑 15:20 - 15:21
74 км
148.00 грн
🏠 12. Елівка
🕑 15:22 - 15:23
83 км
165.00 грн
🏠 13. Малин
🕑 15:25
90 км
181.00 грн
0.0/0