Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Хмільник - Малин

Деталі рейсу

Автобус: МЕРСЕДЕС-18

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 97

Показати інші рейси в місті: ЖИТОМИР

Телефон автостанції ЖИТОМИР: (0412) 412303

Станом на: 9/23/2022

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Хмільник 11:45 0 📌
Уланів 12:10 12:13 21 40.00 📌
Бердичів 13:15 13:20 65 132.00 📌
Житомир 14:25 14:40 109 217.00 📌
Черняхів 15:20 15:25 134 275.00 📌
Очеретянка 15:37 15:38 144 295.00 📌
Браженка 15:46 15:47 150 295.00 📌
Жадьки 15:50 15:51 152 316.00 📌
Нераж 16:02 16:03 162 336.00 📌
Потіївка 16:13 16:18 171 356.00 📌
Облітки 16:26 16:27 177 356.00 📌
Нянівка 16:34 16:35 183 377.00 📌
Малин 16:55 199 397.00 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Хмільник
🕑 11:45
0 км

🏠 2. Уланів
🕑 12:10 - 12:13
21 км
40.00 грн
🏠 3. Бердичів
🕑 13:15 - 13:20
65 км
132.00 грн
🏠 4. Житомир
🕑 14:25 - 14:40
109 км
217.00 грн
🏠 5. Черняхів
🕑 15:20 - 15:25
134 км
275.00 грн
🏠 6. Очеретянка
🕑 15:37 - 15:38
144 км
295.00 грн
🏠 7. Браженка
🕑 15:46 - 15:47
150 км
295.00 грн
🏠 8. Жадьки
🕑 15:50 - 15:51
152 км
316.00 грн
🏠 9. Нераж
🕑 16:02 - 16:03
162 км
336.00 грн
🏠 10. Потіївка
🕑 16:13 - 16:18
171 км
356.00 грн
🏠 11. Облітки
🕑 16:26 - 16:27
177 км
356.00 грн
🏠 12. Нянівка
🕑 16:34 - 16:35
183 км
377.00 грн
🏠 13. Малин
🕑 16:55
199 км
397.00 грн
0.0/0