Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Житомир - Покровське(Ол)#

Деталі рейсу

Автобус: YONYI

Дні відправлення: ПТ

Регулярність: 100

Показати інші рейси в місті: ЖИТОМИР

Телефон автостанції ЖИТОМИР: (0412) 412303

Станом на: 5/10/2021

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
ЖИТОМИР 16:05 0 📌
БОЛЯРКА# 16:24 16:25 24 24.44 📌
Юстинівка 16:28 16:29 27 26.46
ВИДУМКА# 16:35 16:36 33 32.62 📌
МАРТИНІВКА# 16:41 16:42 38 38.68 📌
Пулини 16:44 16:45 40 40.70
Гагаріно 16:50 16:51 45 44.84
Курне 16:54 16:55 48 48.88
Новини 17:00 17:01 53 54.03
АНДРIЇВКА(ЧР)+ 17:07 17:08 59 58.07 📌
УЛАШАНІВКА# 17:09 17:10 60 62.11 📌
ВАРВАРIВКА(Н.В)+ 17:15 17:16 65 66.25 📌
БРОНИКИ# 17:24 17:25 73 74.43 📌
Н.ВОЛИНСЬКИЙ 17:45 18:00 89 90.69 📌
ОЛЕКСАНДРІВКА# 18:13 18:14 97 98.77 📌
ЧИЖІВКА# 18:18 18:19 101 102.91 📌
Іванівка 18:22 18:23 104 108.52
РАДИЧІ# 18:27 18:28 108 108.52 📌
ВЕРЕСIВКА# 18:33 18:34 113 117.25 📌
Варварівка 18:36 18:37 115 117.25
РИХАЛЬСЬКЕ+ 18:38 18:39 116 117.25 📌
С.слобідка 18:40 18:41 117 117.25
ЯБЛУНІВКА(ЕМ)# 18:46 18:47 122 127.45 📌
КУЛІШІ# 18:50 18:51 125 127.45 📌
ЄМІЛЬЧИНЕ 19:00 19:05 133 137.55 📌
ПІДЛУБИ# 19:13 19:14 141 147.75 📌
РУДНЯ ІВАНІВСЬКА# 19:22 19:23 149 147.75 📌
Зубквичі (0) 19:29 19:30 155 157.95
КИШИН# 19:42 19:43 167 168.15 📌
ЗАБОРОЧЕ+ 19:47 19:48 171 178.35 📌
ОЛЕВСЬК 20:00 20:20 180 178.35 📌
БУДКИ# 20:30 20:31 190 188.55 📌
МИХАЙЛІВКА(ОЛ)# 20:37 20:38 196 198.75 📌
ПОКРОВСЬКЕ(ОЛ)# 20:38 198 198.75 📌
Розклад зупинок
🏠 1. ЖИТОМИР
🕑 16:05
0 км

🏠 2. БОЛЯРКА#
🕑 16:24 - 16:25
24 км
24.44 грн
🏠 3. Юстинівка
🕑 16:28 - 16:29
27 км
26.46 грн
🏠 4. ВИДУМКА#
🕑 16:35 - 16:36
33 км
32.62 грн
🏠 5. МАРТИНІВКА#
🕑 16:41 - 16:42
38 км
38.68 грн
🏠 6. Пулини
🕑 16:44 - 16:45
40 км
40.70 грн
🏠 7. Гагаріно
🕑 16:50 - 16:51
45 км
44.84 грн
🏠 8. Курне
🕑 16:54 - 16:55
48 км
48.88 грн
🏠 9. Новини
🕑 17:00 - 17:01
53 км
54.03 грн
🏠 10. АНДРIЇВКА(ЧР)+
🕑 17:07 - 17:08
59 км
58.07 грн
🏠 11. УЛАШАНІВКА#
🕑 17:09 - 17:10
60 км
62.11 грн
🏠 12. ВАРВАРIВКА(Н.В)+
🕑 17:15 - 17:16
65 км
66.25 грн
🏠 13. БРОНИКИ#
🕑 17:24 - 17:25
73 км
74.43 грн
🏠 14. Н.ВОЛИНСЬКИЙ
🕑 17:45 - 18:00
89 км
90.69 грн
🏠 15. ОЛЕКСАНДРІВКА#
🕑 18:13 - 18:14
97 км
98.77 грн
🏠 16. ЧИЖІВКА#
🕑 18:18 - 18:19
101 км
102.91 грн
🏠 17. Іванівка
🕑 18:22 - 18:23
104 км
108.52 грн
🏠 18. РАДИЧІ#
🕑 18:27 - 18:28
108 км
108.52 грн
🏠 19. ВЕРЕСIВКА#
🕑 18:33 - 18:34
113 км
117.25 грн
🏠 20. Варварівка
🕑 18:36 - 18:37
115 км
117.25 грн
🏠 21. РИХАЛЬСЬКЕ+
🕑 18:38 - 18:39
116 км
117.25 грн
🏠 22. С.слобідка
🕑 18:40 - 18:41
117 км
117.25 грн
🏠 23. ЯБЛУНІВКА(ЕМ)#
🕑 18:46 - 18:47
122 км
127.45 грн
🏠 24. КУЛІШІ#
🕑 18:50 - 18:51
125 км
127.45 грн
🏠 25. ЄМІЛЬЧИНЕ
🕑 19:00 - 19:05
133 км
137.55 грн
🏠 26. ПІДЛУБИ#
🕑 19:13 - 19:14
141 км
147.75 грн
🏠 27. РУДНЯ ІВАНІВСЬКА#
🕑 19:22 - 19:23
149 км
147.75 грн
🏠 28. Зубквичі (0)
🕑 19:29 - 19:30
155 км
157.95 грн
🏠 29. КИШИН#
🕑 19:42 - 19:43
167 км
168.15 грн
🏠 30. ЗАБОРОЧЕ+
🕑 19:47 - 19:48
171 км
178.35 грн
🏠 31. ОЛЕВСЬК
🕑 20:00 - 20:20
180 км
178.35 грн
🏠 32. БУДКИ#
🕑 20:30 - 20:31
190 км
188.55 грн
🏠 33. МИХАЙЛІВКА(ОЛ)#
🕑 20:37 - 20:38
196 км
198.75 грн
🏠 34. ПОКРОВСЬКЕ(ОЛ)#
🕑 20:38
198 км
198.75 грн
0.0/0