Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Житомир - Олевськ

Деталі рейсу

Автобус: YONYI

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 74

Показати інші рейси в місті: ЖИТОМИР

Телефон автостанції ЖИТОМИР: (0412) 412303

Станом на: 5/10/2021

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
ЖИТОМИР 16:45 0 📌
БОЛЯРКА# 16:54 16:55 24 24.44 📌
МАРТИНІВКА# 17:29 17:30 38 38.68 📌
Гагаріно 17:34 17:35 45 44.84
КУРНЕ# 17:40 17:41 48 48.88 📌
Новини 17:44 17:45 53 54.03
АНДРIЇВКА(ЧР)+ 17:45 17:46 59 58.07 📌
УЛАШАНІВКА# 17:48 17:49 60 62.11 📌
ВАРВАРIВКА(Н.В)+ 17:49 17:50 65 66.25 📌
БРОНИКИ# 18:04 18:05 73 74.43 📌
Н.ВОЛИНСЬКИЙ 18:15 18:20 89 90.69 📌
ВАРВАРIВКА(ЕМ)+ 18:45 18:46 115 117.25 📌
С.слобідка 18:48 18:49 117 117.25
ЯБЛУНІВКА(ЕМ)# 18:55 18:56 122 127.45 📌
КУЛІШІ# 18:59 19:00 125 127.45 📌
ЄМІЛЬЧИНЕ 19:10 19:20 133 137.55 📌
ПІДЛУБИ# 19:34 19:35 141 147.75 📌
РУДНЯ ІВАНІВСЬКА# 19:38 19:39 149 147.75 📌
Зубквичі (0) 19:49 19:50 155 157.95
КИШИН# 20:04 20:05 167 168.15 📌
ОЛЕВСЬК 20:10 180 178.35 📌
Розклад зупинок
🏠 1. ЖИТОМИР
🕑 16:45
0 км

🏠 2. БОЛЯРКА#
🕑 16:54 - 16:55
24 км
24.44 грн
🏠 3. МАРТИНІВКА#
🕑 17:29 - 17:30
38 км
38.68 грн
🏠 4. Гагаріно
🕑 17:34 - 17:35
45 км
44.84 грн
🏠 5. КУРНЕ#
🕑 17:40 - 17:41
48 км
48.88 грн
🏠 6. Новини
🕑 17:44 - 17:45
53 км
54.03 грн
🏠 7. АНДРIЇВКА(ЧР)+
🕑 17:45 - 17:46
59 км
58.07 грн
🏠 8. УЛАШАНІВКА#
🕑 17:48 - 17:49
60 км
62.11 грн
🏠 9. ВАРВАРIВКА(Н.В)+
🕑 17:49 - 17:50
65 км
66.25 грн
🏠 10. БРОНИКИ#
🕑 18:04 - 18:05
73 км
74.43 грн
🏠 11. Н.ВОЛИНСЬКИЙ
🕑 18:15 - 18:20
89 км
90.69 грн
🏠 12. ВАРВАРIВКА(ЕМ)+
🕑 18:45 - 18:46
115 км
117.25 грн
🏠 13. С.слобідка
🕑 18:48 - 18:49
117 км
117.25 грн
🏠 14. ЯБЛУНІВКА(ЕМ)#
🕑 18:55 - 18:56
122 км
127.45 грн
🏠 15. КУЛІШІ#
🕑 18:59 - 19:00
125 км
127.45 грн
🏠 16. ЄМІЛЬЧИНЕ
🕑 19:10 - 19:20
133 км
137.55 грн
🏠 17. ПІДЛУБИ#
🕑 19:34 - 19:35
141 км
147.75 грн
🏠 18. РУДНЯ ІВАНІВСЬКА#
🕑 19:38 - 19:39
149 км
147.75 грн
🏠 19. Зубквичі (0)
🕑 19:49 - 19:50
155 км
157.95 грн
🏠 20. КИШИН#
🕑 20:04 - 20:05
167 км
168.15 грн
🏠 21. ОЛЕВСЬК
🕑 20:10
180 км
178.35 грн
0.0/0