Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Житомир - Малин

Деталі рейсу

Автобус: ЭТАЛОН-29

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 97

Показати інші рейси в місті: ЖИТОМИР

Телефон автостанції ЖИТОМИР: (0412) 412303

Станом на: 9/23/2022

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Житомир 18:30 0 📌
Коростишів 19:05 19:10 30 61.00 📌
Кочерів 19:35 19:40 50 101.00 📌
Радомишль 20:05 20:15 70 140.00 📌
Краснобірка 20:32 20:33 81 165.00 📌
Красносілка 20:36 20:37 83 165.00 📌
Мірча 20:45 20:46 88 181.00 📌
Ворсівка 20:55 20:56 94 189.00 📌
Малин 21:10 103 206.00 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Житомир
🕑 18:30
0 км

🏠 2. Коростишів
🕑 19:05 - 19:10
30 км
61.00 грн
🏠 3. Кочерів
🕑 19:35 - 19:40
50 км
101.00 грн
🏠 4. Радомишль
🕑 20:05 - 20:15
70 км
140.00 грн
🏠 5. Краснобірка
🕑 20:32 - 20:33
81 км
165.00 грн
🏠 6. Красносілка
🕑 20:36 - 20:37
83 км
165.00 грн
🏠 7. Мірча
🕑 20:45 - 20:46
88 км
181.00 грн
🏠 8. Ворсівка
🕑 20:55 - 20:56
94 км
189.00 грн
🏠 9. Малин
🕑 21:10
103 км
206.00 грн
0.0/0