Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Житомир - Малин

Деталі рейсу

Автобус: МЕРСЕДЕС-18

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 94

Показати інші рейси в місті: ЖИТОМИР

Телефон автостанції ЖИТОМИР: (0412) 412303

Станом на: 9/23/2022

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Житомир 20:05 0 📌
Черняхів 20:27 20:28 25 48.00 📌
Андріївка 20:37 20:38 32 65.00 📌
Очеретянка 20:39 20:40 35 69.00 📌
Браженка 20:41 20:42 41 81.00 📌
Жадьки 20:45 20:46 45 89.00 📌
Нераж 20:49 20:50 53 108.00 📌
Потіївка 20:58 20:59 60 124.00 📌
Облітки 21:04 21:05 68 140.00 📌
Жабоч 21:09 21:10 70 140.00 📌
Нянівка 21:11 21:12 74 148.00 📌
Елівка 21:14 21:15 83 165.00
Малин 21:25 90 181.00 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Житомир
🕑 20:05
0 км

🏠 2. Черняхів
🕑 20:27 - 20:28
25 км
48.00 грн
🏠 3. Андріївка
🕑 20:37 - 20:38
32 км
65.00 грн
🏠 4. Очеретянка
🕑 20:39 - 20:40
35 км
69.00 грн
🏠 5. Браженка
🕑 20:41 - 20:42
41 км
81.00 грн
🏠 6. Жадьки
🕑 20:45 - 20:46
45 км
89.00 грн
🏠 7. Нераж
🕑 20:49 - 20:50
53 км
108.00 грн
🏠 8. Потіївка
🕑 20:58 - 20:59
60 км
124.00 грн
🏠 9. Облітки
🕑 21:04 - 21:05
68 км
140.00 грн
🏠 10. Жабоч
🕑 21:09 - 21:10
70 км
140.00 грн
🏠 11. Нянівка
🕑 21:11 - 21:12
74 км
148.00 грн
🏠 12. Елівка
🕑 21:14 - 21:15
83 км
165.00 грн
🏠 13. Малин
🕑 21:25
90 км
181.00 грн
0.0/0