Рейс: Миколаїв - Воєводське(Арб)#

Розклад руху автобусів



location_on
6233 автобусних зупинки
work
8681 рейс
call_split
97865 Км маршрутів

Автобусний рейс

Миколаїв - Воєводське(Арб)#

Деталі рейсу

Автобус: БАЗ-А079(20) С 11 .07 .14

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: інформація відсутня

Показати інші рейси в місті: Миколаїв

Телефон автостанції Миколаїв: 0512-241153

Станом на: 2020.09.29





Ввічливість водія: 0

Чистота: 0

Музика в салоні: 0

Комфортність: 0

Манера водіння: 0

search
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
МИКОЛАЇВ 14:40 0 location_on
НОВА ОДЕСА 15:50 15:55 48 39 location_on
ВОЗНЕСЕНСЬК 16:50 16:55 96 78 location_on
ЮЖНОУКРАЇНСЬК 17:30 17:35 127 101 location_on
АРБУЗИНКА 17:58 18:00 144 117 location_on
КАВУНИ 18:06 18:07 150 125 location_on
САДОВЕ 18:18 18:19 158 125 location_on
ЛЮБОІВАНІВКА 18:27 18:28 164 133 location_on
ВОЄВОДСЬКЕ 18:35 169 133 location_on
store1. МИКОЛАЇВ
call_received14:40
0 км

store2. НОВА ОДЕСА
call_made15:50 call_received15:55
48 км
38.55 грн
store3. ВОЗНЕСЕНСЬК
call_made16:50 call_received16:55
96 км
77.90 грн
store4. ЮЖНОУКРАЇНСЬК
call_made17:30 call_received17:35
127 км
100.40 грн
store5. АРБУЗИНКА
call_made17:58 call_received18:00
144 км
116.46 грн
store6. КАВУНИ
call_made18:06 call_received18:07
150 км
124.49 грн
store7. САДОВЕ
call_made18:18 call_received18:19
158 км
124.49 грн
store8. ЛЮБОІВАНІВКА
call_made18:27 call_received18:28
164 км
132.52 грн
store9. ВОЄВОДСЬКЕ
call_made18:35
169 км
132.52 грн
Давайте збудуємо карту маршрутів разом. Якщо ви знайшли помилку і ваше містечко знаходиться в іншому місці, повідомте нас і ми виправимо помилку.