Рейс: Миколаїв - Антонівка(Бр)#

Розклад руху автобусів



location_on
6233 автобусних зупинки
work
8681 рейс
call_split
97865 Км маршрутів

Автобусний рейс

Миколаїв - Антонівка(Бр)#

Деталі рейсу

Автобус: БАЗ-А079(23)

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 100%

Показати інші рейси в місті: Миколаїв

Телефон автостанції Миколаїв: 0512-241153

Станом на: 2020.09.29





Ввічливість водія: 0

Чистота: 0

Музика в салоні: 0

Комфортність: 0

Манера водіння: 0

search
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
МИКОЛАЇВ 12:25 0 location_on
НОВА ОДЕСА 13:05 13:10 48 37 location_on
ВОЗНЕСЕНСЬК 14:15 14:15 96 75 location_on
ОЛЕКСАНДРІВКА 14:34 14:35 110 82 location_on
ЮЖНОУКРАЇНСЬК 15:00 15:10 127 96 location_on
АРБУЗИНКА 15:35 15:40 144 111 location_on
НОВОКРАСНЕ 15:59 16:00 161 127 location_on
ЛЮДМИЛІВКА 16:09 16:10 170 127 location_on
ГРИГОРІВКА 16:19 16:20 175 134 location_on
АНТОНІВКА 16:35 185 142 location_on
store1. МИКОЛАЇВ
call_received12:25
0 км

store2. НОВА ОДЕСА
call_made13:05 call_received13:10
48 км
36.72 грн
store3. ВОЗНЕСЕНСЬК
call_made14:15 call_received14:15
96 км
74.21 грн
store4. ОЛЕКСАНДРІВКА
call_made14:34 call_received14:35
110 км
81.50 грн
store5. ЮЖНОУКРАЇНСЬК
call_made15:00 call_received15:10
127 км
95.65 грн
store6. АРБУЗИНКА
call_made15:35 call_received15:40
144 км
110.95 грн
store7. НОВОКРАСНЕ
call_made15:59 call_received16:00
161 км
126.26 грн
store8. ЛЮДМИЛІВКА
call_made16:09 call_received16:10
170 км
126.26 грн
store9. ГРИГОРІВКА
call_made16:19 call_received16:20
175 км
133.91 грн
store10. АНТОНІВКА
call_made16:35
185 км
141.57 грн
Давайте збудуємо карту маршрутів разом. Якщо ви знайшли помилку і ваше містечко знаходиться в іншому місці, повідомте нас і ми виправимо помилку.