Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Миколаїв - Антонівка(Бр)#

Деталі рейсу

Автобус: БАЗ-А079(23)

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 100

Показати інші рейси в місті: МИКОЛАЇВ

Телефон автостанції МИКОЛАЇВ: 0512-241153

Станом на: 5/11/2021

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
МИКОЛАЇВ 12:25 0 📌
НОВА ОДЕСА 13:05 13:10 48 36.72 📌
ВОЗНЕСЕНСЬК 14:15 14:15 96 74.21 📌
ОЛЕКСАНДРІВКА(ВОЗН)# 14:34 14:35 110 81.50 📌
ЮЖНОУКРАЇНСЬК 15:00 15:10 127 95.65 📌
АРБУЗИНКА 15:35 15:40 144 110.95 📌
НОВОКРАСНЕ(АРБ)# 15:59 16:00 161 126.26 📌
ЛЮДМИЛІВКА(БР)# 16:09 16:10 170 126.26 📌
ГРИГОРІВКА(БР)# 16:19 16:20 175 133.91 📌
АНТОНІВКА(БР)# 16:35 185 141.57 📌
Розклад зупинок
🏠 1. МИКОЛАЇВ
🕑 12:25
0 км

🏠 2. НОВА ОДЕСА
🕑 13:05 - 13:10
48 км
36.72 грн
🏠 3. ВОЗНЕСЕНСЬК
🕑 14:15 - 14:15
96 км
74.21 грн
🏠 4. ОЛЕКСАНДРІВКА(ВОЗН)#
🕑 14:34 - 14:35
110 км
81.50 грн
🏠 5. ЮЖНОУКРАЇНСЬК
🕑 15:00 - 15:10
127 км
95.65 грн
🏠 6. АРБУЗИНКА
🕑 15:35 - 15:40
144 км
110.95 грн
🏠 7. НОВОКРАСНЕ(АРБ)#
🕑 15:59 - 16:00
161 км
126.26 грн
🏠 8. ЛЮДМИЛІВКА(БР)#
🕑 16:09 - 16:10
170 км
126.26 грн
🏠 9. ГРИГОРІВКА(БР)#
🕑 16:19 - 16:20
175 км
133.91 грн
🏠 10. АНТОНІВКА(БР)#
🕑 16:35
185 км
141.57 грн
0.0/0