Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Одеса - Ростов На Дону

Деталі рейсу

Автобус: СЕТРА

Дні відправлення: інформація відсутня

Регулярність: 0

Показати інші рейси в місті: МИКОЛАЇВ

Телефон автостанції МИКОЛАЇВ: 0512-241153

Станом на: 5/18/2024

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Одеса 10:00 0 📌
Миколаїв 12:40 12:50 141 📌
Херсон 14:10 14:25 204 📌
Мелітополь 18:35 18:45 448 📌
Запоріжжя 20:45 21:00 568 📌
Новомосковськ 22:30 22:45 688 📌
Харків 02:20 02:30 922 📌
Гоптівка Пп 03:00 04:30 965 📌
Нехотіївка Пп 05:40 07:10 966
Ростов На Дону 18:30 1663 1845.00 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Одеса
🕑 10:00
0 км

🏠 2. Миколаїв
🕑 12:40 - 12:50
141 км

🏠 3. Херсон
🕑 14:10 - 14:25
204 км

🏠 4. Мелітополь
🕑 18:35 - 18:45
448 км

🏠 5. Запоріжжя
🕑 20:45 - 21:00
568 км

🏠 6. Новомосковськ
🕑 22:30 - 22:45
688 км

🏠 7. Харків
🕑 02:20 - 02:30
922 км

🏠 8. Гоптівка Пп
🕑 03:00 - 04:30
965 км

🏠 9. Нехотіївка Пп
🕑 05:40 - 07:10
966 км

🏠 10. Ростов На Дону
🕑 18:30
1663 км
1845.00 грн
0.0/0