Рейс: Миколаїв - Братське

Розклад руху автобусів



location_on
6233 автобусних зупинки
work
8681 рейс
call_split
97865 Км маршрутів

Автобусний рейс

Миколаїв - Братське

Деталі рейсу

Автобус: МЕРСЕДЕС-609

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 100%

Показати інші рейси в місті: Миколаїв

Телефон автостанції Миколаїв: 0512-241153

Станом на: 2020.09.29





Ввічливість водія: 0

Чистота: 0

Музика в салоні: 0

Комфортність: 0

Манера водіння: 0

search
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
МИКОЛАЇВ 13:25 0 location_on
НОВА ОДЕСА 14:20 14:25 48 37 location_on
ВОЗНЕСЕНСЬК 15:25 15:25 93 72 location_on
Олександрівка 15:49 15:50 112 88
ТРИКРАТИ 15:52 15:53 114 88 location_on
ВЕСЕЛИЙ РОЗДОЛ 15:59 16:00 120 88 location_on
Агрономия 16:02 16:03 122 96
Новоселовка 16:09 16:10 128 96
Марьяновка 16:12 16:13 130 96
АРБУЗИНКА 16:30 16:35 147 111 location_on
ПОЛЯНКА 16:42 16:43 153 119 location_on
ВИШНЕВЕ 16:47 16:48 157 119 location_on
БРАТСЬКЕ 17:00 168 127 location_on
store1. МИКОЛАЇВ
call_received13:25
0 км

store2. НОВА ОДЕСА
call_made14:20 call_received14:25
48 км
36.72 грн
store3. ВОЗНЕСЕНСЬК
call_made15:25 call_received15:25
93 км
71.16 грн
store4. Олександрівка
call_made15:49 call_received15:50
112 км
88.00 грн
store5. ТРИКРАТИ
call_made15:52 call_received15:53
114 км
88.00 грн
store6. ВЕСЕЛИЙ РОЗДОЛ
call_made15:59 call_received16:00
120 км
88.00 грн
store7. Агрономия
call_made16:02 call_received16:03
122 км
95.65 грн
store8. Новоселовка
call_made16:09 call_received16:10
128 км
95.65 грн
store9. Марьяновка
call_made16:12 call_received16:13
130 км
95.65 грн
store10. АРБУЗИНКА
call_made16:30 call_received16:35
147 км
110.95 грн
store11. ПОЛЯНКА
call_made16:42 call_received16:43
153 км
118.60 грн
store12. ВИШНЕВЕ
call_made16:47 call_received16:48
157 км
118.60 грн
store13. БРАТСЬКЕ
call_made17:00
168 км
126.26 грн
Давайте збудуємо карту маршрутів разом. Якщо ви знайшли помилку і ваше містечко знаходиться в іншому місці, повідомте нас і ми виправимо помилку.