Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Енергодар - Одеса

Деталі рейсу

Автобус: МЕРСЕДЕС-0303 С 16 .04 .15

Дні відправлення: ПНВТСРЧТПТСБНД

Регулярність: 100

Показати інші рейси в місті: МИКОЛАЇВ

Телефон автостанції МИКОЛАЇВ: 0512-241153

Станом на: 5/18/2024

Оцінка: 0.0/0
Зупинка Прибуття Відправлення Відстань (Km) Ціна
Енергодар 06:30 0 📌
Кам-Дніпровська 07:05 07:15 29 22.00 📌
Велика Знам'янка 07:35 07:40 42 33.00 📌
В.лепетиха 08:35 08:45 89 70.00
Горностаївка 09:20 09:25 118 90.00 📌
Каховка 10:20 10:30 161 130.00 📌
Нова Каховка 10:50 11:20 174 138.00 📌
Херсон 13:00 13:15 252 201.00 📌
Миколаїв 14:35 14:40 315 244.00 📌
Коблеве 16:20 16:25 399 307.00 📌
Одеса 17:35 469 370.00 📌
Розклад зупинок
🏠 1. Енергодар
🕑 06:30
0 км

🏠 2. Кам-Дніпровська
🕑 07:05 - 07:15
29 км
22.00 грн
🏠 3. Велика Знам'янка
🕑 07:35 - 07:40
42 км
33.00 грн
🏠 4. В.лепетиха
🕑 08:35 - 08:45
89 км
70.00 грн
🏠 5. Горностаївка
🕑 09:20 - 09:25
118 км
90.00 грн
🏠 6. Каховка
🕑 10:20 - 10:30
161 км
130.00 грн
🏠 7. Нова Каховка
🕑 10:50 - 11:20
174 км
138.00 грн
🏠 8. Херсон
🕑 13:00 - 13:15
252 км
201.00 грн
🏠 9. Миколаїв
🕑 14:35 - 14:40
315 км
244.00 грн
🏠 10. Коблеве
🕑 16:20 - 16:25
399 км
307.00 грн
🏠 11. Одеса
🕑 17:35
469 км
370.00 грн
0.0/0