Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Автостанція: ЮЖНОУКРАЇНСЬК

(Миколаївська обл.)
Табло автовокзалу
Рейс Прибуття Відправлення Автобус
Лазурне# - Київ 1 00:09 00:10 СКАНІЯ С 02 .07 .17

Хмільник - Скадовськ 00:50 00:55 МЕРСЕДЕС-0303 С 04 .07 .17

Мелітополь - Щецин (PL) 01:30 01:35 НЕОПЛАН 50

Коблеве Лас - Бориспіль 01:45 01:50 НЕОПЛАН

Плзень - Херсон 01:55 02:00 МЕРСЕДЕС Б.50

Житомир - Херсон 03:10 03:15 ВОЛЬВО-50

Краків - Залізний Порт# 03:17 03:25 М3-ІІІ

Вінниця 1 - Миколаїв 03:35 03:40 МЕРСЕДЕС-18

Львів - Харків 03:30 03:40 МЕРСЕДЕС-СТ

Залізний Порт# - Щецин 04:55 05:00 М3--ІІІ

Каушани(Молдова) - Київ 1 05:35 05:45 БАЗ-21

Херсон - Прага 06:50 06:55 М3--ІІІ

Херсон - Каліш 07:15 07:25 НЕОПЛАН 316SH

Миколаїв - Подільськ 07:55 08:00 БАЗ-А079(23)

Миколаїв - Київ 1 08:25 08:30 МЕРСЕДЕС-0303

Херсон - Львів Ас-8(Двірцева-1) 08:30 08:35 НЕОПЛАН-40

Херсон - Плзень 08:30 08:35 НЕОПЛАН-40

Херсон - Кошалін 08:40 08:45 М3--ІІІ

Зелена Гура - Херсон 08:45 08:50 НЕОПЛАН-40

Зелена Гура-Познань# - Херсон Ас-2 08:45 08:50 VAN HOOL С 19 .10 .23

Зелена-Гура - Херсон 08:45 08:50 НЕОПЛАН-50 ( )С 22 .10 .23

Ченстохова - Маріуполь 08:45 08:50 НЕОПЛАН-50 ( )С 23 .10 .23

Ченстохова - Херсон 08:45 08:50 МЕРСЕДЕС

Ченстохово - Херсон 08:45 08:50 НЕОПЛАН-40

Каланчак Кпвв - Липкани 08:50 08:55 М3-ІІІ

Миколаїв - Сирове 08:55 09:00 БАЗ-А079(24)

Плзень - Херсон 09:10 09:15 НЕОПЛАН-50 ( )С 22 .06 .24

Миколаїв - Кур.Лози(Од)# 09:15 09:20 БАЗ-А079

Херсон - Плзень 09:30 09:35 НЕОПЛАН-50 ( )С 25 .04 .24

Херсон - Кошалин 09:45 09:50 СЕТРА

Херсон - Кошалін 09:45 09:50 НЕОПЛАН-40

Херсон - Львів Ас-8(Двірцева-1) 09:45 09:50 СЕТРА

Варшава "Заходня" - Херсон 09:45 09:55 НЕОПЛАН 116

Варшава Західна - Херсон 09:45 09:55 ВАН-ХООЛ-50

Миколаїв - Вінниця 1 10:20 10:25 ЕТАЛОН

Херсон - Зелена Гура 10:20 10:25 НЕОПЛАН-40

Херсон - Зелена Гура 10:15 10:25 МЕРСЕДЕС

Херсон - Зелена-Гура 10:20 10:25 НЕОПЛАН-50 ( )С 19 .10 .23

Херсон - Луцьк 10:20 10:25 НЕОПЛАН-40

Херсон - Ченстохова 10:20 10:25 МЕРСЕДЕС

Херсон - Ченстохово 10:20 10:25 НЕОПЛАН-40

Херсон Ав - Ченстохова 10:20 10:25 МЕРСЕДЕС 50

Херсон Ас-2 - Познань-Зел.Гура# 10:20 10:25 VAN HOOL С 19 .10 .23

Ченстохова (PL) - Маріуполь 10:20 10:25 ВАНХУ 54

Херсон - Колобжег 10:30 10:35 МЕРСЕДЕС Б.50

Миколаїв - Київ Ас"Київ" 10:35 10:40 МЕРСЕДЕС-33

Миколаїв - Київ 1 10:45 10:50 МЕРСЕДЕС-0303 С 16 .08 .15

Миколаїв - Подільськ 11:00 11:05 БАЗ-А079(23)

Херсон - Москва (RU) 11:00 11:05 НЕОПЛАН 46

Маріуполь - Ченстохова (PL) 11:30 11:35 ВАНХУ 54

Одеса Привоз - Южноукраїнськ 11:35 МЕРСЕДЕС-19

Херсон - Щецин 11:50 11:55 НЕОПЛАН-50 ( )С 05 .06 .24

Каліш - Херсон 11:55 12:00 НЕОПЛАН 316SH

Херсон - Львів Ас-1(Стрийська) 12:00 12:05 НЕОПЛАН-50

Херсон - Щецин 12:00 12:05 НЕОПЛАН-50

Миколаїв - Умань 12:20 12:25 ИВЕКО-19 С 08 .09 .16

Херсон - К.Вари 12:35 12:45 М3--ІІІ

Миколаїв - Саврань 12:45 12:50 БАЗ-А079(23)

Коблеве Лас - Київ 1 12:50 13:00 МЕРСЕДЕС-0303

Кропивницький - Одеса Старосінна 12:45 13:00 MERCEDES-17

Миколаїв - Київ 1 13:00 13:05 МЕРСЕДЕС-33

Херсон - Варшава Західна 13:00 13:05 СЕТРА

Херсон - Ковель 13:00 13:05 СЕТРА

Херсон-Миколаїв - Варшава 'західна' 13:00 13:05 VAN HOOL С 08 .03 .24

Одеса Привоз - Кропивницький 13:05 13:20 МЕРСЕДЕС-18

Одеса Привоз - Южноукраїнськ 13:25 МЕРСЕДЕС-18

Познань - Херсон 13:20 13:25 НЕОПЛАН-40

Херсон - Щецин 13:20 13:30 НЕОПЛАН-40 ( ) С 01 .08 .24

Київ 1 - Миколаїв 13:40 13:45 МЕРСЕДЕС-33

Одеса Привоз - Южноукраїнськ 14:15 МЕРСЕДЕС-18

Херсон - Зелена Гура 14:10 14:15 НЕОПЛАН-40

Херсон - Варшава 14:20 14:30 М3--ІІІ

Херсон - Варшава "Заходня" 14:20 14:30 НЕОПЛАН 116

Херсон - Варшава Західна 14:20 14:30 ВАН-ХООЛ-50

Херсон - Львів Ас-8(Двірцева-1) 14:20 14:30 ВАН-ХООЛ-50

Херсон - Київ 1 14:35 14:40 МАН-51

Миколаїв - Красненьке(Кр.Оз) 14:45 14:50 БАЗ-А079(29)

Миколаїв - Антонівка(Бр)# 15:00 15:10 БАЗ-А079(23)

Одеса Привоз - Южноукраїнськ 15:35 МЕРСЕДЕС-18

Кошалін - Херсон 15:35 15:40 НЕОПЛАН-40

Миколаїв - Лиса Гора(Перв)# 15:45 15:50 БАЗ-А079

Миколаїв - Львів Ас-8(Двірцева-1) 16:00 16:10 СЕТРА

Миколаїв - Познань 16:00 16:10 СЕТРА

Херсон - Познань 16:00 16:10 МАН-30 ( )С 19 .06 .20

Херсон - Познань (PL) 16:00 16:10 НЕОПЛАН

Миколаїв - Балта 16:10 16:15 БАЗ-А079(23)

Варшава 'західна' - Миколаїв-Херсон 16:25 16:30 VAN HOOL С 10 .03 .24

Варшава Західна - Миколаїв 16:25 16:30 СЕТРА

Київ 1 - Миколаїв 16:25 16:30 МЕРСЕДЕС-33

Щецин - Херсон 16:35 16:40 НЕОПЛАН-40 С 08 .06 .24

Одеса Привоз - Южноукраїнськ 17:05 МЕРСЕДЕС-18

Розвадов - Тернопіль# 17:15 17:20 МЕРСЕДЕС-20

Колобжег - Херсон 17:15 17:25 НЕОПЛАН-40

Львів Ас-1(Стрийська) - Генічеськ 17:30 17:35 МЕРСЕДЕС-49

Миколаїв - Воєводське(Арб)# 17:30 17:35 БАЗ-А079(20) С 11 .07 .14

Устка - Генічеськ 17:30 17:35 МЕРСЕДЕС Б.50

К.Вари - Херсон 17:35 17:40 М3--ІІІ

Щецин - Херсон 17:45 17:50 М3--ІІІ -

Тернопіль - Херсон 18:33 18:35 НЕОПЛАН

Миколаїв - Чернівці 18:35 18:40 МЕРСЕДЕС-0302 С 12 .04 .17

Київ 1 - Миколаїв 19:00 19:05 МЕРСЕДЕС-33

Київ Ас"Київ" - Южноукраїнськ 19:10 БАЗ-21

Миколаїв - Кур.Лози(Од)# 19:25 19:30 БАЗ-А079(23)

Одеса Привоз - Южноукраїнськ 19:35 МЕРСЕДЕС-18

Щецин - Херсон 19:30 19:40 НЕОПЛАН-40 ( ) С 01 .08 .24

Кпп Каланчак# - Липкани (Молдова) 20:45 20:50 МЕРСЕДЕС-50

Одеса Привоз - Братське 21:07 21:10 МЕРСЕДЕС-18

Херсон - Щецин 21:05 21:10 М3-ІІІ

Прага - Херсон 21:40 21:45 М3--ІІІ

Познань - Генічеськ 22:20 22:30 М3--ІІІ ЧетныеПС

Коблеве Лас - Мінськ 22:40 22:50 НЕОПЛАН

Липкани (Молдова) - Кпп Каланчак# 22:55 23:00 МЕРСЕДЕС-50

Скадовськ - Хмільник 22:55 23:00 МЕРСЕДЕС-0303 С 02 .07 .17

Київ 1 - Лазурне# 23:35 23:40 СКАНІЯ С 04 .07 .17

🏠 Лазурне# - Київ 1
🚐 СКАНІЯ С 02 .07 .17
🕑 00:09 - 00:10
🏠 Хмільник - Скадовськ
🚐 МЕРСЕДЕС-0303 С 04 .07 .17
🕑 00:50 - 00:55
🏠 Мелітополь - Щецин (PL)
🚐 НЕОПЛАН 50
🕑 01:30 - 01:35
🏠 Коблеве Лас - Бориспіль
🚐 НЕОПЛАН
🕑 01:45 - 01:50
🏠 Плзень - Херсон
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50
🕑 01:55 - 02:00
🏠 Житомир - Херсон
🚐 ВОЛЬВО-50
🕑 03:10 - 03:15
🏠 Краків - Залізний Порт#
🚐 М3-ІІІ
🕑 03:17 - 03:25
🏠 Вінниця 1 - Миколаїв
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 03:35 - 03:40
🏠 Львів - Харків
🚐 МЕРСЕДЕС-СТ
🕑 03:30 - 03:40
🏠 Залізний Порт# - Щецин
🚐 М3--ІІІ
🕑 04:55 - 05:00
🏠 Каушани(Молдова) - Київ 1
🚐 БАЗ-21
🕑 05:35 - 05:45
🏠 Херсон - Прага
🚐 М3--ІІІ
🕑 06:50 - 06:55
🏠 Херсон - Каліш
🚐 НЕОПЛАН 316SH
🕑 07:15 - 07:25
🏠 Миколаїв - Подільськ
🚐 БАЗ-А079(23)
🕑 07:55 - 08:00
🏠 Миколаїв - Київ 1
🚐 МЕРСЕДЕС-0303
🕑 08:25 - 08:30
🏠 Херсон - Львів Ас-8(Двірцева-1)
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 08:30 - 08:35
🏠 Херсон - Плзень
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 08:30 - 08:35
🏠 Херсон - Кошалін
🚐 М3--ІІІ
🕑 08:40 - 08:45
🏠 Зелена Гура - Херсон
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 08:45 - 08:50
🏠 Зелена Гура-Познань# - Херсон Ас-2
🚐 VAN HOOL С 19 .10 .23
🕑 08:45 - 08:50
🏠 Зелена-Гура - Херсон
🚐 НЕОПЛАН-50 ( )С 22 .10 .23
🕑 08:45 - 08:50
🏠 Ченстохова - Маріуполь
🚐 НЕОПЛАН-50 ( )С 23 .10 .23
🕑 08:45 - 08:50
🏠 Ченстохова - Херсон
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑 08:45 - 08:50
🏠 Ченстохово - Херсон
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 08:45 - 08:50
🏠 Каланчак Кпвв - Липкани
🚐 М3-ІІІ
🕑 08:50 - 08:55
🏠 Миколаїв - Сирове
🚐 БАЗ-А079(24)
🕑 08:55 - 09:00
🏠 Плзень - Херсон
🚐 НЕОПЛАН-50 ( )С 22 .06 .24
🕑 09:10 - 09:15
🏠 Миколаїв - Кур.Лози(Од)#
🚐 БАЗ-А079
🕑 09:15 - 09:20
🏠 Херсон - Плзень
🚐 НЕОПЛАН-50 ( )С 25 .04 .24
🕑 09:30 - 09:35
🏠 Херсон - Кошалин
🚐 СЕТРА
🕑 09:45 - 09:50
🏠 Херсон - Кошалін
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 09:45 - 09:50
🏠 Херсон - Львів Ас-8(Двірцева-1)
🚐 СЕТРА
🕑 09:45 - 09:50
🏠 Варшава "Заходня" - Херсон
🚐 НЕОПЛАН 116
🕑 09:45 - 09:55
🏠 Варшава Західна - Херсон
🚐 ВАН-ХООЛ-50
🕑 09:45 - 09:55
🏠 Миколаїв - Вінниця 1
🚐 ЕТАЛОН
🕑 10:20 - 10:25
🏠 Херсон - Зелена Гура
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 10:20 - 10:25
🏠 Херсон - Зелена Гура
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑 10:15 - 10:25
🏠 Херсон - Зелена-Гура
🚐 НЕОПЛАН-50 ( )С 19 .10 .23
🕑 10:20 - 10:25
🏠 Херсон - Луцьк
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 10:20 - 10:25
🏠 Херсон - Ченстохова
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑 10:20 - 10:25
🏠 Херсон - Ченстохово
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 10:20 - 10:25
🏠 Херсон Ав - Ченстохова
🚐 МЕРСЕДЕС 50
🕑 10:20 - 10:25
🏠 Херсон Ас-2 - Познань-Зел.Гура#
🚐 VAN HOOL С 19 .10 .23
🕑 10:20 - 10:25
🏠 Ченстохова (PL) - Маріуполь
🚐 ВАНХУ 54
🕑 10:20 - 10:25
🏠 Херсон - Колобжег
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50
🕑 10:30 - 10:35
🏠 Миколаїв - Київ Ас"Київ"
🚐 МЕРСЕДЕС-33
🕑 10:35 - 10:40
🏠 Миколаїв - Київ 1
🚐 МЕРСЕДЕС-0303 С 16 .08 .15
🕑 10:45 - 10:50
🏠 Миколаїв - Подільськ
🚐 БАЗ-А079(23)
🕑 11:00 - 11:05
🏠 Херсон - Москва (RU)
🚐 НЕОПЛАН 46
🕑 11:00 - 11:05
🏠 Маріуполь - Ченстохова (PL)
🚐 ВАНХУ 54
🕑 11:30 - 11:35
🏠 Одеса Привоз - Южноукраїнськ
🚐 МЕРСЕДЕС-19
🕑 11:35
🏠 Херсон - Щецин
🚐 НЕОПЛАН-50 ( )С 05 .06 .24
🕑 11:50 - 11:55
🏠 Каліш - Херсон
🚐 НЕОПЛАН 316SH
🕑 11:55 - 12:00
🏠 Херсон - Львів Ас-1(Стрийська)
🚐 НЕОПЛАН-50
🕑 12:00 - 12:05
🏠 Херсон - Щецин
🚐 НЕОПЛАН-50
🕑 12:00 - 12:05
🏠 Миколаїв - Умань
🚐 ИВЕКО-19 С 08 .09 .16
🕑 12:20 - 12:25
🏠 Херсон - К.Вари
🚐 М3--ІІІ
🕑 12:35 - 12:45
🏠 Миколаїв - Саврань
🚐 БАЗ-А079(23)
🕑 12:45 - 12:50
🏠 Коблеве Лас - Київ 1
🚐 МЕРСЕДЕС-0303
🕑 12:50 - 13:00
🏠 Кропивницький - Одеса Старосінна
🚐 MERCEDES-17
🕑 12:45 - 13:00
🏠 Миколаїв - Київ 1
🚐 МЕРСЕДЕС-33
🕑 13:00 - 13:05
🏠 Херсон - Варшава Західна
🚐 СЕТРА
🕑 13:00 - 13:05
🏠 Херсон - Ковель
🚐 СЕТРА
🕑 13:00 - 13:05
🏠 Херсон-Миколаїв - Варшава 'західна'
🚐 VAN HOOL С 08 .03 .24
🕑 13:00 - 13:05
🏠 Одеса Привоз - Кропивницький
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 13:05 - 13:20
🏠 Одеса Привоз - Южноукраїнськ
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 13:25
🏠 Познань - Херсон
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 13:20 - 13:25
🏠 Херсон - Щецин
🚐 НЕОПЛАН-40 ( ) С 01 .08 .24
🕑 13:20 - 13:30
🏠 Київ 1 - Миколаїв
🚐 МЕРСЕДЕС-33
🕑 13:40 - 13:45
🏠 Одеса Привоз - Южноукраїнськ
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 14:15
🏠 Херсон - Зелена Гура
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 14:10 - 14:15
🏠 Херсон - Варшава
🚐 М3--ІІІ
🕑 14:20 - 14:30
🏠 Херсон - Варшава "Заходня"
🚐 НЕОПЛАН 116
🕑 14:20 - 14:30
🏠 Херсон - Варшава Західна
🚐 ВАН-ХООЛ-50
🕑 14:20 - 14:30
🏠 Херсон - Львів Ас-8(Двірцева-1)
🚐 ВАН-ХООЛ-50
🕑 14:20 - 14:30
🏠 Херсон - Київ 1
🚐 МАН-51
🕑 14:35 - 14:40
🏠 Миколаїв - Красненьке(Кр.Оз)
🚐 БАЗ-А079(29)
🕑 14:45 - 14:50
🏠 Миколаїв - Антонівка(Бр)#
🚐 БАЗ-А079(23)
🕑 15:00 - 15:10
🏠 Одеса Привоз - Южноукраїнськ
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 15:35
🏠 Кошалін - Херсон
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 15:35 - 15:40
🏠 Миколаїв - Лиса Гора(Перв)#
🚐 БАЗ-А079
🕑 15:45 - 15:50
🏠 Миколаїв - Львів Ас-8(Двірцева-1)
🚐 СЕТРА
🕑 16:00 - 16:10
🏠 Миколаїв - Познань
🚐 СЕТРА
🕑 16:00 - 16:10
🏠 Херсон - Познань
🚐 МАН-30 ( )С 19 .06 .20
🕑 16:00 - 16:10
🏠 Херсон - Познань (PL)
🚐 НЕОПЛАН
🕑 16:00 - 16:10
🏠 Миколаїв - Балта
🚐 БАЗ-А079(23)
🕑 16:10 - 16:15
🏠 Варшава 'західна' - Миколаїв-Херсон
🚐 VAN HOOL С 10 .03 .24
🕑 16:25 - 16:30
🏠 Варшава Західна - Миколаїв
🚐 СЕТРА
🕑 16:25 - 16:30
🏠 Київ 1 - Миколаїв
🚐 МЕРСЕДЕС-33
🕑 16:25 - 16:30
🏠 Щецин - Херсон
🚐 НЕОПЛАН-40 С 08 .06 .24
🕑 16:35 - 16:40
🏠 Одеса Привоз - Южноукраїнськ
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 17:05
🏠 Розвадов - Тернопіль#
🚐 МЕРСЕДЕС-20
🕑 17:15 - 17:20
🏠 Колобжег - Херсон
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 17:15 - 17:25
🏠 Львів Ас-1(Стрийська) - Генічеськ
🚐 МЕРСЕДЕС-49
🕑 17:30 - 17:35
🏠 Миколаїв - Воєводське(Арб)#
🚐 БАЗ-А079(20) С 11 .07 .14
🕑 17:30 - 17:35
🏠 Устка - Генічеськ
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50
🕑 17:30 - 17:35
🏠 К.Вари - Херсон
🚐 М3--ІІІ
🕑 17:35 - 17:40
🏠 Щецин - Херсон
🚐 М3--ІІІ -
🕑 17:45 - 17:50
🏠 Тернопіль - Херсон
🚐 НЕОПЛАН
🕑 18:33 - 18:35
🏠 Миколаїв - Чернівці
🚐 МЕРСЕДЕС-0302 С 12 .04 .17
🕑 18:35 - 18:40
🏠 Київ 1 - Миколаїв
🚐 МЕРСЕДЕС-33
🕑 19:00 - 19:05
🏠 Київ Ас"Київ" - Южноукраїнськ
🚐 БАЗ-21
🕑 19:10
🏠 Миколаїв - Кур.Лози(Од)#
🚐 БАЗ-А079(23)
🕑 19:25 - 19:30
🏠 Одеса Привоз - Южноукраїнськ
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 19:35
🏠 Щецин - Херсон
🚐 НЕОПЛАН-40 ( ) С 01 .08 .24
🕑 19:30 - 19:40
🏠 Кпп Каланчак# - Липкани (Молдова)
🚐 МЕРСЕДЕС-50
🕑 20:45 - 20:50
🏠 Одеса Привоз - Братське
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 21:07 - 21:10
🏠 Херсон - Щецин
🚐 М3-ІІІ
🕑 21:05 - 21:10
🏠 Прага - Херсон
🚐 М3--ІІІ
🕑 21:40 - 21:45
🏠 Познань - Генічеськ
🚐 М3--ІІІ ЧетныеПС
🕑 22:20 - 22:30
🏠 Коблеве Лас - Мінськ
🚐 НЕОПЛАН
🕑 22:40 - 22:50
🏠 Липкани (Молдова) - Кпп Каланчак#
🚐 МЕРСЕДЕС-50
🕑 22:55 - 23:00
🏠 Скадовськ - Хмільник
🚐 МЕРСЕДЕС-0303 С 02 .07 .17
🕑 22:55 - 23:00
🏠 Київ 1 - Лазурне#
🚐 СКАНІЯ С 04 .07 .17
🕑 23:35 - 23:40
Увага! У розкладі руху автобусів можуть відбуватись зміни, тому радимо завжди звіряти розклад у касах автовокзалу.