Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Автостанція: НОВОМОСКОВСЬК

(Дніпропетровська обл.)
Табло автовокзалу
Рейс Прибуття Відправлення Автобус
Дніпро Авц - Селидове Ас 06:50 06:55 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Харків Ас-1 07:13 07:15 МЕРСЕДЕС (17) Ежеднев

Дніпро Авц - Харків Ас-1 07:50 08:00 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Новомосковськ Ас-1 - Київ Ав 08:23 МЕРСЕДЕС (20) Ежеднев

Новомосковськ Ас-1 - Ужгород 08:24 МЕРСЕДЕС (20) Ежеднев

Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1 08:30 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Полтава Ас-1 08:30 08:35 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1 08:45 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1 09:00 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Новотроїцьке (Солоний Лиман) 08:57 09:00 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Перещепине Ас 09:02 09:03 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1 09:10 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1 09:30 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Новотроїцьке (Солоний Лиман) 09:30 09:35 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Губиниха 09:35 09:40 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Губиниха 09:44 09:45 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1 09:45 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Миролюбівка 09:50 09:55 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Миролюбівка 10:00 10:00 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Миролюбівка 09:55 10:00 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Новотроїцьке (Солоний Лиман) 09:57 10:00 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Миролюбівка 10:05 10:05 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1 10:05 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Суми Ас 10:00 10:05 БАЗ (25) Ежеднев

Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1 10:20 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1 10:40 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Перещепине Ас 10:39 10:40 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Селидове Ас 10:50 10:55 МЕРСЕДЕС (16) Ежеднев

Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1 11:00 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Новотроїцьке (Солоний Лиман) 10:57 11:00 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Орлівщина 11:05 11:10 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1 11:20 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1 11:40 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Кривий Ріг Ас-1 - Харків Ас-1 11:40 11:45 МЕРСЕДЕС (16) Ежеднев

Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1 11:50 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Новотроїцьке (Солоний Лиман) 11:52 11:55 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Хащеве 12:05 12:10 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Хащеве 12:13 12:14 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1 12:20 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Хащеве 12:20 12:21 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1 12:40 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1 12:50 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Новотроїцьке (Солоний Лиман) 12:52 12:55 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1 13:20 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Запоріжжя Ас-1 - Полтава Ас-1 13:20 13:25 ЭТАЛОН (30) Ежеднев

Дніпро Авц - Новотроїцьке (Солоний Лиман) 13:30 13:35 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1 13:40 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Губиниха 13:40 13:45 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Бердянськ Ас - Харків 13:40 13:50 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Губиниха 13:49 13:50 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1 13:50 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Перещепине Ас 13:50 13:51 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Новотроїцьке (Солоний Лиман) 14:02 14:05 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Орлівщина 14:05 14:10 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1 14:15 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1 14:40 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1 14:50 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Миролюбівка 14:55 15:00 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Новотроїцьке (Солоний Лиман) 14:57 15:00 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Миролюбівка 15:05 15:05 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Бердянськ Ас - Харків 15:15 15:20 МЕРСЕДЕС (18) Через д

Бердянськ Ас - Харків Ас-1 15:15 15:20 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1 15:20 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Бердянськ Ас - Харків 15:25 15:30 СЕТРА (55) Через д

Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1 15:40 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Новотроїцьке (Солоний Лиман) 15:37 15:40 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Хащеве 15:35 15:40 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Хащеве 15:43 15:44 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Слов`Янськ - Харків Ас-1 15:45 15:50 БАЗ (24) Ежеднев

Дніпро Авц - Хащеве 15:50 15:51 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1 16:00 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Перещепине Ас 15:59 16:00 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1 16:20 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Полтава Ас-1 16:20 16:25 ЭТАЛОН (30) Ежеднев

Дніпро Авц - Новотроїцьке (Солоний Лиман) 16:34 16:37 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1 16:40 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1 16:55 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Харків Ас-1 16:55 17:00 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1 17:10 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Новотроїцьке (Солоний Лиман) 17:10 17:15 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1 17:30 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Орлівщина 17:25 17:30 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Новотроїцьке (Солоний Лиман) 17:42 17:45 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1 18:00 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1 18:20 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1 18:40 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Новотроїцьке (Солоний Лиман) 18:37 18:40 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1 19:00 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1 19:05 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1 19:15 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Новотроїцьке (Солоний Лиман) 19:25 19:28 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1 19:30 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Перещепине Ас 19:39 19:40 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1 20:00 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1 20:30 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Перещепине Ас 20:49 20:50 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Одеса - Ростов На Дону 22:30 22:45 СЕТРА

🏠 Дніпро Авц - Селидове Ас
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 06:50 - 06:55
🏠 Дніпро Авц - Харків Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (17) Ежеднев
🕑 07:13 - 07:15
🏠 Дніпро Авц - Харків Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 07:50 - 08:00
🏠 Новомосковськ Ас-1 - Київ Ав
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (20) Ежеднев
🕑 08:23
🏠 Новомосковськ Ас-1 - Ужгород
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (20) Ежеднев
🕑 08:24
🏠 Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 08:30
🏠 Дніпро Авц - Полтава Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 08:30 - 08:35
🏠 Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 08:45
🏠 Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 09:00
🏠 Дніпро Авц - Новотроїцьке (Солоний Лиман)
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 08:57 - 09:00
🏠 Дніпро Авц - Перещепине Ас
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 09:02 - 09:03
🏠 Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 09:10
🏠 Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 09:30
🏠 Дніпро Авц - Новотроїцьке (Солоний Лиман)
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 09:30 - 09:35
🏠 Дніпро Авц - Губиниха
🏢 Автовокзал №3
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 09:35 - 09:40
🏠 Дніпро Авц - Губиниха
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 09:44 - 09:45
🏠 Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 09:45
🏠 Дніпро Авц - Миролюбівка
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 09:50 - 09:55
🏠 Дніпро Авц - Миролюбівка
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 10:00 - 10:00
🏠 Дніпро Авц - Миролюбівка
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 09:55 - 10:00
🏠 Дніпро Авц - Новотроїцьке (Солоний Лиман)
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 09:57 - 10:00
🏠 Дніпро Авц - Миролюбівка
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 10:05 - 10:05
🏠 Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 10:05
🏠 Дніпро Авц - Суми Ас
🏢 Автовокзал №1
🚐 БАЗ (25) Ежеднев
🕑 10:00 - 10:05
🏠 Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 10:20
🏠 Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 10:40
🏠 Дніпро Авц - Перещепине Ас
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 10:39 - 10:40
🏠 Дніпро Авц - Селидове Ас
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (16) Ежеднев
🕑 10:50 - 10:55
🏠 Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 11:00
🏠 Дніпро Авц - Новотроїцьке (Солоний Лиман)
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 10:57 - 11:00
🏠 Дніпро Авц - Орлівщина
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 11:05 - 11:10
🏠 Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 11:20
🏠 Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 11:40
🏠 Кривий Ріг Ас-1 - Харків Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (16) Ежеднев
🕑 11:40 - 11:45
🏠 Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 11:50
🏠 Дніпро Авц - Новотроїцьке (Солоний Лиман)
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 11:52 - 11:55
🏠 Дніпро Авц - Хащеве
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 12:05 - 12:10
🏠 Дніпро Авц - Хащеве
🏢 Автовокзал №3
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 12:13 - 12:14
🏠 Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 12:20
🏠 Дніпро Авц - Хащеве
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 12:20 - 12:21
🏠 Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 12:40
🏠 Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 12:50
🏠 Дніпро Авц - Новотроїцьке (Солоний Лиман)
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 12:52 - 12:55
🏠 Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 13:20
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Полтава Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 ЭТАЛОН (30) Ежеднев
🕑 13:20 - 13:25
🏠 Дніпро Авц - Новотроїцьке (Солоний Лиман)
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 13:30 - 13:35
🏠 Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 13:40
🏠 Дніпро Авц - Губиниха
🏢 Автовокзал №3
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 13:40 - 13:45
🏠 Бердянськ Ас - Харків
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 13:40 - 13:50
🏠 Дніпро Авц - Губиниха
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 13:49 - 13:50
🏠 Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 13:50
🏠 Дніпро Авц - Перещепине Ас
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 13:50 - 13:51
🏠 Дніпро Авц - Новотроїцьке (Солоний Лиман)
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 14:02 - 14:05
🏠 Дніпро Авц - Орлівщина
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 14:05 - 14:10
🏠 Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 14:15
🏠 Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 14:40
🏠 Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 14:50
🏠 Дніпро Авц - Миролюбівка
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 14:55 - 15:00
🏠 Дніпро Авц - Новотроїцьке (Солоний Лиман)
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 14:57 - 15:00
🏠 Дніпро Авц - Миролюбівка
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 15:05 - 15:05
🏠 Бердянськ Ас - Харків
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Через д
🕑 15:15 - 15:20
🏠 Бердянськ Ас - Харків Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 15:15 - 15:20
🏠 Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 15:20
🏠 Бердянськ Ас - Харків
🚐 СЕТРА (55) Через д
🕑 15:25 - 15:30
🏠 Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 15:40
🏠 Дніпро Авц - Новотроїцьке (Солоний Лиман)
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 15:37 - 15:40
🏠 Дніпро Авц - Хащеве
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 15:35 - 15:40
🏠 Дніпро Авц - Хащеве
🏢 Автовокзал №3
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 15:43 - 15:44
🏠 Слов`Янськ - Харків Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 БАЗ (24) Ежеднев
🕑 15:45 - 15:50
🏠 Дніпро Авц - Хащеве
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 15:50 - 15:51
🏠 Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 16:00
🏠 Дніпро Авц - Перещепине Ас
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 15:59 - 16:00
🏠 Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 16:20
🏠 Дніпро Авц - Полтава Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 ЭТАЛОН (30) Ежеднев
🕑 16:20 - 16:25
🏠 Дніпро Авц - Новотроїцьке (Солоний Лиман)
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 16:34 - 16:37
🏠 Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 16:40
🏠 Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 16:55
🏠 Дніпро Авц - Харків Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 16:55 - 17:00
🏠 Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 17:10
🏠 Дніпро Авц - Новотроїцьке (Солоний Лиман)
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 17:10 - 17:15
🏠 Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 17:30
🏠 Дніпро Авц - Орлівщина
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 17:25 - 17:30
🏠 Дніпро Авц - Новотроїцьке (Солоний Лиман)
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 17:42 - 17:45
🏠 Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 18:00
🏠 Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 18:20
🏠 Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 18:40
🏠 Дніпро Авц - Новотроїцьке (Солоний Лиман)
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 18:37 - 18:40
🏠 Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 19:00
🏠 Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 19:05
🏠 Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 19:15
🏠 Дніпро Авц - Новотроїцьке (Солоний Лиман)
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 19:25 - 19:28
🏠 Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 19:30
🏠 Дніпро Авц - Перещепине Ас
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 19:39 - 19:40
🏠 Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 20:00
🏠 Дніпро Авц - Новомосковськ Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 20:30
🏠 Дніпро Авц - Перещепине Ас
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 20:49 - 20:50
🏠 Одеса - Ростов На Дону
🚐 СЕТРА
🕑 22:30 - 22:45
Увага! У розкладі руху автобусів можуть відбуватись зміни, тому радимо завжди звіряти розклад у касах автовокзалу.